Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Oleszyce Półmaraton

Wyniki - 10 lutego 2019, Oleszyce, Zabiała

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 20137Katarzyna DudekK1982PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL01:57:5701:57:49K3013
#2 202210Waldemar RębiszM1983OSP STARY DZIKÓWLUBACZÓW01:58:1801:58:09M3069
#3 203157Robert MryczkoM1965AKTYWNY DYNÓWDYNÓW01:58:3601:58:24M5029
#4 204103Sylwia KopałaK1987STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLA01:59:0301:58:37K3014
#5 205250Dawid SzczepanekM1995LUBACZÓW01:58:5801:58:42-2913
#6 206125Łukasz ŁańcuckiM1975ŻURAWICA01:58:5701:58:44M4065
#7 20732Przemysław DębiecM1974RZESZÓW01:59:4701:59:32M4066
#8 20864Dariusz GroenwaldM1971ISKRA POŁCZYNOSTARZYNO02:00:0001:59:38M4067
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2097Agnieszka BartnikK1995GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIEBUDY LANCUCKIE02:00:2002:00:12-293
#10 21081Paweł JopM1977OSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAW02:00:4902:00:22M4068
#11 211168Beata OrłowskaK1971STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA02:00:4902:00:40K408
#12 212173Jerzy OżgaM1987JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁSZÓWSKO02:01:0802:00:41M3070
#13 213227Krzysztof ŚnieżekM1966PLANETA NISKONISKO02:01:1102:00:53M5030
#14 214186Anna PiganK1979BBL JAROSŁAWSZÓWSKO02:01:1702:01:00K409
#15 21542Paweł FerfeckiM1983KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGROPCZYCE02:01:2002:01:14M3071
#16 21697Łukasz KluzM1985JAROSŁAW02:01:4902:01:17M3072
#17 21752Artur GaworM1971STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA02:01:5902:01:34M4069
#18 218145Małgorzata MichnoK1979JAROSŁAWSKI BIEGACZPEŁKINIE02:02:1802:02:05K4010
#19 219224Andrezej MichnoM1976JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAW02:02:1802:02:05M4070
#20 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 220208Anna Rawska-ŚmieciuchK1966BIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW02:02:4402:02:29K503
#21 221281Malgorzata WegrzynK1969RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYKRASNE02:03:0102:02:47K504
#22 22266Jolanta GrzesikK1971TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW02:03:0102:02:52K4011
#23 223293Małgorzata WojtowiczK1975TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW LUBELSKI02:03:0202:02:53K4012
#24 224298Anna ZającK1969JARCZÓW02:03:2002:03:11K505
#25 225104Krzysztof KopećM1989PĘDZĄCE ŻÓŁWIE OLESZYCEOLESZYCE02:03:3102:03:13M3073
#26 226259Justyna SzpytK1976BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJ02:03:3702:03:20K4013
#27 227241Piotr StecM1983JAROSŁAW02:04:0102:03:39M3074
#28 228126Anjaa ŁapinskaK1980ZEMYSKI KLUB BIEGACZA / HOTNPRZEMYŚL02:04:0902:04:00K3015
#29 229236Anna SowińskaK1974JAROSŁAW02:04:3702:04:25K4014
#30 230305Tomasz ŻurawskiM1976PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAROZBÓRZ02:05:4502:05:11M4071
#31 231128Beata ŁopatkiewiczK1966KROSNO02:05:4902:05:43K506
#32 232194Zbigniew PodolakM1961PRZEMYŚL02:06:1802:06:04M5031
#33 23382Lech KaczorM1983PRZEMYŚL KLUB WALKI WRĘCZPRZEMYŚL02:06:3002:06:14M3075
#34 2342Magdalena ArtymK1973PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL02:06:3702:06:29K4015
#35 235120Joanna KureckaK1979BBL JAROSŁAWJANKOWICE02:07:2102:07:04K4016
#36 236247Barbara SyczK1975PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAKNIAŻYCE02:07:4302:07:37K4017
#37 237307Piotr PotockiM1982PRZEMYŚL02:08:3702:08:25M3076
#38 238306Jolanta BąkK1986GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIEGRODZISKO DOLNE02:08:5602:08:35K3016
#39 239150Lesław MłodzińskiM1970LUBACZÓW02:08:5202:08:37M4072
#40 240161Ewa MusiałK1972STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLA02:09:0202:08:49K4018
#41 241251Agata SzczotkaK1977JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAW02:09:2402:09:12K4019
#42 24293Barbara KlimaszK1969RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYHERMANOWA02:09:3502:09:16K507
#43 24394Zbigniew KlimaszM1965RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYHERMANOWA02:09:3602:09:17M5032
#44 244308Paweł DudekM1971002:09:4002:09:20M4073
#45 245140Małgorzata MarciniecK1975PLANETA NISKONISKO02:09:5002:09:32K4020
#46 24648Leszek FutomaM1973STUDZIAN02:10:0002:09:34M4074
#47 247253Marian SzewcM1954BDBO BIŁGORAJ BIEGABIŁOGRAJ02:11:1802:11:01M606
#48 24860Katarzyna GradowskaK1981PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL02:11:1302:11:06K3017
#49 24970Przemek HałuchaM1984BIEGOMANIA LUBACZÓWLUBACZÓW02:12:5702:12:38M3077
#50 250226Stefan SłowikM1965WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆTYCZYN02:13:3602:13:15M5033
#51 251193Krzysztof PodolakM1986RZESZÓW02:13:4902:13:25M3078
#52 252222Wojciech SkrzypekM1970WICHURA JAROSŁAWJAROSŁAW02:13:4902:13:29M4075
#53 253304Mieczysław ŻurawskiM1954STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLA02:14:1502:13:49M607
#54 254239Joanna StarzeckaK1973JAROSŁAW02:14:5802:14:53K4021
#55 25576Agnieszka HataśK1981PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL02:15:2902:15:21K3018
#56 256137Aleksandra MalikK1965RZESZOWSKI HASACZRZESZÓW02:15:3702:15:23K508
#57 25757Tomasz GóraM1975FRYSZTAK02:16:1002:15:42M4076
#58 258136Joanna MakuchK1979BIEGOMANIA LUBACZÓWCIESZANÓW02:16:0902:15:51K4022
#59 259285Marta WikarK1983SANSWIMMERSPRZEMYŚL02:16:3602:16:09K3019
#60 260109Małgorzata KorzeniowskaK1971PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRAŁKOWCE02:16:3602:16:09K4023
#61 26151Marzena GawełK1976PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL02:16:3602:16:10K4024
#62 262233Roksana Sokalska-PizunK19893 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANYZAMOŚĆ02:18:0702:17:40K3020
#63 263131Andrzej MaciągM1975DZIKIE MUSTANGIBEŁŻEC02:18:3402:18:14M4077
#64 264154Dariusz MoskwiakM1964WGSPJAROSŁAW02:18:3302:18:18M5034
#65 265283Jerzy WiaterM1970WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆHERMANOWA02:18:5602:18:36M4078
#66 266299Ireneusz ZającM1952BIECZBIECZ02:20:1002:19:44M608
#67 267123Agnieszka LechmanK1974JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWAJAROSŁAW02:20:0802:19:50K4025
#68 26849Justyna GajdaK1972BBL JAROSŁAWJAROSŁAW02:20:1002:19:53K4026
#69 269294Sławomir WołekM19770STALOWA WOLA02:20:3502:20:24M4079
#70 27072Beata HamryszczakK1971PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL02:21:3902:21:12K4027
#71 271244Dariusz StrusiewiczM197334 BLP JAROSŁAWSTANISŁAWCZYK02:23:1802:22:57M4080
#72 272234Mirosław SolskiM197134 BLP JAROSŁAWHURECZKO02:23:1902:22:58M4081
#73 27371Tomasz HałuchaM1974BIEGOMANIA LUBACZÓWHUTA ZŁOMY02:25:3102:25:08M4082
#74 27473Janusz HamryszczakM1967PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL02:27:5102:27:23M5035
#75 275207Joanna RadykK1982PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL02:27:5102:27:24K3021
#76 276170Jerzy OstafińskiM1979WICHURA JAROSŁAWMUNINA02:39:5802:39:28M4083
#77 277223Iwona SkrzypskaK1979JAROSŁAW02:39:5802:39:28K4028
#78 278231Bogusław SochaM1967JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWAJAROSŁAW02:39:5802:39:42M5036
#79 279156Agnieszka MroczkaK1975BBL JAROSŁAWJAROSŁAW02:45:5502:45:25K4029
#80 280215Ewa SączawaK1976BBL JAROSŁAWMUNINA02:45:5502:45:26K4030

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności