Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera”

Wyniki - 10 lutego 2019, Władysławowo - Puck

Msc
Nr
M
K
Kat
-
#1 15294Mazur Andrzej15-M 36-596BOJANOKM PSP GDYNIA / ZANTYR SZTUM00:45:09
#2 365254Lademann Gabriela-91K 30-4975BOLSZEWORUN BABYS01:10:26
#3 22372Dąbrowska Aleksandra-30K 30-4922BOLSZEWORUN BABYS01:00:11
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 287221Krauza Grażyna-53K 50+3BOLSZEWORUN BABYS01:04:09
#5 72329Obrzud Krzysztof64-M 36-5931BOŻEPOLE WIELKIE00:51:08
#6 159328Obrzud Katarzyna-15K 30-498BOŻEPOLE WIELKIE00:56:52
#7 8470Wardziński Paweł8-M 0-355BRANIEWO00:42:29
#8 28275Dettlaff Anna-51K 30-4939BRZYNORADOŚĆ BIEGANIA01:03:59
#9 54101Gaffke Jarosław48-M 36-5924BRZYNO--- BRZYNO TEAM ---00:50:08
#10 81524Lewandowski Sławomir73-M 36-5935BYDGOSZCZ000:52:14
#11 340248Kwasigroch Krzysztof261-M 36-59161BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:08:27
#12 421309Lewandowska Dorota-119K 30-4994BYDGOSZCZFORDON BIEGA.01:17:00
#13 172285Małkiński Józef157-M 60+4BYDGOSZCZ00:57:24
#14 43554Cierżnicki Zbigniew304-M 36-59193BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:23:27
#15 451112Giolda Stefan311-M 60+22BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:47:53
#16 235525Płaczkiewicz Robert201-M 36-59122BYDGOSZCZ001:00:53
#17 317284Małkińska-Bięga Dorota-67K 30-4953BYDGOSZCZ01:06:29
#18 41398Fojut Marcin300-M 36-59190BYTONIAMORSY ZBLEWO01:16:29
#19 41497Fojut Beata-114K 30-4989BYTONIAMORSY ZBLEWO01:16:29
#20 213500Worms Seweryn186-M 0-3566BŁĄDZIKOWO00:59:41
#21 138100Fułat Karol127-M 36-5974CEKCYNTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ00:55:45
#22 157392Roraf Magdalena-14K 30-497CELBOWOTEAM KREFT00:56:48
#23 313356Pietruszkiewicz Krzysztof249-M 36-59152CELBOWOZDROWIE NA BANK01:06:25
#24 6782Dorobczyński Marek60-M 0-3528CHAŁUPYKORONA BIEGA00:50:57
#25 7840Budzisz Adrian70-M 0-3532CHAŁUPY00:51:53
#26 16342Budzisz Rafał148-M 0-3555CHAŁUPY00:57:02
#27 21622Bieliński Michał188-M 0-3567CHAŁUPY00:59:53
#28 6868Damaszk Małgorzata-8K 0-294CHOCZEWORUNNERS CHOCZEWO00:50:57
#29 38163Czerski Krzysztof283-M 36-59177CHŁAPOWOGREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO01:12:17
#30 43493Felkner Danuta-131K 50+12CHŁAPOWOKLIF TEAM01:22:43
#31 18794Felkner Ryszard170-M 36-59102CHŁAPOWOKLIF TEAM00:57:57
#32 61292Marzejon Mikołaj55-M 0-3525CHŁAPOWOKLIF TEAM CHŁAPOWO00:50:43
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23454Śliwiak Justyna-1K 30-49-CIECHANÓWKB TKKF PROMYK CIECHANÓW00:46:47
#34 425430Stasiak-Betlejewska Renata-123K 30-4997CZĘSTOCHOWAROZBIEGANI Z PCZ01:17:38
#35 89165Jednachowski Artur81-M 0-3538DARZLUBIE00:52:52
#36 200253Lademann Alicja-21K 30-4913DARZLUBIE00:59:01
#37 230175Kamiński Bartłomiej198-M 36-59120DARZLUBIEPUCKA GRUPA ROWEROWA01:00:28
#38 236255Lademann Maciej202-M 36-59123DARZLUBIE01:00:53
#39 312445Szewka Zbigniew248-M 60+11DARZLUBIE01:06:21
#40 337332Okrój Sylwia-78K 30-4962DARŻYNOSPONTAN POTĘGOWO01:08:15
#41 263348Pawelski Marek221-M 0-3575DĘBOGÓRZEOSNIP WP01:02:38
#42 162488Willner Waldemar147-M 36-5987DOMATÓWKOLZS DOMATÓWKO00:57:02
#43 342475Weber Magdalena-80K 30-4964ELBLĄG01:08:35
#44 343337Orzoł Katarzyna-81K 30-4965ELBLĄG01:08:43
#45 353451Szymańska Joanna-84K 30-4968ELBLĄG01:09:19
#46 154290Markiewicz Paweł141-M 36-5982ELBLĄG00:56:36
#47 44413Bałdyga Radosław307-M 36-59195ELBLĄGJBB01:29:43
#48 445117Głowacka Anna-138K 30-49107ELBLĄGIKS ATAK ELBLĄG01:29:43
#49 446423Sowa Sylwester308-M 36-59196ELBLĄGIKS ATAK ELBLĄG01:29:44
#50 447422Sowa Renata-139K 30-49108ELBLĄGIKS ATAK ELBLĄG01:29:44
#51 300537Kliczewska Katarzyna-60K 30-4946ELBLĄG01:05:02
#52 137492Witka Piotr126-M 36-5973GARCZEGORZE 2/2ŁEBA MORS POLAND00:55:42
#53 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !270491Witka Grażyna-46K 50+2GARCZEGORZE 2/2ŁEBA MORS POLAND01:03:13
#54 324108Gazarkiewicz Antoni255-M 60+12GDAŃSKBHMW_GDYNIA01:07:28
#55 79124Grochecki Tomasz71-M 0-3533GDAŃSK00:51:53
#56 80161Jaremko Marcin72-M 0-3534GDANSK00:51:59
#57 108235Krzysztof Gajewski99-M 36-5953GDAŃSK00:53:55
#58 11499Formela Kamil105-M 0-3546GDAŃSK00:54:18
#59 119538Kichler Kryspin110-M 0-3547GDAŃŚK00:54:33
#60 376244Kurajk Marian280-M 60+15GDAŃSK01:12:03
#61 133293Matyszewski Jarosław122-M 36-5969GDAŃSK00:55:17
#62 392384Reszczyńska Monika-105K 30-4983GDAŃSK01:13:48
#63 139250Kwiatkowski Kajetan128-M 36-5975GDAŃSK00:55:48
#64 395404Saleem Monika-106K 30-4984GDAŃSKWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE01:14:34
#65 141437Stromski Krzysztof130-M 36-5977GDAŃSK00:56:11
#66 148480Wieczorek Tomasz136-M 36-5981GDAŃSKWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE00:56:20
#67 153506Wysocki Dariusz140-M 0-3553GDAŃSK7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ00:56:35
#68 155286Marchewka Emil142-M 0-3554GDAŃSK00:56:39
#69 164269Lisowiec Robert149-M 36-5988GDAŃSK00:57:03
#70 430416Skwiot Agnieszka-127K 30-49100GDAŃSKWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE01:18:48
#71 180271Lulis Zbigniew163-M 36-5998GDAŃSKATLAS RUNNING TEAM00:57:38
#72 452239Kulczycki Jan312-M 60+23GDAŃSK01:49:49
#73 199346Pasek Edward179-M 36-59109GDAŃSK00:59:00
#74 206466Uleński Mariusz183-M 36-59112GDAŃSKROBOD S.A.00:59:17
#75 22137Budnik Maciej192-M 0-3568GDAŃSK00:59:57
#76 240453Szymański Łukasz206-M 0-3570GDAŃSK01:01:12
#77 24131Brokos Tomasz207-M 0-3571GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWA01:01:27
#78 249308Młodziejewski Piotr214-M 36-59132GDAŃSK01:01:37
#79 251310Morawek Arkadiusz216-M 36-59133GDAŃSK01:01:40
#80 256349Pawlak Krystyna-39K 30-4929GDAŃSK01:02:19
#81 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6496Wojnowski Michał6-M 0-353GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:42:10
#82 7315Mrówka Michał7-M 0-354GDAŃSKMAJATEAM00:42:23
#83 27655Cieszyński Dawid229-M 0-3578GDAŃSK01:03:32
#84 286379Redzimski Piotr234-M 36-59144GDAŃSKGRUPA BIEGOWA 6501:04:06
#85 291424Specht Michał236-M 0-3579GDAŃSKXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE GDAŃSK ZASPA01:04:27
#86 38219Koza Damian36-M 0-3515GDAŃSK00:49:18
#87 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4565Czoska Agnieszka-4K 30-491GDAŃSK00:49:48
#88 52504Wyrzykowski Andrzej46-M 36-5923GDAŃSK7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ00:50:05
#89 88246Kuźniar Wojciech80-M 0-3537GDAŃSK WZGÓRZE MICKIEWICZAWOJTAS RUNS00:52:45
#90 62238Kukulski Karol56-M 0-3526GDYNIA00:50:43
#91 325495Wojciechowska-Brzezińska Barbara-70K 50+4GDYNIAPARKRUN01:07:28
#92 70240Kulikowski Tadeusz62-M 36-5929GDYNIA00:51:07
#93 329485Więcielewska Joanna-72K 30-4956GDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM01:07:34
#94 74511Zalewski Konrad66-M 0-3531GDYNIA00:51:28
#95 82536Okołotowicz Sebastian74-M 36-5936GDYNIA00:52:15
#96 84534Dobosz Michał76-M 36-5937GDYNIA00:52:28
#97 9162Czaykowski Wojciech83-M 36-5941GDYNIAWOJTO_SPORT-STORY00:53:09
#98 352394Rosinska Patrycja-83K 30-4967GDYNIAKRABY:)01:09:13
#99 97258Lang Marcin89-M 36-5946GDYNIALANG TEAM ŻABIANKA00:53:30
#100 98132Gutowski Andrzej90-M 36-5947GDYNIASAM BIEGAM00:53:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności