Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Anioła

Wyniki - 29 grudnia 2018, Gdańsk

Msc
Nr
K
M
-
-
#1 1641Aftyka Anna66-GDAŃSKŻARTA WATAHA00:30:2700:30:30
#2 1562Apanasewicz Jerzy-95PRUSZCZ GDANSKIIRON TEAM00:29:5600:30:23
#3 1573Apanasewicz Magda62-PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAM00:29:5600:30:23
#4 2204Arendt Agnieszka108-GDAŃSK00:33:3900:33:41
#5 955Armatyńska Małgorzata25-GDYNIANESSOWE ANIOŁKI00:27:2000:27:23
#6 2366Banaszek Grzegorz-115WOCŁAWY00:34:3600:34:46
#7 537Banaszek Iwona9-GDAŃSKIRON TEAM00:25:1600:25:18
#8 638Baranowski Krzysztof-51SKARSZEWYBBL STAROGARD GDANSKI00:25:4500:25:57
#9 1599Radewicz Przemek-96GDAŃSK00:30:0200:30:32
#10 20210Barecka Karolina95-GDAŃSKSECESPOL / IRON TEAM00:32:4300:33:10
#11 1211Barski Bartłomiej-10BORKOWOVISIT GDANSK00:21:2500:21:30
#12 23712Bartosiewicz Marta122-JUSZKOWO00:34:3800:34:59
#13 26713Bąk Aleksandra150-GDAŃSK00:38:3600:39:03
#14 2114Bednarski Marcin-18GDAŃSKNORDEA00:21:5800:22:05
#15 1915Bejm Łukasz-17GDAŃSK00:21:4700:21:52
#16 11816Rutkowski Rafał-82GDAŃSK00:28:3200:28:43
#17 17018Bianga Dorota70-CHOCZEWO00:30:4900:31:18
#18 22719Bieniasz Stefania114-PRUSZCZ GDAŃSKI00:33:5800:34:15
#19 7220Bieńkowski Tomasz-57GDAŃSKSECESPOL00:26:0700:26:33
#20 11921Blok Marta37-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA Z KOBIETĄ W BIEGU00:28:3300:28:39
#21 24522Boberska Karolina130-GDAŃSK00:35:3300:35:46
#22 5223Boberski Artur-44GDAŃSKRMDC00:25:1500:25:27
#23 13624Tolaśka Tomasz-89SIERAKOWICE00:29:1000:29:13
#24 7425Borowik Krzysztof-58GDAŃSKRYSZARD BIEGAJ00:26:1200:26:27
#25 16826Borys Jarosław-100BORKOWOBORKOWO TEAM00:30:4600:30:46
#26 16727Bosiacka Magdalena68-TCZEW00:30:3600:30:36
#27 17128Boza Beata71-GDYNIAGREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO00:31:0000:31:07
#28 20929Bożyk Daria99-GDAŃSKIRON TEAM00:32:5200:33:08
#29 25430Brzeska Małgorzata139-MIERZESZYNPARKAN00:37:2100:37:33
#30 19831Bukowska Aleksandra92-GDAŃSK00:32:3700:32:44
#31 22333Bury Marcin-113STAROGARD GD.ŻEBY CI SIĘ CHCIAŁO00:33:4700:33:55
#32 22834Chmulak Karolina115-GRABINY ZAMECZEK00:33:5900:34:15
#33 4735Chomicki Dominik-41GDAŃSKNORDEA00:24:5100:25:19
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1136Chudewniak Agnieszka2-WROCŁAWTRIATHLON CLUB WROCŁAW00:21:1800:21:22
#35 21837Chudewniak Danuta107-JUNOSZYNOWILKI ŻUŁAWSKIE00:33:2800:33:39
#36 538Chudewniak Tomek-5JUNOSZYNOWILKI ŻUŁAWSKIE00:19:0800:19:09
#37 3739Chudewniak Wojciech-33JUNOSZYNOWILKI ŻUŁAWSKIE00:23:4000:23:45
#38 22640Cich Patrycja113-ROTMANKA00:33:5400:34:11
#39 8042Cieślik Marta19-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA "SHOW MUST GO ON"00:26:2900:26:37
#40 4643Ciszek Sebastian-40GDAŃSKIRON TEAM00:24:4900:25:03
#41 10144Czaicki Grzegorz-73GDAŃSKLIDER Z SERCEM00:27:3400:27:39
#42 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 345Czapiewski Paweł-3OSÓWKO00:18:1000:18:16
#43 18746Czechowska Maria85-GDAŃSK00:31:5700:32:04
#44 25147Cze-Ga Sylwia136-DĘBOGÓRZEKOMANDO FLAKI00:36:2800:36:30
#45 2548Czeszejko-Sochacki Jonasz-22WARSZAWASAUCONY FREEDOM TEAM00:22:2100:22:26
#46 18549Częścik Grażyna83-GDAŃSKSĄSIEDZI TEAM00:31:5700:32:08
#47 12850Częścik Jakub-84GDAŃSKSĄSIEDZI TEAM00:28:4400:28:44
#48 18451Rosłan Jadwiga82-PSZCZÓŁKI00:31:4700:31:53
#49 18052Dąbek Katarzyna78-GDAŃSK00:31:2500:31:53
#50 8653Dąbkowska Aleksandra21-GDAŃSKTRIMAMA TEAM00:26:5300:27:06
#51 10255Dąbrowski Krzysztof-74GDAŃSKSECESPOL00:27:3400:27:48
#52 3556Dąbrowski Mariusz-31GDAŃSKSECESPOL00:23:2700:23:40
#53 22558Dubowska-Kuźnia Anna112-GDAŃSK00:33:5300:34:09
#54 959Dybuk Marcin-8GDAŃSK00:20:3900:20:39
#55 5660Dziaduch Damian-46GDAŃSKKOMEDIANCI00:25:2300:25:37
#56 8361Fałdowski Kamil-64GDAŃSK00:26:4700:26:48
#57 19062Fede-Zając Anita87-GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:32:0900:32:09
#58 25563Figura Joanna140-GDAŃSK00:37:3200:37:38
#59 13364Filip Krzysztof-87DĘBOGÓRZE00:29:0200:29:16
#60 20565Flis Krzysztof-110ROTMANKAAMATOR00:32:4400:33:00
#61 21366Frankiewicz Karolina103-GDAŃSKIRON TEAM00:33:1100:33:31
#62 2867Frankiewicz Szymon-25GDAŃSKIRON TEAM00:23:0400:23:23
#63 15468Frąckiewicz Iwona60-GDAŃSK00:29:5500:29:58
#64 3369Furtak Arkadiusz-29SZTUTOWOBŁĘKITNI MIERZEJA00:23:2500:23:36
#65 12670Gadomska Agnieszka43-GDAŃSK00:28:4200:29:11
#66 23371Gajewska Grażyna120-ZIELONA GÓRA00:34:1800:34:30
#67 6772Gajewski Krzysztof-53ZIELONA GÓRATRIATHLON CLUB WROCŁAW00:25:5200:25:55
#68 14373Gałęzowski Marek-90GDAŃSKSTRASZYN BIEGA00:29:2900:29:34
#69 7674Gdaniec Anna17-STAROGARD GDAŃSKI00:26:1900:26:27
#70 1675Gdaniec Sławomir-14TCZEWBIEGAJĄCY TCZEW00:21:3400:21:58
#71 5876Gedera Piotr-48PRUSZCZ GDAŃSKISECESPOL00:25:2800:25:50
#72 12977Gibas Lucyna45-TCZEW00:28:4700:28:56
#73 27178Giedroyć Dorota154-GDAŃSKIRON TEAM00:38:4500:38:52
#74 1079Gleinert Szymon-9ŻUKOWO00:20:5300:20:58
#75 12080Gneba Beata38-GDAŃSK00:28:3400:28:34
#76 25382Gołębiewska Daria138-GDAŃSKIRON TEAM00:37:0000:37:10
#77 24883Gołuńska Hanna133-GDAŃSKSĄSIEDZI TEAM00:35:5100:35:52
#78 25084Gołuńska Marzena135-GDAŃSKSĄSIEDZI TEAM00:36:2200:36:23
#79 13085Gornowicz Daniela46-STAROGARD GDAŃSKIMEDPHARMA00:28:5000:28:52
#80 24286Gorząd Sylwia127-GDAŃSK00:35:0100:35:11
#81 26387Góra Beata147-GDAŃSK00:38:1500:38:16
#82 18188Grabarz Agnieszka79-STAROGARD00:31:3000:31:36
#83 16989Grabińska Sara69-CHOCZEWO00:30:4900:31:19
#84 22490Gragowska Sylwia111-PRUSZCZ GDANSKIIRON TEAM00:33:4700:33:49
#85 15391Grębecka Magdalena59-GDAŃSK00:29:5300:30:14
#86 24492Gumkowska Liliana129-GDAŃSK00:35:3300:35:46
#87 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !193Gumkowski Szymon-1GDAŃSK00:17:2300:17:24
#88 20794Hallmann Aleksandra97-GDAŃSKTRÓJKA00:32:5000:32:54
#89 3895Harbaszewska Katarzyna5-GDAŃSKNORDEA00:24:0800:24:14
#90 9397Hefczyc Wojciech-70PRUSZCZ GDAŃSKINORDEA00:27:1600:27:43
#91 19398Hejka Wladyslaw-106KARTUZY00:32:2100:32:23
#92 14999Torone Ellen-93GDAŃSK00:29:4000:29:57
#93 79100Mickiewicz Magdalena18-STRASZYNSTRASZYN BIEGAYN BIEGA00:26:2500:26:33
#94 96101Hinc Iwona26-ŻUKOWO-BORKOWONESSOWE ANIOŁKI00:27:2200:27:23
#95 82102Hinc Stanisław-63KOWALESHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA00:26:3600:26:36
#96 212104Hirt Marta102-GDANSKIRON TEAM00:33:0100:33:09
#97 158105Holaś Halina63-GDAŃSKNIEDZIELNI BIEGACZE00:30:0000:30:00
#98 97106Jabłoński Tomasz-71GDAŃSK00:27:2300:27:41
#99 115107Jadczak Agnieszka36-PRUSZCZ GDAŃSKI00:28:1900:28:24
#100 197108Jagła Sylwia91-GDAŃSK00:32:3300:32:33

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności