Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Nadodrzański

Wyniki - 6 stycznia 2019, Racibórz

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
#1 47Adam Matusik1MRYBNIKGRUBIORZE LOTAJOM4400:45:26
#2 189Tomasz Adamczyk2MLUBOMIABRAK16800:54:31
#3 275Paulina Adamska3KĆMIELÓW4601:00:26
#4 36Szymon Andruchowicz4MPIETROWICE3300:44:28
#5 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Robert Antczak5MRACIBÓRZEASYRUN RACIBORZ200:37:24
#6 164Bogdan Auguścik6MRYDUŁTOWYAKTYWNI LYSKI14500:53:20
#7 110Miłosz Bąkowski9MRACIBÓRZHURTOWNIABALONOW.PL10300:50:46
#8 311Izabela Bodnar10KKĘDZIERZYN-KOŹLEAMATOR6301:03:47
#9 190Radosław Bogdan11MKIETRZ16900:54:33
#10 185Marcin Born12MKĘDZIERZYN-KOŹLEOSP KŁODNICA16500:54:27
#11 216Marcin Broża14MBABICE19100:56:20
#12 332Sebastian Brzózka16MRYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIK25801:07:07
#13 245Marta Buczkowska18KRACIBÓRZ3500:58:13
#14 197Agnieszka Budzińska19KUJAZDBUDZIKI UJAZD2300:54:54
#15 74Zbigniew Bugdol20MRYBNIK6900:47:57
#16 50Klaudiusz Burczyk21MURBANOWICEFREE RUNNERS-OPOLSKIE4700:45:34
#17 134Betina Bursy23KPRZYSZOWICE1100:51:56
#18 326Edyta Ciemienga24KRACIBÓRZ7201:06:13
#19 327Robert Ciemienga25MRACIBÓRZ25501:06:13
#20 225Rafał Cieślik27MWODZISŁAW ŚLĄSKI19800:57:02
#21 202Adam Cyran28MRADLINRADLINIOKI W BIEGU17900:55:27
#22 118Maciej Czarnecki31MRACIBÓRZ11100:51:10
#23 219Leszek Czarnota32MMARKLOWICE19400:56:27
#24 7Krzysztof Czekała35MKROWIARKIEKO-OKNA RUNNERS700:38:45
#25 321Dominik Czerniec36MSTRZELCE OPOLSKIE25301:05:28
#26 108Krzysztof Czogała38MLUBOMIA#NAME?10100:50:39
#27 66Krzysztof Czogała39MLYSKIAKTYWNI LYSKI6100:47:04
#28 14Szymon Czogała40MLYSKIAKTYWNI LYSKI1400:40:44
#29 175Tomasz Czylok41MKANIÓWCZECHOWICKA BIEGA15500:53:59
#30 115Dariusz Czyrnek42MRYBNIKDECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELE10800:51:01
#31 181Tomasz Dancewicz43MNĘDZAEASYRUN RACIBÓRZ16100:54:19
#32 109Michał Depta44MRACIBÓRZ10200:50:44
#33 169Rafał Dębiński45MRACIBÓRZSULIS HOKO TEAM15000:53:31
#34 241Denis Dziedzioch46MBABICE20900:58:00
#35 193Janusz Fabia47MRACIBÓRZ17200:54:48
#36 97Piotr Farbiszewski48MRACIBÓRZSULIS HOKO TEAM9000:49:44
#37 250Hanna Ficek49KJEJKOWICE3600:58:27
#38 154Marek Flegel50MPIETROWICE WIELKIESGL CARBON13800:52:53
#39 243Katarzyna Fojcik51KPSZÓWYNO ULTRA3400:58:01
#40 191Jan Franica52MKORNOWACNIE ZRZESZONY17000:54:40
#41 22Dawid Furman55MBŁAŻEJOWICEDLA MILUSI2100:42:41
#42 41Grzegorz Gadaj56MRADLINRADLINIOKI W BIEGU3800:44:52
#43 228Artur Gamoń57MKRZANOWICE20100:57:14
#44 57Józef Gawenda58MRACIBÓRZEKO OKNA RUNNERS5400:45:52
#45 240Klaudia Gensty59KLUBOMIADYSTANS LUBOMIA3200:57:55
#46 339Agnieszka Gołąbek61KRACIBÓRZBBL RACIBÓRZ7801:08:26
#47 323Julia Gorgoń62KRACIBÓRZ7001:05:51
#48 253Jarosław Góralski63MRACIBÓRZ21700:58:36
#49 149Adam Górecki64MRACIBÓRZ13600:52:44
#50 94Michał Górski65MRACIBÓRZ8800:49:42
#51 262Mariusz Górzyński66MRYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIK22300:59:37
#52 233Dariusz Grąziowski67MRACIBÓRZ20400:57:28
#53 104Piotr Grela68MRACIBÓRZSULIS HOKO TEAM9700:50:07
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24Joanna Griman69KRYBNIK200:42:52
#55 177Andrzej Grzegorzek70MSTRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIE15700:54:04
#56 20Cyprian Grzelka71MPOGRZEBIEŃ-1900:41:42
#57 286Roland Gurnik72MRACIBORZAMATOR23401:01:22
#58 242Marcelina Haładus74KGŁUBCZYCEAMATOR3300:58:00
#59 105Edward Hawełka75MKOŃCZYCE MAŁERUNSZ-TEAM9800:50:17
#60 38Grzegorz Herba76MKIETRZKS GRYF KIETRZ3500:44:37
#61 196Magdalena Herud77KPIETROWICE WIELKIEEKO-OKNA RUNNERS2200:54:53
#62 211Piotr Himel78MNĘDZA18700:55:55
#63 100Maciej Holona79MRYBNIK9300:49:49
#64 269Alina Iwanicka80KKIETRZKS GRYF KIETRZ4401:00:14
#65 330Piotr Janda82MBRANICEEKO OKNA RUNNERS25701:06:35
#66 151Grzegorz Janik84MBRANTOLKABRANTOLKA13700:52:49
#67 170Jarosław Jankowski85MZABRZEDECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELE15100:53:34
#68 37Tomasz Jarczyk86MCHORZOWBEAUMONT RC3400:44:35
#69 304Monika Jarzabek87KRYBNIKDECATHLON RYBNIK&PRZYJACIELE6101:03:11
#70 112Maksymilian Jasiński88MJASTRZĘBIE-ZDRÓJMARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY10500:50:50
#71 123Radosław Jasion89MWODZISŁAW ŚLĄSKI11600:51:25
#72 133Paweł Jędrusiak90MRACIBÓRZ12300:51:56
#73 145Adam Junka92MRACIBÓRZNIEPEŁNOSPRAWNY13200:52:34
#74 238Iwona Jurczykowska Kosik93KRACIBÓRZZABIEGANI3100:57:43
#75 248Łukasz Jureczka94MBOJANÓWEKO-OKNA RUNNERS21300:58:25
#76 174Wojciech Kaczmarczyk95MRACIBÓRZAMATOR15400:53:58
#77 70Krzysztof Kafel96MRYBNIKNIEZRZESZONY6500:47:49
#78 230Mariusz Kaleta97MRACIBÓRZBBL RACIBÓRZ20200:57:20
#79 62Emilia Kałuża98KRAKÓW500:46:36
#80 43Tomasz Kanclerz100MRACIBÓRZKANCLERZ TEAM4000:45:14
#81 179Jarosław Karnówka103MWODZISŁAW ŚLĄSKI15900:54:10
#82 272Dawid Kleta105MRACIBÓRZ22701:00:21
#83 11Wojciech Klimek106MLUBOMIADYSTANS LUBOMIA1100:40:01
#84 19Paweł Klinik107MRACIBÓRZRAFAKO RUN TEAM1800:41:37
#85 328Monika Klonowska108KRACIBÓRZWAWRZINEK TEAM7301:06:13
#86 30Patryk Knura109MKOBYLAEKO OKNA RUNNERS2700:43:33
#87 72Łukasz Kochon111MKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE6700:47:53
#88 279Zuzanna Kolonko112KLUBOMIADYSTANS CLUBOMIA4801:00:36
#89 103Michał Kołek113MRACIBÓRZRAFAKO RUN TEAM9600:49:57
#90 289Magdalena Konieczny115KGLIWICE5301:01:29
#91 59Mateusz Kopeć116MKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE5600:46:13
#92 116Szymon Korbel117MGASZOWICE10900:51:06
#93 268Sabina Korbel118KGASZOWICE4301:00:10
#94 143Piotr Kosierkiewicz120MKIETRZ-13000:52:31
#95 141Dariusz Kosik121MRACIBÓRZZABIEGANI12800:52:28
#96 163Łukasz Kostrzewiński122MCZĘSTOCHOWAREBELLION OF FREE RUNNERS14400:53:08
#97 135Sebastian Koterba123MRACIBÓRZSULIS HOKO TEAM12400:51:59
#98 84Arkadiusz Kowol124MWODZISŁAW ŚL.BIEGACZE ŚCIEMNIACZE7800:49:04
#99 186Krzysztof Kozak125MSYRYNIAEKO-OKNA RUNNERS16600:54:28
#100 199Kevin Krajczok126MŁĘG17600:55:00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności