Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Nadodrzański

Wyniki - 6 stycznia 2019, Racibórz

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
#1 235Lidia Wycisk380KRYBNIKSPORT PROFIT TEAM3000:57:33
#2 238Iwona Jurczykowska Kosik93KRACIBÓRZZABIEGANI3100:57:43
#3 240Klaudia Gensty59KLUBOMIADYSTANS LUBOMIA3200:57:55
#4 242Marcelina Haładus74KGŁUBCZYCEAMATOR3300:58:00
#5 243Katarzyna Fojcik51KPSZÓWYNO ULTRA3400:58:01
#6 245Marta Buczkowska18KRACIBÓRZ3500:58:13
#7 250Hanna Ficek49KJEJKOWICE3600:58:27
#8 255Ewa Kuliga145KRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ3700:58:36
#9 258Joanna Pradela253KNOWA WIEŚAKTYWNI LYSKI3800:59:12
#10 260Karolina Pukas-Stęclik263KRYBNIK3900:59:30
#11 264Eliza Nadacy208KRACIBÓRZ4DRINKI4000:59:50
#12 265Magdalena Mandycz170KRACIBÓRZDENTICA244101:00:00
#13 267Anna Rosga279KRACIBÓRZAMATOR4201:00:05
#14 268Sabina Korbel118KGASZOWICE4301:00:10
#15 269Alina Iwanicka80KKIETRZKS GRYF KIETRZ4401:00:14
#16 270Alicja Sobik-Lipus308KRYBNIK4501:00:18
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17Patrycja Rębisz274KRACIBÓRZMKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ100:41:16
#18 275Paulina Adamska3KĆMIELÓW4601:00:26
#19 278Agnieszka Huczek457KRACIBÓRZ4701:00:35
#20 279Zuzanna Kolonko112KLUBOMIADYSTANS CLUBOMIA4801:00:36
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24Joanna Griman69KRYBNIK200:42:52
#22 280Halina Płotek450KGŁUBCZYCE4901:00:37
#23 281Katarzyna Kulińska147KRACIBÓRZBRAK5001:00:40
#24 282Ewa Różewicz283KTYCHYPANCE5101:01:07
#25 283Małgorzata Tykierka343KBUDZISKATOXPRESS5201:01:13
#26 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 29Sabina Wojtaszewska370KRACIBÓRZBBL RACIBÓRZ300:43:26
#27 289Magdalena Konieczny115KGLIWICE5301:01:29
#28 290Anna Rebidas-Król400KZAWADA KSIĄŻĘCA5401:01:38
#29 291Janina Sieniawska291KKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE5501:01:48
#30 292Paulina Mika191KRADLINRADLINIOKI W BIEGU5601:02:00
#31 293Piontek Sabina287KRACIBÓRZMIEDONIA FIT5701:02:12
#32 296Patrycja Chomiczewska453KRACIBÓRZHOBBY SPORT5801:02:29
#33 300Ewelina Walczak350KRYBNIKSILESIA SKATING5901:02:31
#34 301Karina Wyszynska382KKIETRZDAR BUD TEAM6001:02:38
#35 304Monika Jarzabek87KRYBNIKDECATHLON RYBNIK&PRZYJACIELE6101:03:11
#36 309Halina Kuryłowicz402KRACIBÓRZ6201:03:41
#37 311Izabela Bodnar10KKĘDZIERZYN-KOŹLEAMATOR6301:03:47
#38 313Joanna Widenka355KLUBOMIADYSTANS LUBOMIA6401:03:51
#39 60Bożena Walaszek349KRUDNIKEASY RUN RACIBORZ/UKS RUDNIK400:46:16
#40 316Ewa Święcka341KWODZISŁAW ŚLĄSKIKS M.E.T.A.6501:04:14
#41 317Anna Zięba395KKIETRZDAR BUD TEAM6601:04:20
#42 62Emilia Kałuża98KRAKÓW500:46:36
#43 319Alicja Zych411K6701:05:12
#44 320Martyna Wisła413KRACIBÓRZ6801:05:26
#45 322Katarzyna Marcyniak175KRACIBÓRZWAWRZINEK TEAM6901:05:33
#46 323Julia Gorgoń62KRACIBÓRZ7001:05:51
#47 325Magda Woś377KRYDUŁTOWYYNO ULTRA7101:06:07
#48 326Edyta Ciemienga24KRACIBÓRZ7201:06:13
#49 328Monika Klonowska108KRACIBÓRZWAWRZINEK TEAM7301:06:13
#50 331Katarzyna Marondel451KBYTOMFESTIWAL BIEGOWY7401:06:42
#51 334Klaudia Szombara325KŁAZISKAJS20237501:07:22
#52 335Beata Polman245KKĘDZIERZYN-KOŹLE7601:07:32
#53 81Patrycja Lechocka156KPSZÓWEKO-OKNA RUNNERS600:48:44
#54 338Anna Stawarczyk427KRYBNIKCPJ TEAM7701:08:18
#55 339Agnieszka Gołąbek61KRACIBÓRZBBL RACIBÓRZ7801:08:26
#56 340Betti Szala320KRYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIK7901:08:28
#57 341Gabriela Sobczyk303KRACIBÓRZRAFAKO RUN TEAM8001:09:13
#58 342Ewa Nawaryńska211KRACIBÓRZWAWRZINEK TEAM8101:09:48
#59 343Justyna Winkler363KRACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERS8201:09:49
#60 344Katarzyna Kozdęba433KRACIBÓRZWAWRZINEK TEAM8301:09:49
#61 345Karolina Oszek227KRACIBÓRZWAWRZINEK TEAM8401:09:50
#62 346Renata Sobierajska306KRACIBÓRZEKO OKNA RUNNERS8501:11:11
#63 347Aleksandra Szczuka321KCZĘSTOCHOWAA FITNESS KLUB CZĘSTOCHOWA8601:11:30
#64 348Marzena Janczura407KKIETRZ8701:11:52
#65 349Bernadeta Kuczera139KCZERNICAINŻYNIERIA BIEGANIA TEAM8801:12:15
#66 350Anna Cieśla412KRACIBÓRZ8901:14:00
#67 351Anna Kęska424KRACIBÓRZ9001:15:12
#68 96Agnieszka Rębisz273KRACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERS700:49:44
#69 352Michaela Stosiek425KRACIBÓRZ9101:15:13
#70 354Bożena Mandycz169KRACIBÓRZDENTICA249201:15:49
#71 355Małgorzata Paletta404KPIETROWICE WIELKIE9301:28:39
#72 356Jolanta Wolnik372KLIGOTA KSIĄŻĘCABRAK9401:30:03
#73 357Izabela Spandel-Piwowar310KRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ9501:30:04
#74 358Justyna Ziemkiewicz393KRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ9601:30:04
#75 124Janina Krótki133KŁĘGEASYRUN RACIBORZ800:51:32
#76 125Edyta Połomska249KRYDUŁTOWYPOŁOMSCY TEAM900:51:37
#77 128Patrycja Mielańczyk187KRYBNIKSMERFY1000:51:47
#78 134Betina Bursy23KPRZYSZOWICE1100:51:56
#79 137Patrycja Mandera166KRYDUŁTOWYAKTYWNI LYSKI1200:52:02
#80 140Ola Solich414KRACIBÓRZSULIS HOKO TEAM1300:52:22
#81 150Katarzyna Masłowska182KLYSKIAKTYWNI LYSKI1400:52:47
#82 152Katarzyna Król131KSZONÓWNESSI TEAM1500:52:49
#83 153Michelle Lajtner456KRACIBÓRZMKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ1600:52:50
#84 155Edyta Przybyła260KBABICEMP FITNESS1700:52:53
#85 157Edyta Marek-Wróbel176KRYBNIK1800:52:57
#86 158Aleksandra Smal300KRACIBÓRZMKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ1900:52:58
#87 171Dorota Nosal214KKIETRZKS GRYF KIETRZ2000:53:42
#88 187Magdalena Woskowska376KRACIBÓRZRAFAKO RUN TEAM2100:54:29
#89 196Magdalena Herud77KPIETROWICE WIELKIEEKO-OKNA RUNNERS2200:54:53
#90 197Agnieszka Budzińska19KUJAZDBUDZIKI UJAZD2300:54:54
#91 204Lucyna Szymańska330KKĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE2400:55:30
#92 214Bożena Wiśniewska364KGLIWICE2500:56:03
#93 221Joanna Raczek265KRACIBÓRZ-2600:56:39
#94 224Anna Marciniak172KRACIBÓRZAMATOR2700:57:00
#95 229Małgorzata Pendzich234KRACIBÓRZSPEEDY GOSIACZEK2800:57:16
#96 232Justyna Machalska163KRACIBÓRZ2900:57:28
#97 236Mateusz Moneta197MRACIBÓRZBRAK20600:57:40
#98 237Piotr Wołoszyn375MKIETRZGRYF - KIETRZ20700:57:41
#99 239Aleksander Zawierucha387MŻORYMARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY20800:57:49
#100 241Denis Dziedzioch46MBABICE20900:58:00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności