Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich - E3

Wyniki - 6 stycznia 2019, Kraków

Cityzen_ General
Msc
M
K
Kat
Nr
-
-
#1 10193-M3050386Bartosz MarekKraków01:05:5701:06:07
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 102-9K203435Dubienko JoannaUNLIMITED TRIATHLON KRAKÓWKRAKÓW01:06:0501:06:14
#3 10394-M40281150Duda PawełBeFit24Team01:06:0101:06:16
#4 10495-M20152680Suchanek DominikITMBW KrakówBędzieszyna01:06:0601:06:25
#5 10596-M30512656Kuzera ŁukaszŁukowa01:06:2201:06:32
#6 10697-M3052570Laskiewicz WojciechG.O.A.T. Team MichałowiceWola Więcławska01:06:1701:06:33
#7 10798-M3053634Ornatowski DariuszPoranny PatrolKraków01:05:4001:06:33
#8 10899-M30542661Michał ManterysKraków01:06:3301:06:33
#9 109100-M4029559Kucia SebastianMłoszowa01:06:2501:06:36
#10 110101-M40302695Domin Tomasz01:06:3201:06:42
#11 111102-M30551133Niemczyk DominikEuroclear Running TeamKraków01:06:4401:06:55
#12 112103-M2016725Szklarz MariuszMęska Strona RzeczywistościKraków01:06:2401:07:01
#13 113-10K204448Fijałkowska EwaNowa Huta TeamKrakow01:06:5901:07:10
#14 114104-M3056677Rojewski MichałBiegnę Bo Mama KazałaKraków01:06:5201:07:12
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 115105-M5031120Baś RobertKraków01:06:4601:07:13
#16 116-11K4-2684Winiarczyk-Jadach BeataKraków01:07:0601:07:16
#17 117106-M3057618Mrowiec PawełHeineken Kraków Running ClubBibice01:07:3101:07:49
#18 118-12K305404Brzyska KarolinaBrzyskiTriTeamKraków01:07:5201:07:57
#19 119107-M30582705Gawin MarekDIB01:07:2701:08:06
#20 120108-M2017547Krawczyk JakubKraków01:08:1401:08:18
#21 121109-M3059396Bigaj SebastianIron Dragon TriathlonKraków01:07:5801:08:25
#22 122110-M504621Nazim AdamKraków01:08:2501:08:25
#23 123111-M3060747Węgrzyński PawełITMBW KrakówKraków01:08:1401:08:35
#24 124112-M2018385Barański JakubLos Trepos CompanierosKraków01:08:2201:09:05
#25 125113-M4031466Gondor JarosławLibertów01:09:2101:09:21
#26 126114-M3061627Nowak KrzysztofKraków01:08:5101:09:22
#27 127115-M40322694Gomulec TomaszTactica Team01:09:2301:09:32
#28 128-13K306660Płaziak-Kowalska Magdalena2kLibertow01:09:2901:09:36
#29 129-14K3071156Wojtaszek MalwinaKraków01:09:3801:09:38
#30 130116-M30622696Kalita Damian01:09:1601:09:40
#31 131117-M2019574Legenc ŁukaszWędruj z OczkamiKraków01:09:2701:09:41
#32 131118-M30632649Jesiolowski MichalCAFFETTIERAZielonki01:09:3901:09:43
#33 133119-M30642668Nowak TomaszTrailrunKraków01:09:3701:09:44
#34 134120-M30652690Ziółek MarcinGTX Team01:09:1701:09:49
#35 135121-M40331121Białka RafałMichałowice01:09:4501:09:55
#36 136122-M4034426Czepiel PawełCSK BrzezieKraków01:09:4301:09:57
#37 137123-M3066516Kisiała FilipLacho TeamKraków01:09:4401:09:58
#38 138124-M3067772Zegarmistrz GrzegorzKraków01:09:5701:10:13
#39 139125-M4035639Pasela JerzyKraków01:09:2001:10:14
#40 140126-M3068556Krysa RomanKraków01:09:4701:10:15
#41 141127-M3069672Rakowski PawełKraków01:10:0401:10:18
#42 142128-M2020658Pluciński JakubHusaria Race TeamKraków01:09:5001:10:23
#43 143129-M4036646Piasecki RafałWieliczka01:10:0601:10:28
#44 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !144130-M601553Kryjomski JerzyKS Kościelec ChrzanówChrzanów01:07:4101:10:39
#45 145131-M4037454Frankiewicz JakubKraków01:10:2301:10:42
#46 146-15K308589Maher BernadetteWimbledon WindmilersLondon01:10:2601:10:47
#47 147132-M4038784Żak PawełNiepołomice BiegająPodłęże01:10:3801:10:57
#48 148133-M4039740Tworzydło PawełKraków01:10:5301:11:06
#49 149134-M30701134Pełka MichałPayroll TeamMichałowice01:10:4001:11:08
#50 150135-M4040395Biernat JakubWisełkaKraków01:10:4901:11:08
#51 151136-M4041487Janicki TomaszKraków01:10:5301:11:13
#52 152-16K404411Bydoń Agnieszka#Adam CzerwińskiTeamKokotów01:11:0701:11:15
#53 153137-M505736Tarnawski JakubKKB DYSTANSKraków01:11:0201:11:19
#54 154138-M4042612Misiuk MarekTrailrunKraków01:11:0501:11:19
#55 155-17K405554Krynicka-Pałka MonikaKrzeszowice01:11:0801:11:22
#56 156139-M4043562Kukla GrzegorzKoliber TeamKraków01:11:1601:11:25
#57 157140-M3071749Wierzba MichałSkawina BiegaSkawina01:11:0301:11:28
#58 158141-M30721152Górka PiotrZasań01:11:2901:11:29
#59 159142-M4044440Duroń MarcinBeFit24TeamKraków01:11:3801:11:54
#60 160-18K3091122Bielec KingaHusaria Race TeamKraków01:11:5401:12:04
#61 161143-M4045688Seweryn RobertKraków01:11:5901:12:09
#62 162144-M4046750Wietrzny KacperTrailrunKraków01:11:5101:12:12
#63 163145-M40472653Konik JarosławBBL KrakówKRAKÓW01:11:4801:12:12
#64 164146-M506640Pasławski MaciejKraków01:11:5901:12:19
#65 165147-M4048494Jaworski PiotrKraków01:12:3101:12:31
#66 166148-M4049514Kęsek MaciejCSK BrzezieBrzezie01:12:2201:12:37
#67 167-19K3010465Gomółka AgataMOK Mszana DolnaKraków01:12:3001:12:38
#68 168149-M20212607Gaicki MaciejKraków01:12:0801:12:38
#69 169150-M4050691Sipiera Tomasztomaszsipiera.plKraków01:12:3401:12:40
#70 170151-M4051431Dąbkowski LeszekG.O.A.T. Team MichałowiceWięcławice Stare01:12:3101:12:47
#71 171-20K205399Blicharz EwelinaNie ma letkoKrakow01:12:2701:12:50
#72 172152-M3073441Dyrek MarcinKraków01:12:4001:12:53
#73 173-21K3011643Pawłowicz AnnaOKNOPLAST RUNNING TEAMWieliczka01:12:3501:13:01
#74 174153-M4052760Wójcio HubertSzczawnica01:12:4801:13:02
#75 175154-M30742658Łukasz PawełekKraków01:12:3401:13:11
#76 176155-M3075394Biernat BartłomiejKraków01:12:4901:13:12
#77 177-22K206738Troć MariaSkawina BiegaSkawina01:13:0801:13:13
#78 178156-M2022751Wilczek TomaszKraków01:13:0301:13:18
#79 179157-M4053698Słonina Arturrunning.krakow.plKraków01:12:4601:13:19
#80 180158-M30761111Chmielewski Witold01:13:0501:13:22
#81 181159-M3077455Gabryluk JanTF 48Opole01:12:5301:13:24
#82 182160-M4054467Gorszko AdamTrailrunKraków01:13:1301:13:33
#83 183161-M3078498Kaczmarczyk TomaszHusaria Race TeamGiebułtów01:13:2101:13:43
#84 184162-M30792674Piotr PałkaKraków01:13:2401:13:54
#85 185-23K406472Gros AnnaSkawina BiegaSkawina01:13:5001:13:57
#86 186-24K30122666Mikoś MagdalenaKraków01:13:3801:13:59
#87 187163-M4055642Pawlik KrzysztofKraków01:13:2501:14:00
#88 188-25K3013735Świerczyńska GabrielaKraków01:13:3101:14:07
#89 189164-M40561106Cekiera MarcinIron Dragon TriathlonZielonki01:13:4501:14:12
#90 190165-M4057732Świąder AndrzejBeFit24TeamWieliczka01:14:0101:14:14
#91 191166-M3080668Putaj RafałNight RunnersKraków01:14:0001:14:18
#92 192167-M4058557Krzyżan JakubKW KrakówJerzmanowice01:14:3101:14:31
#93 193168-M2023667Pudełek BłażejLKS Górzanka Nawojowa Góra01:13:5601:14:38
#94 194169-M3081548Krawczyk MarekKraków01:13:5501:14:40
#95 195-26K30141123Bocheńska KatarzynaKraków01:14:3101:14:49
#96 196170-M3082678Rosa BartlomiejBartko Biega!Myslenice01:14:0601:14:50
#97 197171-M3083456Gajda MateuszSkawina BiegaSkawina01:14:5301:14:53
#98 198172-M3084434Drzyzgiewicz Michalkwitnaca.comKrakow01:14:4901:15:02
#99 199173-M3085717Stocki TomaszNovomatic Technologies PolandKraków01:14:1401:15:03
#100 200174-M4059741Tyliba IreneuszMIKIPrzeginia01:14:4001:15:10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności