Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich - E3

Wyniki - 6 stycznia 2019, Kraków

Cityzen_ General
Msc
M
K
Kat
Nr
-
-
#1 305-62K30292698Franczak Katarzyna01:22:4801:22:57
#2 5047-M30252699Wójtowicz Tomasz01:00:5501:01:06
#3 5148-M30262048Bujak KrzysztofKrakow01:00:5801:01:06
#4 5249-M4012387Barzyk KarolMogilany01:01:0201:01:12
#5 308246-M40882702Ricour Patrice01:22:5501:23:20
#6 5350-M3027515Kiełt AndrzejKraków01:01:0501:01:14
#7 312-63K4017598Marks ElizaBibice01:23:1501:23:43
#8 5753-M4015430Darchuk OleksandrKrakow01:02:0601:02:09
#9 313250-M30116711Stanisławski BartoszKraków01:23:1401:23:44
#10 314-64K3030779Zoń OlgaWieliczka01:23:1401:23:50
#11 317252-M30312697Tarnowski Szymon01:23:1401:24:00
#12 62-5K3041112Jabłońska Sylwia01:02:3101:02:39
#13 318-66K3032400Bluj DagmaraKraków01:23:1501:24:07
#14 319-67K3033482Idasiak AleksandraKraków01:23:4501:24:08
#15 321253-M30117532Kosmala PrzemekKrakow01:23:3201:24:09
#16 323-70K40192611Gajewska JustynaKraków01:24:2601:24:53
#17 6963-M2010624Niewczas Pawełkraków01:02:5601:03:24
#18 325255-M301181142Szczyrek Marcin01:24:2901:25:01
#19 7064-M2011606Michna PawełKraków01:03:0401:03:26
#20 326-71K40201126Dolaś DanutaKRAKÓW01:24:2801:25:07
#21 327256-M40921185Słowiński Paweł01:24:4201:25:15
#22 7468-M20122663Mazanek MichałKraków01:03:2101:03:35
#23 7569-M3036616Mordarski MichałKraków01:03:3701:03:42
#24 7771-M3037755Witek GrzegorzKrakow01:03:4401:04:00
#25 334262-M30121527Kopieć Rafałkraków01:25:4101:26:07
#26 7973-M20132693Siciarz Krystian01:03:4501:04:11
#27 335263-M301221180Frosztęga Marcin01:26:0701:26:07
#28 8074-M30381170Ćwikła Paweł01:04:1501:04:32
#29 336-73K3035588Magocsy JustynaKraków01:25:4101:26:14
#30 337264-M30123520Kitka MateuszKraków01:25:3901:26:19
#31 8377-M4023716Stec PawełKraków01:04:5201:04:56
#32 339-75K3036443Dziedzic JoannaKraków01:26:2901:26:47
#33 340-76K30372676Katarzyna RybackaKRAKÓW01:26:2001:26:49
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !85-7K4011181Pachura Kinga01:04:5801:04:58
#35 342266-M4095561Kudła GrzegorzWieliczka01:27:0401:27:12
#36 343267-M30125560Kucz DariuszOlszowice01:27:2101:27:47
#37 9082-M20142685Wszołek PawełKraków01:05:0001:05:19
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !346-78K601504Kamińska HalinaKraków01:28:0001:28:17
#39 9183-M40252691Urbanowicz Andrzej01:05:1801:05:31
#40 9284-M30431164Ochałek Wojciech01:04:3501:05:32
#41 9385-M3044743Walczak WaldemarKrakow01:05:0001:05:32
#42 353-84K30401149Bujak-Chwist Maja01:29:2801:29:55
#43 9991-M4026444Dziedzic KrzysztofKraków01:05:5101:05:59
#44 10092-M4027705Sroka MarcinKraków01:05:1601:06:04
#45 10193-M3050386Bartosz MarekKraków01:05:5701:06:07
#46 357-87K3042568Kurek AnnaKraków01:30:3001:30:57
#47 360272-M30128645Piasecki MichałKraków01:28:3301:31:34
#48 10596-M30512656Kuzera ŁukaszŁukowa01:06:2201:06:32
#49 361-89K3044531Korycińska IzabelaKraków01:31:1501:31:37
#50 362-90K3045412Capac EmiliaConstanta01:31:0001:31:43
#51 363-91K2020766Wywrot KarolinaKraków01:31:4601:31:46
#52 10899-M30542661Michał ManterysKraków01:06:3301:06:33
#53 109100-M4029559Kucia SebastianMłoszowa01:06:2501:06:36
#54 365274-M301301128Kindler BartlomiejWieliczka01:31:3601:31:55
#55 110101-M40302695Domin Tomasz01:06:3201:06:42
#56 366-92K3046727Szostak AgnieszkaKraków01:31:0901:31:55
#57 367-93K2021433Drąg JustynaProszowice01:31:3601:32:18
#58 369-95K20221137Racka MartynaKraków01:33:3401:34:10
#59 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 115105-M5031120Baś RobertKraków01:06:4601:07:13
#60 371275-M604537Kowalczyk TadeuszKraków01:34:0201:34:25
#61 116-11K4-2684Winiarczyk-Jadach BeataKraków01:07:0601:07:16
#62 120108-M2017547Krawczyk JakubKraków01:08:1401:08:18
#63 377-101K4026436Duda LucynaMogilany01:37:4901:38:10
#64 122110-M504621Nazim AdamKraków01:08:2501:08:25
#65 381-102K4027534Kowalczyk JoannaKraków01:39:4301:40:09
#66 125113-M4031466Gondor JarosławLibertów01:09:2101:09:21
#67 382-103K40281114Skrzypek-Gawor Patrycja01:39:4801:40:18
#68 126114-M3061627Nowak KrzysztofKraków01:08:5101:09:22
#69 383280-M401011115Gawor Ireneusz01:39:5101:40:18
#70 384-104K30491148Żygadło AgnieszkaKraków01:39:5301:40:34
#71 385281-M20352646Hudaszek ZbigniewKraków01:40:4301:40:43
#72 129-14K3071156Wojtaszek MalwinaKraków01:09:3801:09:38
#73 386-105K20242708Janiak Małgorzata01:40:1001:40:44
#74 130116-M30622696Kalita Damian01:09:1601:09:40
#75 387-106K4029408Bujas MonikaKraków01:41:2501:41:53
#76 388-107K3050715Stawska NataliaKraków01:41:1801:42:07
#77 391-108K30511184Mark Julia01:49:0601:49:06
#78 135121-M40331121Białka RafałMichałowice01:09:4501:09:55
#79 392-109K40302651Kobylarz AnnaChorzelów01:51:1401:51:54
#80 393-110K30522652Kobylarz BarbaraMielec01:51:1801:51:54
#81 138124-M3067772Zegarmistrz GrzegorzKraków01:09:5701:10:13
#82 139125-M4035639Pasela JerzyKraków01:09:2001:10:14
#83 140126-M3068556Krysa RomanKraków01:09:4701:10:15
#84 141127-M3069672Rakowski PawełKraków01:10:0401:10:18
#85 143129-M4036646Piasecki RafałWieliczka01:10:0601:10:28
#86 145131-M4037454Frankiewicz JakubKraków01:10:2301:10:42
#87 148133-M4039740Tworzydło PawełKraków01:10:5301:11:06
#88 151136-M4041487Janicki TomaszKraków01:10:5301:11:13
#89 155-17K405554Krynicka-Pałka MonikaKrzeszowice01:11:0801:11:22
#90 158141-M30721152Górka PiotrZasań01:11:2901:11:29
#91 161143-M4045688Seweryn RobertKraków01:11:5901:12:09
#92 164146-M506640Pasławski MaciejKraków01:11:5901:12:19
#93 165147-M4048494Jaworski PiotrKraków01:12:3101:12:31
#94 168149-M20212607Gaicki MaciejKraków01:12:0801:12:38
#95 172152-M3073441Dyrek MarcinKraków01:12:4001:12:53
#96 174153-M4052760Wójcio HubertSzczawnica01:12:4801:13:02
#97 175154-M30742658Łukasz PawełekKraków01:12:3401:13:11
#98 176155-M3075394Biernat BartłomiejKraków01:12:4901:13:12
#99 178156-M2022751Wilczek TomaszKraków01:13:0301:13:18
#100 180158-M30761111Chmielewski Witold01:13:0501:13:22

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności