Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy"

Wyniki - 13 stycznia 2019, Kamień Śląski

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11002POLBaron Kamil1997SILESIA RING, Jasiona00:17:0800:17:0700:03:17-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21012POLBłach Łukasz1984Kędzierzyn-Koźle00:17:4300:17:4100:03:24-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31029POLDyczek Mariusz1979Dyczuś Team, Zdzieszowice00:17:5100:17:5000:03:26-3
#4 41061POLKaczmarek Michał1984Krapkowice00:19:3500:19:3300:03:45-4
#5 51122POLSamelski Błażej1991Strzelce Opolskie00:19:3900:19:3600:03:46-5
#6 61162POLHońka Michał1979RAFAKO, Krapkowice00:19:5000:19:5000:03:48-6
#7 71125POLSitnik Tomasz1980Leśnica00:19:5100:19:5000:03:49-7
#8 81013POLBłaszczyk Sebastian2001Kurła! Kaj Ta Meta!?, Zawadzkie00:20:0200:20:0100:03:51-8
#9 91032POLFalkenberg Ludwik1976Krapkowice w biegu, Krapkowice00:20:1400:20:1200:03:53-9
#10 101092POLMarecki Grzegorz1979Krapkowice w biegu, Krapkowice00:20:1600:20:1200:03:53-10
#11 111134POLSzywalski Alan1988MultiFit, Gogolin00:20:3300:20:3300:03:57-11
#12 121147POLWiszniewski Dariusz1976ANTONTEAM, Kędzierzyn-Koźle00:20:4200:20:3600:03:58-12
#13 131154POLZielonka Jacek1980Zabrze00:21:0600:21:0400:04:03-13
#14 141114POLPodgórny Mariusz1993Team Ozimek, Ozimek00:21:0900:21:0700:04:04-14
#15 151102POLNicpoń Dominik1980Krapkowice00:21:1200:21:0800:04:04-15
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !161171POLRyguła Anna1982BETARD, Opole00:21:2600:21:2400:04:071-
#17 171127POLSpałek Marcin1984Kolonowskie00:21:2600:21:2500:04:07-16
#18 181097POLMika Paweł2002IZBICKO W BIEGU, Otmice00:21:4000:21:4000:04:09-17
#19 191076POLKowynia Grzegorz1994ANTONTEAM, Twardawa00:21:5000:21:4500:04:11-18
#20 201087POLMakoś Artur1981SILESIA RING, Kamień Śląski00:21:5400:21:5200:04:12-19
#21 211037POLGembski Dawid1989Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne Kamyki, Kamień Śląski00:21:5700:21:5600:04:13-20
#22 221172POLSoppa Tomasz1992Opole00:21:5800:21:5300:04:13-21
#23 231111POLPietrzak Przemysław1977Krapkowice00:21:5800:21:5300:04:13-22
#24 241145POLWęcławowicz Przemysław1979ANTONTEAM, Kędzierzyn-Koźle00:22:0100:21:5500:04:14-23
#25 251104POLNowak Rafał1971Dyczuś Team, Zdzieszowice00:22:0800:22:0400:04:15-24
#26 261077POLKozioł Grzegorz1988A.S.BAU SUCHA, Sucha00:22:1500:22:1300:04:16-25
#27 271130POLSwoboda Tomasz1989Kurła kaj ta meta?!, Szymiszów00:22:2100:22:1500:04:17-26
#28 281155POLZimerman Adrian1981ANTONTEAM, Zdzieszowice00:22:2300:22:1900:04:18-27
#29 291178POLNowotny Piotr1950Zimnice Wielkie00:22:3100:22:2500:04:19-28
#30 301001POLAdamus Kamil1986Biegam, bo mnie ludzkość denerwuje :D, Ozimek00:22:3200:22:3000:04:20-29
#31 311070POLKołodziej Szymon1994Górażdże00:22:4200:22:3600:04:21-30
#32 321108POLOstaszewski Szymon1991Dąbrówka Górna00:22:4700:22:4000:04:22-31
#33 331132POLSzłapa Stefan1962Borycz00:22:4900:22:4600:04:23-32
#34 341166POLChwiłka Krzysztof1986ATLAS WARD POLSKA, Wrocław00:22:5300:22:5300:04:24-33
#35 351018POLCzernek Darek1979Gogolin biega, Gogolin00:22:5500:22:5200:04:24-34
#36 361173POLMachura Marcin1985SPEC INSTH, Steblów00:22:5600:22:5600:04:24-35
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !371148POLWodzińska Danuta1978Krapkowice00:22:5700:22:5500:04:242-
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 381188POLHendel Mirela1998Krośnica00:23:0000:22:5100:04:253-
#39 391180POLKubiczek Andrzej1986Nowa Kuźnia, Nowa Kuźnia00:23:0500:22:5900:04:26-36
#40 401069POLKoj Dawid1984Kadłub00:23:1500:23:1000:04:28-37
#41 411094POLMichalski Paweł1982Bąków00:23:1800:23:0800:04:28-38
#42 421023POLDrozd Przemysław1972Rajsport Active, Opole00:23:2000:23:1800:04:29-39
#43 431043POLGrzyb Tymoteusz2002ANTONTEAM, Biedrzychowice00:23:2400:23:1900:04:29-40
#44 441021POLDąbrowska Natalia1987Opole00:23:2500:23:2400:04:304-
#45 451079POLKrzak Mariusz1989Kąty Opolskie00:23:2600:23:1700:04:30-41
#46 461142POLWacławczyk Rafał1989Zakrzów00:23:2800:23:2800:04:30-42
#47 471156POLZytko Piotr1981Dyczuś Team, Zdzieszowice00:23:3200:23:2800:04:31-43
#48 481118POLReinert Piotr1989SILESIA RING, Kąty Opolskie00:23:4100:23:3400:04:33-44
#49 491016POLBudziński Krzysztof1968Stowarzyszenie Sportowe FENIKS, Opole00:23:4200:23:3400:04:33-45
#50 501146POLWidera Andrzej1981Kluczbork00:23:4600:23:3800:04:34-46
#51 511099POLModler Tomasz1990Opole00:23:5100:23:4600:04:35-47
#52 521046POLGwóżdż Dawid1991Kurła kaj ta meta?!, Skorogoszcz00:23:5600:23:4600:04:36-48
#53 531071POLKonieczny Sandra1989Dyczuś Team, Zdzieszowice00:23:5900:23:5500:04:365-
#54 541161POLMajdanik Mateusz1991Mechnica00:24:0200:24:0000:04:37-49
#55 551133POLSzymczyszyn Jerzy1968Opole00:24:0200:23:5400:04:37-50
#56 561100POLMonieta Piotr1991Pietna00:24:0600:24:0100:04:38-51
#57 571149POLWoźniak Piotr1990Krapkowice00:24:0700:23:5900:04:38-52
#58 581126POLSmyrek Mateusz1988Borkowice00:24:1000:24:0100:04:38-53
#59 591137POLTomczyk Kamila1980Krapkowice00:24:1400:24:1000:04:396-
#60 601138POLTomczyk Tomasz1981Krapkowice00:24:1500:24:1200:04:39-54
#61 611179POLWójcik Rafał1989Źlinice00:24:1700:24:1000:04:40-55
#62 621004POLBartkowski Marcin1968Krapkowice00:24:2000:24:0900:04:40-56
#63 631164POLBawoł Adam1979GMINA STRZELCE OPOLSKIE, Strzelce Opolskie00:24:2300:24:1400:04:41-57
#64 641093POLMartyniuk Ryszard1984GMINA STRZELCE OPOLSKIE, Strzelce Opolskie00:24:2300:24:1400:04:41-58
#65 651006POLBeer Michał1988Krapkowice00:24:3600:24:3000:04:43-59
#66 661105POLNowak Waldek1978Malnia00:24:3800:24:3200:04:44-60
#67 671074POLKotygin Mateusz1988Opole00:24:3900:24:3200:04:44-61
#68 681078POLKról Woitek19881. FC Chronstau- Chrząstowice, Chrząstowice00:24:4700:24:3600:04:45-62
#69 691091POLMalek Wojciech1989Chrząstowice00:24:4800:24:3900:04:46-63
#70 701123POLSchlee Małgorzata1996Krapkowice00:24:5000:24:4200:04:467-
#71 711080POLKsiążko Łukasz1985Rozwadza00:24:5200:24:4900:04:46-64
#72 721055POLHudala Tomasz1976ANTONTEAM, Gogolin00:24:5200:24:4800:04:46-65
#73 731020POLCzyż Grzegorz1972cross krapkowice, Krapkowice00:24:5500:24:4700:04:47-66
#74 741019POLCzyż Bożena1971cross krapkowice, Krapkowice00:24:5500:24:4700:04:478-
#75 751185POLBujak Jan2006Anton Team, Odrowąż00:25:0300:24:5900:04:49-67
#76 761045POLGutkowski Adam1983Krapkowice00:25:0500:24:5600:04:49-68
#77 771009POLBęben Piotr1983Opole00:25:1100:25:0500:04:50-69
#78 781090POLMalcherczyk Paweł1983Gwoździce00:25:2100:25:1500:04:52-70
#79 791034POLFriedrich Adam1970Triathlon Kamień Śląski, Kamień Śląski00:25:2200:25:1300:04:52-71
#80 801008POLBęben Jerzy1956Dyczuś Team, Rozwadza00:25:2800:25:2400:04:53-72
#81 811095POLMierzejewski Marek1960KS Koziołek, Kędzierzyn-Koźle00:25:3200:25:2600:04:54-73
#82 821098POLMłyńczyk Jakub1985Opole00:25:3500:25:3200:04:55-74
#83 831163POLFesser Alicja1993MultiFit, Kamionek00:25:4300:25:3600:04:569-
#84 841086POLMajewska-Szymczyk Joanna1985Gogolin00:25:4800:25:3900:04:5710-
#85 851183POLBłażewski Marek1968Gmina Jemielnica, Jemielnica00:25:4800:25:4800:04:57-75
#86 861051POLHarynek Robert1984Krapkowice00:25:4900:25:4400:04:57-76
#87 871053POLHepper Łukasz1980Przekręty menty I chachmęty, Większyce00:25:5300:25:4100:04:58-77
#88 881184POLGaca Marek1976Śmigło Team, Jemielnica00:26:0300:25:5700:05:00-78
#89 891128POLSpałek Szymon1989LKS SIERAKÓW ŚL., Sieraków Śl.00:26:1300:26:1200:05:02-79
#90 901131POLSzewior Tomasz1989Lece bo chcę ️️, Rozkochów00:26:2000:26:1600:05:03-80
#91 911033POLFijałkowski Tomasz1978VERTICAL MADNESS, Krapkowice00:26:2900:26:1600:05:05-81
#92 921065POLKawa Piotr1982Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne Kamyki, Kamień Śląski00:26:3000:26:2300:05:05-82
#93 931035POLGałosz Sebastian1980KentuckiRunner, Kędzierzyn-Koźle00:26:3100:26:2300:05:05-83
#94 941139POLTurowski Mariusz1977bieganie pomaga, Opole00:26:3300:26:1900:05:06-84
#95 951059POLJohn Kamilla1992Jemielnica00:26:3600:26:3300:05:0611-
#96 961063POLKarczyński Marcin1979Wieczorne Bieganie w Opolu, Opole00:26:3900:26:3100:05:07-85
#97 971141POLWacław Stefan1983Mator, Komorniki00:26:5400:26:4100:05:10-86
#98 981057POLJacek Dawid1988Leśnica00:26:5500:26:4800:05:10-87
#99 991152POLZadrożny Zbigniew1976Walce00:26:5900:26:5600:05:11-88
#100 1001119POLRespondek Aleksandra1978Respondek Team, Opole00:27:0100:26:5200:05:1112-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności