Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy"

Wyniki - 13 stycznia 2019, Kamień Śląski

Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
#1 1191182POLSkóra Leszek190000:29:0600:28:5600:05:35-97
#2 1651170POLBarski Jakub1900Gogolin00:34:3900:34:2400:06:39-119
#3 1701005POLBartoszewicz Władysław1950Opole00:44:2400:44:1100:08:32-122
#4 291178POLNowotny Piotr1950Zimnice Wielkie00:22:3100:22:2500:04:19-28
#5 1301121POLSabramowicz Piotr1952IZBICKO W BIEGU, Opole00:29:4200:29:3100:05:42-104
#6 1611049POLHałon Andrzej1954BBL Opole, Opole00:33:3200:33:2200:06:26-117
#7 801008POLBęben Jerzy1956Dyczuś Team, Rozwadza00:25:2800:25:2400:04:53-72
#8 811095POLMierzejewski Marek1960KS Koziołek, Kędzierzyn-Koźle00:25:3200:25:2600:04:54-73
#9 1021135POLŚwigut Piotr1961Krapkowice00:27:0800:27:0600:05:13-89
#10 331132POLSzłapa Stefan1962Borycz00:22:4900:22:4600:04:23-32
#11 491016POLBudziński Krzysztof1968Stowarzyszenie Sportowe FENIKS, Opole00:23:4200:23:3400:04:33-45
#12 551133POLSzymczyszyn Jerzy1968Opole00:24:0200:23:5400:04:37-50
#13 621004POLBartkowski Marcin1968Krapkowice00:24:2000:24:0900:04:40-56
#14 851183POLBłażewski Marek1968Gmina Jemielnica, Jemielnica00:25:4800:25:4800:04:57-75
#15 1171044POLGrzywna Artur1969SILESIA RING, Opole00:29:0500:28:5500:05:35-95
#16 1691151POLWójcik-Bednarz Monika1970Rogów Opolski00:38:0300:37:5100:07:1948-
#17 791034POLFriedrich Adam1970Triathlon Kamień Śląski, Kamień Śląski00:25:2200:25:1300:04:52-71
#18 1101066POLKędzierski Krzysztof1971bieganie pomaga, Opole00:27:5500:27:4100:05:22-92
#19 251104POLNowak Rafał1971Dyczuś Team, Zdzieszowice00:22:0800:22:0400:04:15-24
#20 741019POLCzyż Bożena1971cross krapkowice, Krapkowice00:24:5500:24:4700:04:478-
#21 1061157POLŻyłka Ireneusz1972Krapkowice00:27:3600:27:2200:05:18-91
#22 421023POLDrozd Przemysław1972Rajsport Active, Opole00:23:2000:23:1800:04:29-39
#23 731020POLCzyż Grzegorz1972cross krapkowice, Krapkowice00:24:5500:24:4700:04:47-66
#24 1431187POLNagabała Grzegorz1973Krapkowice00:31:0900:30:5600:05:59-109
#25 1181096POLMika Krzysztof1974IZBICKO W BIEGU, Otmice00:29:0600:28:5400:05:35-96
#26 1131042POLGrzyb Bartłomiej1975ANTONTEAM, Biedrzychowice00:28:4400:28:3700:05:31-93
#27 1031041POLGruchot Malgorzata1976Gogolin biega, Gogolin00:27:1600:27:0500:05:1414-
#28 1421186POLNagabała Ewa1976Krapkowice00:31:0900:30:5600:05:5934-
#29 91032POLFalkenberg Ludwik1976Krapkowice w biegu, Krapkowice00:20:1400:20:1200:03:53-9
#30 121147POLWiszniewski Dariusz1976ANTONTEAM, Kędzierzyn-Koźle00:20:4200:20:3600:03:58-12
#31 721055POLHudala Tomasz1976ANTONTEAM, Gogolin00:24:5200:24:4800:04:46-65
#32 881184POLGaca Marek1976Śmigło Team, Jemielnica00:26:0300:25:5700:05:00-78
#33 991152POLZadrożny Zbigniew1976Walce00:26:5900:26:5600:05:11-88
#34 1721064POLKasprzak-Dzyberti Joanna1977Grupa Nordic Walking Suchy Bór, Suchy Bor00:46:4400:46:2900:08:5950-
#35 231111POLPietrzak Przemysław1977Krapkowice00:21:5800:21:5300:04:13-22
#36 941139POLTurowski Mariusz1977bieganie pomaga, Opole00:26:3300:26:1900:05:06-84
#37 1361085POLMadziała Marcin1978Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne Kamyki, Kamień Śląski00:30:2200:30:1900:05:50-108
#38 1601007POLBeśka Jolanta1978Krapkowice00:33:2600:33:2200:06:2544-
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !371148POLWodzińska Danuta1978Krapkowice00:22:5700:22:5500:04:242-
#40 661105POLNowak Waldek1978Malnia00:24:3800:24:3200:04:44-60
#41 911033POLFijałkowski Tomasz1978VERTICAL MADNESS, Krapkowice00:26:2900:26:1600:05:05-81
#42 1001119POLRespondek Aleksandra1978Respondek Team, Opole00:27:0100:26:5200:05:1112-
#43 1201117POLPytel Roman1979IZBICKO W BIEGU, Otmice00:29:0600:28:5600:05:35-98
#44 1251073POLKosniewska-Nowak Joanna1979Dębska Kuźnia00:29:3500:29:2400:05:4125-
#45 1461052POLHellmann Wioletta1979Jemielnica00:31:3000:31:2700:06:0336-
#46 1641169POLBarska Agnieszka1979Gogolin00:34:3900:34:2400:06:3946-
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31029POLDyczek Mariusz1979Dyczuś Team, Zdzieszowice00:17:5100:17:5000:03:26-3
#48 61162POLHońka Michał1979RAFAKO, Krapkowice00:19:5000:19:5000:03:48-6
#49 101092POLMarecki Grzegorz1979Krapkowice w biegu, Krapkowice00:20:1600:20:1200:03:53-10
#50 241145POLWęcławowicz Przemysław1979ANTONTEAM, Kędzierzyn-Koźle00:22:0100:21:5500:04:14-23
#51 351018POLCzernek Darek1979Gogolin biega, Gogolin00:22:5500:22:5200:04:24-34
#52 631164POLBawoł Adam1979GMINA STRZELCE OPOLSKIE, Strzelce Opolskie00:24:2300:24:1400:04:41-57
#53 961063POLKarczyński Marcin1979Wieczorne Bieganie w Opolu, Opole00:26:3900:26:3100:05:07-85
#54 1081028POLDyczek Klaudia1980Dyczuś Team, Zdzieszowice00:27:4500:27:4000:05:2017-
#55 1331025POLDusza Rafal1980SILESIA RING, Katowice00:29:5000:29:4600:05:44-106
#56 1341024POLDusza Agnieszka1980SILESIA RING, Katowice00:29:5000:29:4600:05:4428-
#57 1451003POLBartkowiak Mariusz1980INSTRUKTOR BIEGANIA, Opole00:31:2300:31:1900:06:02-110
#58 71125POLSitnik Tomasz1980Leśnica00:19:5100:19:5000:03:49-7
#59 131154POLZielonka Jacek1980Zabrze00:21:0600:21:0400:04:03-13
#60 151102POLNicpoń Dominik1980Krapkowice00:21:1200:21:0800:04:04-15
#61 591137POLTomczyk Kamila1980Krapkowice00:24:1400:24:1000:04:396-
#62 871053POLHepper Łukasz1980Przekręty menty I chachmęty, Większyce00:25:5300:25:4100:04:58-77
#63 931035POLGałosz Sebastian1980KentuckiRunner, Kędzierzyn-Koźle00:26:3100:26:2300:05:05-83
#64 1221036POLGebauer Rafał1981Kamień Śląski00:29:0900:29:0200:05:36-99
#65 1261083POLLepich Tomasz1981Zakrzów00:29:3600:29:2600:05:41-101
#66 1711062POLKaminska Adriana1981Opole00:46:4300:46:2900:08:5949-
#67 201087POLMakoś Artur1981SILESIA RING, Kamień Śląski00:21:5400:21:5200:04:12-19
#68 281155POLZimerman Adrian1981ANTONTEAM, Zdzieszowice00:22:2300:22:1900:04:18-27
#69 471156POLZytko Piotr1981Dyczuś Team, Zdzieszowice00:23:3200:23:2800:04:31-43
#70 501146POLWidera Andrzej1981Kluczbork00:23:4600:23:3800:04:34-46
#71 601138POLTomczyk Tomasz1981Krapkowice00:24:1500:24:1200:04:39-54
#72 1111158POLŻytko Magdalena1982Zdzieszowice00:28:3400:28:2800:05:2919-
#73 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !161171POLRyguła Anna1982BETARD, Opole00:21:2600:21:2400:04:071-
#74 411094POLMichalski Paweł1982Bąków00:23:1800:23:0800:04:28-38
#75 921065POLKawa Piotr1982Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne Kamyki, Kamień Śląski00:26:3000:26:2300:05:05-82
#76 1151120POLRóżyczka Klaudia1983Z bieganiem mi do twarzy, Serwitut00:28:5000:28:5000:05:3222-
#77 1631168POLGolonka Mariusz1983Lubsza00:34:3300:34:3300:06:38-118
#78 761045POLGutkowski Adam1983Krapkowice00:25:0500:24:5600:04:49-68
#79 771009POLBęben Piotr1983Opole00:25:1100:25:0500:04:50-69
#80 781090POLMalcherczyk Paweł1983Gwoździce00:25:2100:25:1500:04:52-70
#81 971141POLWacław Stefan1983Mator, Komorniki00:26:5400:26:4100:05:10-86
#82 1321088POLMakoś Katarzyna1984SILESIA RING, Kamień Śląski00:29:4800:29:4600:05:4327-
#83 1481144POLWawer Marcin1984Gogolin00:31:3600:31:2100:06:04-111
#84 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21012POLBłach Łukasz1984Kędzierzyn-Koźle00:17:4300:17:4100:03:24-2
#85 41061POLKaczmarek Michał1984Krapkowice00:19:3500:19:3300:03:45-4
#86 171127POLSpałek Marcin1984Kolonowskie00:21:2600:21:2500:04:07-16
#87 401069POLKoj Dawid1984Kadłub00:23:1500:23:1000:04:28-37
#88 641093POLMartyniuk Ryszard1984GMINA STRZELCE OPOLSKIE, Strzelce Opolskie00:24:2300:24:1400:04:41-58
#89 861051POLHarynek Robert1984Krapkowice00:25:4900:25:4400:04:57-76
#90 1241027POLDybaś Krzysztof1985Kamień Śląski00:29:2500:29:2100:05:39-100
#91 1681150POLWoźny Szymon1985Gogolin00:36:1800:36:0400:06:58-121
#92 361173POLMachura Marcin1985SPEC INSTH, Steblów00:22:5600:22:5600:04:24-35
#93 711080POLKsiążko Łukasz1985Rozwadza00:24:5200:24:4900:04:46-64
#94 821098POLMłyńczyk Jakub1985Opole00:25:3500:25:3200:04:55-74
#95 841086POLMajewska-Szymczyk Joanna1985Gogolin00:25:4800:25:3900:04:5710-
#96 1521056POLIlska-Krawczyk Iwona1986Opole00:32:2500:32:1200:06:1441-
#97 1541017POLCzapla Paweł1986Głogówek00:32:4000:32:2700:06:16-112
#98 301001POLAdamus Kamil1986Biegam, bo mnie ludzkość denerwuje :D, Ozimek00:22:3200:22:3000:04:20-29
#99 341166POLChwiłka Krzysztof1986ATLAS WARD POLSKA, Wrocław00:22:5300:22:5300:04:24-33
#100 391180POLKubiczek Andrzej1986Nowa Kuźnia, Nowa Kuźnia00:23:0500:22:5900:04:26-36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności