Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Nadodrzański

Wyniki - 6 stycznia 2019, Racibórz

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Paweł Pac434MBRZEG100:36:29
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Robert Antczak5MRACIBÓRZEASYRUN RACIBORZ200:37:24
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Tomasz Olaniszyn222MRACIBÓRZ300:37:26
#4 5Sławomir Pingielski236MRADLINRADLINIOKI W BIEGU500:38:37
#5 6Paweł Osetek226MPSZÓWRADLINIOKI W BIEGU600:38:43
#6 7Krzysztof Czekała35MKROWIARKIEKO-OKNA RUNNERS700:38:45
#7 8Adam Kurek148MRACIBÓRZBBL RACIBÓRZ800:38:53
#8 9Łukasz Skwarecki416MRACIBÓRZ900:39:05
#9 10Krzysztof Krzemień135MMAKÓW1000:39:36
#10 11Wojciech Klimek106MLUBOMIADYSTANS LUBOMIA1100:40:01
#11 12Arkadiusz Kubik138MLUBOMIA#NAME?1200:40:02
#12 13Dawid Szulcek430MRACIBÓRZ1300:40:34
#13 14Szymon Czogała40MLYSKIAKTYWNI LYSKI1400:40:44
#14 15Łukasz Kretek129MLYSKIAKTYWNI LYSKI1500:40:58
#15 16Andrzej Szot327MPIETROWICE WIELKIENIEZRZESZONY1600:41:09
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17Patrycja Rębisz274KRACIBÓRZMKS SMS VICTORIA RACIBÓRZ100:41:16
#17 18Szymon Maroszek178MRYBNIK1700:41:16
#18 19Paweł Klinik107MRACIBÓRZRAFAKO RUN TEAM1800:41:37
#19 20Cyprian Grzelka71MPOGRZEBIEŃ-1900:41:42
#20 23Grzegorz Sobola309MRACIBÓRZ4DRINKI2200:42:50
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24Joanna Griman69KRYBNIK200:42:52
#22 25Łukasz Siegmund290MPSTRĄŻNAAKTYWNI LYSKI2300:43:06
#23 26Marian Podleśny452MŚWIERKLANY2400:43:07
#24 27Czesław Węglarz352MKĘDZIERZYN- KOZLEMULTI FIT2500:43:14
#25 28Tomasz Rogalski277MRACIBÓRZ2600:43:25
#26 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 29Sabina Wojtaszewska370KRACIBÓRZBBL RACIBÓRZ300:43:26
#27 30Patryk Knura109MKOBYLAEKO OKNA RUNNERS2700:43:33
#28 31Mirosław Marmol177MRACIBÓRZRACIBÓRZ2800:43:40
#29 32Kazimierz Grycman409MCIECHOWICE2900:43:48
#30 33Marcin Przybyła261MBABICEMP FITNESS3000:43:53
#31 34Józef Pawelczyk410MRYBNIK3100:43:59
#32 35Grzegorz Studnik316MRYBNIKGLOBAL RUN3200:44:24
#33 36Szymon Andruchowicz4MPIETROWICE3300:44:28
#34 37Tomasz Jarczyk86MCHORZOWBEAUMONT RC3400:44:35
#35 38Grzegorz Herba76MKIETRZKS GRYF KIETRZ3500:44:37
#36 39Piotr Gucik418MRACIBÓRZEKO OKNA RUNNERS3600:44:45
#37 40Sławomir Kutka149MRYBNIKQUEST TEAM3700:44:46
#38 41Grzegorz Gadaj56MRADLINRADLINIOKI W BIEGU3800:44:52
#39 42Michał Marcol173MBLUSZCZÓWWKU W RYBNIKU3900:44:55
#40 43Tomasz Kanclerz100MRACIBÓRZKANCLERZ TEAM4000:45:14
#41 44Marek Zimnicki403MRACIBÓRZ4100:45:15
#42 45Piotr Muzyk204MKIETRZMUSIC TEAM GRYF4200:45:21
#43 46Rafał Sbeczka288MTWORKÓWEASYRUN RACIBÓRZ4300:45:24
#44 47Adam Matusik1MRYBNIKGRUBIORZE LOTAJOM4400:45:26
#45 48Kamil Wollny371MKORNICEEKO-OKNA RUNNERS4500:45:31
#46 49Norbert Paletta229MPIETROWICE WIELKIE4600:45:33
#47 50Klaudiusz Burczyk21MURBANOWICEFREE RUNNERS-OPOLSKIE4700:45:34
#48 51Wojciech Michalczyk186MRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ4800:45:36
#49 52Tomasz Świątek338MWODZISŁAW ŚLĄSKIBIEGACZE ŚCIEMNIACZE4900:45:36
#50 54Mateusz Sekuła289MNĘDZA5100:45:38
#51 55Mariusz Łukaszczuk162MKNURÓWBEACTIVE TEAM5200:45:45
#52 56Remigiusz Machej164MJASTRZĘBIE - ZDRÓJMARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY5300:45:50
#53 57Józef Gawenda58MRACIBÓRZEKO OKNA RUNNERS5400:45:52
#54 58Grzegorz Magoń422MJANKOWICERADLINIOKI W BIEGU5500:45:58
#55 59Mateusz Kopeć116MKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE5600:46:13
#56 60Bożena Walaszek349KRUDNIKEASY RUN RACIBORZ/UKS RUDNIK400:46:16
#57 61Marcin Strof314MSYRYNIAEKO OKNA RUNNERS5700:46:20
#58 62Emilia Kałuża98KRAKÓW500:46:36
#59 63Adrian Nowak217MPIETROWICE WIELKIE5800:46:54
#60 64Dawid Zimoń397MRYBNIK5900:46:58
#61 65Marcin Myśliwiec207MPSZÓWDYSTANS LUBOMIA6000:47:01
#62 66Krzysztof Czogała39MLYSKIAKTYWNI LYSKI6100:47:04
#63 67Marcin Mogilski194MRACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ6200:47:35
#64 68Artur Krybus134MRACIBORZEKO-OKNA RUNNERS6300:47:38
#65 69Rafał Świątek339MWODZISŁAW ŚLĄSKIBIEGACZE ŚCIEMNIACZE6400:47:46
#66 70Krzysztof Kafel96MRYBNIKNIEZRZESZONY6500:47:49
#67 71Bogdan Pancylejko231MOPOLEEUROVENT ATHLETICS OPOLE6600:47:50
#68 72Łukasz Kochon111MKĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE6700:47:53
#69 73Piotr Szulik329MRYBNIKJADYMY DURŚ6800:47:54
#70 74Zbigniew Bugdol20MRYBNIK6900:47:57
#71 75Sebastian Pytlarz264MRACIBÓRZ7000:48:10
#72 76Rafał Otawa228MRACIBÓRZ7100:48:23
#73 77Benedykt Pospiszyl423MBRANICEKB BRANICE7200:48:35
#74 79Grzegorz Lis160MRACIBORZAMATOR7400:48:40
#75 80Bernard Mrowiec198MTWORKÓW7500:48:44
#76 81Patrycja Lechocka156KPSZÓWEKO-OKNA RUNNERS600:48:44
#77 82Adrian Maryjosz179MŻORY-7600:48:50
#78 83Adam Kubień432MKĘDZIERZYN KOŹLEKS KOZIOŁEK7700:48:55
#79 84Arkadiusz Kowol124MWODZISŁAW ŚL.BIEGACZE ŚCIEMNIACZE7800:49:04
#80 85Henryk Wiliger360MRACIBÓRZRAFAKO RUN TEAM7900:49:09
#81 86Tomasz Lipus159MRYBNIK8000:49:13
#82 87Robert Urbisz348MNĘDZA8100:49:17
#83 88Amadeusz Przybyla257MRACIBÓRZ4DRINKI8200:49:22
#84 90Andrzej Sobieraj305MKUŹNIA RACIBORSKAOPEL ACTIVE TEAM8400:49:29
#85 92Miroslaw Lajtner153MRACIBÓRZ8600:49:35
#86 93Przemysław Anioła445MGLOGÓWEK8700:49:39
#87 94Michał Górski65MRACIBÓRZ8800:49:42
#88 95Tomasz Szombara324MŁAZISKA-8900:49:44
#89 96Agnieszka Rębisz273KRACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERS700:49:44
#90 97Piotr Farbiszewski48MRACIBÓRZSULIS HOKO TEAM9000:49:44
#91 98Marek Myszakowski205MRACIBÓRZAMATOR9100:49:44
#92 99Damian Pasierbiński233MRACIBÓRZEKO OKNA RUNNERS9200:49:44
#93 100Maciej Holona79MRYBNIK9300:49:49
#94 101Robert Widenka354MLUBOMIADYSTANS LUBOMIA9400:49:51
#95 102Grzegorz Śmietana334MRACIBÓRZEASY RUN RACIBÓRZ9500:49:54
#96 103Michał Kołek113MRACIBÓRZRAFAKO RUN TEAM9600:49:57
#97 104Piotr Grela68MRACIBÓRZSULIS HOKO TEAM9700:50:07
#98 105Edward Hawełka75MKOŃCZYCE MAŁERUNSZ-TEAM9800:50:17
#99 106Sebastian Kamiński455MKSIĄŻENICE9900:50:20
#100 107Łukasz Kubalik137MRACIBÓRZ-10000:50:33

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności