Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Nadodrzański

Wyniki - 6 stycznia 2019, Racibórz

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
#1 201Przemyslaw Reichel272MRACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERS17800:55:25
#2 202Adam Cyran28MRADLINRADLINIOKI W BIEGU17900:55:27
#3 203Marek Sulin317MGLIWICESPARTANIE DZIECIOM18000:55:30
#4 204Lucyna Szymańska330KKĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE2400:55:30
#5 205Wojciech Magdziński437MRACIBÓRZ18100:55:36
#6 206Grzegorz Urbaś346MRACIBÓRZ18200:55:44
#7 207Zbigniew Kręcisz130MRACIBÓRZAMATOR18300:55:45
#8 208Tomasz Przybyła258MWODZISŁAW ŚLĄSKI18400:55:46
#9 209Waldemar Mirek193MKUŹNIA RACIBORSKA18500:55:49
#10 210Franciszek Rasiuk269MKIETRZGRYF18600:55:50
#11 211Piotr Himel78MNĘDZA18700:55:55
#12 212Robert Romańczuk278MRACIBÓRZAMATOR18800:56:01
#13 213Andrzej Zieliński389MADAMOWICEEKO-OKNA RUNNERS18900:56:01
#14 214Bożena Wiśniewska364KGLIWICE2500:56:03
#15 215Arkadiusz Królik132MJASTRZĘBIE-ZDRÓJMARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY19000:56:08
#16 216Marcin Broża14MBABICE19100:56:20
#17 217Adam Rutowicz285MRACIBÓRZ19200:56:24
#18 218Dawid Kukiełka144MRACIBÓRZ19300:56:24
#19 219Leszek Czarnota32MMARKLOWICE19400:56:27
#20 220Łukasz Pidanty235MJASTRZĘBIE ZDRÓJ19500:56:33
#21 221Joanna Raczek265KRACIBÓRZ-2600:56:39
#22 222Łukasz Skiba294MRACIBÓRZAMATOR19600:56:42
#23 223Janusz Skrzyński298MRYBNIK19700:56:49
#24 224Anna Marciniak172KRACIBÓRZAMATOR2700:57:00
#25 225Rafał Cieślik27MWODZISŁAW ŚLĄSKI19800:57:02
#26 226Sławomir Sobczak301MRACIBÓRZ19900:57:04
#27 227Marek Wilk362MRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ20000:57:05
#28 228Artur Gamoń57MKRZANOWICE20100:57:14
#29 229Małgorzata Pendzich234KRACIBÓRZSPEEDY GOSIACZEK2800:57:16
#30 230Mariusz Kaleta97MRACIBÓRZBBL RACIBÓRZ20200:57:20
#31 231Krzysztof Soroka428MRACIBÓRZ20300:57:23
#32 232Justyna Machalska163KRACIBÓRZ2900:57:28
#33 233Dariusz Grąziowski67MRACIBÓRZ20400:57:28
#34 234Andrzej Sobczak449MWODZISŁAW ŚLĄSKIMARIO tim JASTRZĘBIE ŻORY20500:57:31
#35 235Lidia Wycisk380KRYBNIKSPORT PROFIT TEAM3000:57:33
#36 236Mateusz Moneta197MRACIBÓRZBRAK20600:57:40
#37 237Piotr Wołoszyn375MKIETRZGRYF - KIETRZ20700:57:41
#38 238Iwona Jurczykowska Kosik93KRACIBÓRZZABIEGANI3100:57:43
#39 239Aleksander Zawierucha387MŻORYMARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY20800:57:49
#40 240Klaudia Gensty59KLUBOMIADYSTANS LUBOMIA3200:57:55
#41 241Denis Dziedzioch46MBABICE20900:58:00
#42 242Marcelina Haładus74KGŁUBCZYCEAMATOR3300:58:00
#43 243Katarzyna Fojcik51KPSZÓWYNO ULTRA3400:58:01
#44 244Piotr Kremer128MRACIBÓRZCROSSTRENING RACIBÓRZ21000:58:06
#45 245Marta Buczkowska18KRACIBÓRZ3500:58:13
#46 246Szymon Raszczyk270MLYSKI-21100:58:18
#47 247Grzegorz Szewczyk323MRACIBÓRZ4DRINKI21200:58:21
#48 248Łukasz Jureczka94MBOJANÓWEKO-OKNA RUNNERS21300:58:25
#49 249Mirosław Lara155MRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ21400:58:26
#50 250Hanna Ficek49KJEJKOWICE3600:58:27
#51 251Aleksander Zientek394MCZERNICA21500:58:34
#52 252Michał Witek366MRACIBÓRZ21600:58:34
#53 253Jarosław Góralski63MRACIBÓRZ21700:58:36
#54 254Patryk Matioszek184MRACIBÓRZ21800:58:36
#55 255Ewa Kuliga145KRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ3700:58:36
#56 256Rafał Janosz431MRACIBÓRZ21900:58:41
#57 257Krzysztof Naklicki209MGŁUBCZYCERUN-LOG.COM22000:58:52
#58 258Joanna Pradela253KNOWA WIEŚAKTYWNI LYSKI3800:59:12
#59 259Grzegorz Wnuk367MNIEPOŁOMICE100 MARATHON CLUB POLSKA22100:59:12
#60 260Karolina Pukas-Stęclik263KRYBNIK3900:59:30
#61 261Bernard Sierny293MNĘDZAAMATOR22200:59:35
#62 262Mariusz Górzyński66MRYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIK22300:59:37
#63 263Adam Polak240MRACIBÓRZAMATOR22400:59:44
#64 264Eliza Nadacy208KRACIBÓRZ4DRINKI4000:59:50
#65 265Magdalena Mandycz170KRACIBÓRZDENTICA244101:00:00
#66 266Michał Kuliga146MRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ22501:00:01
#67 267Anna Rosga279KRACIBÓRZAMATOR4201:00:05
#68 268Sabina Korbel118KGASZOWICE4301:00:10
#69 269Alina Iwanicka80KKIETRZKS GRYF KIETRZ4401:00:14
#70 270Alicja Sobik-Lipus308KRYBNIK4501:00:18
#71 271Radosław Rajda267MRACIBÓRZ22601:00:20
#72 272Dawid Kleta105MRACIBÓRZ22701:00:21
#73 273Piotr Sienkiewicz292MRACIBÓRZRAFAKO RUN TEAM22801:00:22
#74 274Dawid Nosal216MKIETRZKS GRYF KIETRZ22901:00:26
#75 275Paulina Adamska3KĆMIELÓW4601:00:26
#76 276Piotr Zemła388MGLIWICE23001:00:30
#77 277Andrzej Wójtowicz379MKIETRZKS GRYF KIETRZ23101:00:32
#78 278Agnieszka Huczek457KRACIBÓRZ4701:00:35
#79 279Zuzanna Kolonko112KLUBOMIADYSTANS CLUBOMIA4801:00:36
#80 280Halina Płotek450KGŁUBCZYCE4901:00:37
#81 281Katarzyna Kulińska147KRACIBÓRZBRAK5001:00:40
#82 282Ewa Różewicz283KTYCHYPANCE5101:01:07
#83 283Małgorzata Tykierka343KBUDZISKATOXPRESS5201:01:13
#84 284Tomasz Tykierka344MBUDZISKATOXPRESS23201:01:14
#85 285Adam Wieczorek356MRYDULTOWYNIEZRZESZONY23301:01:19
#86 286Roland Gurnik72MRACIBORZAMATOR23401:01:22
#87 287Piotr Wyleżoł381MKĘDZIERZYN-KOŹLEWWW.PROJEKTORY.KATOWICE.PL23501:01:23
#88 288Kamil Mrozik201MRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ23601:01:29
#89 289Magdalena Konieczny115KGLIWICE5301:01:29
#90 290Anna Rebidas-Król400KZAWADA KSIĄŻĘCA5401:01:38
#91 291Janina Sieniawska291KKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE5501:01:48
#92 292Paulina Mika191KRADLINRADLINIOKI W BIEGU5601:02:00
#93 293Piontek Sabina287KRACIBÓRZMIEDONIA FIT5701:02:12
#94 294Franciszek Sobczuk302MKIETRZKS GRYF KIETRZ23701:02:16
#95 295Szymon Marcinek454MRACIBÓRZHOBBY SPORT23801:02:29
#96 296Patrycja Chomiczewska453KRACIBÓRZHOBBY SPORT5801:02:29
#97 297Mariusz Śmietana335MRACIBÓRZTUPOT MAŁYCH STÓPEK23901:02:29
#98 298Łukasz Przybyła262MRACIBÓRZ24001:02:30
#99 299Klaudiusz Pradela254MNOWA WIEŚAKTYWNI LYSKI24101:02:30
#100 300Ewelina Walczak350KRYBNIKSILESIA SKATING5901:02:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności