Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy"

Wyniki - 13 stycznia 2019, Kamień Śląski

Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !161171POLRyguła Anna1982BETARD, Opole00:21:2600:21:2400:04:071-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !371148POLWodzińska Danuta1978Krapkowice00:22:5700:22:5500:04:242-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 381188POLHendel Mirela1998Krośnica00:23:0000:22:5100:04:253-
#4 441021POLDąbrowska Natalia1987Opole00:23:2500:23:2400:04:304-
#5 531071POLKonieczny Sandra1989Dyczuś Team, Zdzieszowice00:23:5900:23:5500:04:365-
#6 591137POLTomczyk Kamila1980Krapkowice00:24:1400:24:1000:04:396-
#7 701123POLSchlee Małgorzata1996Krapkowice00:24:5000:24:4200:04:467-
#8 741019POLCzyż Bożena1971cross krapkowice, Krapkowice00:24:5500:24:4700:04:478-
#9 831163POLFesser Alicja1993MultiFit, Kamionek00:25:4300:25:3600:04:569-
#10 841086POLMajewska-Szymczyk Joanna1985Gogolin00:25:4800:25:3900:04:5710-
#11 951059POLJohn Kamilla1992Jemielnica00:26:3600:26:3300:05:0611-
#12 1001119POLRespondek Aleksandra1978Respondek Team, Opole00:27:0100:26:5200:05:1112-
#13 1011038POLGolik Aleksandra1994Jemielnica00:27:0600:27:0300:05:1213-
#14 1031041POLGruchot Malgorzata1976Gogolin biega, Gogolin00:27:1600:27:0500:05:1414-
#15 1051165POLJakubowska Kamila1990ATLAS WARD POLSKA, Wrocław00:27:3200:27:2800:05:1715-
#16 1071050POLHanczuk Emilia1987Krapkowice00:27:4400:27:3500:05:2016-
#17 1081028POLDyczek Klaudia1980Dyczuś Team, Zdzieszowice00:27:4500:27:4000:05:2017-
#18 1091072POLKosacka Ola1991Krapkowice00:27:5100:27:4300:05:2118-
#19 1111158POLŻytko Magdalena1982Zdzieszowice00:28:3400:28:2800:05:2919-
#20 1121112POLPilawka Agata1997Next Level BJJ Opole, Opole00:28:4300:28:3700:05:3120-
#21 1141081POLKupka Karolina1995Unia Opole, Brynica00:28:4400:28:3800:05:3121-
#22 1151120POLRóżyczka Klaudia1983Z bieganiem mi do twarzy, Serwitut00:28:5000:28:5000:05:3222-
#23 1211103POLNiepala Beata1992IZBICKO W BIEGU, Izbicko00:29:0700:28:5700:05:3523-
#24 1231026POLDybaś Dorota1992Kamień Śląski00:29:2500:29:2100:05:3924-
#25 1251073POLKosniewska-Nowak Joanna1979Dębska Kuźnia00:29:3500:29:2400:05:4125-
#26 1281040POLGrabowska Zuzanna1996IZBICKO W BIEGU, Krośnica00:29:4000:29:3000:05:4226-
#27 1321088POLMakoś Katarzyna1984SILESIA RING, Kamień Śląski00:29:4800:29:4600:05:4327-
#28 1341024POLDusza Agnieszka1980SILESIA RING, Katowice00:29:5000:29:4600:05:4428-
#29 1371167POLDublańska Agnieszka1993ATLAS WARD POLSKA, Brzeg00:30:2600:30:2200:05:5129-
#30 1381110POLPiechaczek Emilia1991Krapkowice00:30:4100:30:2800:05:5430-
#31 1391113POLPisarczyk Sandra1991Krapkowice00:30:4200:30:2800:05:5431-
#32 1401054POLHoleczek Dominika1988Krapkowice00:30:5400:30:4700:05:5632-
#33 1411116POLPrzemus Andrea1999Zakrzów00:31:0400:30:5400:05:5833-
#34 1421186POLNagabała Ewa1976Krapkowice00:31:0900:30:5600:05:5934-
#35 1441181POLBartkowiak Lilianna2010INSTRUKTOR BIEGANIA, Opole00:31:2300:31:1900:06:0235-
#36 1461052POLHellmann Wioletta1979Jemielnica00:31:3000:31:2700:06:0336-
#37 1471101POLMońka-Podgórna Aleksandra1995Ozimek00:31:3100:31:1700:06:0337-
#38 1491143POLWawer Katarzyna1987Opole00:31:3700:31:2100:06:0438-
#39 1501082POLKurtyka Gabriela2001Liszki00:31:3700:31:2400:06:0439-
#40 1511136POLTomalik-Węgrzyn Monika1987Opole00:32:1500:32:0200:06:1240-
#41 1521056POLIlska-Krawczyk Iwona1986Opole00:32:2500:32:1200:06:1441-
#42 1531067POLKlar Karolina1988Dębska Kuźnia00:32:2500:32:1200:06:1442-
#43 1581075POLKowol Daria1993Opole00:33:1400:32:5800:06:2343-
#44 1601007POLBeśka Jolanta1978Krapkowice00:33:2600:33:2200:06:2544-
#45 1621031POLDziekan Katarzyna1991ANTONTEAM, Kędzierzyn-Koźle00:33:5100:33:4500:06:3045-
#46 1641169POLBarska Agnieszka1979Gogolin00:34:3900:34:2400:06:3946-
#47 1661030POL#Klopsik Anonim1997Daniec00:35:2400:35:1200:06:4847-
#48 1691151POLWójcik-Bednarz Monika1970Rogów Opolski00:38:0300:37:5100:07:1948-
#49 1711062POLKaminska Adriana1981Opole00:46:4300:46:2900:08:5949-
#50 1721064POLKasprzak-Dzyberti Joanna1977Grupa Nordic Walking Suchy Bór, Suchy Bor00:46:4400:46:2900:08:5950-
#51 1021135POLŚwigut Piotr1961Krapkowice00:27:0800:27:0600:05:13-89
#52 1041010POLBinicewicz Tomasz1988Opole00:27:2400:27:1800:05:16-90
#53 1061157POLŻyłka Ireneusz1972Krapkowice00:27:3600:27:2200:05:18-91
#54 1101066POLKędzierski Krzysztof1971bieganie pomaga, Opole00:27:5500:27:4100:05:22-92
#55 1131042POLGrzyb Bartłomiej1975ANTONTEAM, Biedrzychowice00:28:4400:28:3700:05:31-93
#56 1161129POLStrzoda Marcin1987Dobrodzień00:28:5800:28:4600:05:34-94
#57 1171044POLGrzywna Artur1969SILESIA RING, Opole00:29:0500:28:5500:05:35-95
#58 1181096POLMika Krzysztof1974IZBICKO W BIEGU, Otmice00:29:0600:28:5400:05:35-96
#59 1191182POLSkóra Leszek190000:29:0600:28:5600:05:35-97
#60 1201117POLPytel Roman1979IZBICKO W BIEGU, Otmice00:29:0600:28:5600:05:35-98
#61 1221036POLGebauer Rafał1981Kamień Śląski00:29:0900:29:0200:05:36-99
#62 1241027POLDybaś Krzysztof1985Kamień Śląski00:29:2500:29:2100:05:39-100
#63 1261083POLLepich Tomasz1981Zakrzów00:29:3600:29:2600:05:41-101
#64 1271153POLZawadzki Przemek1993Opole00:29:3900:29:3300:05:42-102
#65 1291115POLPolaczek Daniel1993IZBICKO W BIEGU, Otmice00:29:4100:29:3000:05:42-103
#66 1301121POLSabramowicz Piotr1952IZBICKO W BIEGU, Opole00:29:4200:29:3100:05:42-104
#67 1311068POLKlyszcz Michał1994IZBICKO W BIEGU, Otmice00:29:4500:29:3300:05:43-105
#68 1331025POLDusza Rafal1980SILESIA RING, Katowice00:29:5000:29:4600:05:44-106
#69 1351106POLOblicki Przemysław1989Team Ozimek, Ozimek00:30:1000:29:5600:05:48-107
#70 1361085POLMadziała Marcin1978Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne Kamyki, Kamień Śląski00:30:2200:30:1900:05:50-108
#71 1431187POLNagabała Grzegorz1973Krapkowice00:31:0900:30:5600:05:59-109
#72 1451003POLBartkowiak Mariusz1980INSTRUKTOR BIEGANIA, Opole00:31:2300:31:1900:06:02-110
#73 1481144POLWawer Marcin1984Gogolin00:31:3600:31:2100:06:04-111
#74 1541017POLCzapla Paweł1986Głogówek00:32:4000:32:2700:06:16-112
#75 1551174POLKowolik Adrian1988Iron Szkyrtlotk, Gogolin00:33:0600:32:5400:06:21-113
#76 1561175POLMianowski Tomasz1992Gogolin00:33:0600:33:0600:06:21-114
#77 1571014POLBotta Patryk1991Gogolin00:33:0700:32:5600:06:22-115
#78 1591140POLTwardon Waldemar1990Opole00:33:1400:33:0000:06:23-116
#79 1611049POLHałon Andrzej1954BBL Opole, Opole00:33:3200:33:2200:06:26-117
#80 1631168POLGolonka Mariusz1983Lubsza00:34:3300:34:3300:06:38-118
#81 1651170POLBarski Jakub1900Gogolin00:34:3900:34:2400:06:39-119
#82 1671060POL#Bez Nazwy Anonim1992MKS Gogolin, Kamień Śląski00:35:2600:35:1300:06:48-120
#83 1681150POLWoźny Szymon1985Gogolin00:36:1800:36:0400:06:58-121
#84 1701005POLBartoszewicz Władysław1950Opole00:44:2400:44:1100:08:32-122
#85 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11002POLBaron Kamil1997SILESIA RING, Jasiona00:17:0800:17:0700:03:17-1
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21012POLBłach Łukasz1984Kędzierzyn-Koźle00:17:4300:17:4100:03:24-2
#87 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31029POLDyczek Mariusz1979Dyczuś Team, Zdzieszowice00:17:5100:17:5000:03:26-3
#88 41061POLKaczmarek Michał1984Krapkowice00:19:3500:19:3300:03:45-4
#89 51122POLSamelski Błażej1991Strzelce Opolskie00:19:3900:19:3600:03:46-5
#90 61162POLHońka Michał1979RAFAKO, Krapkowice00:19:5000:19:5000:03:48-6
#91 71125POLSitnik Tomasz1980Leśnica00:19:5100:19:5000:03:49-7
#92 81013POLBłaszczyk Sebastian2001Kurła! Kaj Ta Meta!?, Zawadzkie00:20:0200:20:0100:03:51-8
#93 91032POLFalkenberg Ludwik1976Krapkowice w biegu, Krapkowice00:20:1400:20:1200:03:53-9
#94 101092POLMarecki Grzegorz1979Krapkowice w biegu, Krapkowice00:20:1600:20:1200:03:53-10
#95 111134POLSzywalski Alan1988MultiFit, Gogolin00:20:3300:20:3300:03:57-11
#96 121147POLWiszniewski Dariusz1976ANTONTEAM, Kędzierzyn-Koźle00:20:4200:20:3600:03:58-12
#97 131154POLZielonka Jacek1980Zabrze00:21:0600:21:0400:04:03-13
#98 141114POLPodgórny Mariusz1993Team Ozimek, Ozimek00:21:0900:21:0700:04:04-14
#99 151102POLNicpoń Dominik1980Krapkowice00:21:1200:21:0800:04:04-15
#100 171127POLSpałek Marcin1984Kolonowskie00:21:2600:21:2500:04:07-16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności