Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg "Policz się z Cukrzycą i Ucz się Pierwszej Pomocy"

Wyniki - 13 stycznia 2019, Kamień Śląski

Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21012POLBłach Łukasz1984Kędzierzyn-Koźle00:17:4300:17:4100:03:24-2
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31029POLDyczek Mariusz1979Dyczuś Team, Zdzieszowice00:17:5100:17:5000:03:26-3
#3 41061POLKaczmarek Michał1984Krapkowice00:19:3500:19:3300:03:45-4
#4 71125POLSitnik Tomasz1980Leśnica00:19:5100:19:5000:03:49-7
#5 101092POLMarecki Grzegorz1979Krapkowice w biegu, Krapkowice00:20:1600:20:1200:03:53-10
#6 121147POLWiszniewski Dariusz1976ANTONTEAM, Kędzierzyn-Koźle00:20:4200:20:3600:03:58-12
#7 131154POLZielonka Jacek1980Zabrze00:21:0600:21:0400:04:03-13
#8 141114POLPodgórny Mariusz1993Team Ozimek, Ozimek00:21:0900:21:0700:04:04-14
#9 151102POLNicpoń Dominik1980Krapkowice00:21:1200:21:0800:04:04-15
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !161171POLRyguła Anna1982BETARD, Opole00:21:2600:21:2400:04:071-
#11 171127POLSpałek Marcin1984Kolonowskie00:21:2600:21:2500:04:07-16
#12 181097POLMika Paweł2002IZBICKO W BIEGU, Otmice00:21:4000:21:4000:04:09-17
#13 201087POLMakoś Artur1981SILESIA RING, Kamień Śląski00:21:5400:21:5200:04:12-19
#14 211037POLGembski Dawid1989Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne Kamyki, Kamień Śląski00:21:5700:21:5600:04:13-20
#15 221172POLSoppa Tomasz1992Opole00:21:5800:21:5300:04:13-21
#16 231111POLPietrzak Przemysław1977Krapkowice00:21:5800:21:5300:04:13-22
#17 251104POLNowak Rafał1971Dyczuś Team, Zdzieszowice00:22:0800:22:0400:04:15-24
#18 261077POLKozioł Grzegorz1988A.S.BAU SUCHA, Sucha00:22:1500:22:1300:04:16-25
#19 271130POLSwoboda Tomasz1989Kurła kaj ta meta?!, Szymiszów00:22:2100:22:1500:04:17-26
#20 281155POLZimerman Adrian1981ANTONTEAM, Zdzieszowice00:22:2300:22:1900:04:18-27
#21 291178POLNowotny Piotr1950Zimnice Wielkie00:22:3100:22:2500:04:19-28
#22 301001POLAdamus Kamil1986Biegam, bo mnie ludzkość denerwuje :D, Ozimek00:22:3200:22:3000:04:20-29
#23 311070POLKołodziej Szymon1994Górażdże00:22:4200:22:3600:04:21-30
#24 321108POLOstaszewski Szymon1991Dąbrówka Górna00:22:4700:22:4000:04:22-31
#25 331132POLSzłapa Stefan1962Borycz00:22:4900:22:4600:04:23-32
#26 341166POLChwiłka Krzysztof1986ATLAS WARD POLSKA, Wrocław00:22:5300:22:5300:04:24-33
#27 351018POLCzernek Darek1979Gogolin biega, Gogolin00:22:5500:22:5200:04:24-34
#28 361173POLMachura Marcin1985SPEC INSTH, Steblów00:22:5600:22:5600:04:24-35
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !371148POLWodzińska Danuta1978Krapkowice00:22:5700:22:5500:04:242-
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 381188POLHendel Mirela1998Krośnica00:23:0000:22:5100:04:253-
#31 391180POLKubiczek Andrzej1986Nowa Kuźnia, Nowa Kuźnia00:23:0500:22:5900:04:26-36
#32 401069POLKoj Dawid1984Kadłub00:23:1500:23:1000:04:28-37
#33 411094POLMichalski Paweł1982Bąków00:23:1800:23:0800:04:28-38
#34 451079POLKrzak Mariusz1989Kąty Opolskie00:23:2600:23:1700:04:30-41
#35 461142POLWacławczyk Rafał1989Zakrzów00:23:2800:23:2800:04:30-42
#36 471156POLZytko Piotr1981Dyczuś Team, Zdzieszowice00:23:3200:23:2800:04:31-43
#37 481118POLReinert Piotr1989SILESIA RING, Kąty Opolskie00:23:4100:23:3400:04:33-44
#38 491016POLBudziński Krzysztof1968Stowarzyszenie Sportowe FENIKS, Opole00:23:4200:23:3400:04:33-45
#39 501146POLWidera Andrzej1981Kluczbork00:23:4600:23:3800:04:34-46
#40 511099POLModler Tomasz1990Opole00:23:5100:23:4600:04:35-47
#41 521046POLGwóżdż Dawid1991Kurła kaj ta meta?!, Skorogoszcz00:23:5600:23:4600:04:36-48
#42 531071POLKonieczny Sandra1989Dyczuś Team, Zdzieszowice00:23:5900:23:5500:04:365-
#43 541161POLMajdanik Mateusz1991Mechnica00:24:0200:24:0000:04:37-49
#44 551133POLSzymczyszyn Jerzy1968Opole00:24:0200:23:5400:04:37-50
#45 561100POLMonieta Piotr1991Pietna00:24:0600:24:0100:04:38-51
#46 571149POLWoźniak Piotr1990Krapkowice00:24:0700:23:5900:04:38-52
#47 581126POLSmyrek Mateusz1988Borkowice00:24:1000:24:0100:04:38-53
#48 591137POLTomczyk Kamila1980Krapkowice00:24:1400:24:1000:04:396-
#49 601138POLTomczyk Tomasz1981Krapkowice00:24:1500:24:1200:04:39-54
#50 611179POLWójcik Rafał1989Źlinice00:24:1700:24:1000:04:40-55
#51 621004POLBartkowski Marcin1968Krapkowice00:24:2000:24:0900:04:40-56
#52 631164POLBawoł Adam1979GMINA STRZELCE OPOLSKIE, Strzelce Opolskie00:24:2300:24:1400:04:41-57
#53 651006POLBeer Michał1988Krapkowice00:24:3600:24:3000:04:43-59
#54 661105POLNowak Waldek1978Malnia00:24:3800:24:3200:04:44-60
#55 671074POLKotygin Mateusz1988Opole00:24:3900:24:3200:04:44-61
#56 681078POLKról Woitek19881. FC Chronstau- Chrząstowice, Chrząstowice00:24:4700:24:3600:04:45-62
#57 691091POLMalek Wojciech1989Chrząstowice00:24:4800:24:3900:04:46-63
#58 701123POLSchlee Małgorzata1996Krapkowice00:24:5000:24:4200:04:467-
#59 711080POLKsiążko Łukasz1985Rozwadza00:24:5200:24:4900:04:46-64
#60 731020POLCzyż Grzegorz1972cross krapkowice, Krapkowice00:24:5500:24:4700:04:47-66
#61 741019POLCzyż Bożena1971cross krapkowice, Krapkowice00:24:5500:24:4700:04:478-
#62 751185POLBujak Jan2006Anton Team, Odrowąż00:25:0300:24:5900:04:49-67
#63 761045POLGutkowski Adam1983Krapkowice00:25:0500:24:5600:04:49-68
#64 771009POLBęben Piotr1983Opole00:25:1100:25:0500:04:50-69
#65 781090POLMalcherczyk Paweł1983Gwoździce00:25:2100:25:1500:04:52-70
#66 791034POLFriedrich Adam1970Triathlon Kamień Śląski, Kamień Śląski00:25:2200:25:1300:04:52-71
#67 801008POLBęben Jerzy1956Dyczuś Team, Rozwadza00:25:2800:25:2400:04:53-72
#68 811095POLMierzejewski Marek1960KS Koziołek, Kędzierzyn-Koźle00:25:3200:25:2600:04:54-73
#69 821098POLMłyńczyk Jakub1985Opole00:25:3500:25:3200:04:55-74
#70 831163POLFesser Alicja1993MultiFit, Kamionek00:25:4300:25:3600:04:569-
#71 841086POLMajewska-Szymczyk Joanna1985Gogolin00:25:4800:25:3900:04:5710-
#72 851183POLBłażewski Marek1968Gmina Jemielnica, Jemielnica00:25:4800:25:4800:04:57-75
#73 861051POLHarynek Robert1984Krapkowice00:25:4900:25:4400:04:57-76
#74 871053POLHepper Łukasz1980Przekręty menty I chachmęty, Większyce00:25:5300:25:4100:04:58-77
#75 881184POLGaca Marek1976Śmigło Team, Jemielnica00:26:0300:25:5700:05:00-78
#76 891128POLSpałek Szymon1989LKS SIERAKÓW ŚL., Sieraków Śl.00:26:1300:26:1200:05:02-79
#77 901131POLSzewior Tomasz1989Lece bo chcę ️️, Rozkochów00:26:2000:26:1600:05:03-80
#78 911033POLFijałkowski Tomasz1978VERTICAL MADNESS, Krapkowice00:26:2900:26:1600:05:05-81
#79 921065POLKawa Piotr1982Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne Kamyki, Kamień Śląski00:26:3000:26:2300:05:05-82
#80 941139POLTurowski Mariusz1977bieganie pomaga, Opole00:26:3300:26:1900:05:06-84
#81 951059POLJohn Kamilla1992Jemielnica00:26:3600:26:3300:05:0611-
#82 971141POLWacław Stefan1983Mator, Komorniki00:26:5400:26:4100:05:10-86
#83 981057POLJacek Dawid1988Leśnica00:26:5500:26:4800:05:10-87
#84 991152POLZadrożny Zbigniew1976Walce00:26:5900:26:5600:05:11-88
#85 1001119POLRespondek Aleksandra1978Respondek Team, Opole00:27:0100:26:5200:05:1112-
#86 1011038POLGolik Aleksandra1994Jemielnica00:27:0600:27:0300:05:1213-
#87 1021135POLŚwigut Piotr1961Krapkowice00:27:0800:27:0600:05:13-89
#88 1031041POLGruchot Malgorzata1976Gogolin biega, Gogolin00:27:1600:27:0500:05:1414-
#89 1041010POLBinicewicz Tomasz1988Opole00:27:2400:27:1800:05:16-90
#90 1051165POLJakubowska Kamila1990ATLAS WARD POLSKA, Wrocław00:27:3200:27:2800:05:1715-
#91 1061157POLŻyłka Ireneusz1972Krapkowice00:27:3600:27:2200:05:18-91
#92 1071050POLHanczuk Emilia1987Krapkowice00:27:4400:27:3500:05:2016-
#93 1081028POLDyczek Klaudia1980Dyczuś Team, Zdzieszowice00:27:4500:27:4000:05:2017-
#94 1091072POLKosacka Ola1991Krapkowice00:27:5100:27:4300:05:2118-
#95 1101066POLKędzierski Krzysztof1971bieganie pomaga, Opole00:27:5500:27:4100:05:22-92
#96 1111158POLŻytko Magdalena1982Zdzieszowice00:28:3400:28:2800:05:2919-
#97 1121112POLPilawka Agata1997Next Level BJJ Opole, Opole00:28:4300:28:3700:05:3120-
#98 1141081POLKupka Karolina1995Unia Opole, Brynica00:28:4400:28:3800:05:3121-
#99 1151120POLRóżyczka Klaudia1983Z bieganiem mi do twarzy, Serwitut00:28:5000:28:5000:05:3222-
#100 1161129POLStrzoda Marcin1987Dobrodzień00:28:5800:28:4600:05:34-94

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności