Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Anioła

Wyniki - 29 grudnia 2018, Gdańsk

Msc
Nr
K
M
-
-
#1 201212Niburski Rafał-107ELBLĄGSECESPOL00:32:4300:33:10
#2 20210Barecka Karolina95-GDAŃSKSECESPOL / IRON TEAM00:32:4300:33:10
#3 203262Sobolewski Dawid-108GDAŃSKSECESPOL00:32:4400:33:10
#4 204267Stawicki Gerard-109BORKOWO00:32:4400:32:57
#5 20565Flis Krzysztof-110ROTMANKAAMATOR00:32:4400:33:00
#6 206196Matyskiel Anita96-GDAŃSKIREK I RAK - MARATON O ŻYCIE00:32:4400:33:00
#7 20794Hallmann Aleksandra97-GDAŃSKTRÓJKA00:32:5000:32:54
#8 208303Zalewska Beata98-GDAŃSK00:32:5200:32:55
#9 20929Bożyk Daria99-GDAŃSKIRON TEAM00:32:5200:33:08
#10 210114Janta Katarzyna100-GDAŃSK00:32:5300:33:11
#11 211117Jaroszewicz Aleksandra101-GDAŃSK00:32:5400:33:02
#12 212104Hirt Marta102-GDANSKIRON TEAM00:33:0100:33:09
#13 21366Frankiewicz Karolina103-GDAŃSKIRON TEAM00:33:1100:33:31
#14 214177Latosińska Kamila104-GDAŃSK00:33:1300:33:15
#15 215300Wrzosek Sylwia105-GDAŃSK00:33:2500:33:36
#16 216284Wawrzyniak Anna106-MIELEC00:33:2700:33:27
#17 217236Czermonka Lucyna-111GDAŃSK00:33:2700:33:27
#18 21837Chudewniak Danuta107-JUNOSZYNOWILKI ŻUŁAWSKIE00:33:2800:33:39
#19 219126Józefiak Paweł-112GDAŃSK00:33:3800:34:02
#20 2204Arendt Agnieszka108-GDAŃSK00:33:3900:33:41
#21 221154Kożyczkowska Agnieszka109-GDAŃSK00:33:4100:33:57
#22 222247Rożnowska Aleksandra110-PRUSZCZ GD.00:33:4500:34:13
#23 22333Bury Marcin-113STAROGARD GD.ŻEBY CI SIĘ CHCIAŁO00:33:4700:33:55
#24 22490Gragowska Sylwia111-PRUSZCZ GDANSKIIRON TEAM00:33:4700:33:49
#25 22558Dubowska-Kuźnia Anna112-GDAŃSK00:33:5300:34:09
#26 22640Cich Patrycja113-ROTMANKA00:33:5400:34:11
#27 22719Bieniasz Stefania114-PRUSZCZ GDAŃSKI00:33:5800:34:15
#28 22834Chmulak Karolina115-GRABINY ZAMECZEK00:33:5900:34:15
#29 229137Kłodowska Edyta116-GDAŃSK00:33:5900:34:23
#30 230283Wadowska Anna117-PRUSZCZ GDAŃSKI00:34:0200:34:23
#31 231304Zelewski Bartłomieja118-GDAŃSK00:34:1200:34:27
#32 232164Kulikowska Zofia119-SOPOT00:34:1500:34:32
#33 23371Gajewska Grażyna120-ZIELONA GÓRA00:34:1800:34:30
#34 234253Segreto Luciano-114FLORENCJAWYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY WZIE PG00:34:2600:34:32
#35 235263Sojecka Irena121-HEL00:34:3200:34:55
#36 2366Banaszek Grzegorz-115WOCŁAWY00:34:3600:34:46
#37 23712Bartosiewicz Marta122-JUSZKOWO00:34:3800:34:59
#38 238112Jankowska Anna123-SOPOT00:34:4800:35:08
#39 239171Kuźnia Justyna124-GDAŃSK00:34:5600:34:56
#40 240231Polis Marzena125-GDAŃSK00:34:5800:35:00
#41 241240Radomska Joanna126-GDAŃSK00:34:5800:35:00
#42 24286Gorząd Sylwia127-GDAŃSK00:35:0100:35:11
#43 243278Tańczyk Dorota128-GDŃSK00:35:3100:35:39
#44 24492Gumkowska Liliana129-GDAŃSK00:35:3300:35:46
#45 24522Boberska Karolina130-GDAŃSK00:35:3300:35:46
#46 246150Kowalska-Pasieka Bożena131-KWIDZYNDRUŻYNA SZPIKU00:35:3600:35:49
#47 247145Koralewska Irena132-SADLINKITRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN00:35:3600:35:49
#48 24883Gołuńska Hanna133-GDAŃSKSĄSIEDZI TEAM00:35:5100:35:52
#49 249210Nałęcz Agnieszka134-STRASZYN00:35:5800:36:10
#50 25084Gołuńska Marzena135-GDAŃSKSĄSIEDZI TEAM00:36:2200:36:23
#51 25147Cze-Ga Sylwia136-DĘBOGÓRZEKOMANDO FLAKI00:36:2800:36:30
#52 252121Jaśkowiak Lucyna137-PRUSZCZ GDAŃSKI00:36:3300:36:51
#53 25382Gołębiewska Daria138-GDAŃSKIRON TEAM00:37:0000:37:10
#54 25430Brzeska Małgorzata139-MIERZESZYNPARKAN00:37:2100:37:33
#55 25563Figura Joanna140-GDAŃSK00:37:3200:37:38
#56 256289Wierzchowska Karolina141-GDAŃSKPARKAN00:37:3300:37:33
#57 257132Kaszubowska Sabina142-MALACHIN00:37:4800:38:03
#58 258310Żelewski Dariusz-116RUMIABWM W GRUPIE MOC !00:38:1000:38:32
#59 259309Żelewska Aleksandra143-RUMIASP900:38:1100:38:33
#60 260246Rozmarynowicz Patrycja144-DĄBROWA CHEŁMIŃSKAWOLNOŚĆ00:38:1100:38:12
#61 261245Rozmarynowicz Anna145-DĄBROWA CHEŁMIŃSKAWOLNOŚĆ00:38:1200:38:13
#62 262214Nowak Beata146-GDAŃSK00:38:1400:38:16
#63 26387Góra Beata147-GDAŃSK00:38:1500:38:16
#64 264119Jaskułowski Artur-117STRASZYNWARIACKI TEAM00:38:1800:38:30
#65 265118Jaskułowska Beata148-STRASZYNWARIACKI TEAM00:38:1800:38:29
#66 266307Ziękiewicz Marika149-GDAŃSK00:38:3600:39:03
#67 26713Bąk Aleksandra150-GDAŃSK00:38:3600:39:03
#68 268203Mikłaszewicz Anna151-GDAŃSK00:38:3600:38:46
#69 269293Wincełowicz Magdalena152-GDAŃSK00:38:3800:39:03
#70 270152Kozicka Bożena153-GDAŃSKIRON TEAM00:38:4400:38:52
#71 27178Giedroyć Dorota154-GDAŃSKIRON TEAM00:38:4500:38:52
#72 272187Lubińska Paulina155-STRASZYNSZKOŁA PODSTAWOWA W STRASZYNIE00:38:4500:39:07
#73 273188Lubińska Sylwia156-STRASZYN00:38:4600:39:08
#74 274191Magier Aleksandra157-GDAŃSK00:38:4900:39:16
#75 275272Szubert Joanna158-GDAŃSK00:40:5200:41:13
#76 276161Kulczycki Jan-118GDAŃSK00:43:2100:43:52
#77 277125Józefiak Patrycja159-GDAŃSK00:50:1400:50:38
#78 278141Komorowska Sabina160-GDAŃSK00:50:1500:50:38
#79 279122Jaśkowiak Ryszard-119PRUSZCZ GDAŃSKI00:53:1900:53:38

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności