Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Nadodrzański

Wyniki - 6 stycznia 2019, Racibórz

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
#1 319Alicja Zych411K6701:05:12
#2 213Andrzej Zieliński389MADAMOWICEEKO-OKNA RUNNERS18900:56:01
#3 241Denis Dziedzioch46MBABICE20900:58:00
#4 33Marcin Przybyła261MBABICEMP FITNESS3000:43:53
#5 155Edyta Przybyła260KBABICEMP FITNESS1700:52:53
#6 216Marcin Broża14MBABICE19100:56:20
#7 353Zbigniew Rajewski268MBIELSKO-BIAŁA-26201:15:45
#8 42Michał Marcol173MBLUSZCZÓWWKU W RYBNIKU3900:44:55
#9 248Łukasz Jureczka94MBOJANÓWEKO-OKNA RUNNERS21300:58:25
#10 330Piotr Janda82MBRANICEEKO OKNA RUNNERS25701:06:35
#11 77Benedykt Pospiszyl423MBRANICEKB BRANICE7200:48:35
#12 168Rafał Poleszczuk243MBRANICEKS GRYF KIETRZ14900:53:30
#13 151Grzegorz Janik84MBRANTOLKABRANTOLKA13700:52:49
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Paweł Pac434MBRZEG100:36:29
#15 283Małgorzata Tykierka343KBUDZISKATOXPRESS5201:01:13
#16 284Tomasz Tykierka344MBUDZISKATOXPRESS23201:01:14
#17 331Katarzyna Marondel451KBYTOMFESTIWAL BIEGOWY7401:06:42
#18 22Dawid Furman55MBŁAŻEJOWICEDLA MILUSI2100:42:41
#19 37Tomasz Jarczyk86MCHORZOWBEAUMONT RC3400:44:35
#20 32Kazimierz Grycman409MCIECHOWICE2900:43:48
#21 275Paulina Adamska3KĆMIELÓW4601:00:26
#22 251Aleksander Zientek394MCZERNICA21500:58:34
#23 349Bernadeta Kuczera139KCZERNICAINŻYNIERIA BIEGANIA TEAM8801:12:15
#24 132Marek Kuczera140MCZERNICAINŻYNIERIA BIEGANIA TEAM12200:51:55
#25 347Aleksandra Szczuka321KCZĘSTOCHOWAA FITNESS KLUB CZĘSTOCHOWA8601:11:30
#26 163Łukasz Kostrzewiński122MCZĘSTOCHOWAREBELLION OF FREE RUNNERS14400:53:08
#27 4Sebastian Marcol174MGASZOWICEAKTYWNI LYSKI400:38:01
#28 268Sabina Korbel118KGASZOWICE4301:00:10
#29 116Szymon Korbel117MGASZOWICE10900:51:06
#30 276Piotr Zemła388MGLIWICE23001:00:30
#31 289Magdalena Konieczny115KGLIWICE5301:01:29
#32 129Rafał Tkocz342MGLIWICE11900:51:48
#33 203Marek Sulin317MGLIWICESPARTANIE DZIECIOM18000:55:30
#34 214Bożena Wiśniewska364KGLIWICE2500:56:03
#35 93Przemysław Anioła445MGLOGÓWEK8700:49:39
#36 113Tadeusz Przybyła259MGOŁKOWICE10600:50:54
#37 312Robert Szyszko333MGŁOGÓWEK24901:03:47
#38 242Marcelina Haładus74KGŁUBCZYCEAMATOR3300:58:00
#39 257Krzysztof Naklicki209MGŁUBCZYCERUN-LOG.COM22000:58:52
#40 280Halina Płotek450KGŁUBCZYCE4901:00:37
#41 58Grzegorz Magoń422MJANKOWICERADLINIOKI W BIEGU5500:45:58
#42 56Remigiusz Machej164MJASTRZĘBIE - ZDRÓJMARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY5300:45:50
#43 220Łukasz Pidanty235MJASTRZĘBIE ZDRÓJ19500:56:33
#44 112Maksymilian Jasiński88MJASTRZĘBIE-ZDRÓJMARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY10500:50:50
#45 215Arkadiusz Królik132MJASTRZĘBIE-ZDRÓJMARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY19000:56:08
#46 250Hanna Ficek49KJEJKOWICE3600:58:27
#47 175Tomasz Czylok41MKANIÓWCZECHOWICKA BIEGA15500:53:59
#48 184Waldemar Nawa210MKĘDZIERZYN -KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE16400:54:26
#49 83Adam Kubień432MKĘDZIERZYN KOŹLEKS KOZIOŁEK7700:48:55
#50 194Paweł Zych435MKĘDZIERZYN KOŹLE17300:54:49
#51 27Czesław Węglarz352MKĘDZIERZYN- KOZLEMULTI FIT2500:43:14
#52 287Piotr Wyleżoł381MKĘDZIERZYN-KOŹLEWWW.PROJEKTORY.KATOWICE.PL23501:01:23
#53 291Janina Sieniawska291KKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE5501:01:48
#54 311Izabela Bodnar10KKĘDZIERZYN-KOŹLEAMATOR6301:03:47
#55 59Mateusz Kopeć116MKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE5600:46:13
#56 72Łukasz Kochon111MKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE6700:47:53
#57 329Piotr Mróz202MKĘDZIERZYN-KOŹLE25601:06:27
#58 335Beata Polman245KKĘDZIERZYN-KOŹLE7601:07:32
#59 185Marcin Born12MKĘDZIERZYN-KOŹLEOSP KŁODNICA16500:54:27
#60 204Lucyna Szymańska330KKĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE2400:55:30
#61 237Piotr Wołoszyn375MKIETRZGRYF - KIETRZ20700:57:41
#62 269Alina Iwanicka80KKIETRZKS GRYF KIETRZ4401:00:14
#63 274Dawid Nosal216MKIETRZKS GRYF KIETRZ22901:00:26
#64 277Andrzej Wójtowicz379MKIETRZKS GRYF KIETRZ23101:00:32
#65 38Grzegorz Herba76MKIETRZKS GRYF KIETRZ3500:44:37
#66 294Franciszek Sobczuk302MKIETRZKS GRYF KIETRZ23701:02:16
#67 45Piotr Muzyk204MKIETRZMUSIC TEAM GRYF4200:45:21
#68 301Karina Wyszynska382KKIETRZDAR BUD TEAM6001:02:38
#69 317Anna Zięba395KKIETRZDAR BUD TEAM6601:04:20
#70 348Marzena Janczura407KKIETRZ8701:11:52
#71 143Piotr Kosierkiewicz120MKIETRZ-13000:52:31
#72 171Dorota Nosal214KKIETRZKS GRYF KIETRZ2000:53:42
#73 172Adam Nosal215MKIETRZKS GRYF KIETRZ- RYDZ TEAM15200:53:42
#74 188Mateusz Mudry203MKIETRZBRAK16700:54:31
#75 190Radosław Bogdan11MKIETRZ16900:54:33
#76 210Franciszek Rasiuk269MKIETRZGRYF18600:55:50
#77 55Mariusz Łukaszczuk162MKNURÓWBEACTIVE TEAM5200:45:45
#78 30Patryk Knura109MKOBYLAEKO OKNA RUNNERS2700:43:33
#79 105Edward Hawełka75MKOŃCZYCE MAŁERUNSZ-TEAM9800:50:17
#80 48Kamil Wollny371MKORNICEEKO-OKNA RUNNERS4500:45:31
#81 191Jan Franica52MKORNOWACNIE ZRZESZONY17000:54:40
#82 7Krzysztof Czekała35MKROWIARKIEKO-OKNA RUNNERS700:38:45
#83 159Roman Nowak219MKRZANOWICE14000:52:59
#84 228Artur Gamoń57MKRZANOWICE20100:57:14
#85 106Sebastian Kamiński455MKSIĄŻENICE9900:50:20
#86 90Andrzej Sobieraj305MKUŹNIA RACIBORSKAOPEL ACTIVE TEAM8400:49:29
#87 209Waldemar Mirek193MKUŹNIA RACIBORSKA18500:55:49
#88 356Jolanta Wolnik372KLIGOTA KSIĄŻĘCABRAK9401:30:03
#89 240Klaudia Gensty59KLUBOMIADYSTANS LUBOMIA3200:57:55
#90 11Wojciech Klimek106MLUBOMIADYSTANS LUBOMIA1100:40:01
#91 12Arkadiusz Kubik138MLUBOMIA#NAME?1200:40:02
#92 279Zuzanna Kolonko112KLUBOMIADYSTANS CLUBOMIA4801:00:36
#93 313Joanna Widenka355KLUBOMIADYSTANS LUBOMIA6401:03:51
#94 101Robert Widenka354MLUBOMIADYSTANS LUBOMIA9400:49:51
#95 108Krzysztof Czogała38MLUBOMIA#NAME?10100:50:39
#96 136Bartosz Kozieł415MLUBOMIA12500:51:59
#97 189Tomasz Adamczyk2MLUBOMIABRAK16800:54:31
#98 246Szymon Raszczyk270MLYSKI-21100:58:18
#99 14Szymon Czogała40MLYSKIAKTYWNI LYSKI1400:40:44
#100 15Łukasz Kretek129MLYSKIAKTYWNI LYSKI1500:40:58

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności