Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich - E3

Wyniki - 6 stycznia 2019, Kraków

Cityzen_ General
Msc
M
K
Kat
Nr
-
-
#1 5955-M4017376Adamek Dariusz#AdamCzerwińskiTeamKraków01:02:0301:02:13
#2 257214-M301032045Adamiec NorbertKraków01:18:2301:18:55
#3 209181-M3089378Andy AllanWimbledon WindmilersKrakow01:15:0701:15:29
#4 5652-M4014379Archamowicz KrzysztofSkawina BiegaSkawina01:01:5701:02:01
#5 316-65K2017389Bączek NataliaAROMAT NÓGKraków01:23:2701:23:58
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 355-85K503380Bajołek AleksandraNight RunnersKRAKÓW01:29:1101:30:04
#7 364273-M30129382Baran BartoszŻołnierze HardkoruKraków01:30:1301:31:51
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !294-58K5011161Baran-Gądek EwaKraków01:21:3301:22:00
#9 375-99K4025384Barańska WandaLos Trepos CompanierosKraków01:36:0601:36:51
#10 124112-M2018385Barański JakubLos Trepos CompanierosKraków01:08:2201:09:05
#11 10193-M3050386Bartosz MarekKraków01:05:5701:06:07
#12 5249-M4012387Barzyk KarolMogilany01:01:0201:01:12
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 115105-M5031120Baś RobertKraków01:06:4601:07:13
#14 135121-M40331121Białka RafałMichałowice01:09:4501:09:55
#15 160-18K3091122Bielec KingaHusaria Race TeamKraków01:11:5401:12:04
#16 176155-M3075394Biernat BartłomiejKraków01:12:4901:13:12
#17 150135-M4040395Biernat JakubWisełkaKraków01:10:4901:11:08
#18 121109-M3059396Bigaj SebastianIron Dragon TriathlonKraków01:07:5801:08:25
#19 260216-M508397Blady BogdanKraków01:18:4401:19:02
#20 171-20K205399Blicharz EwelinaNie ma letkoKrakow01:12:2701:12:50
#21 318-66K3032400Bluj DagmaraKraków01:23:1501:24:07
#22 195-26K30141123Bocheńska KatarzynaKraków01:14:3101:14:49
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11-M2011Bodurka KrzysztofAlpin Sport AZS AWF KrakówNielepice00:45:2900:45:29
#24 298239-M30113403Bojarski Ireneusz01:22:2301:22:23
#25 287233-M301092707Brna Milan01:20:5401:21:29
#26 118-12K305404Brzyska KarolinaBrzyskiTriTeamKraków01:07:5201:07:57
#27 299240-M4085406Budziński MaciejKraków01:22:2301:22:23
#28 5148-M30262048Bujak KrzysztofKrakow01:00:5801:01:06
#29 248-43K30182709Bujak Piotr01:17:3101:18:15
#30 353-84K30401149Bujak-Chwist Maja01:29:2801:29:55
#31 387-106K4029408Bujas MonikaKraków01:41:2501:41:53
#32 1414-M307409Bul DominikPDKKraków00:54:2800:54:30
#33 152-16K404411Bydoń Agnieszka#Adam CzerwińskiTeamKokotów01:11:0701:11:15
#34 8881-M40242573Bzowski MichałTrailrunKraków01:05:0001:05:16
#35 362-90K3045412Capac EmiliaConstanta01:31:0001:31:43
#36 189164-M40561106Cekiera MarcinIron Dragon TriathlonZielonki01:13:4501:14:12
#37 180158-M30761111Chmielewski Witold01:13:0501:13:22
#38 271-48K20132576Cholewczuk AgnieszkaWild Dogs TeamKraków01:19:3601:19:47
#39 9486-M3045415Cholewczuk PiotrWild Dogs TeamKraków01:05:2401:05:33
#40 304-61K30281125Cieśla MagdaKraków01:22:0601:22:47
#41 2323-M30151108Cieślik SebastianProgres JudoSłomniki00:56:2400:56:29
#42 6056-M3028421Cudek JacekbrakWieliczka01:02:1401:02:14
#43 8074-M30381170Ćwikła Paweł01:04:1501:04:32
#44 300241-M30114422Cygan TomaszSolarWindsKrakow01:21:4101:22:25
#45 2828-M406425Czech RobertKrakow00:57:5900:58:02
#46 136122-M4034426Czepiel PawełCSK BrzezieKraków01:09:4301:09:57
#47 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2525-M5012692Czuba AdamHappy Tri Friends00:57:1600:57:20
#48 4038-M2082589Czuba DawidKraków00:59:5501:00:08
#49 170151-M4051431Dąbkowski LeszekG.O.A.T. Team MichałowiceWięcławice Stare01:12:3101:12:47
#50 356-86K30412591Danel MagdalenaNeed For SpeedKraków01:30:0201:30:47
#51 5753-M4015430Darchuk OleksandrKrakow01:02:0601:02:09
#52 326-71K40201126Dolaś DanutaKRAKÓW01:24:2801:25:07
#53 110101-M40302695Domin Tomasz01:06:3201:06:42
#54 367-93K2021433Drąg JustynaProszowice01:31:3601:32:18
#55 198172-M3084434Drzyzgiewicz Michalkwitnaca.comKrakow01:14:4901:15:02
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 102-9K203435Dubienko JoannaUNLIMITED TRIATHLON KRAKÓWKRAKÓW01:06:0501:06:14
#57 379278-M40991172Duda KrzysztofNowa Huta TeamKraków01:38:4101:39:03
#58 377-101K4026436Duda LucynaMogilany01:37:4901:38:10
#59 10394-M40281150Duda PawełBeFit24Team01:06:0101:06:16
#60 1515-M308438Dudziak TomaszPolar TeamKraków00:54:3200:54:35
#61 246204-M3098439Durlak BłażejBobowa01:17:2301:17:52
#62 159142-M4044440Duroń MarcinBeFit24TeamKraków01:11:3801:11:54
#63 172152-M3073441Dyrek MarcinKraków01:12:4001:12:53
#64 339-75K3036443Dziedzic JoannaKraków01:26:2901:26:47
#65 9991-M4026444Dziedzic KrzysztofKraków01:05:5101:05:59
#66 394-111K4031445Dziurzyńska UlkaCross Heroes Ogień!Kraków02:05:4602:06:33
#67 236197-M3095446Dźwigulski ŁukaszKraków01:16:4001:17:10
#68 234-39K4012447Etterle-Garbacik KatarzynaWolves Running TeamKraków01:16:3001:16:59
#69 113-10K204448Fijałkowska EwaNowa Huta TeamKrakow01:06:5901:07:10
#70 4139-M3021449Filiciak MichałCAFFETTIERAKraków01:00:0201:00:08
#71 6560-M3032450Florek PawełKosovoKrakow01:02:5201:03:03
#72 265-45K2012451Folta KatarzynaKraków01:18:5001:19:20
#73 210182-M2026452Frach DominikSigma Pizza & BarKraków01:13:5901:15:32
#74 2727-M405453Francuz KonradVege RunnersMOGILANY00:57:4900:57:57
#75 305-62K30292698Franczak Katarzyna01:22:4801:22:57
#76 145131-M4037454Frankiewicz JakubKraków01:10:2301:10:42
#77 335263-M301221180Frosztęga Marcin01:26:0701:26:07
#78 181159-M3077455Gabryluk JanTF 48Opole01:12:5301:13:24
#79 239-41K4014460Gądek AgataKraków01:17:1201:17:28
#80 168149-M20212607Gaicki MaciejKraków01:12:0801:12:38
#81 197171-M3083456Gajda MateuszSkawina BiegaSkawina01:14:5301:14:53
#82 323-70K40192611Gajewska JustynaKraków01:24:2601:24:53
#83 202176-M4060457Garbacik WojciechWYMARŁY GATUNEKKraków01:14:4301:15:16
#84 7872-M4021461Gąsior KrzysztofKlub Biegacza AZS UEKPsary01:03:2401:04:04
#85 6358-M3030459Gawin KrzysiekBeFit24TeamKraków01:02:3501:02:46
#86 119107-M30582705Gawin MarekDIB01:07:2701:08:06
#87 383280-M401011115Gawor Ireneusz01:39:5101:40:18
#88 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !89-8K402463Gęca EwaSokół SanokSanok01:05:0701:05:17
#89 223187-M3091462Gedliczka TymoteuszKraków01:15:5601:16:26
#90 258215-M4076464Gierasiński PawełKKB DYSTANSKraków01:18:1601:19:00
#91 1313-M4042710Gil JacekQrier Przesyłki00:54:2200:54:30
#92 167-19K3010465Gomółka AgataMOK Mszana DolnaKraków01:12:3001:12:38
#93 127115-M40322694Gomulec TomaszTactica Team01:09:2301:09:32
#94 125113-M4031466Gondor JarosławLibertów01:09:2101:09:21
#95 6459-M3031468Górka MarcinUNLIMITED TRIATHLON KRAKÓWKRAKÓW01:02:4401:02:49
#96 158141-M30721152Górka PiotrZasań01:11:2901:11:29
#97 219-35K30172618Górniak MałgorzataAZS AWF KRAKÓW MASTERSKrakow01:16:1001:16:21
#98 182160-M4054467Gorszko AdamTrailrunKraków01:13:1301:13:33
#99 185-23K406472Gros AnnaSkawina BiegaSkawina01:13:5001:13:57
#100 263219-M30104473Grzebyk MichałKraków01:18:3501:19:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności