Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Anioła

Wyniki - 29 grudnia 2018, Gdańsk

Msc
Nr
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !193Gumkowski Szymon-1GDAŃSK00:17:2300:17:24
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2296Wojnowski Michał-2GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:17:2900:17:29
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 345Czapiewski Paweł-3OSÓWKO00:18:1000:18:16
#4 4175Kwiatkowski Sebastian-4NOWY DWÓR GDAŃSKISECESPOL00:18:3300:18:35
#5 538Chudewniak Tomek-5JUNOSZYNOWILKI ŻUŁAWSKIE00:19:0800:19:09
#6 6279Tokarski Bartosz-6GDYNIASAILORS00:19:2300:19:25
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7127Kaczkowska Katarzyna1-STRASZYN00:20:1000:20:10
#8 8219Orzoł Kamil-7GDYNIANORDEA00:20:1900:20:25
#9 959Dybuk Marcin-8GDAŃSK00:20:3900:20:39
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1136Chudewniak Agnieszka2-WROCŁAWTRIATHLON CLUB WROCŁAW00:21:1800:21:22
#11 1211Barski Bartłomiej-10BORKOWOVISIT GDANSK00:21:2500:21:30
#12 13305Zienkiewicz Rafal-11TCZEW00:21:2600:21:36
#13 14286Wąsik Darek-12PRUSZCZU GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA,49 BAZA LOTNICZA00:21:3100:21:32
#14 15136Kluczka Dawid-13GDAŃSKMORENA00:21:3400:21:40
#15 1675Gdaniec Sławomir-14TCZEWBIEGAJĄCY TCZEW00:21:3400:21:58
#16 17134Kledzik Maciej-15GDANSK00:21:3500:21:35
#17 18165Kunikowski Andrzej-16BIELKOWO00:21:4700:21:59
#18 1915Bejm Łukasz-17GDAŃSK00:21:4700:21:52
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 20128Kałas Magdalena3-GDAŃSK00:21:5000:21:50
#20 2114Bednarski Marcin-18GDAŃSKNORDEA00:21:5800:22:05
#21 22185Lipkowski Paweł-19TCZEW3ATHLETE00:22:0300:22:12
#22 23209Nałęcz Adam-20STRASZYNPARKAN00:22:0400:22:06
#23 24268Stefaniak Leszek-21GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:22:1500:22:29
#24 2548Czeszejko-Sochacki Jonasz-22WARSZAWASAUCONY FREEDOM TEAM00:22:2100:22:26
#25 26173Kwiatkowski Grzegorz-23GDAŃSKF3TEAM00:22:3500:22:37
#26 27197Mazurek Mariusz-24GDAŃSKMORENA00:22:5500:23:01
#27 2867Frankiewicz Szymon-25GDAŃSKIRON TEAM00:23:0400:23:23
#28 29232Popowska Magdalena4-GDAŃSKWYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY WZIE PG00:23:0700:23:10
#29 30182Lewinski Krzysztof-26PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAM - 49 BAZA LOTNICZA00:23:1500:23:16
#30 31298Wozbanowicz Jacek-27STRASZYNSTRASZYN BIEGA00:23:1500:23:22
#31 32179Laube Janusz-28GDAŃSK00:23:2300:23:38
#32 3369Furtak Arkadiusz-29SZTUTOWOBŁĘKITNI MIERZEJA00:23:2500:23:36
#33 34241Rapacki Szymon-30GDAŃSKNORDEA00:23:2600:23:32
#34 3556Dąbrowski Mariusz-31GDAŃSKSECESPOL00:23:2700:23:40
#35 36250Ruciński Arkadiusz-32TCZEW00:23:2800:23:32
#36 3739Chudewniak Wojciech-33JUNOSZYNOWILKI ŻUŁAWSKIE00:23:4000:23:45
#37 3895Harbaszewska Katarzyna5-GDAŃSKNORDEA00:24:0800:24:14
#38 39266Stawicki Andrzej-34GDAŃSKGOYELLO POWER CLUB00:24:2100:24:33
#39 40261Smentoch Radek-35ŻUKOWONIEDZIELNI BIEGACZE00:24:2900:24:33
#40 41163Kulgajuk Michal-36PRUSZCZ GDANSKISUT, PRUSZCZ BIEGA00:24:3000:24:38
#41 43204Muzolf Dorota6-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA00:24:3100:24:38
#42 44220Osmański Michał-38GDAŃSK00:24:3400:24:49
#43 45142Konieczka Klaudiusz-39GDANSKNORDEA00:24:4800:24:55
#44 4643Ciszek Sebastian-40GDAŃSKIRON TEAM00:24:4900:25:03
#45 4735Chomicki Dominik-41GDAŃSKNORDEA00:24:5100:25:19
#46 48194Małczak Magdalena7-PRUSZCZ GDAŃSKI00:24:5200:25:02
#47 49230Polak Lucjan-42GDAŃSKKLUB BIEGACZY JYSK00:24:5700:25:16
#48 50276Świeca Grzegorz-43GDAŃSKIRON TEAM00:25:0600:25:20
#49 51138Knut Magdalena8-GDANSK00:25:1100:25:19
#50 5223Boberski Artur-44GDAŃSKRMDC00:25:1500:25:27
#51 537Banaszek Iwona9-GDAŃSKIRON TEAM00:25:1600:25:18
#52 54302Zając Maciej-45GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:25:1900:25:19
#53 55162Kulesza Lidia10-GDAŃSK00:25:2100:25:36
#54 5660Dziaduch Damian-46GDAŃSKKOMEDIANCI00:25:2300:25:37
#55 57285Wawrzyniak Feliks-47TCZEW00:25:2700:25:35
#56 5876Gedera Piotr-48PRUSZCZ GDAŃSKISECESPOL00:25:2800:25:50
#57 59297Woods Michael-49BELFAST00:25:3100:25:31
#58 60157Kreft Ewa11-GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:25:3800:25:38
#59 638Baranowski Krzysztof-51SKARSZEWYBBL STAROGARD GDANSKI00:25:4500:25:57
#60 65176Lange Katarzyna13-GDAŃSKIRON TEAM00:25:4900:25:59
#61 66229Pochopień Mira14-GDAŃSKWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE00:25:5200:26:10
#62 6772Gajewski Krzysztof-53ZIELONA GÓRATRIATHLON CLUB WROCŁAW00:25:5200:25:55
#63 68224Pielecki Zbigniew-54NOWY DWÓR GDAŃSKISECESPOL00:25:5200:26:02
#64 69168Kurowski Wojciech-55GDAŃSKWATAHA00:25:5700:26:18
#65 70299Wrońska Dorota15-LUBAWALUBAWA KOCHA BIEGAĆ #WAWRZYNTEAM00:25:5900:26:14
#66 71211Nałęcz Paweł-56STRASZYNPARKAN00:26:0300:26:03
#67 7220Bieńkowski Tomasz-57GDAŃSKSECESPOL00:26:0700:26:33
#68 73227Piotrowska Dagmara16-GDAŃSKIRON TEAM00:26:0700:26:14
#69 7425Borowik Krzysztof-58GDAŃSKRYSZARD BIEGAJ00:26:1200:26:27
#70 75183Liedtke Dariusz-59TCZEW3ATHLETE00:26:1300:26:23
#71 7674Gdaniec Anna17-STAROGARD GDAŃSKI00:26:1900:26:27
#72 77225Pięta Sylwester-60STRASZYNSTRASZYN BIEGA00:26:2200:26:44
#73 79100Mickiewicz Magdalena18-STRASZYNSTRASZYN BIEGAYN BIEGA00:26:2500:26:33
#74 8042Cieślik Marta19-PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA "SHOW MUST GO ON"00:26:2900:26:37
#75 81277Tadeja Radosław-62GDAŃSK00:26:3600:26:36
#76 82102Hinc Stanisław-63KOWALESHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA00:26:3600:26:36
#77 8361Fałdowski Kamil-64GDAŃSK00:26:4700:26:48
#78 84195Matysiak Grzegorz-65GDAŃSKIRON TEAM00:26:4700:27:15
#79 87148Kossecki Michał-66TCZEW00:27:0000:27:00
#80 88254Seroczyński Adam-67IŁAWA00:27:0100:27:15
#81 89280Tur-Bonisławska Grażyna22-STRASZYN00:27:0400:27:25
#82 90172Kwiatkowska Joanna23-IŁAWALODOWACI IŁAWA00:27:0400:27:19
#83 91167Kurowski Michał-68GDAŃSKGRZEŚ TEAM GDAŃSK00:27:0400:27:04
#84 92169Kurzepa Marcin-69GDAŃSK00:27:1300:27:17
#85 9397Hefczyc Wojciech-70PRUSZCZ GDAŃSKINORDEA00:27:1600:27:43
#86 94151Kownacka Klaudia24-GDAŃSK00:27:1900:27:23
#87 96101Hinc Iwona26-ŻUKOWO-BORKOWONESSOWE ANIOŁKI00:27:2200:27:23
#88 97106Jabłoński Tomasz-71GDAŃSK00:27:2300:27:41
#89 98248Rożnowski Bartosz-72PRUSZCZ GD.00:27:2600:27:34
#90 99205Myszk Natalia27-SIERAKOWICEKS BAT00:27:3000:27:31
#91 100287Wenta Wiesława28-SIERAKOWICEKS BAT00:27:3000:27:31
#92 10144Czaicki Grzegorz-73GDAŃSKLIDER Z SERCEM00:27:3400:27:39
#93 10255Dąbrowski Krzysztof-74GDAŃSKSECESPOL00:27:3400:27:48
#94 104223Pawłowska Magdalena29-GDYNIASIZAN- WOI GDAŃSK00:27:4100:27:54
#95 105130Kamrowska Katarzyna30-PRUSZCZ GDAŃSKI00:27:4700:27:50
#96 106140Kołowrocki Adam-76STRASZYNKOŁOWROTKI00:27:4800:27:48
#97 107156Krause Karolina31-PIERWOSZYNO00:27:5000:28:01
#98 108233Pretwic-Krajewska Agnieszka32-GDAŃSK00:27:5100:28:09
#99 109294Wiśniewski Szymon-77RUMIARUMSKI KLUB TENISOWY00:27:5100:28:02
#100 110271Sulżycka Marta33-GDAŃSK/KOWALE00:27:5400:27:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności