Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Trzech Króli

Wyniki - 6 stycznia 2019, Wapno

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 101301Strzępka GrzegorzChodzież1983M302100:15:119600:31:1200:30:57
#2 102391Dubisz JoannaZłotówLill-Sport1976K401300:15:5011300:31:1400:31:11
#3 103217Pędzińska AsiaWągrowiec1990K16700:15:3210500:31:1400:30:59
#4 104392Wrona RyszardZłotówLill-Sport1962M50400:15:5111400:31:1500:31:11
#5 105139Nowak ŁukaszKcynia1982M302200:15:4110900:31:2000:31:13
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !106472Początek AnnaPiłaniezrzeszona1958K60100:15:3910600:31:2100:31:13
#7 107378Purczyński RobertWągrowiec1972M401700:16:2812700:31:2600:31:16
#8 108204Stępień MariiszDamasławek1990M161600:16:5913500:31:3500:31:27
#9 109293Walich AleksandraŁekno1971K401400:15:3810800:31:4100:31:31
#10 110182Łaskarzewska AnnaSkokiBeiersdorf Sport Team1992K16800:15:4111000:31:4300:31:34
#11 111498Ciążyński PrzemysławNiestronno1995M161700:15:079100:31:4300:31:33
#12 112485Stawska KarolinaPakość1996K16900:15:099300:31:4300:31:34
#13 11333Nowicka AriadnaWągrowiec1984K301400:15:3210100:31:5900:31:51
#14 114446Knioła LucynaNakło nad1968K50400:15:5211500:32:0400:31:58
#15 11598Iwaniak WiolettaUjścieUjście1970K401500:15:4411200:32:0700:31:59
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !116471Matysek IreneuszWałczSamotny Wilk1958M60200:15:249900:32:2200:32:16
#17 117262Rozmarynowicz AnnaUnisławWolność1979K401600:16:1311700:32:4500:32:38
#18 118466Nowak JoasiaRogoźno1980K301500:17:0013600:32:4800:32:40
#19 119162Paszkiet KarolinaWagrowiec1980K301600:16:2112100:32:5900:32:52
#20 120426Stempniak EwaSzamocin1984K301700:16:1611900:33:1700:33:11
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !121117Maćkowiak KrystynaDługa GoślinaKB Katorżnik Murowana Goślina1956K6021288.)00:33:1800:33:11
#22 12296Zmudzińska AnnaKcyniaTeam Run Kcynia1976K401700:16:5113400:33:1900:33:09
#23 123384Framska MonikaDębogóraConsdata1983K301800:16:2612200:33:2000:33:17
#24 124382Sadowska AlicjaPoznań1980K301900:16:2612300:33:2000:33:17
#25 125401Michalska MarzenaMargonin1977K401800:16:2712600:33:2900:33:20
#26 126289Sikorska KalinaGałowo1973K401900:16:1311600:33:3200:33:32
#27 127347Serwińska-LathwellBydgoszcz1985K302000:16:2312400:33:3900:33:33
#28 128434Kuich AnnazłotówLill-Sport1972K402000:16:2312000:33:4000:33:36
#29 129271ZmudzinskaWagrowiec1983K302100:16:4313200:33:5000:33:44
#30 130280Buczkowska MilenaWągrowiec1983K302200:16:4313100:33:5000:33:44
#31 131274Martyńska AnnaWągrowiec1973K402100:16:3913000:33:5000:33:44
#32 132395PrzewoźniakLubońkobietybiegaja.pl1976K402200:16:4213300:34:0700:33:59
#33 133374Łasut OliwierWapno2006M12400:17:161474.00:34:1300:34:04
#34 13423Łasut EwelinaWapno1983K302300:17:161464.00:34:1300:34:05
#35 13547Kamiński KrzysztofDamasławek1981M302300:16:1411800:34:1400:34:08
#36 13650Andrzejczak NataliaKcynia19921992K161000:17:1514200:34:2900:34:23
#37 137448Cimoszko KatarzynaWągrowiec1980K302400:17:1614900:34:3500:34:25
#38 138447Kłosiński SzymonWągrowiec1975M401800:17:1614800:34:3500:34:25
#39 139329Miernik MateuszAleksandrówPolkrys Team1986M302400:17:1514300:34:4100:34:35
#40 140313Stawecka EmiliaRożno parcelePolkrys Team1980K302500:17:2114500:34:4100:34:39
#41 14199Iwaniak DariuszUjścieUjście1975M401900:16:3412900:34:5200:34:44
#42 142119Sonnenberg NataliaRakownia1987K302600:17:2615000:34:5500:34:52
#43 143251Marcinkowska AnnaGrębocinVIVA-Toruń1970K402300:17:1115100:35:0000:34:40
#44 144443Chmielińska TeresaGołaszynMUKS SZOK BOJANOWO 19721972K40241255.)00:35:1400:35:11
#45 145235Umeniuk KatarzynaRogoźno1980K302700:17:0113700:35:1700:35:09
#46 146316Napierała PawełWągrowiec1993M161800:17:0613900:35:2600:35:16
#47 147253Jaworska AgataPłock1992K161100:17:0914100:35:2700:35:17
#48 14848Kaczmarek KarolinaWągrowiec1990K161200:17:0813800:35:2800:35:23
#49 149396Łabędź KatarzynaZlotowLili sport1967K50500:17:1414000:35:3600:35:31
#50 15097Borowiak AgnieszkaKcyniaTeam Run Kcynia1983K302800:17:1314400:35:4000:35:32
#51 151260Arach PrzemysławBydgoszcz19831983M302500:18:1215500:36:0100:35:53
#52 152261Arach DariaBydgoszcz1982K302900:18:1215600:36:0200:35:53
#53 153336Przybylska AnnaAleksandrów1980K303000:17:3615200:36:0900:36:05
#54 154427Stempniak-Lechowicz LidiaSzamocin1983K303100:18:1015400:36:5400:36:50
#55 155241Pietek KatarzynaBolechowo1977K402500:17:5015300:36:5400:36:49
#56 156172Czubkowska NataliaSępólnoRun Team Sępólno Krajeńskie1987K303215700:37:5900:37:50
#57 157173CzubkowskaSępólnoRun Team Sępólno Krajeńskie1983M302600:18:4915800:37:5900:37:49
#58 15892Rybak MagdalenaKcyniaTeam Run Kcynia1986K303300:20:1515900:42:3900:42:28
#59 159267Szumann TeresaWapnoWJS Rosomak1967K50600:21:3916000:43:2200:43:13
#60 160240Jasińska MonikaWągrowiec1984K3034-01:15:1301:15:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności