Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera”

Wyniki - 10 lutego 2019, Władysławowo - Puck

Msc
Nr
M
K
Kat
-
#1 301139Hewelt Bartłomiej241-M 0-3581ROZEWIEDRUŻYNA SZPIKU01:05:12
#2 302380Regliński Jakub242-M 0-3582ŻUKOWO01:05:21
#3 303509Zając Piotr243-M 36-59149RUMIA01:05:31
#4 30451Chyła Agnieszka-61K 30-4947GDYNIA01:05:39
#5 305483Wielgus Aleksandra-62K 30-4948POTĘGOWOSPONTAN POTĘGOWO01:05:46
#6 306426Spyra-Głowala Agnieszka-63K 30-4949KOSAKOWOWYMIATACZE01:05:46
#7 307519Ziemianin Kasia-64K 30-4950GDYNIA01:05:49
#8 308409Simon Łukasz244-M 0-3583PUCK01:05:51
#9 309391Ropel Mirosław245-M 60+10WEJHEROWOKIS TRANSPORT01:06:03
#10 310395Różyc Jarosław246-M 36-59150KOSAKOWO01:06:11
#11 311369Pudło Paweł247-M 36-59151SŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSK01:06:19
#12 312445Szewka Zbigniew248-M 60+11DARZLUBIE01:06:21
#13 313356Pietruszkiewicz Krzysztof249-M 36-59152CELBOWOZDROWIE NA BANK01:06:25
#14 31478Dettlaff Krysia-65K 30-4951WŁADYSŁAWOWO01:06:27
#15 31574Derc Iwona-66K 30-4952SWARZEWO01:06:27
#16 31680Dettlaff Włodek250-M 36-59153WŁADYSŁAWOWO01:06:27
#17 317284Małkińska-Bięga Dorota-67K 30-4953BYDGOSZCZ01:06:29
#18 318118Gnyp Daniel251-M 36-59154RÓŻYNY01:06:35
#19 319231Krygier Ireneusz252-M 36-59155USTKAW.P.K SŁOŃ TEAM USTKA01:06:40
#20 320150Jagmin Izabela-68K 30-4954MOSTYWYMIATACZE01:06:48
#21 321295Melzer Arkadiusz253-M 36-59156RUMIA01:06:52
#22 322341Ostojska Ewa-69K 30-4955REDABIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:07:03
#23 323276Łysakowski Adam254-M 36-59157PUCK01:07:21
#24 324108Gazarkiewicz Antoni255-M 60+12GDAŃSKBHMW_GDYNIA01:07:28
#25 325495Wojciechowska-Brzezińska Barbara-70K 50+4GDYNIAPARKRUN01:07:28
#26 3266Andryskowski Dariusz256-M 36-59158WŁADYSŁAWOWO01:07:31
#27 3275Andryskowska Katarzyna-71K 0-299WŁADYSŁAWOWO01:07:31
#28 328270Litzau Michał257-M 0-3584WŁADYSŁAWOWO01:07:33
#29 329485Więcielewska Joanna-72K 30-4956GDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM01:07:34
#30 330267Lewińska Dominika-73K 30-4957WŁADYSŁAWOWO01:07:34
#31 331158Janowicz Anna-74K 30-4958WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:07:41
#32 332438Styczewski Tomasz258-M 36-59159WŁADYSŁAWOWO01:07:42
#33 333297Meyer Łukasz259-M 36-59160LUZINOLUK-CONNECT RACING TEAM01:07:43
#34 334224Kreft Joanna-75K 30-4959OSTROWO01:07:56
#35 335415Skurtys Karolina-76K 30-4960REDARUNEDA01:08:00
#36 336316Muttka Karolina-77K 30-4961ODARGOWODRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA01:08:13
#37 337332Okrój Sylwia-78K 30-4962DARŻYNOSPONTAN POTĘGOWO01:08:15
#38 338212Korth Tomasz260-M 0-3585ODARGOWODRUŻYNA RADOŚĆ BIEGANIA01:08:19
#39 339121Górska-Stucka Anna-79K 30-4963WŁADYSŁAWOWO01:08:23
#40 340248Kwasigroch Krzysztof261-M 36-59161BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:08:27
#41 341503Wrzos Krzysztof262-M 36-59162WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:08:33
#42 342475Weber Magdalena-80K 30-4964ELBLĄG01:08:35
#43 343337Orzoł Katarzyna-81K 30-4965ELBLĄG01:08:43
#44 344167Jetke Agnieszka-82K 30-4966WŁADYSŁAWOWOBRW01:08:54
#45 34558Ciskowski Krystian263-M 36-59163WŁADYSŁAWOWO01:08:56
#46 346173Kaczykowski Karol264-M 36-59164ŻELISTRZEWOKORONA ŻELISTRZEWO BIEGA01:09:04
#47 347351Pecz Piotr265-M 36-59165ŻELISTRZEWOKORONA BIEGA01:09:05
#48 348350Pecz Igor266-M 0-3586ŻELISTRZEWOKORONA BIEGA01:09:05
#49 34969Damps Jacek267-M 36-59166SKRZESZEWOPRZYJACIELE W BIEGU01:09:08
#50 350273Łukomski Tadeusz268-M 36-59167SKRZESZEWO ŻUKOWSKIE01:09:08
#51 351359Piłat Paweł269-M 36-59168WŁYNKOWOBEST BEASTS01:09:09
#52 352394Rosinska Patrycja-83K 30-4967GDYNIAKRABY:)01:09:13
#53 353451Szymańska Joanna-84K 30-4968ELBLĄG01:09:19
#54 35444Bulczak Grzegorz270-M 36-59169PUCK01:09:23
#55 355477Weiland Agnieszka-85K 30-4969SŁUPSKNIGHT WOLVES SŁUPSK01:09:26
#56 35664Czerwińska Anna-86K 30-4970SŁUPSKBEST BEASTS01:09:27
#57 357280Maj Adam271-M 36-59170PUCKMAYO JUDO FITNESS CENTER01:09:35
#58 358465Turzyńska Beata-87K 30-4971GDYNIA01:09:48
#59 359446Szopa Małgorzata-88K 30-4972GDYNIARUNEDA01:09:53
#60 360357Pietrzycka Renata-89K 30-4973REDARUNEDA01:09:53
#61 361447Szopa Marek272-M 36-59171GDYNIARUNEDA01:09:55
#62 362358Pietrzycki Slawek273-M 36-59172REDARUNEDA01:09:55
#63 363527Pająk Joanna-90K 30-4974PRUSEWO001:10:10
#64 364431Stefaniak Piotr274-M 36-59173LĘBORKŁEBA MORS POLAND01:10:22
#65 365254Lademann Gabriela-91K 30-4975BOLSZEWORUN BABYS01:10:26
#66 366282Małek Aleksandra-92K 50+5KĄPINORUN BABYS01:10:26
#67 367242Kuptz Mariola-93K 50+6SOPIESZYNOWEJHEROWSKI KLUB MORSÓW01:10:39
#68 368214Kotuła Andrzej275-M 60+13SZCZENURZESZCZENURZE TEAM01:10:39
#69 369115Gleinert Magda-94K 0-2910ŻUKOWO01:10:41
#70 370202Kollek Anna-95K 50+7WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO / ART01:10:43
#71 371421Sośnicki Krzysztof276-M 60+14HELHELSKI ZEFIREK01:10:47
#72 372186Kass Bartosz277-M 0-3587ŻELISTRZEWO01:10:52
#73 373178Kania Jarek278-M 36-59174GDYNIAOJCOWSKASTRONAMOCY.PL01:11:24
#74 374507Wysocki Paweł279-M 36-59175GDYNIA01:11:41
#75 375505Wysocka Anna-96K 30-4976GDYNIAWYMIATACZE01:11:53
#76 376244Kurajk Marian280-M 60+15GDAŃSK01:12:03
#77 377122Górski Jacek281-M 36-59176KĄPINOECO KĄPINO01:12:07
#78 378207Konkol Joanna-97K 30-4977KĄPINO01:12:07
#79 379203Kollek-Wittbrodt Lidia-98K 0-2911WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:12:08
#80 380535Laskowski Władysław282-M 60+16GDYNIA01:12:10
#81 38163Czerski Krzysztof283-M 36-59177CHŁAPOWOGREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO01:12:17
#82 38257Ciskowska Elżbieta-99K 30-4978WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:12:46
#83 383433Stempniak Zbigniew284-M 36-59178HELREBELS LEGION TEAM01:12:47
#84 384241Kuptz Daniel285-M 60+17SOPIESZYNOWEJHEROWSKI KLUB MORSÓW01:12:53
#85 385513Zasada Joanna-100K 30-4979MOSTYWYMIATACZE01:13:00
#86 386312Mozuch Karolina-101K 30-4980GRĘBLIN7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ01:13:09
#87 3873Albecka Olimpia-102K 30-4981WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:13:19
#88 388419Słowińska Klaudia-103K 0-2912WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:13:19
#89 389264Lesner Darek286-M 36-59179PUCKBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:13:22
#90 390530Schmidt Agnieszka-104K 30-4982PUCK01:13:27
#91 391281Majna Kazimierz287-M 60+18GDYNIAPARKRUN GDYNIA01:13:42
#92 392384Reszczyńska Monika-105K 30-4983GDAŃSK01:13:48
#93 39390Dywelski Mirosław288-M 60+19TCZEWBIEGAJĄCY TCZEW01:13:50
#94 394205Konkel Andrzej289-M 36-59180WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:14:09
#95 395404Saleem Monika-106K 30-4984GDAŃSKWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE01:14:34
#96 39684Drewa Tomasz290-M 36-59181GDYNIA01:14:42
#97 397515Zbrzeska Adriana-107K 30-4985GDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM01:14:44
#98 398367Prokopiuk Krzysztof291-M 36-59182GDYNIA01:14:44
#99 399353Pepliński Piotr292-M 36-59183LĘBORKŁEBA MORS POLAND01:14:55
#100 400288Marczak Małgorzata-108K 50+8ŻELKOWO01:14:56

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności