Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich - E3

Wyniki - 6 stycznia 2019, Kraków

Cityzen_ General
Msc
M
K
Kat
Nr
-
-
-
-
#1 102-19K16/8360Wypych UrszulaKraków00:38:3300:06:4500:38:5500:15:43
#2 103-20K40/4199Etterle-Biederman LiliannaWKS Wawel BnOIWANOWICE WŁOŚCIAŃSKIE00:38:4400:06:4700:38:5600:15:45
#3 104-21K30/8226Kapołka AgataSkawina BiegaSkawina00:38:5600:06:4900:39:0300:15:52
#4 10584-M30/262424Kutnik PawełKraków00:38:1900:06:4300:39:0600:15:55
#5 10685-M40/22272Marzec ArturWieliczka00:38:2800:06:4400:39:0800:15:56
#6 107-22K30/92351Chylewska-Olech DagmaraBeFit24TeamKraków00:38:5500:06:4900:39:0900:15:57
#7 108-23K30/102448Dudziak Dorota#AdamCzerwiński Team00:38:3800:06:4600:39:1300:16:01
#8 109-24K30/112463Wiech AnnaAdam Czerwiński Team00:38:3800:06:4600:39:1300:16:02
#9 11086-M20/142370Leśniak JacekAkademia Sportu Future4Kraków00:38:5600:06:4900:39:1600:16:05
#10 11288-M20/16254Kutyba MarekKraków00:38:5100:06:4900:39:2400:16:12
#11 113-25K40/5342Śliwa AnnaSkawina BiegaSkawina00:39:2300:06:5400:39:2900:16:17
#12 11489-M16/10276Miśków KrzysztofKS Kościelec ChrzanówChrzanów00:38:2400:06:4400:39:3900:16:27
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !115-26K20/2197Dyląg MarlenaG.O.A.T. Team MichałowiceMichałowice00:39:2800:06:5500:39:4100:16:30
#14 11690-M40/23306Raj TomaszHusaria Race TeamKraków00:39:0900:06:5200:39:4200:16:31
#15 117-27K40/6356Witek AnetaSolarWindsWieliczka00:39:3000:06:5500:39:4500:16:33
#16 11891-M30/271055Judasz RafałRudnik00:39:5300:06:5900:40:0800:16:56
#17 11992-M40/242435Szajewski ArkadiuszO TAK ŁOKRAKÓW00:39:2700:06:5500:40:0800:16:57
#18 12093-M40/25222Jędrzejewski WłodzimierzCisco Running TeamKRAKOW00:39:4600:06:5800:40:2200:17:11
#19 12194-M40/26344Tichoruk RafałPoranny PatrolKraków00:39:3300:06:5600:40:2400:17:12
#20 12295-M16/11313Siwiecki MaciejKraków00:39:5800:07:0000:40:2500:17:14
#21 12396-M30/28217Irlik JacekNiezrzeszonyKraków00:40:1000:07:0200:40:3500:17:24
#22 124-28K30/12285Osika KamilaProbalans.pl Night RunnersKraków00:40:2100:07:0400:40:3700:17:26
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !125-29K50/1294Plata AgnieszkaDzieło Pomocy św Ojca PioKraków00:40:0900:07:0200:40:5000:17:39
#24 126-30K30/13369Zięba-Śladowska AgataSkawina BiegaRADZISZÓW00:40:5700:07:1100:41:0200:17:51
#25 127-31K40/7209Gratka Beata1974Kojszówka00:40:4300:07:0800:41:0300:17:52
#26 128-32K40/82455Moszumańska-Kolegowicz Katarzyna00:40:2200:07:0500:41:0700:17:55
#27 129-33K30/14363Zając IlonaSkawina BiegaSKAWINA00:41:0200:07:1100:41:0700:17:56
#28 130-34K30/15364Zając MonikaKraków00:40:5100:07:1000:41:1500:18:04
#29 13197-M30/29195Dąbrowski MarekG.O.A.T. Team MichałowiceWięcławice Stare00:41:0300:07:1200:41:2100:18:10
#30 13298-M30/301104Kosoń Krzysztof00:41:0900:07:1300:41:2300:18:11
#31 13399-M30/311088Zubalski ArturRING KRAKÓWKraków00:41:2400:07:1500:41:3700:18:26
#32 134100-M40/27270Macina DariuszPodłęże00:40:5900:07:1100:41:4200:18:31
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !135-35K50/2189Bugaj TeresaWKS Wawel BnOKraków00:41:2100:07:1500:41:4600:18:35
#34 136-36K30/16350Tylek AgataSkawina BiegaBrzyczyna00:41:4400:07:1900:41:4900:18:38
#35 137-37K30/17232Kłaput DorotaEndor nyWadowice00:41:1700:07:1400:41:5900:18:48
#36 138101-M40/28219Jamrozik KrzysiekWKS Wawel BnOKraków00:41:3700:07:1800:42:0100:18:50
#37 139102-M50/13208Grabowski JanSkawina BiegaGołuchowice00:41:4900:07:2000:42:0200:18:51
#38 140-38K30/181059Wojtowicz Magdalena00:41:3700:07:1800:42:0600:18:54
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 141-39K20/3268Maciasz SylwiaPołom Mały00:41:2900:07:1600:42:0600:18:54
#40 142-40K30/19340Szwej JoannaPogoria BiegaKraków00:41:1300:07:1300:42:0700:18:55
#41 143103-M30/32293Pilch ŁukaszProbalans.plKraków00:41:5400:07:2100:42:1200:19:00
#42 144104-M30/33296Pocięgiel MichałSkawina BiegaRadziszów00:42:0800:07:2300:42:1800:19:07
#43 145105-M50/142426Mleko RomanITMBW KrakówKraków00:42:1200:07:2400:42:2000:19:08
#44 146-41K16/9325Sroka ZuzannaKraków00:41:2800:07:1600:42:2200:19:11
#45 147106-M30/34205Gąsior MarcinKraków00:41:5200:07:2000:42:4400:19:32
#46 148107-M30/352421Kosek PrzemysławWściekłe ChomikiKraków00:42:1400:07:2400:42:4600:19:35
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 149-42K50/3266Machlowska GrażynaKKB DYSTANSKRAKÓW00:42:2300:07:2600:42:5200:19:41
#48 150-43M30/362437Toroń MaciejKraków00:42:1900:07:2500:42:5900:19:48
#49 151-44K30/202383Katarzyna Kosiba-ŁuczakKraków00:42:3100:07:2700:43:1200:20:01
#50 152108-M30/371100Stefańczyk MarekBeFit24Team00:42:3600:07:2800:43:1300:20:02
#51 153109-M40/29290Pater JanuszMJMETAL OŚWIĘCIMOŚWIĘCIM00:43:1400:07:3500:43:3400:20:23
#52 154110-M20/172457Łukasik AdrianWKS Wawel00:43:2600:07:3700:43:3500:20:24
#53 155-45K30/211072Bednarz SylwiaG.O.A.T. Team MichałowiceMichałowice00:43:3200:07:3800:43:4200:20:31
#54 156111-M60/4192Cekiera AntonicombexKraków00:43:0000:07:3200:43:4500:20:34
#55 157-46K30/22368Zielińska-Kołacz EwelinaWkurw_TeamKraków00:43:1200:07:3400:43:4800:20:37
#56 158112-M20/18187Bovsunivskyi SergiiHeineken Krakow Running ClubKrakow00:43:1400:07:3500:43:4900:20:38
#57 159-47K30/231076Burnus BeataNight RunnersKraków00:43:4500:07:4000:44:1100:21:00
#58 160-48K20/4349Twardowska KorneliaKraków00:43:4300:07:4000:44:1200:21:00
#59 161-49K16/102376Gniewek Julia GniewekBochnia00:43:3700:07:3900:44:1800:21:06
#60 162-50K20/51078Jaszcz MariaxxxKraków00:44:2300:07:4700:44:2500:21:13
#61 163-51K30/24287Pajor-Leszczyńska AleksandraKRAKOW00:44:3000:07:4800:44:4200:21:31
#62 164113-M30/381058Rytov Oleksi00:44:1800:07:4600:44:4400:21:33
#63 165-52K30/252466Wiśniowska Agnieszka00:44:1100:07:4500:44:4500:21:34
#64 166114-M50/151183Duliasz Cezary00:44:3600:07:4900:45:0800:21:56
#65 167-53K20/6183Bielecka EwaKraków00:44:3600:07:4900:45:0800:21:56
#66 168-54K40/92446Zawada Magdalena00:45:0000:07:5300:45:0900:21:58
#67 169115-M40/301098Boufrahi RysiekKrakow00:44:2200:07:4700:45:1100:22:00
#68 170-55K20/72422Kruk PaulinaNight RunnersKraków00:44:3700:07:4900:45:1500:22:03
#69 171-56K30/262420Konturek AgnieszkaKRAKÓW00:44:5500:07:5200:45:4100:22:29
#70 172-57K40/102431Paliś Kinga PaliśBeFit24TeamKraków00:45:2800:07:5800:45:4200:22:31
#71 173-58K20/8240Kozioł AnetaKraków00:44:5500:07:5200:45:4300:22:32
#72 174-59K40/11320Sołtys AlicjaSkawina BiegaKraków00:45:4500:08:0100:45:4500:22:33
#73 175116-M40/31321Sowa GrzegorzITMBW KrakówKraków00:46:0700:08:0500:46:0700:22:55
#74 176-60K20/92433Raczyńska AlicjaNtiativeKraków00:45:4300:08:0100:46:0700:22:56
#75 177117-M40/322458Barwiołek ArturWKS Wawel00:46:4300:08:1100:46:4700:23:36
#76 178118-M20/191182Gurdak MateuszTrailrun00:45:5700:08:0300:46:4900:23:38
#77 179-61K30/27182Biedroń MonikaWM TriselfKraków00:45:5700:08:0300:46:4900:23:38
#78 180-62K40/12191Burda Monika#AdamCzerwińskiTeamKraków00:46:4700:08:1200:47:0700:23:56
#79 181119-M60/5248Kula TadeuszKKB DYSTANSKraków00:46:3100:08:0900:47:1600:24:05
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !182-63K60/1331Stochel TeresaAKPT KrakowKraków00:47:1500:08:1700:47:2200:24:10
#81 183120-M30/392442Wojciech KulisKraków00:46:4800:08:1200:47:3000:24:19
#82 184-64K30/282352Czapiewska ElizaGT ALexKraków00:46:4700:08:1200:47:3700:24:26
#83 185-65K50/4303Pulnik AndżelikaNowohucki Kombinat SportowyKraków00:47:0000:08:1400:47:3800:24:26
#84 186-66K30/292464Ramotowska DominikaSolarwinds00:47:0300:08:1500:47:3800:24:27
#85 187-67K20/102430Paliborek MonikaKraków00:47:1200:08:1600:47:4100:24:30
#86 188121-M30/40235Komisarczuk ArkadiuszMedius RunnersKraków00:46:5500:08:1300:47:4600:24:35
#87 189122-M30/411070Bielik RadosławWKURW_TEAMKraków00:47:3800:08:2100:48:1400:25:02
#88 190123-M30/422432Przewięźlikowski TomaszWściekłe ChomikiKraków00:48:1600:08:2800:48:4800:25:36
#89 191-68K40/132361Czarnecka ElizaKraków00:48:0400:08:2600:48:5200:25:41
#90 192-69K30/30190Bugajska KatarzynaKraków00:48:1400:08:2700:48:5400:25:42
#91 193124-M40/33310Serwatka SzymonZielonki00:48:4600:08:3300:49:0100:25:49
#92 194-70K30/31247Kuklewicz BarbaraKraków00:48:2400:08:2900:49:1000:25:58
#93 195125-M30/43241Krawczyk WojciechKraków00:48:3600:08:3100:49:1500:26:04
#94 196-71K50/51080Michna EwaLusina00:48:5500:08:3500:49:2800:26:17
#95 197-72K40/14250Orlińska JoannaSkawina BiegaGaj00:48:5600:08:3500:49:3000:26:19
#96 198126-M16/12343Talaga PatrykSkawina BiegaGaj00:49:1100:08:3700:49:4400:26:33
#97 199-73K30/32374Żołnierek RenataKraków00:49:5500:08:4500:50:3700:27:26
#98 200-74K30/331079Łukasiak IzabelaKraków00:50:3300:08:5200:50:4900:27:38
#99 201127-M20/20253Kurus TomaszKATOKraków00:50:2600:08:5000:51:0400:27:53
#100 202-75K20/11229Khvainitskaya-Kurus KatsiarynaKATOKrakow00:50:2800:08:5100:51:0600:27:54

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności