Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera”

Wyniki - 10 lutego 2019, Władysławowo - Puck

Msc
Nr
M
K
Kat
-
#1 62238Kukulski Karol56-M 0-3526GDYNIA00:50:43
#2 318118Gnyp Daniel251-M 36-59154RÓŻYNY01:06:35
#3 64544Okoń Bartosz58-M 36-5928RUMIA00:50:53
#4 65412Skrzypczak Marcin59-M 0-3527PUCK00:50:54
#5 321295Melzer Arkadiusz253-M 36-59156RUMIA01:06:52
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 66542Janko Anna-7K 0-293ZORY00:50:56
#7 323276Łysakowski Adam254-M 36-59157PUCK01:07:21
#8 69340Ostaszewski Kamil61-M 0-3529REDA00:51:06
#9 70240Kulikowski Tadeusz62-M 36-5929GDYNIA00:51:07
#10 3266Andryskowski Dariusz256-M 36-59158WŁADYSŁAWOWO01:07:31
#11 3275Andryskowska Katarzyna-71K 0-299WŁADYSŁAWOWO01:07:31
#12 72329Obrzud Krzysztof64-M 36-5931BOŻEPOLE WIELKIE00:51:08
#13 328270Litzau Michał257-M 0-3584WŁADYSŁAWOWO01:07:33
#14 74511Zalewski Konrad66-M 0-3531GDYNIA00:51:28
#15 330267Lewińska Dominika-73K 30-4957WŁADYSŁAWOWO01:07:34
#16 76136Herman Jacek68-M 36-5933WEJHEROWO00:51:41
#17 332438Styczewski Tomasz258-M 36-59159WŁADYSŁAWOWO01:07:42
#18 7840Budzisz Adrian70-M 0-3532CHAŁUPY00:51:53
#19 334224Kreft Joanna-75K 30-4959OSTROWO01:07:56
#20 79124Grochecki Tomasz71-M 0-3533GDAŃSK00:51:53
#21 80161Jaremko Marcin72-M 0-3534GDANSK00:51:59
#22 82536Okołotowicz Sebastian74-M 36-5936GDYNIA00:52:15
#23 83396Różycki Rafał75-M 0-3535ZIELONA GÓRA00:52:23
#24 339121Górska-Stucka Anna-79K 30-4963WŁADYSŁAWOWO01:08:23
#25 84534Dobosz Michał76-M 36-5937GDYNIA00:52:28
#26 342475Weber Magdalena-80K 30-4964ELBLĄG01:08:35
#27 343337Orzoł Katarzyna-81K 30-4965ELBLĄG01:08:43
#28 89165Jednachowski Artur81-M 0-3538DARZLUBIE00:52:52
#29 34558Ciskowski Krystian263-M 36-59163WŁADYSŁAWOWO01:08:56
#30 92467Urbaniak Daniel84-M 36-5942RUMIA00:53:12
#31 350273Łukomski Tadeusz268-M 36-59167SKRZESZEWO ŻUKOWSKIE01:09:08
#32 95539Stosik Artur87-M 36-5944PĄCZEWO00:53:27
#33 353451Szymańska Joanna-84K 30-4968ELBLĄG01:09:19
#34 35444Bulczak Grzegorz270-M 36-59169PUCK01:09:23
#35 99540Lisakowski Rafał91-M 36-5948WŁADYSŁAWOWO00:53:32
#36 358465Turzyńska Beata-87K 30-4971GDYNIA01:09:48
#37 103543Pazik Dariusz94-M 0-3541RUMIA00:53:40
#38 105406Semmerling Sylwester96-M 36-5951PUCK00:53:41
#39 10614Bambrowicz Martyn97-M 0-3542RUMIA00:53:50
#40 108235Krzysztof Gajewski99-M 36-5953GDAŃSK00:53:55
#41 112114Gleinert Jakub103-M 0-3545ŻUKOWO00:54:13
#42 369115Gleinert Magda-94K 0-2910ŻUKOWO01:10:41
#43 11499Formela Kamil105-M 0-3546GDAŃSK00:54:18
#44 11549Choiński Dariusz106-M 36-5956GDYNIA00:54:20
#45 116317Myszk Dariusz107-M 36-5957JANOWICE00:54:23
#46 372186Kass Bartosz277-M 0-3587ŻELISTRZEWO01:10:52
#47 118324Neubauer Tomasz109-M 36-5959REDA00:54:28
#48 374507Wysocki Paweł279-M 36-59175GDYNIA01:11:41
#49 119538Kichler Kryspin110-M 0-3547GDAŃŚK00:54:33
#50 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 120344Owczarek Katarzyna-10K 30-493KOSAKOWO00:54:34
#51 376244Kurajk Marian280-M 60+15GDAŃSK01:12:03
#52 122399Rudźko Wojciech112-M 36-5961WEJHEROWO00:54:38
#53 378207Konkol Joanna-97K 30-4977KĄPINO01:12:07
#54 380535Laskowski Władysław282-M 60+16GDYNIA01:12:10
#55 125131Grzywacz Karol115-M 0-3548GDYNIA00:54:43
#56 12718Bellwon Maciej117-M 36-5964GDYNIA00:54:52
#57 128372Puszynski Piotr118-M 36-5965ORLE00:54:54
#58 129217Kowalska Iwona-11K 30-494MOSTY00:55:08
#59 13052Ciba Michał119-M 36-5966WEJHEROWO00:55:08
#60 132307Mislisz Piotr121-M 36-5968OSŁONINO00:55:14
#61 133293Matyszewski Jarosław122-M 36-5969GDAŃSK00:55:17
#62 390530Schmidt Agnieszka-104K 30-4982PUCK01:13:27
#63 135266Lewinski Ireneusz124-M 36-5971REDA00:55:25
#64 392384Reszczyńska Monika-105K 30-4983GDAŃSK01:13:48
#65 139250Kwiatkowski Kajetan128-M 36-5975GDAŃSK00:55:48
#66 39684Drewa Tomasz290-M 36-59181GDYNIA01:14:42
#67 141437Stromski Krzysztof130-M 36-5977GDAŃSK00:56:11
#68 398367Prokopiuk Krzysztof291-M 36-59182GDYNIA01:14:44
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 144478Wenta Franciszek132-M 60+3KROKOWA00:56:16
#70 400288Marczak Małgorzata-108K 50+8ŻELKOWO01:14:56
#71 14533Buczek Robert133-M 36-5979WARSZAWA00:56:17
#72 147251Kwiatkowski Michał135-M 36-5980WEJHEROWO00:56:20
#73 403400Rumkowski Piotr295-M 36-59186GDYNIA01:15:16
#74 404414Skurtys Dagmara-109K 30-4986REDA01:15:17
#75 405413Skurtys Cezary296-M 36-59187REDA01:15:18
#76 406323Narloch Łukasz297-M 0-3588GDYNIA01:15:32
#77 151210Koralewski Tomasz139-M 0-3552SWARZEWO00:56:31
#78 407322Narloch Daria-110K 30-4987GDYNIA01:15:32
#79 408529Bistram Henryk298-M 36-59188ŁEBCZ01:15:43
#80 154290Markiewicz Paweł141-M 36-5982ELBLĄG00:56:36
#81 155286Marchewka Emil142-M 0-3554GDAŃSK00:56:39
#82 159328Obrzud Katarzyna-15K 30-498BOŻEPOLE WIELKIE00:56:52
#83 16342Budzisz Rafał148-M 0-3555CHAŁUPY00:57:02
#84 164269Lisowiec Robert149-M 36-5988GDAŃSK00:57:03
#85 420304Milkowski Mariusz302-M 36-59192GDYNIA01:16:58
#86 165442Szajerka Krzysztof150-M 36-5989RUMIA00:57:05
#87 167518Zielke Janusz152-M 36-5991ROZEWIE00:57:13
#88 168168Jetke Krystian153-M 36-5992WŁADYSŁAWOWO00:57:13
#89 169109Gazarkiewicz Michał154-M 36-5993RUMIA00:57:18
#90 17038Budziński Maciej155-M 36-5994JURATA00:57:19
#91 426298Miarowska Joanna-124K 30-4998REDA01:17:53
#92 172285Małkiński Józef157-M 60+4BYDGOSZCZ00:57:24
#93 173439Sulikowski Jakub158-M 0-3557WEJHEROWO00:57:27
#94 17579Dettlaff Sławomir159-M 36-5995GOWINO00:57:30
#95 431229Krukowska Anna-128K 30-49101PUCK01:18:56
#96 177215Kowalewski Jarosław160-M 36-5996GDYNIA00:57:32
#97 433434Stencel Hanna-130K 30-49103WEJHEROWO01:21:16
#98 17941Budzisz Daniel162-M 0-3558KUŹNICA00:57:35
#99 437484Wieliczko Małgorzata-133K 30-49105HEL01:24:10
#100 182343Owczarek Jacek165-M 36-59100KOSAKOWO00:57:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności