Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Nadodrzański

Wyniki - 6 stycznia 2019, Racibórz

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
#1 241Denis Dziedzioch46MBABICE20900:58:00
#2 245Marta Buczkowska18KRACIBÓRZ3500:58:13
#3 250Hanna Ficek49KJEJKOWICE3600:58:27
#4 251Aleksander Zientek394MCZERNICA21500:58:34
#5 252Michał Witek366MRACIBÓRZ21600:58:34
#6 253Jarosław Góralski63MRACIBÓRZ21700:58:36
#7 254Patryk Matioszek184MRACIBÓRZ21800:58:36
#8 256Rafał Janosz431MRACIBÓRZ21900:58:41
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Paweł Pac434MBRZEG100:36:29
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Tomasz Olaniszyn222MRACIBÓRZ300:37:26
#11 260Karolina Pukas-Stęclik263KRYBNIK3900:59:30
#12 9Łukasz Skwarecki416MRACIBÓRZ900:39:05
#13 10Krzysztof Krzemień135MMAKÓW1000:39:36
#14 268Sabina Korbel118KGASZOWICE4301:00:10
#15 13Dawid Szulcek430MRACIBÓRZ1300:40:34
#16 270Alicja Sobik-Lipus308KRYBNIK4501:00:18
#17 271Radosław Rajda267MRACIBÓRZ22601:00:20
#18 272Dawid Kleta105MRACIBÓRZ22701:00:21
#19 18Szymon Maroszek178MRYBNIK1700:41:16
#20 275Paulina Adamska3KĆMIELÓW4601:00:26
#21 276Piotr Zemła388MGLIWICE23001:00:30
#22 21Ariel Wolny373MŁUKÓW ŚLĄSKI2000:42:01
#23 278Agnieszka Huczek457KRACIBÓRZ4701:00:35
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24Joanna Griman69KRYBNIK200:42:52
#25 280Halina Płotek450KGŁUBCZYCE4901:00:37
#26 26Marian Podleśny452MŚWIERKLANY2400:43:07
#27 28Tomasz Rogalski277MRACIBÓRZ2600:43:25
#28 32Kazimierz Grycman409MCIECHOWICE2900:43:48
#29 289Magdalena Konieczny115KGLIWICE5301:01:29
#30 34Józef Pawelczyk410MRYBNIK3100:43:59
#31 290Anna Rebidas-Król400KZAWADA KSIĄŻĘCA5401:01:38
#32 36Szymon Andruchowicz4MPIETROWICE3300:44:28
#33 298Łukasz Przybyła262MRACIBÓRZ24001:02:30
#34 44Marek Zimnicki403MRACIBÓRZ4100:45:15
#35 302Grzegorz Zieliński390MRACIBÓRZ24201:02:56
#36 49Norbert Paletta229MPIETROWICE WIELKIE4600:45:33
#37 309Halina Kuryłowicz402KRACIBÓRZ6201:03:41
#38 54Mateusz Sekuła289MNĘDZA5100:45:38
#39 310Aleksander Kastelik408MRACIBÓRZ24801:03:44
#40 312Robert Szyszko333MGŁOGÓWEK24901:03:47
#41 314Marek Wilczek359MRYDUŁTOWY25001:04:01
#42 62Emilia Kałuża98KRAKÓW500:46:36
#43 318Czesław Szuba328MRYBNIK25201:04:20
#44 63Adrian Nowak217MPIETROWICE WIELKIE5800:46:54
#45 319Alicja Zych411K6701:05:12
#46 64Dawid Zimoń397MRYBNIK5900:46:58
#47 320Martyna Wisła413KRACIBÓRZ6801:05:26
#48 321Dominik Czerniec36MSTRZELCE OPOLSKIE25301:05:28
#49 323Julia Gorgoń62KRACIBÓRZ7001:05:51
#50 324Daniel Mamczur165MRACIBÓRZ25401:06:03
#51 326Edyta Ciemienga24KRACIBÓRZ7201:06:13
#52 327Robert Ciemienga25MRACIBÓRZ25501:06:13
#53 329Piotr Mróz202MKĘDZIERZYN-KOŹLE25601:06:27
#54 74Zbigniew Bugdol20MRYBNIK6900:47:57
#55 75Sebastian Pytlarz264MRACIBÓRZ7000:48:10
#56 76Rafał Otawa228MRACIBÓRZ7100:48:23
#57 333Dariusz Molenda195MRACIBÓRZ25901:07:19
#58 78Mateusz Mielańczyk188MRYBNIK7300:48:38
#59 335Beata Polman245KKĘDZIERZYN-KOŹLE7601:07:32
#60 80Bernard Mrowiec198MTWORKÓW7500:48:44
#61 336Dawid Kotula421MPIETRASZYN26001:07:36
#62 86Tomasz Lipus159MRYBNIK8000:49:13
#63 87Robert Urbisz348MNĘDZA8100:49:17
#64 92Miroslaw Lajtner153MRACIBÓRZ8600:49:35
#65 348Marzena Janczura407KKIETRZ8701:11:52
#66 93Przemysław Anioła445MGLOGÓWEK8700:49:39
#67 94Michał Górski65MRACIBÓRZ8800:49:42
#68 350Anna Cieśla412KRACIBÓRZ8901:14:00
#69 351Anna Kęska424KRACIBÓRZ9001:15:12
#70 352Michaela Stosiek425KRACIBÓRZ9101:15:13
#71 355Małgorzata Paletta404KPIETROWICE WIELKIE9301:28:39
#72 100Maciej Holona79MRYBNIK9300:49:49
#73 106Sebastian Kamiński455MKSIĄŻENICE9900:50:20
#74 109Michał Depta44MRACIBÓRZ10200:50:44
#75 111Mirosław Olszyna225MRACIBÓRZ10400:50:48
#76 113Tadeusz Przybyła259MGOŁKOWICE10600:50:54
#77 114Jacek Leleniewski157MRYBNIK10700:50:59
#78 116Szymon Korbel117MGASZOWICE10900:51:06
#79 118Maciej Czarnecki31MRACIBÓRZ11100:51:10
#80 119Mateusz Walczak351MRYBNIK11200:51:12
#81 123Radosław Jasion89MWODZISŁAW ŚLĄSKI11600:51:25
#82 129Rafał Tkocz342MGLIWICE11900:51:48
#83 130Marcin Cyran401MZAWADA KSIĄŻĘCA12000:51:49
#84 133Paweł Jędrusiak90MRACIBÓRZ12300:51:56
#85 134Betina Bursy23KPRZYSZOWICE1100:51:56
#86 136Bartosz Kozieł415MLUBOMIA12500:51:59
#87 142Maciej Skiba296MRYBNIK12900:52:31
#88 147Przemek Sobierajski307MRACIBÓRZ13400:52:39
#89 149Adam Górecki64MRACIBÓRZ13600:52:44
#90 157Edyta Marek-Wróbel176KRYBNIK1800:52:57
#91 159Roman Nowak219MKRZANOWICE14000:52:59
#92 162Jarosław Rutowicz284MRACIBÓRZ14300:53:05
#93 165Adam Staniczek420MNOWA WIOSKA14600:53:21
#94 166Łukasz Oczadły419MNOWA WIOSKA14700:53:23
#95 176Grzegorz Witek365MRACIBÓRZ15600:54:02
#96 179Jarosław Karnówka103MWODZISŁAW ŚLĄSKI15900:54:10
#97 183Jarosław Poloczek246MWISŁA WIELKA16300:54:26
#98 190Radosław Bogdan11MKIETRZ16900:54:33
#99 192Michał Szefer322MRYDUŁTOWY17100:54:48
#100 193Janusz Fabia47MRACIBÓRZ17200:54:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności