Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera”

Wyniki - 10 lutego 2019, Władysławowo - Puck

Msc
Nr
M
K
Kat
-
#1 2172Adryan Adam189-M 36-59114WIELICHOWO00:59:54
#2 3873Albecka Olimpia-102K 30-4981WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:13:19
#3 3275Andryskowska Katarzyna-71K 0-299WŁADYSŁAWOWO01:07:31
#4 3266Andryskowski Dariusz256-M 36-59158WŁADYSŁAWOWO01:07:31
#5 717Andryskowski Zdzislaw63-M 36-5930LĘBORKKOLARZ-POL00:51:07
#6 2159Augustyniak Mirosława-28K 30-4920GDYNIAMAMY TO - BIEGA I POMAGA00:59:47
#7 15610Bagiński Krzysztof143-M 36-5983RUMIAPARKRUN RUMIA00:56:40
#8 23411Bajda Piotr200-M 36-59121POŁCZYNOUM WŁADYSŁAWOWO01:00:50
#9 22812Bajraszewski Dżafar196-M 36-59119RUMIAGREAT SMOG RUMIA01:00:23
#10 44413Bałdyga Radosław307-M 36-59195ELBLĄGJBB01:29:43
#11 10614Bambrowicz Martyn97-M 0-3542RUMIA00:53:50
#12 29716Baranowski Adrian239-M 36-59147JASTARNIA01:04:55
#13 7517Basarab Piotr67-M 36-5932POTĘGOWOSPONTAN POTĘGOWO00:51:37
#14 12718Bellwon Maciej117-M 36-5964GDYNIA00:54:52
#15 25520Bielewicz Anna-38K 30-4928SŁUPSKSTOPA SŁUPSK01:02:08
#16 20821Bieliński Dominik185-M 0-3565NOWEAMBITIOUS RUNNERS TEAM00:59:30
#17 21622Bieliński Michał188-M 0-3567CHAŁUPY00:59:53
#18 19523Bieszke Izabela-20K 30-4912MOSTYWYMIATACZE/ FIT MATKA WYMIATACZKA00:58:44
#19 18124Bieszke Rafał164-M 36-5999MOSTYWYMIATACZE/ULTRA DREPTACZ00:57:46
#20 5925Boguszewski Mateusz53-M 0-3523REDAKM PSP GDYNIA00:50:42
#21 40927Bollin Wiesława-111K 30-4988WŁADYSŁAWOWOGREIF TEAM WŁADYAŁAWOWO01:15:46
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !529Borzyszkowski Rafał5-M 0-352WIELKI KLINCZMARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ00:41:45
#23 23330Boza Beata-34K 30-4926GDYNIAGREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO01:00:49
#24 24131Brokos Tomasz207-M 0-3571GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWA01:01:27
#25 21832Bruszewska - Głombiowska Monika-29K 30-4921GDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM00:59:54
#26 14533Buczek Robert133-M 36-5979WARSZAWA00:56:17
#27 3234Buczkowski Damian31-M 36-5916WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO00:48:18
#28 22137Budnik Maciej192-M 0-3568GDAŃSK00:59:57
#29 17038Budziński Maciej155-M 36-5994JURATA00:57:19
#30 22939Budzisz Adrian197-M 0-3569JASTRZĘBIA GÓRA7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ01:00:27
#31 7840Budzisz Adrian70-M 0-3532CHAŁUPY00:51:53
#32 17941Budzisz Daniel162-M 0-3558KUŹNICA00:57:35
#33 16342Budzisz Rafał148-M 0-3555CHAŁUPY00:57:02
#34 35444Bulczak Grzegorz270-M 36-59169PUCK01:09:23
#35 41145Bystram Aleksandra-113K 50+10PUCKTRI SEA WŁADYSŁAWOWO01:15:54
#36 42446Ceynowa Jozefina-122K 30-4996WŁADYSŁAWOWOEPRO WAVE01:17:32
#37 21948Chętnik Krzysztof190-M 36-59115KĄPINOECO KĄPINO00:59:56
#38 11549Choiński Dariusz106-M 36-5956GDYNIA00:54:20
#39 25950Chojnacki Mariusz218-M 36-59134POŁCHOWO01:02:27
#40 30451Chyła Agnieszka-61K 30-4947GDYNIA01:05:39
#41 13052Ciba Michał119-M 36-5966WEJHEROWO00:55:08
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12453Cichończuk Antoni114-M 60+2GDYNIAAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ00:54:41
#43 43554Cierżnicki Zbigniew304-M 36-59193BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:23:27
#44 27655Cieszyński Dawid229-M 0-3578GDAŃSK01:03:32
#45 14356Cieszyński Piotr131-M 36-5978RUMIARUNEDA00:56:16
#46 38257Ciskowska Elżbieta-99K 30-4978WŁADYSŁAWOWOBIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:12:46
#47 34558Ciskowski Krystian263-M 36-59163WŁADYSŁAWOWO01:08:56
#48 13459Ciunel Łukasz123-M 36-5970GDYNIAMAMY TO00:55:22
#49 10461Czapiewski Andrzej95-M 36-5950GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:53:41
#50 9162Czaykowski Wojciech83-M 36-5941GDYNIAWOJTO_SPORT-STORY00:53:09
#51 38163Czerski Krzysztof283-M 36-59177CHŁAPOWOGREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO01:12:17
#52 35664Czerwińska Anna-86K 30-4970SŁUPSKBEST BEASTS01:09:27
#53 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4565Czoska Agnieszka-4K 30-491GDAŃSK00:49:48
#54 4666Czylkowski Arkadiusz42-M 0-3517STRZELNOSTRZELNO00:49:52
#55 6868Damaszk Małgorzata-8K 0-294CHOCZEWORUNNERS CHOCZEWO00:50:57
#56 34969Damps Jacek267-M 36-59166SKRZESZEWOPRZYJACIELE W BIEGU01:09:08
#57 20970Damps Katarzyna-24K 30-4916SKRZESZEWOPRZYJACIELE W BIEGU00:59:30
#58 4071Dawidowski Roman38-M 36-5919PUCK00:49:29
#59 22372Dąbrowska Aleksandra-30K 30-4922BOLSZEWORUN BABYS01:00:11
#60 2673Derc Arkadiusz25-M 36-5913PUCK33 DROP00:47:05
#61 31574Derc Iwona-66K 30-4952SWARZEWO01:06:27
#62 28275Dettlaff Anna-51K 30-4939BRZYNORADOŚĆ BIEGANIA01:03:59
#63 12177Dettlaff Ireneusz111-M 36-5960GNIEŻDŻEWOLZS/OSP GNIEŻDŻEWO00:54:36
#64 31478Dettlaff Krysia-65K 30-4951WŁADYSŁAWOWO01:06:27
#65 17579Dettlaff Sławomir159-M 36-5995GOWINO00:57:30
#66 31680Dettlaff Włodek250-M 36-59153WŁADYSŁAWOWO01:06:27
#67 17681Domżalska Wioletta-17K 30-499RUMIAPARKRUN RUMIA00:57:32
#68 6782Dorobczyński Marek60-M 0-3528CHAŁUPYKORONA BIEGA00:50:57
#69 21083Dorsz Beata-25K 30-4917SOPOT00:59:32
#70 39684Drewa Tomasz290-M 36-59181GDYNIA01:14:42
#71 2285Dudek Mariusz22-M 36-5911WĄBRZEŹNO00:46:42
#72 2086Durzyński Tomasz20-M 36-5910LĘBORKKLUB 42,2 LĘBORK00:46:18
#73 29087Dydymska Monika-55K 30-4942RUMIA01:04:20
#74 28988Dydymski Krzysztof235-M 36-59145RUMIA01:04:20
#75 39390Dywelski Mirosław288-M 60+19TCZEWBIEGAJĄCY TCZEW01:13:50
#76 1791Elmiś Grzegorz17-M 36-597HELBIEGACZ PORTOWY HEL00:45:18
#77 4492Elwart Roman41-M 36-5921PUCKLKS-PUCK/ TEAM ELWART00:49:38
#78 43493Felkner Danuta-131K 50+12CHŁAPOWOKLIF TEAM01:22:43
#79 18794Felkner Ryszard170-M 36-59102CHŁAPOWOKLIF TEAM00:57:57
#80 41497Fojut Beata-114K 30-4989BYTONIAMORSY ZBLEWO01:16:29
#81 41398Fojut Marcin300-M 36-59190BYTONIAMORSY ZBLEWO01:16:29
#82 11499Formela Kamil105-M 0-3546GDAŃSK00:54:18
#83 138100Fułat Karol127-M 36-5974CEKCYNTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ00:55:45
#84 54101Gaffke Jarosław48-M 36-5924BRZYNO--- BRZYNO TEAM ---00:50:08
#85 279102Gajda Anna-49K 30-4937GDYNIA01:03:46
#86 189103Gajda Mariusz172-M 36-59104GDYNIA00:58:06
#87 14105Gałęza Sławomir14-M 36-595GDYNIARUNPASSION.PL TEAM00:45:01
#88 288106Gawęda Bożena-54K 30-4941GOŚCICINO01:04:14
#89 231107Gawrylczyk Maciej199-M 60+7WEJHEROWO01:00:36
#90 324108Gazarkiewicz Antoni255-M 60+12GDAŃSKBHMW_GDYNIA01:07:28
#91 169109Gazarkiewicz Michał154-M 36-5993RUMIA00:57:18
#92 292110Gdaniec Anna-56K 30-4943STAROGARD GDAŃSKI01:04:28
#93 451112Giolda Stefan311-M 60+22BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:47:53
#94 30113Gleinert Szymon29-M 0-3511ŻUKOWO00:48:15
#95 112114Gleinert Jakub103-M 0-3545ŻUKOWO00:54:13
#96 369115Gleinert Magda-94K 0-2910ŻUKOWO01:10:41
#97 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !50116Głombiowska Zuzanna-6K 0-292GDYNIARUNPASSION.PL TEAM00:50:02
#98 445117Głowacka Anna-138K 30-49107ELBLĄGIKS ATAK ELBLĄG01:29:43
#99 318118Gnyp Daniel251-M 36-59154RÓŻYNY01:06:35
#100 273119Godziuk Roman226-M 36-59139TORUŃ01:03:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności