Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy"

Wyniki - 13 stycznia 2019, Kamień Śląski

Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
#1 1671060POL#Bez Nazwy Anonim1992MKS Gogolin, Kamień Śląski00:35:2600:35:1300:06:48-120
#2 1661030POL#Klopsik Anonim1997Daniec00:35:2400:35:1200:06:4847-
#3 301001POLAdamus Kamil1986Biegam, bo mnie ludzkość denerwuje :D, Ozimek00:22:3200:22:3000:04:20-29
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11002POLBaron Kamil1997SILESIA RING, Jasiona00:17:0800:17:0700:03:17-1
#5 1641169POLBarska Agnieszka1979Gogolin00:34:3900:34:2400:06:3946-
#6 1651170POLBarski Jakub1900Gogolin00:34:3900:34:2400:06:39-119
#7 1441181POLBartkowiak Lilianna2010INSTRUKTOR BIEGANIA, Opole00:31:2300:31:1900:06:0235-
#8 1451003POLBartkowiak Mariusz1980INSTRUKTOR BIEGANIA, Opole00:31:2300:31:1900:06:02-110
#9 621004POLBartkowski Marcin1968Krapkowice00:24:2000:24:0900:04:40-56
#10 1701005POLBartoszewicz Władysław1950Opole00:44:2400:44:1100:08:32-122
#11 631164POLBawoł Adam1979GMINA STRZELCE OPOLSKIE, Strzelce Opolskie00:24:2300:24:1400:04:41-57
#12 801008POLBęben Jerzy1956Dyczuś Team, Rozwadza00:25:2800:25:2400:04:53-72
#13 771009POLBęben Piotr1983Opole00:25:1100:25:0500:04:50-69
#14 651006POLBeer Michał1988Krapkowice00:24:3600:24:3000:04:43-59
#15 1601007POLBeśka Jolanta1978Krapkowice00:33:2600:33:2200:06:2544-
#16 1041010POLBinicewicz Tomasz1988Opole00:27:2400:27:1800:05:16-90
#17 1571014POLBotta Patryk1991Gogolin00:33:0700:32:5600:06:22-115
#18 491016POLBudziński Krzysztof1968Stowarzyszenie Sportowe FENIKS, Opole00:23:4200:23:3400:04:33-45
#19 751185POLBujak Jan2006Anton Team, Odrowąż00:25:0300:24:5900:04:49-67
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21012POLBłach Łukasz1984Kędzierzyn-Koźle00:17:4300:17:4100:03:24-2
#21 81013POLBłaszczyk Sebastian2001Kurła! Kaj Ta Meta!?, Zawadzkie00:20:0200:20:0100:03:51-8
#22 851183POLBłażewski Marek1968Gmina Jemielnica, Jemielnica00:25:4800:25:4800:04:57-75
#23 341166POLChwiłka Krzysztof1986ATLAS WARD POLSKA, Wrocław00:22:5300:22:5300:04:24-33
#24 1541017POLCzapla Paweł1986Głogówek00:32:4000:32:2700:06:16-112
#25 351018POLCzernek Darek1979Gogolin biega, Gogolin00:22:5500:22:5200:04:24-34
#26 741019POLCzyż Bożena1971cross krapkowice, Krapkowice00:24:5500:24:4700:04:478-
#27 731020POLCzyż Grzegorz1972cross krapkowice, Krapkowice00:24:5500:24:4700:04:47-66
#28 441021POLDąbrowska Natalia1987Opole00:23:2500:23:2400:04:304-
#29 421023POLDrozd Przemysław1972Rajsport Active, Opole00:23:2000:23:1800:04:29-39
#30 1371167POLDublańska Agnieszka1993ATLAS WARD POLSKA, Brzeg00:30:2600:30:2200:05:5129-
#31 1341024POLDusza Agnieszka1980SILESIA RING, Katowice00:29:5000:29:4600:05:4428-
#32 1331025POLDusza Rafal1980SILESIA RING, Katowice00:29:5000:29:4600:05:44-106
#33 1231026POLDybaś Dorota1992Kamień Śląski00:29:2500:29:2100:05:3924-
#34 1241027POLDybaś Krzysztof1985Kamień Śląski00:29:2500:29:2100:05:39-100
#35 1081028POLDyczek Klaudia1980Dyczuś Team, Zdzieszowice00:27:4500:27:4000:05:2017-
#36 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31029POLDyczek Mariusz1979Dyczuś Team, Zdzieszowice00:17:5100:17:5000:03:26-3
#37 1621031POLDziekan Katarzyna1991ANTONTEAM, Kędzierzyn-Koźle00:33:5100:33:4500:06:3045-
#38 91032POLFalkenberg Ludwik1976Krapkowice w biegu, Krapkowice00:20:1400:20:1200:03:53-9
#39 831163POLFesser Alicja1993MultiFit, Kamionek00:25:4300:25:3600:04:569-
#40 911033POLFijałkowski Tomasz1978VERTICAL MADNESS, Krapkowice00:26:2900:26:1600:05:05-81
#41 791034POLFriedrich Adam1970Triathlon Kamień Śląski, Kamień Śląski00:25:2200:25:1300:04:52-71
#42 881184POLGaca Marek1976Śmigło Team, Jemielnica00:26:0300:25:5700:05:00-78
#43 931035POLGałosz Sebastian1980KentuckiRunner, Kędzierzyn-Koźle00:26:3100:26:2300:05:05-83
#44 1221036POLGebauer Rafał1981Kamień Śląski00:29:0900:29:0200:05:36-99
#45 211037POLGembski Dawid1989Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne Kamyki, Kamień Śląski00:21:5700:21:5600:04:13-20
#46 1011038POLGolik Aleksandra1994Jemielnica00:27:0600:27:0300:05:1213-
#47 1631168POLGolonka Mariusz1983Lubsza00:34:3300:34:3300:06:38-118
#48 1281040POLGrabowska Zuzanna1996IZBICKO W BIEGU, Krośnica00:29:4000:29:3000:05:4226-
#49 1031041POLGruchot Malgorzata1976Gogolin biega, Gogolin00:27:1600:27:0500:05:1414-
#50 1131042POLGrzyb Bartłomiej1975ANTONTEAM, Biedrzychowice00:28:4400:28:3700:05:31-93
#51 431043POLGrzyb Tymoteusz2002ANTONTEAM, Biedrzychowice00:23:2400:23:1900:04:29-40
#52 1171044POLGrzywna Artur1969SILESIA RING, Opole00:29:0500:28:5500:05:35-95
#53 761045POLGutkowski Adam1983Krapkowice00:25:0500:24:5600:04:49-68
#54 521046POLGwóżdż Dawid1991Kurła kaj ta meta?!, Skorogoszcz00:23:5600:23:4600:04:36-48
#55 1071050POLHanczuk Emilia1987Krapkowice00:27:4400:27:3500:05:2016-
#56 861051POLHarynek Robert1984Krapkowice00:25:4900:25:4400:04:57-76
#57 1611049POLHałon Andrzej1954BBL Opole, Opole00:33:3200:33:2200:06:26-117
#58 1461052POLHellmann Wioletta1979Jemielnica00:31:3000:31:2700:06:0336-
#59 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 381188POLHendel Mirela1998Krośnica00:23:0000:22:5100:04:253-
#60 871053POLHepper Łukasz1980Przekręty menty I chachmęty, Większyce00:25:5300:25:4100:04:58-77
#61 1401054POLHoleczek Dominika1988Krapkowice00:30:5400:30:4700:05:5632-
#62 61162POLHońka Michał1979RAFAKO, Krapkowice00:19:5000:19:5000:03:48-6
#63 721055POLHudala Tomasz1976ANTONTEAM, Gogolin00:24:5200:24:4800:04:46-65
#64 1521056POLIlska-Krawczyk Iwona1986Opole00:32:2500:32:1200:06:1441-
#65 981057POLJacek Dawid1988Leśnica00:26:5500:26:4800:05:10-87
#66 1051165POLJakubowska Kamila1990ATLAS WARD POLSKA, Wrocław00:27:3200:27:2800:05:1715-
#67 951059POLJohn Kamilla1992Jemielnica00:26:3600:26:3300:05:0611-
#68 41061POLKaczmarek Michał1984Krapkowice00:19:3500:19:3300:03:45-4
#69 1711062POLKaminska Adriana1981Opole00:46:4300:46:2900:08:5949-
#70 961063POLKarczyński Marcin1979Wieczorne Bieganie w Opolu, Opole00:26:3900:26:3100:05:07-85
#71 1721064POLKasprzak-Dzyberti Joanna1977Grupa Nordic Walking Suchy Bór, Suchy Bor00:46:4400:46:2900:08:5950-
#72 921065POLKawa Piotr1982Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne Kamyki, Kamień Śląski00:26:3000:26:2300:05:05-82
#73 1101066POLKędzierski Krzysztof1971bieganie pomaga, Opole00:27:5500:27:4100:05:22-92
#74 1531067POLKlar Karolina1988Dębska Kuźnia00:32:2500:32:1200:06:1442-
#75 1311068POLKlyszcz Michał1994IZBICKO W BIEGU, Otmice00:29:4500:29:3300:05:43-105
#76 401069POLKoj Dawid1984Kadłub00:23:1500:23:1000:04:28-37
#77 531071POLKonieczny Sandra1989Dyczuś Team, Zdzieszowice00:23:5900:23:5500:04:365-
#78 1091072POLKosacka Ola1991Krapkowice00:27:5100:27:4300:05:2118-
#79 1251073POLKosniewska-Nowak Joanna1979Dębska Kuźnia00:29:3500:29:2400:05:4125-
#80 671074POLKotygin Mateusz1988Opole00:24:3900:24:3200:04:44-61
#81 1581075POLKowol Daria1993Opole00:33:1400:32:5800:06:2343-
#82 1551174POLKowolik Adrian1988Iron Szkyrtlotk, Gogolin00:33:0600:32:5400:06:21-113
#83 191076POLKowynia Grzegorz1994ANTONTEAM, Twardawa00:21:5000:21:4500:04:11-18
#84 261077POLKozioł Grzegorz1988A.S.BAU SUCHA, Sucha00:22:1500:22:1300:04:16-25
#85 311070POLKołodziej Szymon1994Górażdże00:22:4200:22:3600:04:21-30
#86 681078POLKról Woitek19881. FC Chronstau- Chrząstowice, Chrząstowice00:24:4700:24:3600:04:45-62
#87 451079POLKrzak Mariusz1989Kąty Opolskie00:23:2600:23:1700:04:30-41
#88 711080POLKsiążko Łukasz1985Rozwadza00:24:5200:24:4900:04:46-64
#89 391180POLKubiczek Andrzej1986Nowa Kuźnia, Nowa Kuźnia00:23:0500:22:5900:04:26-36
#90 1141081POLKupka Karolina1995Unia Opole, Brynica00:28:4400:28:3800:05:3121-
#91 1501082POLKurtyka Gabriela2001Liszki00:31:3700:31:2400:06:0439-
#92 1261083POLLepich Tomasz1981Zakrzów00:29:3600:29:2600:05:41-101
#93 361173POLMachura Marcin1985SPEC INSTH, Steblów00:22:5600:22:5600:04:24-35
#94 1361085POLMadziała Marcin1978Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne Kamyki, Kamień Śląski00:30:2200:30:1900:05:50-108
#95 541161POLMajdanik Mateusz1991Mechnica00:24:0200:24:0000:04:37-49
#96 841086POLMajewska-Szymczyk Joanna1985Gogolin00:25:4800:25:3900:04:5710-
#97 201087POLMakoś Artur1981SILESIA RING, Kamień Śląski00:21:5400:21:5200:04:12-19
#98 1321088POLMakoś Katarzyna1984SILESIA RING, Kamień Śląski00:29:4800:29:4600:05:4327-
#99 781090POLMalcherczyk Paweł1983Gwoździce00:25:2100:25:1500:04:52-70
#100 691091POLMalek Wojciech1989Chrząstowice00:24:4800:24:3900:04:46-63

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności