Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Zimowa Poniewierka - Półmaraton Kamionka

Wyniki - 12 stycznia 2019, Brzóza Królewska

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !147Bogdan DziubaM1974STALOWOWOLSKI KLUB BIEGOWYSTALOWA WOLA01:22:58
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !299Piotr KobylarzM1986RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW01:28:43
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 331Grzegorz CzyżM1967GRUPA AZOTY-AUTOMATYKA TARNÓWBOGUMIŁOWICE01:29:01
#4 470Dawid HartlebM1988RZESZÓW01:29:34
#5 579Krzysztof JaworskiM1980VISEGRAD MARATON RYTROSTARY SĄCZ01:33:15
#6 66Mateusz BanaśM1986KPP JAROSŁAW IPA PRZEMYŚLWIERZBA01:33:53
#7 736Jan DelektaM1973ŁOWISKO01:34:24
#8 819Maciej BrzanaM1985FINISZ RYMANÓWRÓWNE01:34:55
#9 9259Paulina WywłokaK1990SALCOGARMINTEAMWIERZBNA01:35:13
#10 10210Piotr StasiowskiM1986NGB/STAJNIA BALONABRZÓZA KRÓLEWSKA01:35:40
#11 1193Michał KiełbońM1989PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAROZBÓRZ01:36:18
#12 12119Paweł KrupaM1979STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLA01:36:31
#13 13137Stanisław ŁuczakM1974NOWA SARZYNA-CIECHNOWA SARZYNA01:37:03
#14 1466Jacek GutM1991CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJHUCISKO01:40:06
#15 15262Łukasz ZawadzkiM1991NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWANOWA SARZYNA01:40:20
#16 16145Dawid MaternaM1982ASSECO ACTIVE TEAMRZESZÓW01:40:53
#17 17194Stanisław SarzyńskiM1979ŁAŃCUT01:41:13
#18 18222Wojciech SzewcM2002BIELINY01:41:25
#19 19114Michał KozakM1983BIEGNIJSERCEM.PLJAROSŁAW01:42:28
#20 20188Piotr RógM1973NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCHRZESZÓW01:42:29
#21 21225Sebastian SzpindaM1979BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJ01:42:33
#22 2287Dariusz KarnatM1972ZMITEK TEAM NOWA DĘBANOWA DĘBA01:42:40
#23 2358Piotr GierulaM1983RZESZÓW01:43:13
#24 2451Przemysław ForjaszM1982RZESZÓW01:43:50
#25 25602Andrzej PsiukM1982PLBIŁGORAJ01:44:27
#26 26217Wiesław SzabatM1960ANNOPOL01:44:30
#27 2716Piotr BłądekM1986-KAMIEŃ01:44:45
#28 2857Tomasz GiefertM19855BSPPRZEMYSL01:44:52
#29 29218Tomasz SzalachaM1984POGWIZDÓW NOWY01:46:37
#30 3037Dariusz DelektaM1980DELNOVAŁOWISKO01:46:41
#31 3133Tomasz DąbrowskiM1987HUSARIA RACE TEAMRZESZÓW01:46:59
#32 32154Marcin NitkiewiczM1984TASOWANIEŁAŃCUT01:47:27
#33 33258Krzysztof WójcikM1979NIGHT RUNNERS ŚWILCZAŚWILCZA01:47:30
#34 3446Piotr DzierlęgaM1988KRÓLEWSKIE PILZNOPILZNO01:47:54
#35 3572Jan HulbójM1971NALEPSI Z NAJLEPSZYCHRZESZÓW01:48:10
#36 3640Zbyszek DorotaM1972RUN RUN OLESZYCEOLESZYCE01:48:20
#37 3754Przemysław FusM1986GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONEŻÓŁWIE ŻOŁYNIA01:48:56
#38 38155Grzegorz NykielM1974GRODZISKA GRUPA BIEGOWA - SZALONEŻÓŁWIE LASZCZYN01:48:58
#39 39199Wiesław SękM1985JAROSŁAWSKI BIEGACZ/PERFECT RUNNERTEAM PRUCHNIK01:48:58
#40 40131Tomasz LibM1978RAKSZAWA01:49:18
#41 41606Andrzej KlocM1998PL HUSARIA RACE TEAMRZESZÓW01:49:19
#42 42227Ryszard SzpytM1970BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJ01:49:27
#43 43151Grzegorz MleczkoM19825BSPGRABOWNICA STARZEŃSKA01:49:32
#44 44193Dominik SamojednyM1981RANIŻÓW01:49:34
#45 4588Waldemar KaruśM1971ZADĄBROWIE01:49:48
#46 46235Sylwester ŚrodekM1972ANTONIÓW01:49:52
#47 4781Jakub JózefczykM1985FINISZ RYMANÓWRYMANÓW01:49:58
#48 4821Dariusz BubaM1975LEŻAJSK01:50:11
#49 4977Jakub JakubowskiM1980DZIKI TIMRZESZÓW01:50:13
#50 50128Tomasz LaskaM1961ZAWICHOST BIEGAZAWICHOST01:50:23
#51 5118Rafał BronhardM1986CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJGŁOGÓW MAŁOPOLSKI01:50:33
#52 52242Kinga WalaniaK1983CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJZABAJKA01:50:33
#53 53232Adam SzymanikM1979TARNOGRÓD01:50:44
#54 5460Paweł GołąbekM1984ZMITEK TEAM NOWA DĘBAKRZĄTKA01:50:47
#55 55223Robert SzkodaM1985BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJ01:50:50
#56 56253Mariusz WojtakM1971PLANETA NISKOWÓLKA TANEWSKA01:51:00
#57 5784Paweł KanieckiM1980MIEJSCE BLOK BPRZEMYŚL01:51:23
#58 58168Michał PerencM1991HUSARIA RACE TEAMJAROSŁAW01:51:57
#59 5965Dominik GurgaczM1993WWW.RUANDTRIP.PLZAGÓRZ01:53:21
#60 60181Jacek PyrzakM1980CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJRZESZÓW01:53:35
#61 6149Bartosz FilipińskiM1979SUPERKLUB BŁAŃCUT01:53:36
#62 62156Grzegorz ObroślakM1977TRAPER-BIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW01:53:56
#63 637Piotr BarćM1966PLANETA NISKOWOLINA01:54:06
#64 64219Antoni SzczepanikM1969ACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKABRZÓZA KRÓLEWSKA01:54:30
#65 6510Jakub BednarzM1982DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANE01:54:51
#66 66121Robert KubasM1988JAROSŁAWSKI BIEGACZPRUCHNIK01:55:03
#67 67209Arkadiusz StanioM1975ASSECO ACTIVE TEAMRZESZÓW01:55:10
#68 6875Kamil IndykM1995HUSARIA RACE TEAMRZESZÓW01:55:19
#69 69104Przemek KołakowskiM1979JAN KANTORKALINOWICE01:55:25
#70 70176Bogdan PotaczałaM1986BRZÓZA KRÓLEWSKA01:55:29
#71 7134Łukasz DąbrowskiM1993BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJ01:55:39
#72 72117Regina KrenzelK1988RZESZÓW01:55:44
#73 73240Marcin WacławekM1976TYCZYN01:55:51
#74 74221Grzegorz SzczepańskiM1975MAJSTER SPORT TEAMRZESZÓW01:55:52
#75 7548Marek FedioM1985PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAOSTRÓW01:56:01
#76 76158Michał OgłuszkaM1984NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCHRZESZÓW01:56:02
#77 77200Tomasz SipieraM1972KRAKÓW01:56:06
#78 7835Jan DecM1979PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSK01:56:13
#79 7929Waclaw CzwakielM1962LEŻAJSK01:56:18
#80 8091Justyna KępaK1984HUSARIA RACE TEAMRZESZÓW01:56:21
#81 81610Grzegorz TrawkaM1963PL OKRZEIRZESZÓW01:56:22
#82 82127Wojciech KuźmiczM1983ŁAŃCUT01:56:31
#83 83109Władysław KorzeniowskiM1971PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL01:56:38
#84 84212Maria StefańskaK1979PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL01:56:40
#85 855Krzysztof BałchanM1987CZUDEC01:56:45
#86 8659Grzegorz GoleśM1986GIEDLAROWAGIEDLAROWA01:56:53
#87 873Bogdan AntoszM1971SIENIAWA01:57:02
#88 88147Dariusz MazurekM1983RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLA01:57:26
#89 89115Tadeusz KoziełM1991SZCZĘŚCIARZ BIEGARZESZÓW01:57:40
#90 90608Sebastian PuciaM1978PLŁAŃCUT01:57:46
#91 91169Beata PiątekK1983ULTRA ŁAŃCUTŁAŃCUT01:57:46
#92 92245Jacek WegnerM1975HDR TEAM POLANDRYBNIK01:57:48
#93 93113Daniel KowalskiM1979BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIK01:57:49
#94 9476Pawel JakubasM1977NOWA SARZYNA01:58:00
#95 95189Dorota RógK1977NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCHRZESZÓW01:58:30
#96 96263Artur ZdebM1978RRUDNIK NAD SANEM01:59:08
#97 97254Grzegorz WojtasikM1976STALOWA WOLA01:59:10
#98 98170Rober PiątekM1970OSTRÓW01:59:14
#99 9917Michał BorysM1991TARNOWIEC01:59:50
#100 10038Mariusz DominikM1975BIŁGORAJ01:59:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności