Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Anioła

Wyniki - 29 grudnia 2018, Gdańsk

Msc
Nr
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7127Kaczkowska Katarzyna1-STRASZYN00:20:1000:20:10
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1136Chudewniak Agnieszka2-WROCŁAWTRIATHLON CLUB WROCŁAW00:21:1800:21:22
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 20128Kałas Magdalena3-GDAŃSK00:21:5000:21:50
#4 29232Popowska Magdalena4-GDAŃSKWYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY WZIE PG00:23:0700:23:10
#5 3895Harbaszewska Katarzyna5-GDAŃSKNORDEA00:24:0800:24:14
#6 43204Muzolf Dorota6-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA00:24:3100:24:38
#7 48194Małczak Magdalena7-PRUSZCZ GDAŃSKI00:24:5200:25:02
#8 51138Knut Magdalena8-GDANSK00:25:1100:25:19
#9 537Banaszek Iwona9-GDAŃSKIRON TEAM00:25:1600:25:18
#10 55162Kulesza Lidia10-GDAŃSK00:25:2100:25:36
#11 60157Kreft Ewa11-GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:25:3800:25:38
#12 61115Jarmołowicz Beata12-GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:25:3800:25:38
#13 65176Lange Katarzyna13-GDAŃSKIRON TEAM00:25:4900:25:59
#14 66229Pochopień Mira14-GDAŃSKWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE00:25:5200:26:10
#15 70299Wrońska Dorota15-LUBAWALUBAWA KOCHA BIEGAĆ #WAWRZYNTEAM00:25:5900:26:14
#16 73227Piotrowska Dagmara16-GDAŃSKIRON TEAM00:26:0700:26:14
#17 7674Gdaniec Anna17-STAROGARD GDAŃSKI00:26:1900:26:27
#18 79100Mickiewicz Magdalena18-STRASZYNSTRASZYN BIEGAYN BIEGA00:26:2500:26:33
#19 8042Cieślik Marta19-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA "SHOW MUST GO ON"00:26:2900:26:37
#20 85166Kurczewska Sylwia20-GDAŃSK00:26:5000:26:59
#21 8653Dąbkowska Aleksandra21-GDAŃSKTRIMAMA TEAM00:26:5300:27:06
#22 89280Tur-Bonisławska Grażyna22-STRASZYN00:27:0400:27:25
#23 90172Kwiatkowska Joanna23-IŁAWALODOWACI IŁAWA00:27:0400:27:19
#24 94151Kownacka Klaudia24-GDAŃSK00:27:1900:27:23
#25 955Armatyńska Małgorzata25-GDYNIANESSOWE ANIOŁKI00:27:2000:27:23
#26 96101Hinc Iwona26-ŻUKOWO-BORKOWONESSOWE ANIOŁKI00:27:2200:27:23
#27 99205Myszk Natalia27-SIERAKOWICEKS BAT00:27:3000:27:31
#28 100287Wenta Wiesława28-SIERAKOWICEKS BAT00:27:3000:27:31
#29 104223Pawłowska Magdalena29-GDYNIASIZAN- WOI GDAŃSK00:27:4100:27:54
#30 105130Kamrowska Katarzyna30-PRUSZCZ GDAŃSKI00:27:4700:27:50
#31 107156Krause Karolina31-PIERWOSZYNO00:27:5000:28:01
#32 108233Pretwic-Krajewska Agnieszka32-GDAŃSK00:27:5100:28:09
#33 110271Sulżycka Marta33-GDAŃSK/KOWALE00:27:5400:27:57
#34 111143Konieczna Agnieszka34-GDYNIA00:28:0500:28:16
#35 112258Siuma Emilia35-GDAŃSK00:28:0500:28:33
#36 115107Jadczak Agnieszka36-PRUSZCZ GDAŃSKI00:28:1900:28:24
#37 11921Blok Marta37-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA Z KOBIETĄ W BIEGU00:28:3300:28:39
#38 12080Gneba Beata38-GDAŃSK00:28:3400:28:34
#39 121264Stankiewicz Agata39-BIAŁYSTOK00:28:3800:29:01
#40 122120Jastrzębska Emilia40-GNIEWINO00:28:3900:29:02
#41 124206Nabakowska Barbara41-GDAŃSKMARTATONKA00:28:4100:28:53
#42 125190Łudczak Sylwia42-GDAŃSKPARKRUN GDAŃSK- POŁUDNIE00:28:4200:28:50
#43 12670Gadomska Agnieszka43-GDAŃSK00:28:4200:29:11
#44 127215Nowak Monika Anna44-GDAŃSK00:28:4200:29:07
#45 12977Gibas Lucyna45-TCZEW00:28:4700:28:56
#46 13085Gornowicz Daniela46-STAROGARD GDAŃSKIMEDPHARMA00:28:5000:28:52
#47 135158Królik Katarzyna47-GDAŃSK00:29:0300:29:27
#48 137133Kędzia Edyta48-GDAŃSKGRUPA BIEGOWA 6500:29:1200:29:29
#49 138198Meler Benia49-WAGENINGENPRUSZCZ BIEGA00:29:2100:29:46
#50 139129Kamińska Kamila50-GDANSKIRON TEAM PRUSZCZ BIEGA00:29:2100:29:46
#51 140199Meler Ula51-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA00:29:2200:29:47
#52 141160Kujawska Marcelina52-PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAM00:29:2400:29:44
#53 142159Kuchta Malgorzata53-GDANSK00:29:2500:29:44
#54 144153Kozikowska Dominika54-STRASZYNLPP TEAM00:29:2900:29:34
#55 145226Pilarczyk-Pupiec Agnieszka55-RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA00:29:3500:29:51
#56 147242Reca Justyna56-GDAŃSK00:29:3700:29:37
#57 151270Stoltmann Paulina57-GDAŃSK00:29:4300:30:04
#58 152181Leusz Zuzanna58-PRUSZCZ GDAŃSKI00:29:5100:29:59
#59 15391Grębecka Magdalena59-GDAŃSK00:29:5300:30:14
#60 15468Frąckiewicz Iwona60-GDAŃSK00:29:5500:29:58
#61 155260Smentoch Karolina61-GDAŃSKNIEDZIELNI BIEGACZE00:29:5600:30:00
#62 1573Apanasewicz Magda62-PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAM00:29:5600:30:23
#63 158105Holaś Halina63-GDAŃSKNIEDZIELNI BIEGACZE00:30:0000:30:00
#64 160201Michałowska-Dymek Joanna64-GDAŃSKŻARTA WATAHA00:30:0300:30:07
#65 163200Michałowska Kasia65-GDAŃSKNORDEA00:30:1800:30:25
#66 1641Aftyka Anna66-GDAŃSKŻARTA WATAHA00:30:2700:30:30
#67 165193Majewska Sylwia67-GDAŃSK00:30:2800:30:31
#68 16727Bosiacka Magdalena68-TCZEW00:30:3600:30:36
#69 16989Grabińska Sara69-CHOCZEWO00:30:4900:31:19
#70 17018Bianga Dorota70-CHOCZEWO00:30:4900:31:18
#71 17128Boza Beata71-GDYNIAGREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO00:31:0000:31:07
#72 172111Jamróz Renata72-GDYNIABIG YELOW FOOD ADVENTURE TEAM00:31:0200:31:08
#73 173110Jakubowska Basia73-GDAŃSKGOYELLO POWER CLUB00:31:0200:31:08
#74 174109Jakubiec-Stawicka Izabela74-PRUSZCZ GDAŃSKI00:31:0200:31:07
#75 175255Sieracka Aga75-GDAŃSKGOYELLO POWER CLUB00:31:0300:31:08
#76 178186Lis Ewelina76-SKARSZEWYMORSY SKARSZEWY00:31:1100:31:24
#77 179123Jereczek Adrianna77-GDAŃSK00:31:1500:31:41
#78 18052Dąbek Katarzyna78-GDAŃSK00:31:2500:31:53
#79 18188Grabarz Agnieszka79-STAROGARD00:31:3000:31:36
#80 182251Sarnowska Aleksandra80-GDYNIAKONTENER FORMY00:31:3400:31:43
#81 183275Świątek Edyta81-ROKITNICA00:31:4200:31:42
#82 18451Rosłan Jadwiga82-PSZCZÓŁKI00:31:4700:31:53
#83 18549Częścik Grażyna83-GDAŃSKSĄSIEDZI TEAM00:31:5700:32:08
#84 186234Przelicka Aleksandra84-GDAŃSKSĄSIEDZI TEAM00:31:5700:32:08
#85 18746Czechowska Maria85-GDAŃSK00:31:5700:32:04
#86 188221Pakura Karolina86-GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:32:0200:32:02
#87 19062Fede-Zając Anita87-GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:32:0900:32:09
#88 194149Kotłowska Marlena88-KWIDZYNKWIDZYN BIEGA00:32:2200:32:39
#89 195292Wincełowicz Julia89-GDAŃSK00:32:2500:32:51
#90 196139Kołowrocka Barbara90-STRASZYNKOŁOWROTKI00:32:2900:32:29
#91 197108Jagła Sylwia91-GDAŃSK00:32:3300:32:33
#92 19831Bukowska Aleksandra92-GDAŃSK00:32:3700:32:44
#93 199249Rucińska Joanna93-TCZEW00:32:4000:33:06
#94 200281Turek Marzena94-WOCŁAWY00:32:4000:32:43
#95 20210Barecka Karolina95-GDAŃSKSECESPOL / IRON TEAM00:32:4300:33:10
#96 206196Matyskiel Anita96-GDAŃSKIREK I RAK - MARATON O ŻYCIE00:32:4400:33:00
#97 20794Hallmann Aleksandra97-GDAŃSKTRÓJKA00:32:5000:32:54
#98 208303Zalewska Beata98-GDAŃSK00:32:5200:32:55
#99 20929Bożyk Daria99-GDAŃSKIRON TEAM00:32:5200:33:08
#100 210114Janta Katarzyna100-GDAŃSK00:32:5300:33:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności