Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

WARTA CHALLENGE Marathon&Half - edycja 3 z 5

Wyniki - 5 stycznia 2019, Biedrusko

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
Rok
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Celiński Robert1-1973AZS AWF Warszawawarszawa01:25:4500:04:0114.90
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2133Marszałek Sławomir2-1975Marszałek - Osteopatia.plSzreniawa01:26:3800:04:0414.70
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3106Sarnowski Paweł3-1988MUAY RUNNING TEAMOstrzeszów01:27:5700:04:0714.50
#4 452Pasiecznik Miłosz4-1986MUAY RUNNING TEAMPoznań01:30:1600:04:1414.10
#5 5116Grzegorzewski Konrad5-19794FiterDąbrówka01:30:4600:04:1514.00
#6 67Nowaczyk Piotr6-1981Dąbrowski TeamPoznań01:34:4700:04:2713.40
#7 729Bobrowski Bogusz7-1991Włocławek01:35:1800:04:2813.40
#8 861Michałowski Michał8-1979Tfp sport teamPoznań01:35:4600:04:2913.30
#9 935Bogusz Paweł9-1982Cybina TeamPoznań01:36:4000:04:3213.20
#10 10105Marszałek Andrzej10-1969swarzędz01:37:0400:04:3313.10
#11 118Janas Dariusz11-1975Biegacze Juniora - RunnersCzerwonak01:37:1400:04:3313.10
#12 1213Stańczak Piotr12-1982Czerwonak BiegaKoziegłowy01:37:1400:04:3313.10
#13 13102Sznajder Krzysztof13-1987Nowak RunSkoki01:37:3800:04:3513.00
#14 1483Gruszecki Piotr14-1986POLYCHEM SYSTEMSPoznań01:37:4200:04:3513.00
#15 1540Głubisz Bartosz15-1988Poznań01:38:2500:04:3712.90
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1694Kwasizur Agata-11983MUAY RUNING TEAMPOZNAN01:38:4400:04:3812.90
#17 17124Furmaniuk Jaromir16-1972Samotny Biały ŻagielPoznań01:39:3600:04:4012.80
#18 1893Zimniewicz Jacek17-1978Szczytniki01:40:1200:04:4212.70
#19 19143Dembiński Marek18-1974Wójtowicz TRI Team / Atimex.byPoznań01:40:4600:04:4312.60
#20 2092Muchowicz Pawel19-1974Dziki z MoraskaPoznan01:42:0900:04:4712.50
#21 2157Szczepaniak Michał20-1988PatatajeMosina01:42:2500:04:4812.40
#22 22107Napierała Tomasz21-1977ABC TaxSuchy Las01:42:5800:04:5012.40
#23 2351Dersley Stephen22-1970Poznan01:43:0600:04:5012.30
#24 24104Jaskólski Jan23-1976Tarnowo01:43:0900:04:5012.30
#25 25139Mieszkowski Andrzej24-1972ZMĘCZENI JUŻ PRZEDPoznań01:43:4600:04:5212.30
#26 26130Franek Sebastian25-1977MUAY RUNNING TEAMLuboń01:43:5900:04:5212.20
#27 2772Kaszyński Tomek26-19781978Luboń01:44:0200:04:5312.20
#28 28128Mikoda Igor27-1982Poznań01:44:1500:04:5312.20
#29 299Job Piotr28-1975Złotniki01:44:4800:04:5512.10
#30 3089Marciniak Janusz29-1975Poznań01:45:2700:04:5712.10
#31 3149Kaczmarek Mateusz30-1991Team BardzoOstrów01:45:4700:04:5812.00
#32 3245Gos Piotr31-1976Naramowice BiegająPoznań01:46:1000:04:5912.00
#33 3378Kruk Łukasz32-1982Skoki01:46:1200:04:5912.00
#34 34147Fenrych Robert33-1973POGROMCY KILOMETRÓWPoznań01:47:5700:05:0411.80
#35 3520Lebioda Michał34-1988Poznań01:48:2100:05:0511.70
#36 36129Zboralski Michał35-1975Poznań01:48:5200:05:0611.70
#37 3715Marcinkowski Maciej36-1977Czerniejewo01:49:1300:05:0711.70
#38 3862Grupiński Grzegorz37-1973Laufer GolenhofenGolęczewo01:49:1300:05:0711.70
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3910Gierszewska Anna-21981KB SzamotułySzamotuły01:49:2900:05:0811.60
#40 4090Michalak Adrian38-1976Fred&WaloyPoznań01:49:3700:05:0811.60
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 41114Walkowiak Joanna-31983Poznań01:49:4400:05:0911.60
#42 4271Szygenda Jarosław39-1972Maratończyk PoznańPoznań01:49:5100:05:0911.60
#43 4341Wojtkowiak Mariusz40-1970Mexyk Runn TeamMieścisko01:50:1300:05:1011.50
#44 4424Kozak Krzysztof41-1966BiegamyRazemStrzelno01:51:5800:05:1511.40
#45 45117Rzepecki Artur42-19794FiterDąbrówka01:52:3100:05:1611.30
#46 4691Szczublewski Tomasz43-1981Plewiska01:52:3600:05:1711.30
#47 4769Chmielewski Leszek44-1982Fabryka FormyPoznań01:52:3800:05:1711.30
#48 48149Łuczak Maciej45-1979Banda RychaMrowino01:52:5100:05:1711.30
#49 4948Nowicki Kacper46-2000Szamotuły01:52:5400:05:1811.30
#50 50146Montalva Enrique47-1974www.myteamgroup.plPoznań01:53:5300:05:2011.20
#51 51137Natkaniec Krystian48-1973JANJULZłotniki01:54:0600:05:2111.20
#52 5286Rosół Roman49-1970HERNIK TEAMPoznań01:55:0800:05:2411.00
#53 5365Pauszek-Substyk Lucyna-41977Wagrowiec01:55:1100:05:2411.00
#54 5459Bochan Lidia-51979Piła01:55:2100:05:2411.00
#55 5584Marszałek Magdalena-61979POLYCHEM SYSTEMSPoznań01:55:4500:05:2611.00
#56 56103Bartosik Łukasz50-1975Poznań01:55:4800:05:2611.00
#57 57142Fleiszar Tymoteusz51-1974Atimex.BY /WOJTOWICZ TRIGruszczyn-Poland01:55:5900:05:2611.00
#58 585Durzyński Marcin52-1988Bejot TeamKościan01:56:2000:05:2710.90
#59 5975Gulczyński Tomasz53-1987Murowana Goślina01:57:1000:05:3010.90
#60 60125Koroński Tadeusz54-1970parkrun PoznańPoznań01:57:3400:05:3110.80
#61 6142Boguś Tomasz55-1977Po prostu biegnij & żyj aktywnieSzamotuły01:57:4200:05:3110.80
#62 62136Dybizbański Paweł56-1970ZMĘCZENI JUŻ PRZEDSkórzewo01:57:5100:05:3110.80
#63 6376Wisła Piotr57-1981radca.poznan.pl teamSuchy Las01:58:0500:05:3210.80
#64 6474Nowacki (42) Michał58-1979MORSY POZNAŃPoznań01:58:1700:05:3310.80
#65 6547Florkiewicz Anna-71979KB SzamotułySzamotuły01:58:2100:05:3310.70
#66 6687Borowicz Marcin59-19771977POZNAN01:58:3700:05:3410.70
#67 672327Andrzejewski Bartosz60-1985Nowak RunMurowana Goślina01:58:4000:05:3410.70
#68 6843Witkowska Paulina-81987Po prostu biegnij & żyj aktywnieSzamotuły01:58:4400:05:3410.70
#69 6923Śniegocki Paweł61-1978Tarnowo Podgórne BiegaTarnowo01:58:4500:05:3410.70
#70 70123Weyna Rafał62-1973Biały Domek BiegaKicin01:59:0000:05:3510.70
#71 71109Tyczyński Krzysztof63-1980Czerwonak BiegaCzerwonak01:59:0700:05:3510.70
#72 7217Bąbalicki Sławomir64-1981TFP SPORT TEAMGolęczewo01:59:1300:05:3510.70
#73 7396Szczurek Artur65-1973radca.poznan.pl teamPoznań01:59:3800:05:3710.60
#74 7418Bugajny Paweł66-1962TrustPoznań01:59:3900:05:3710.60
#75 7577Banaś Daniel67-1983Poznań01:59:5700:05:3710.60
#76 7685Wysmoliński Rafał68-1977Biernatki02:00:0100:05:3810.60
#77 7719Lembicz Robert69-1975SZYBKI TREBORPoznań02:00:4100:05:3910.50
#78 78131Kliks Dariusz70-1970ZMĘCZENI JUŻ PRZEDPoznań02:02:1400:05:4410.40
#79 79110Woźniak Jarosław71-1975Gniezno02:02:5600:05:4610.30
#80 80126Baucz Daniel72-1976Gniezno02:02:5600:05:4610.30
#81 8195Wiśniewski Artur73-1975introPoznań02:03:4100:05:4810.30
#82 8258Pawlaczyk Tomasz74-1975Kalisz02:04:0000:05:4910.30
#83 8366Szmyt Piotr75-19774 runners groupPoznań02:04:1700:05:5010.20
#84 84138Woźny Jarosław76-1976Piątkowo na BiegowoPoznań02:05:5700:05:5410.10
#85 8531Żerko Klaudia-91990Poznań02:05:5800:05:5410.10
#86 8656Maćkowiak Adrian77-1987Anonimowi BiegaczePoznań02:06:0300:05:5510.10
#87 8788Szczurowski Marcin78-1984CHEMPIONI NIEZŁOMNIPlewiska02:08:2700:06:019.90
#88 8870Leyk Łukasz79-1981LEYK TEAMPoznań02:09:2500:06:049.80
#89 89145Janowska-Ścibisz Izabela-101978Poznan02:09:3300:06:049.80
#90 90144Dojs Aleksandra-111980Night RunnersPoznań02:09:5000:06:059.80
#91 91135Jędra Andrzej80-1973Złotniki02:10:0500:06:069.80
#92 9264Cimoszko Katarzyna-121980#zawszewpałęWągrowiec02:10:2200:06:079.80
#93 9321Rzepka Lucjan81-1970ROMA VICTRIXSiekierki Wielkie02:10:2800:06:079.70
#94 94118Malinowski Andrzej82-1982Poznań02:11:0800:06:099.70
#95 9580Nowicka-Szczepaniak-1319711971Rokietnica02:12:3100:06:139.60
#96 9667Wawrzyniak Paweł83-1981Runner's PowerŚrem02:12:3400:06:139.60
#97 97121Czekalska Marta-141984Tulce02:13:1300:06:159.50
#98 9863Gocyla Darek84-1966DARZYBóRUNNER-skaPoznań02:14:4200:06:199.40
#99 99122Pająk Monika-151982Skórzewo02:15:0200:06:209.40
#100 100140Mrzewa Karol85-1981MEDIOTECHKomorniki02:15:0300:06:209.40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności