Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Anioła

Wyniki - 29 grudnia 2018, Gdańsk

Msc
Nr
K
M
-
-
#1 59297Woods Michael-49BELFAST00:25:3100:25:31
#2 121264Stankiewicz Agata39-BIAŁYSTOK00:28:3800:29:01
#3 18165Kunikowski Andrzej-16BIELKOWO00:21:4700:21:59
#4 16826Borys Jarosław-100BORKOWOBORKOWO TEAM00:30:4600:30:46
#5 204267Stawicki Gerard-109BORKOWO00:32:4400:32:57
#6 1211Barski Bartłomiej-10BORKOWOVISIT GDANSK00:21:2500:21:30
#7 113222Pawlukowski Zbigniew-78BRANIEWO00:28:1300:28:42
#8 16989Grabińska Sara69-CHOCZEWO00:30:4900:31:19
#9 17018Bianga Dorota70-CHOCZEWO00:30:4900:31:18
#10 260246Rozmarynowicz Patrycja144-DĄBROWA CHEŁMIŃSKAWOLNOŚĆ00:38:1100:38:12
#11 261245Rozmarynowicz Anna145-DĄBROWA CHEŁMIŃSKAWOLNOŚĆ00:38:1200:38:13
#12 103155Krasowski Andrzej-75DĘBOGÓRZEAPLITT00:27:3700:27:45
#13 13364Filip Krzysztof-87DĘBOGÓRZE00:29:0200:29:16
#14 25147Cze-Ga Sylwia136-DĘBOGÓRZEKOMANDO FLAKI00:36:2800:36:30
#15 201212Niburski Rafał-107ELBLĄGSECESPOL00:32:4300:33:10
#16 234253Segreto Luciano-114FLORENCJAWYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY WZIE PG00:34:2600:34:32
#17 26173Kwiatkowski Grzegorz-23GDAŃSKF3TEAM00:22:3500:22:37
#18 27197Mazurek Mariusz-24GDAŃSKMORENA00:22:5500:23:01
#19 2867Frankiewicz Szymon-25GDAŃSKIRON TEAM00:23:0400:23:23
#20 29232Popowska Magdalena4-GDAŃSKWYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY WZIE PG00:23:0700:23:10
#21 32179Laube Janusz-28GDAŃSK00:23:2300:23:38
#22 34241Rapacki Szymon-30GDAŃSKNORDEA00:23:2600:23:32
#23 3556Dąbrowski Mariusz-31GDAŃSKSECESPOL00:23:2700:23:40
#24 3895Harbaszewska Katarzyna5-GDAŃSKNORDEA00:24:0800:24:14
#25 39266Stawicki Andrzej-34GDAŃSKGOYELLO POWER CLUB00:24:2100:24:33
#26 42218Oliwniak Marcin-37GDAŃSK00:24:3100:24:56
#27 44220Osmański Michał-38GDAŃSK00:24:3400:24:49
#28 45142Konieczka Klaudiusz-39GDANSKNORDEA00:24:4800:24:55
#29 4643Ciszek Sebastian-40GDAŃSKIRON TEAM00:24:4900:25:03
#30 4735Chomicki Dominik-41GDAŃSKNORDEA00:24:5100:25:19
#31 49230Polak Lucjan-42GDAŃSKKLUB BIEGACZY JYSK00:24:5700:25:16
#32 50276Świeca Grzegorz-43GDAŃSKIRON TEAM00:25:0600:25:20
#33 51138Knut Magdalena8-GDANSK00:25:1100:25:19
#34 5223Boberski Artur-44GDAŃSKRMDC00:25:1500:25:27
#35 537Banaszek Iwona9-GDAŃSKIRON TEAM00:25:1600:25:18
#36 54302Zając Maciej-45GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:25:1900:25:19
#37 55162Kulesza Lidia10-GDAŃSK00:25:2100:25:36
#38 5660Dziaduch Damian-46GDAŃSKKOMEDIANCI00:25:2300:25:37
#39 60157Kreft Ewa11-GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:25:3800:25:38
#40 61115Jarmołowicz Beata12-GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:25:3800:25:38
#41 64213Nicewicz Paweł-52GDAŃSKKOMEDIANCI00:25:4600:25:59
#42 65176Lange Katarzyna13-GDAŃSKIRON TEAM00:25:4900:25:59
#43 66229Pochopień Mira14-GDAŃSKWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE00:25:5200:26:10
#44 69168Kurowski Wojciech-55GDAŃSKWATAHA00:25:5700:26:18
#45 7220Bieńkowski Tomasz-57GDAŃSKSECESPOL00:26:0700:26:33
#46 73227Piotrowska Dagmara16-GDAŃSKIRON TEAM00:26:0700:26:14
#47 7425Borowik Krzysztof-58GDAŃSKRYSZARD BIEGAJ00:26:1200:26:27
#48 78269Stępień Krystian-61GDAŃSK00:26:2500:26:57
#49 81277Tadeja Radosław-62GDAŃSK00:26:3600:26:36
#50 8361Fałdowski Kamil-64GDAŃSK00:26:4700:26:48
#51 84195Matysiak Grzegorz-65GDAŃSKIRON TEAM00:26:4700:27:15
#52 85166Kurczewska Sylwia20-GDAŃSK00:26:5000:26:59
#53 8653Dąbkowska Aleksandra21-GDAŃSKTRIMAMA TEAM00:26:5300:27:06
#54 91167Kurowski Michał-68GDAŃSKGRZEŚ TEAM GDAŃSK00:27:0400:27:04
#55 92169Kurzepa Marcin-69GDAŃSK00:27:1300:27:17
#56 94151Kownacka Klaudia24-GDAŃSK00:27:1900:27:23
#57 97106Jabłoński Tomasz-71GDAŃSK00:27:2300:27:41
#58 10144Czaicki Grzegorz-73GDAŃSKLIDER Z SERCEM00:27:3400:27:39
#59 10255Dąbrowski Krzysztof-74GDAŃSKSECESPOL00:27:3400:27:48
#60 108233Pretwic-Krajewska Agnieszka32-GDAŃSK00:27:5100:28:09
#61 112258Siuma Emilia35-GDAŃSK00:28:0500:28:33
#62 114178Latosiński Jacek-79GDAŃSK00:28:1600:28:18
#63 117243Rejek Włodzimierz-81GDAŃSK00:28:2800:28:44
#64 11816Rutkowski Rafał-82GDAŃSK00:28:3200:28:43
#65 12080Gneba Beata38-GDAŃSK00:28:3400:28:34
#66 123189Łudczak Krzysztof-83GDAŃSKPARKRUN GDAŃSK- POŁUDNIE00:28:4100:28:50
#67 124206Nabakowska Barbara41-GDAŃSKMARTATONKA00:28:4100:28:53
#68 125190Łudczak Sylwia42-GDAŃSKPARKRUN GDAŃSK- POŁUDNIE00:28:4200:28:50
#69 12670Gadomska Agnieszka43-GDAŃSK00:28:4200:29:11
#70 127215Nowak Monika Anna44-GDAŃSK00:28:4200:29:07
#71 12850Częścik Jakub-84GDAŃSKSĄSIEDZI TEAM00:28:4400:28:44
#72 131256Sitarczuk Krzysztof-85GDAŃSKSP 1 GDAŃSK00:28:5200:29:09
#73 132257Sitarczuk Mariusz-86GDAŃSKJEDZIEMY DO ODCIĘCIA )00:28:5400:29:10
#74 134239Puszko Krzysztof-88GDAŃSKŻARTA WATAHA00:29:0200:29:04
#75 135158Królik Katarzyna47-GDAŃSK00:29:0300:29:27
#76 137133Kędzia Edyta48-GDAŃSKGRUPA BIEGOWA 6500:29:1200:29:29
#77 139129Kamińska Kamila50-GDANSKIRON TEAM PRUSZCZ BIEGA00:29:2100:29:46
#78 142159Kuchta Malgorzata53-GDANSK00:29:2500:29:44
#79 14373Gałęzowski Marek-90GDAŃSKSTRASZYN BIEGA00:29:2900:29:34
#80 147242Reca Justyna56-GDAŃSK00:29:3700:29:37
#81 148237Przyłucki Robert-92GDAŃSK00:29:3800:30:01
#82 14999Torone Ellen-93GDAŃSK00:29:4000:29:57
#83 150265Stawiarski Franciszek-94GDANSKFRANC00:29:4100:30:00
#84 151270Stoltmann Paulina57-GDAŃSK00:29:4300:30:04
#85 15391Grębecka Magdalena59-GDAŃSK00:29:5300:30:14
#86 15468Frąckiewicz Iwona60-GDAŃSK00:29:5500:29:58
#87 155260Smentoch Karolina61-GDAŃSKNIEDZIELNI BIEGACZE00:29:5600:30:00
#88 158105Holaś Halina63-GDAŃSKNIEDZIELNI BIEGACZE00:30:0000:30:00
#89 1599Radewicz Przemek-96GDAŃSK00:30:0200:30:32
#90 160201Michałowska-Dymek Joanna64-GDAŃSKŻARTA WATAHA00:30:0300:30:07
#91 163200Michałowska Kasia65-GDAŃSKNORDEA00:30:1800:30:25
#92 1641Aftyka Anna66-GDAŃSKŻARTA WATAHA00:30:2700:30:30
#93 165193Majewska Sylwia67-GDAŃSK00:30:2800:30:31
#94 173110Jakubowska Basia73-GDAŃSKGOYELLO POWER CLUB00:31:0200:31:08
#95 175255Sieracka Aga75-GDAŃSKGOYELLO POWER CLUB00:31:0300:31:08
#96 176282Tyran Jarosław-101GDAŃSKBAKT TEAM00:31:0700:31:18
#97 179123Jereczek Adrianna77-GDAŃSK00:31:1500:31:41
#98 18052Dąbek Katarzyna78-GDAŃSK00:31:2500:31:53
#99 18549Częścik Grażyna83-GDAŃSKSĄSIEDZI TEAM00:31:5700:32:08
#100 186234Przelicka Aleksandra84-GDAŃSKSĄSIEDZI TEAM00:31:5700:32:08

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności