Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Bieg Walentynkowy - Bieg Parami

Wyniki - 10 lutego 2019, Dąbrowa Górnicza

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Długosz Agata Petkiewicz Tomasz527TYCHY SPLA TYCHY/TGB LAKE RUNNERS/NESSI TEAM00:21:4800:21:47
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Lech Miłosz Stańkowska Emilia601KB MCKIS JAWORZNO00:22:4500:22:45
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Hangiel Monika Kamiński Dominik553DĄBROWA GÓRNICZA HARPAGAN SOSNOWIEC00:23:1300:23:13
#4 4Wrońska Beata Hasik Zbigniew708CHORZÓW NASZA SZKOŁA ZABRZE00:23:4400:23:44
#5 5Ujma Krzysztof Pażucha Anna696WRĘCZYCA WIELKA AKTYWNA WRĘCZYCA00:23:5900:23:59
#6 6Płoska Monika Wawoczny Mateusz655ŁAZY GALEN TEAM00:25:0800:25:06
#7 7Lachowski Jacek Lachowska Marta599CHORZOW00:25:0800:25:07
#8 8Tyczyńska Paulina Kłosowicz Leszek694BIELSKO-BIAŁA SZYBKIE ŻÓŁWIE00:26:2100:26:19
#9 9Szymański Bartosz Galant Daria686KATOWICE NIEWYMIĘKACZE00:26:3600:26:35
#10 10Dziopa Dariusz Dziopa Agnieszka534SOSNOWIEC URODZENI BIEGACZE00:27:0700:27:02
#11 11Skała Marzena Skała Daniel666WIERCIE00:27:0900:27:05
#12 12Milkowski Rafał Milkowska Justyna620RYBNIK DECTAHLON RYBNIK PRZYJACIELE00:27:1200:27:12
#13 13Rudy Malwina Kończak Marcin663ŁAZY00:27:2900:26:56
#14 14Wlazło Monika Wlazło Marcin700SOSNOWIEC GRUPA POŚCIGOWA00:27:3000:27:22
#15 15Kościelniak Milena Kopiec Roland587MIKOŁÓW00:27:3800:27:34
#16 16Garyga Łukasz Garyga Beata538GLIWICE RUNHOGS00:27:4900:27:12
#17 17Pawełek Patrycja Teszner Adrian641WARSZOWICE00:28:1600:28:00
#18 18Żelasko Michał Mikołajek Barbara725RUDA ŚLĄSKA00:28:2400:27:28
#19 19Olesińska Martyna Puchowski Łukasz632DĄBROWA GÓRNICZA W POGONI ZA Duchem00:28:3600:28:04
#20 20Kowalski Krzysztof Kowalska Sonia589MIKOŁÓW STS BIEGATON MIKOŁÓW KIA ETRANS00:28:4500:28:27
#21 21Borchert Marcin Pałaży Nina509WIETOCHLOWICE AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAM00:28:5500:27:55
#22 22Bruzda Joanna Bruzda Piotr512BĘDZIN00:28:5700:28:53
#23 23Dziubek Dominika Wawro Tomasz535ZASOLE-BIELAŃSKIE00:28:5800:28:47
#24 24Chrzanowska Barbara Noga Łukasz519BĘDZIN ZDZIERAJ KAPCIE00:29:0900:28:38
#25 25Surgucka Iwona Surgucki Sebastian679CHORZÓW W POGONI ZA DUCHE00:29:2000:28:40
#26 26Litwinczuk Gabriel Litwinczuk Aneta604KLUCZE OLKUSZBIEGA.PL00:29:2800:29:13
#27 27Brodziak Rafal Witt Ewa511CZYCA WIELKA AKTYWNA WRĘCZYCA00:29:3300:29:32
#28 28Haratyk Grzegorz Haratyk Gabriela555JASTRZĘBIE-ZDRÓJ KLUB BIEGACZA00:29:4800:29:35
#29 29Lichtenberg Karina Lichtenberg Michał602DĄBROWA GÓRNICZA00:29:5000:29:35
#30 30Kucharska-Kielan Urszula Kielan Piotr594DĄBROWA GÓRNICZA NAJPRZÓG BUGAJ00:29:5500:29:55
#31 31Stochnij Katarzyna Stochnij Karol675CHORZÓW00:29:5600:29:52
#32 32Piotrowski Maciej Piotrowska Magdalena650DĄBROWA GÓRNICZA W POGONI ZA DUCHEM00:30:0100:29:37
#33 33Gliniecki Dominik Gliniecka Agnieszka542CZARKÓW 3STICKS00:30:0100:29:25
#34 34Łukaszewska Agnieszka Łukaszewski Marcin610DĄBROWA GÓRNICZA00:30:0300:28:48
#35 35Wojsa Zdzisława Wojsa Grzegorz702DĄBROWA GÓRNICZA00:30:0400:29:33
#36 36Pluszczyk Marcin Pluszczyk Anna654PIEKARY ŚLĄSKIE LECYMY DURŚ00:30:0900:29:57
#37 37Struk Agnieszka Struk Rafał678BĘDZIN ZDZIERAJ KAPCIE00:30:1200:29:40
#38 38Lulko Magdalena Studniarz Rafał607CZELADŹ SEKCJA PIASKI00:30:1300:29:43
#39 39Garbacz Łukasz Chojnicka Agnieszka536BĘDZIN WAŻKA TEAM00:30:2000:30:01
#40 40Madej Gabriela Madej Tomasz611TYCHY00:30:3700:29:43
#41 41Szpada Monika Szpada Arkadiusz684KNURÓW00:30:4200:30:08
#42 42Olszewski Artur Piątek - Olszewska Klaudia634DĄBROWA GÓRNICZA PARKRUN KATOWICE00:30:5100:30:25
#43 43Kobus Ewelina Dziano Łukasz577KATOWICE00:30:5300:30:39
#44 44Bagińska Dorota Bagiński Ryszard502SŁAWKÓW00:31:0000:30:47
#45 45Strączek Grzegorz Kubasik Aneta677SIEMIANOWICE00:31:0300:30:56
#46 46Góra Michał Duda Anna546OŻAROWICE #GRODZIECRUN00:31:0500:30:47
#47 47Osadnik Magdalena Osadnik Rafał636ORZECH MDT00:31:3000:30:53
#48 48Konsek Paweł Musioł Jennifer581ŻORY ŻORY-KLESZCZÓWKA00:31:3200:31:07
#49 49Dorobisz Magda Dorobisz Piotr529BĘDZIN00:31:3300:31:23
#50 50Wtorek Ilona Bugański Damian709DĄBROWA GÓRNICZA00:31:4100:31:14
#51 51Gdowski Sławomir Gdowska Barbara539GLIWICE SPASIONE MIŚKI00:31:5200:31:33
#52 52Zych Wioleta Sitko Sylwester722PRECZÓW ZIMNOKRWIŚCI00:31:5200:31:09
#53 53Kołodziej Dariusz Kołodziej Katarzyna580DĄBROWA GÓRNICZA W POGONI ZA DUCHEM00:31:5300:31:15
#54 54Korczak Oliwia Korczak Łukasz585CZELADŹ #CZELADŹBIEGA00:31:5300:31:39
#55 55Kasprowski Radosław Bonczar Bogumiła571SOSNOWIEC GHOSTBIKERS00:32:1100:32:11
#56 56Zając Monika Zając Adam716DĄBROWA GÓRNICZA TOMASZ KLISZ RUNING TEAM00:32:1300:32:13
#57 57Lisiewski Tomasz Henzel Agnieszka603DĄBROWA GÓRNICZA00:32:1600:32:10
#58 58Garncarz Damian Garncarz Aleksandra537ZAWIERCIE00:32:1700:32:11
#59 59Siodlak Justyna Blachnio Kamil665GLIWICE00:32:2400:31:44
#60 60Gutowska Urszula Gutowski Dariusz550KŁOBUCK NGB KŁOBUCK00:32:3200:31:57
#61 61Pieniążek Katarzyna Pieniążek Marcin644CZELADŹ00:32:5100:32:38
#62 62Trzybulska Klaudia Liberek Paweł693SOSNOWIEC DRUŻYNA ING00:32:5300:32:23
#63 63Zabawa Małgorzata Majewski Przemysław713CHORZÓW ZIMNOKRWIŚCI00:32:5500:32:12
#64 64Kapa Tomaszek Bujak-Kapa Dorota570CZELADŹ #CZELADZBIEGA00:33:0600:32:00
#65 65Klimasara Magdalena Sieja Zbyszek576KATOWICE LECYMY DURŚ00:33:1400:33:09
#66 66Nosal Anna Nosal Krzysztof628WIĘTOCHŁOWICE00:33:1800:32:43
#67 67Woźniak Łukasz Woźniak Agnieszka706NIEKŁAŃ WIELKI SMART00:33:2200:33:19
#68 68Zajączkowska Magda Pilśniak Tomasz718SOSNOWIEC00:33:2600:32:41
#69 69Damek Ania Grzeslak Jakub523BESTWINA00:33:3100:32:22
#70 70Jasińska Patrycja Szramek Gerard563TYCHY00:33:3500:32:53
#71 71Romańska Klaudia Olszewski Tomasz662DĄBROWA GÓRNICZA SOMSIADY00:33:4100:32:49
#72 72Kokot Tomasz Kokot Justyna579RUDA ŚLĄSKA RUDA ŚLĄSKA00:33:5000:33:31
#73 73Spyrka Piotr Spyrka Monika672ASTRZĘBIE-ZDRÓJ KLUB BIEGACZA FARTLEK00:33:5300:33:47
#74 74Miśkiewicz Lucyna Miśkiewicz Andrzej622ZAWIERCIE WARTO BIEGAĆ ZAWIERCIE00:33:5500:33:26
#75 75Chojowski Oskar Chojowska Edyta517DĄBROWA GÓRNICZA00:34:0100:33:50
#76 76Toporek Krzysztof Toporek Ewa690ZABRZE WYLOTANE00:34:0300:33:19
#77 77Widłak Grzegorz Widłak Agnieszka698SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE DZIOBAKOWIE00:34:0300:33:42
#78 78Hajduk Barbara Hajduk Piotr551SOSNOWIEC W POGONI ZA DUCHEM00:34:0500:34:05
#79 79Kistela Krystian Kistela Aneta573DĄBROWA GÓRNICZA ZIMNOKRWISCI00:34:0600:33:30
#80 80Borkowski Piotr Hetmańczyk Karolina510SOSNOWIEC00:34:0900:34:03
#81 81Wojtała Magdalena Wolny Mirosław703BYTOM00:34:0900:33:08
#82 82Pidanty Łukasz Słodzińska Magdalena643JASTRZĘBIE ZDRÓJ00:34:1300:33:11
#83 83Trzebińska Emilia Trzebiński Krzysztof692DĄBROWA GÓRNICZA W POGONI ZA DUCHEM00:34:1500:33:22
#84 84Ziętek Jakub Katanowska Elwirka721SŁAWKÓW SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE00:34:1700:33:54
#85 85Michta Andrzej Michta Magdalena617SOSNOWIEC00:34:1900:34:03
#86 86Zapolska Martyna Szwarcer Mateusz719ŁÓDŹ DRPGA WOLNA00:34:2100:33:19
#87 87Wypysiński Daniel Wypysińska Ewa711DĄBROWA GÓRNICZA BREMBO00:34:3600:33:47
#88 88Wypysińska Anna Wypysiński Rafał710WARSZAWA GĄBIN BIEGA00:34:4000:33:52
#89 89Luboń Łukasz Luboń Kalina605DĄBROWA GÓRNICZA W POGONI ZA DUCHEM00:34:4100:34:20
#90 90Sobczak Dorota Sobczak Adam669KLUCZE OLKUSZBIEGA00:34:4300:33:44
#91 91Nogaj Sławomir Nogaj Małgorzata627DABROWA GÓRNICZA AKTYWNI PO 40-STCE00:34:4800:34:42
#92 92Matyjaszczyk Beata Matyjaszczyk Sebastian616CHORZÓW00:34:4900:34:45
#93 93Stach Wojciech Janus Beata673SOSNOWIEC00:34:4900:34:23
#94 94Śmieja Tomasz Kaszuba-Śmieja Małgorzata687BANDA Z POŁUDNIA00:34:5000:34:07
#95 95Durzyński Artur Durzyńska Barbara532DĄBROWA GÓRNICZA00:34:5000:34:23
#96 96Gil Iwona Gil Marek541DĄBROWA GÓRNICZA00:34:5200:33:32
#97 97Dutkiewicz Tomasz Dutkiewicz Magdalena533DĄBROWA GÓRNICZA00:34:5400:34:24
#98 98Seweryn Natalia Karwat Robert727SOSNOWIEC00:34:5500:33:57
#99 99Szklarska Magdalena Mosgalik Kamil683ZABRZE00:34:5600:34:05
#100 100Rogala Artur Stokowska - Rogala E661SOSNOWIEC00:34:5700:34:53

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności