Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Zimowa Poniewierka - Dycha Kozi Borek

Wyniki - 12 stycznia 2019, Brzóza Królewska

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1380Patryk MarszałekM1995RZESZÓW00:39:33
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2482Grzegorz WójsM1982STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLA00:42:24
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3318Andrzej CisekM1974RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW00:42:30
#4 4391Krzysztof MłynarskiM1982TARNOGÓRA00:42:34
#5 5405Przemysław OleksyM1985RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW00:43:05
#6 6409Dariusz PaczochaM1979NOWA SARZYNA-CIECHNOWA SARZYNA00:47:47
#7 7310Grzegorz BożekM1972TEAM SATELLEŻAJSK00:47:55
#8 8437Małgorzata SiembidaK1978STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZABORKI00:48:19
#9 9450Michał StarzecM1985PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSK00:48:27
#10 10343Robert JargiłoM1976STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAJASTKOWICE00:48:29
#11 11490Marcin ZawadzkiM1983SZCZAWNY TRZMIEL TEAMLUBENIA00:49:03
#12 12355Piotr KopaczM1968JELNA00:49:11
#13 13394Konrad MorawskiM1987RUN RUN OLESZYCEOLESZYCE00:49:22
#14 14423Piotr PrzywaraM1982MTU AERO ENGINES POLSKABUDY GŁOGOWSKIE00:49:24
#15 15353Bartłomiej KłosM2002GWIZDÓW00:49:26
#16 16360Łukasz KotM1982RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYREJTANA00:49:28
#17 17354Adam KopaczM1968NOWA SARZYNA00:49:49
#18 18371Marcin LeśkoM1987PALIKÓWKA00:52:25
#19 19603Maciej BemM2001L ZRESOWIANIEDACHNÓW00:52:26
#20 20446Adam SokółM1976RZESZÓW00:52:33
#21 21443Jan SłowikM1970WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆHERMANOWA00:52:49
#22 22451Paweł StaszowskiM1970PRUCHNIK00:52:52
#23 23418Tomasz PikułaM1976SKBBRZÓZA KRÓLEWSKA00:53:26
#24 24370Konrad LeśkoM1992PALIKÓWKA00:53:41
#25 25494Kamil ŻelazkoM1988HUSARIA RACE TEAMRZESZÓW00:54:20
#26 26379Marta MałkaK1987TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW00:55:04
#27 27491Sławomir ZielińskiM1980RZESZÓW00:55:50
#28 28483Piotr WójtowiczM1982RZESZOW00:56:10
#29 29385Grzegorz MiazgaM1988OMK SMOCZKAMIELEC00:56:10
#30 30461Andrzej TabakaM1977WWÓLKA NIEDŹWIEDZKA00:56:15
#31 31485Paweł WrzosM1983WÓLKA NIEDŹWIEDZKA00:56:28
#32 32382Mariusz MarutM1990BIAŁE WILKIWOLA RANIŻOWSKA00:57:15
#33 33481Łukasz WojtuńM1978POGWIZDÓW NOWY00:57:18
#34 34305Tomasz BajM1980CSWIS LEŻAJSKSTARE MIASTO00:57:19
#35 35440Barbara SkrzypczakK1980STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA00:57:54
#36 36473Grzegorz WarenicaM1990NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWALEŻAJSK00:58:18
#37 37367Roman KwokaM1986BOBRÓWKA00:58:34
#38 38414Daniel PelsM1979ZARZECZE00:58:41
#39 39356Bartłomiej KoperM1978TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW00:58:43
#40 40375Mariusz MachośM1973TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW00:58:44
#41 41439Aleksander SkoczylasM1998SZARE ŁOSIERZESZÓW00:58:49
#42 42400Rafał NowakM1993PIZZA TEAMBRZÓZA KRÓLEWSKA00:59:07
#43 43460Stanisław ŚwistM1976WYRĘBY00:59:17
#44 44430Monika Rychlak-BożekK1978STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA00:59:19
#45 45478Sławek WojtasM1941TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW00:59:28
#46 46314Grzegorz BuczkoM1979BIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW00:59:34
#47 47444Bartłomiej SmacznyM1986MIELEC00:59:35
#48 48484Natalia WrzosK1990WÓLKA NIEDŹWIEDZKA00:59:37
#49 49390Małgorzata MłodzińskaK1968BIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW00:59:42
#50 50387Andrzej MichnoM1976JAROSŁAWSKI BIEGACZPEŁKINIE00:59:50
#51 51425Adam RogalaM1962NISKO01:00:17
#52 52452Berta StępkowskaK1977CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMISTLUBLIN01:00:41
#53 53365Witold KuraszM1969PRUCHNIK01:00:47
#54 54402Tomasz NowickiM1981LTCRAKSZAWA01:01:04
#55 55389Tomasz MirekM1973CSWISLEŻAJSK01:01:51
#56 56486Maciek WyskielM1980RUNBABYRUNDYNÓW01:02:08
#57 57332Beata GapK1984NOWOSARZYŃSKAGRUPABIEGOWANOWA SARZYNA01:02:09
#58 58362Adam KrupińskiM1981LEŻAJSK01:02:10
#59 59611Jacek OżógM-RZESZÓW01:02:45
#60 60416Wiesław PiechowskiM1978MÓJ PIERWSZY RAZBRZÓZA KRÓLEWSK01:02:50
#61 61352Krzysztof KłosM1980GWIZDÓW01:03:19
#62 62472Marek UrbanM1983PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSK01:03:19
#63 63489Damian ZakrzackiM19875 BSPROKIETNICA01:03:21
#64 64420Marek PłocicaM1970WICHURA JAROSŁAWJAROSŁAW01:03:28
#65 65431Katarzyna RyśK1985PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAOLSZANY01:03:30
#66 66480Małgorzata WojtowiczK1975TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW01:03:31
#67 67358Łucja KosińskaK1987BRZEŹNICA01:03:37
#68 68349Marian KamińskiM1960ALECOPRZYCHOJEC01:03:49
#69 69465Bartłomiej TelegaM1986PRZEWORSK01:03:56
#70 70319Wiesław CybulakM1963ALECOPRZYCHOJEC01:04:06
#71 71441Wojciech SkrzypekM1970WICHURA JAROSŁAWJAROSŁAW01:04:09
#72 72342Stanisław HrymakM1950LUBACZÓW01:04:23
#73 74403Mariusz NyczM1978ACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKABRZÓZA KRÓLE01:04:38
#74 75449Jadwiga StadnikK1986MAJDAN GOLCZAŃSKI01:05:39
#75 76396Karolina MroczekK1995AMATORNOWA SARZYNA01:05:48
#76 77311Arkadiusz BożekM1988MIELEC01:05:51
#77 78479Janusz WojtaśM1975SARZYNA01:05:52
#78 79408Agnieszka PabianK1971NIEDOMICE01:05:57
#79 80312Dariusz BroniecM1987ZAWADA K/ TARNOWA01:05:57
#80 81384Krzysztof MendykM1997LEŻAJSK01:06:13
#81 82419Miłosz PleskaczM1987USTRZYKI DOLNE01:06:15
#82 83333Monika GaworK1972STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLA01:06:15
#83 84378Wojciech MaluszczakM1971LEŻAJSK01:06:17
#84 85322Danuta CzwakielK1964LEŻAJSK01:06:24
#85 86429Marcin RusinM1981ASSECO ACTIVE TEAMRZESZÓW01:06:28
#86 87614Natasza StaniakK1977PLRZESZÓW01:06:46
#87 88415Monika PicurK1985BIEGOMANIALUBACZÓW01:06:49
#88 89335Jolanta GrzesikK1971TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW Lubelski01:06:50
#89 90487Krzysztof ZajaczkowskiM19875 BSPDUBIECKO01:06:52
#90 91424Anna Rawska- SmieciuchK1966BIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW01:06:54
#91 92368Agnieszka LechK1974PRZEMYŚL01:07:03
#92 93456Mateusz SzkołaM198721DAPLOT/AKTYWNY PRUCHNIKPRUCHNIK01:07:07
#93 94466Waldemar TokarzM1983PASZCZYNA01:07:09
#94 95463Dorota TabinedzikiK1975CSWIS W LEŻAJSKULEŻAJSK01:07:14
#95 96307Gabriela BazeraK1985GŁOGÓW MŁP.01:07:31
#96 97386Małgorzata MichnoK1979JAROSŁAWSKI BIEGACZPEŁKINIE01:07:42
#97 98326Iwona DmitrowskaK1976CSWIS LEŻAJSKLEŻAJSK01:07:42
#98 99388Monika MirekK1974CSWISLEŻAJSK01:07:46
#99 100302Magdalena ArtymK1973PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL01:08:05
#100 101453Beata StreitK1982BIEGOMANIALUBACZÓW01:08:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności