Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Nadodrzański

Wyniki - 6 stycznia 2019, Racibórz

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Paweł Pac434MBRZEG100:36:29
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Robert Antczak5MRACIBÓRZEASYRUN RACIBORZ200:37:24
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Tomasz Olaniszyn222MRACIBÓRZ300:37:26
#4 4Sebastian Marcol174MGASZOWICEAKTYWNI LYSKI400:38:01
#5 5Sławomir Pingielski236MRADLINRADLINIOKI W BIEGU500:38:37
#6 6Paweł Osetek226MPSZÓWRADLINIOKI W BIEGU600:38:43
#7 7Krzysztof Czekała35MKROWIARKIEKO-OKNA RUNNERS700:38:45
#8 8Adam Kurek148MRACIBÓRZBBL RACIBÓRZ800:38:53
#9 9Łukasz Skwarecki416MRACIBÓRZ900:39:05
#10 10Krzysztof Krzemień135MMAKÓW1000:39:36
#11 11Wojciech Klimek106MLUBOMIADYSTANS LUBOMIA1100:40:01
#12 12Arkadiusz Kubik138MLUBOMIA#NAME?1200:40:02
#13 13Dawid Szulcek430MRACIBÓRZ1300:40:34
#14 14Szymon Czogała40MLYSKIAKTYWNI LYSKI1400:40:44
#15 15Łukasz Kretek129MLYSKIAKTYWNI LYSKI1500:40:58
#16 16Andrzej Szot327MPIETROWICE WIELKIENIEZRZESZONY1600:41:09
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17Patrycja Rębisz274KRACIBÓRZMKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ100:41:16
#18 18Szymon Maroszek178MRYBNIK1700:41:16
#19 19Paweł Klinik107MRACIBÓRZRAFAKO RUN TEAM1800:41:37
#20 20Cyprian Grzelka71MPOGRZEBIEŃ-1900:41:42
#21 21Ariel Wolny373MŁUKÓW ŚLĄSKI2000:42:01
#22 22Dawid Furman55MBŁAŻEJOWICEDLA MILUSI2100:42:41
#23 23Grzegorz Sobola309MRACIBÓRZ4DRINKI2200:42:50
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24Joanna Griman69KRYBNIK200:42:52
#25 25Łukasz Siegmund290MPSTRĄŻNAAKTYWNI LYSKI2300:43:06
#26 26Marian Podleśny452MŚWIERKLANY2400:43:07
#27 27Czesław Węglarz352MKĘDZIERZYN- KOZLEMULTI FIT2500:43:14
#28 28Tomasz Rogalski277MRACIBÓRZ2600:43:25
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 29Sabina Wojtaszewska370KRACIBÓRZBBL RACIBÓRZ300:43:26
#30 30Patryk Knura109MKOBYLAEKO OKNA RUNNERS2700:43:33
#31 31Mirosław Marmol177MRACIBÓRZRACIBÓRZ2800:43:40
#32 32Kazimierz Grycman409MCIECHOWICE2900:43:48
#33 33Marcin Przybyła261MBABICEMP FITNESS3000:43:53
#34 34Józef Pawelczyk410MRYBNIK3100:43:59
#35 35Grzegorz Studnik316MRYBNIKGLOBAL RUN3200:44:24
#36 36Szymon Andruchowicz4MPIETROWICE3300:44:28
#37 37Tomasz Jarczyk86MCHORZOWBEAUMONT RC3400:44:35
#38 38Grzegorz Herba76MKIETRZKS GRYF KIETRZ3500:44:37
#39 39Piotr Gucik418MRACIBÓRZEKO OKNA RUNNERS3600:44:45
#40 40Sławomir Kutka149MRYBNIKQUEST TEAM3700:44:46
#41 41Grzegorz Gadaj56MRADLINRADLINIOKI W BIEGU3800:44:52
#42 42Michał Marcol173MBLUSZCZÓWWKU W RYBNIKU3900:44:55
#43 43Tomasz Kanclerz100MRACIBÓRZKANCLERZ TEAM4000:45:14
#44 44Marek Zimnicki403MRACIBÓRZ4100:45:15
#45 45Piotr Muzyk204MKIETRZMUSIC TEAM GRYF4200:45:21
#46 46Rafał Sbeczka288MTWORKÓWEASYRUN RACIBÓRZ4300:45:24
#47 47Adam Matusik1MRYBNIKGRUBIORZE LOTAJOM4400:45:26
#48 48Kamil Wollny371MKORNICEEKO-OKNA RUNNERS4500:45:31
#49 49Norbert Paletta229MPIETROWICE WIELKIE4600:45:33
#50 50Klaudiusz Burczyk21MURBANOWICEFREE RUNNERS-OPOLSKIE4700:45:34
#51 51Wojciech Michalczyk186MRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ4800:45:36
#52 52Tomasz Świątek338MWODZISŁAW ŚLĄSKIBIEGACZE ŚCIEMNIACZE4900:45:36
#53 53Grzegorz Połomski250MRYDUŁTOWYPOŁOMSCY TEAM5000:45:36
#54 54Mateusz Sekuła289MNĘDZA5100:45:38
#55 55Mariusz Łukaszczuk162MKNURÓWBEACTIVE TEAM5200:45:45
#56 56Remigiusz Machej164MJASTRZĘBIE - ZDRÓJMARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY5300:45:50
#57 57Józef Gawenda58MRACIBÓRZEKO OKNA RUNNERS5400:45:52
#58 58Grzegorz Magoń422MJANKOWICERADLINIOKI W BIEGU5500:45:58
#59 59Mateusz Kopeć116MKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE5600:46:13
#60 60Bożena Walaszek349KRUDNIKEASY RUN RACIBORZ/UKS RUDNIK400:46:16
#61 61Marcin Strof314MSYRYNIAEKO OKNA RUNNERS5700:46:20
#62 62Emilia Kałuża98KRAKÓW500:46:36
#63 63Adrian Nowak217MPIETROWICE WIELKIE5800:46:54
#64 64Dawid Zimoń397MRYBNIK5900:46:58
#65 65Marcin Myśliwiec207MPSZÓWDYSTANS LUBOMIA6000:47:01
#66 66Krzysztof Czogała39MLYSKIAKTYWNI LYSKI6100:47:04
#67 67Marcin Mogilski194MRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ6200:47:35
#68 68Artur Krybus134MRACIBORZEKO-OKNA RUNNERS6300:47:38
#69 69Rafał Świątek339MWODZISŁAW ŚLĄSKIBIEGACZE ŚCIEMNIACZE6400:47:46
#70 70Krzysztof Kafel96MRYBNIKNIEZRZESZONY6500:47:49
#71 71Bogdan Pancylejko231MOPOLEEUROVENT ATHLETICS OPOLE6600:47:50
#72 72Łukasz Kochon111MKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE6700:47:53
#73 73Piotr Szulik329MRYBNIKJADYMY DURŚ6800:47:54
#74 74Zbigniew Bugdol20MRYBNIK6900:47:57
#75 75Sebastian Pytlarz264MRACIBÓRZ7000:48:10
#76 76Rafał Otawa228MRACIBÓRZ7100:48:23
#77 77Benedykt Pospiszyl423MBRANICEKB BRANICE7200:48:35
#78 78Mateusz Mielańczyk188MRYBNIK7300:48:38
#79 79Grzegorz Lis160MRACIBORZAMATOR7400:48:40
#80 80Bernard Mrowiec198MTWORKÓW7500:48:44
#81 81Patrycja Lechocka156KPSZÓWEKO-OKNA RUNNERS600:48:44
#82 82Adrian Maryjosz179MŻORY-7600:48:50
#83 83Adam Kubień432MKĘDZIERZYN KOŹLEKS KOZIOŁEK7700:48:55
#84 84Arkadiusz Kowol124MWODZISŁAW ŚL.BIEGACZE ŚCIEMNIACZE7800:49:04
#85 85Henryk Wiliger360MRACIBÓRZRAFAKO RUN TEAM7900:49:09
#86 86Tomasz Lipus159MRYBNIK8000:49:13
#87 87Robert Urbisz348MNĘDZA8100:49:17
#88 88Amadeusz Przybyla257MRACIBÓRZ4DRINKI8200:49:22
#89 89Piotr Zwierzyński398MRYBNIKUNATCO8300:49:27
#90 90Andrzej Sobieraj305MKUŹNIA RACIBORSKAOPEL ACTIVE TEAM8400:49:29
#91 91Mariusz Urbasik345MRYDUŁTOWYSRK JAS-MOS8500:49:31
#92 92Miroslaw Lajtner153MRACIBÓRZ8600:49:35
#93 93Przemysław Anioła445MGLOGÓWEK8700:49:39
#94 94Michał Górski65MRACIBÓRZ8800:49:42
#95 95Tomasz Szombara324MŁAZISKA-8900:49:44
#96 96Agnieszka Rębisz273KRACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERS700:49:44
#97 97Piotr Farbiszewski48MRACIBÓRZSULIS HOKO TEAM9000:49:44
#98 98Marek Myszakowski205MRACIBÓRZAMATOR9100:49:44
#99 99Damian Pasierbiński233MRACIBÓRZEKO OKNA RUNNERS9200:49:44
#100 100Maciej Holona79MRYBNIK9300:49:49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności