Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Turbacz Winter Trail

Wyniki - 10 lutego 2019, Nowy Targ

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1332Biernawski Piotr1977Nowy Targ01:20:59
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2235Borowicz Piotr1990MAXX SPORT NOWY TARGNowy Targ01:22:10
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3329Gawroński Tomasz1992Jędrzejów01:23:19
#4 4278Rączka Janusz1991Rabka ZdrójSkomielna Biała01:24:14
#5 597Kasperowicz Radosław1989Kraków01:24:31
#6 6310Fijak Jan1973BIO-NOVA TEAMŻywiec01:25:59
#7 7275Gut Artur1996Pleśna01:26:28
#8 8303Krzysztofik Mariusz1981R7KRAKOW01:27:52
#9 9311Stopa Michał1985Tychy01:28:03
#10 10257Borycki Mirosław1976Libertów01:29:08
#11 11167Tokarczyk Piotr1997BRYGADA BESKIDÓWBarcice Górne01:29:18
#12 12217Garbacik Michał1995Wolves Running Team/KU ZS UEKKrakow01:29:54
#13 13349Prusak Piotr1984Nowy Sącz01:29:55
#14 1467Węgiel Marcin1988Polwax Racing TeamJasło01:30:32
#15 15155Rakoczy Marcin1976save the beesKielce01:30:37
#16 16201Syska Jacek1963NiezrzeszonyNowy Targ01:30:58
#17 17301Szatanik Zbigniew1968Ujsoły01:32:23
#18 18291Myca Paweł1975Wolbrom TeamWolbrom01:33:04
#19 19356Bobka Robert1973NKK - KompexNowy Targ01:34:10
#20 20228Nehring Karol1995Sulejówek01:34:18
#21 21245Buczyński Adam1975Non Stop TrailKraków01:34:39
#22 2256Cudzich Mirosław1978SYMPTOMNowy Targ01:35:04
#23 23185Bar Stanisław1976Gmina Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie01:35:33
#24 24308Miagkyj Artem1984Jaworze01:36:18
#25 25312Kosicki Łukasz1981Bielsko-Biała01:36:20
#26 26350Szumlański Marcin1985Tarnów01:36:22
#27 27359Gołdyn Kamil1998Gorący Potok Team01:36:22
#28 28252Widuch Jarek1986Pewel Ślemieńska01:37:02
#29 29345Rachtan Wojciech1988Gorący Potok Team01:37:44
#30 30313Domin Marcin1980Nowotarski Klub KolarskiNowy Targ01:37:54
#31 3137Kolasa Bartłomiej1989przEMESy / KU AZS PPWSZ Nowy TargNowy Targ01:38:10
#32 32220Mach Olek1989AtlnticKraków01:38:12
#33 33224Barnowski Przemysław1980Forza Team ActivWitów01:38:20
#34 34176Wojdyło Mateusz1991Fantastic TeamUstroń01:38:22
#35 35207Kucharski Damian1986Zabiegani CzęstochowaCzęstochowa01:38:25
#36 36242Bulanda Dawid1985Wartkie KiyrpceNowy Targ01:38:48
#37 37158Madejski Sławomir1984Speleoklub ŚwiętokrzyskiRadkowice01:38:52
#38 38191Chlipała Paweł1995Kamienica01:38:56
#39 39118Machowski Bartłomiej1979Machoney TeamSzczepańcowa01:39:26
#40 4078Fudali Jakub2000RUNONLINE.PL TEAMKraków01:40:11
#41 41196Grabowski Mateusz1986Eskadra KrakówKraków01:40:28
#42 4277Sulka Gabriel1978NKK - KompexNowy Targ01:41:21
#43 43249Tynus Grzegorz1978ELTYNFrydman01:41:24
#44 44234Kowalczyk Kazimierz1968Witów01:41:33
#45 4524Uryga Jakub1981Kraków01:41:46
#46 46182Renò Vittoriano1987PesceKrakow01:42:07
#47 47184Gurgul Sebastian1982Aromat NógKraków01:42:10
#48 4835Kopeć Arkadiusz1973Wolbrom TeamWolbrom01:42:38
#49 49318Skotniczny Jakub1985WINE&moreKraków01:42:51
#50 50241Antolak Grzegorz1976Nowotarski Klub KolarskiLudźmierz01:43:09
#51 51289Sumara Paweł1992Rabka-Zdrój01:43:39
#52 52286Kęsicki Andrzej1967Kraków01:44:17
#53 5336Dzierlęga Piotr1988Królewskie PilznoPilzno01:44:41
#54 54302Skrzeczyński Sławomir1976Hej jak ta sarna!Rabka-Zdrój01:45:13
#55 55198Kania Krzysiek1977Węgierska Górka01:45:20
#56 5669Greń Wacław1990Husaria Race TeamTychy01:45:43
#57 5731Wesołowski Krzysztof1983Poranny PatrolKraków01:45:44
#58 58120Łukomski Maciej1974Gang ChódegoŁódź01:46:35
#59 59101Koprowski Adam1990Aloha Running TeamKraków01:46:41
#60 60337Zalewski Bartłomiej1979BBL Zduńska WolaZduńska Wola01:46:54
#61 61102Komodziński Szymon1984Kraków01:47:08
#62 62103Zakrzyński Paweł1981Nowy Targ01:47:10
#63 63188Kołakowski Przemek1979Zamość01:47:12
#64 64165Baron Tomasz1981Bieruń01:47:27
#65 6560Dwornik Maciek1982Warczące SzprychyKraków01:47:29
#66 66347Pacia Sebastian1978Łańcut01:47:35
#67 6726Tarnowski Maciej1976MM Power/Koliber TeamKraków01:48:12
#68 68335Weyna Bartosz1980Gdańsk01:48:21
#69 69141Sierpiński Mateusz1986Trailing LabWarszawa01:48:25
#70 7038Szewczyk Maciej1995przEMESyNowy Targ01:48:45
#71 71169Kita Marcin1983Limanowa01:48:55
#72 7220Jachymiak Robert1976Nowy Targ01:49:21
#73 7359Knapik Przemyslaw1979Kraków/Maszyce01:49:39
#74 7443Ciempka Marcin1977Wolbrom01:50:00
#75 7570Miech Szymon1981Husaria Race TeamUstroń01:50:21
#76 76265Baran Zbigniew1984(Ob)Leśni BiegaczeKrakow01:50:27
#77 77200Michalik Krzysztof1991Zakopane01:50:35
#78 78202Łopatowski Michał1986KANAPOWI PIWOSZE KRAKÓWKraków01:50:59
#79 796Dyduła Łukasz1975Ital Car TeamKraków01:51:43
#80 8096Zaucha Mateusz1987LKS BURZYNTuchów01:51:45
#81 81177Klimowski Daniel1976Fantastic TeamPierściec01:51:54
#82 82145Zwierczyk Mateusz1989Limanowa01:52:01
#83 83348Kuźmicz Wojciech2000Łańcut01:52:01
#84 84300Antolak Maciej1978Nowy Targ RunnersNowy Targ01:52:13
#85 85142Kuczkowski Krzysztof1986Trailing LabWarszawa01:52:25
#86 86322Mordarski Krystian1969Nowy Targ01:52:26
#87 875Topór Michał1998WKS WawelKraków01:52:47
#88 88117Adamczak Grzegorz1980Katowice01:52:54
#89 89137Wołoszyn Piotr1980Warszawa01:53:11
#90 90316Balon Piotr1981BAKoMAT TEAMKrosno01:53:21
#91 91208Maślanka Jarosław1973Pega RunnersKrzywaczka01:53:24
#92 9285Wójcik Łukasz1982Wadowice01:53:33
#93 93262Czosnyka Adrian1979Ekipa z TarnowaTarnów01:54:23
#94 94148Zwierczyk Patryk1993Tymbark01:54:46
#95 95255Krzysztof Sroka1978Kraków01:54:53
#96 9680Babula Mateusz1980Kraków01:54:58
#97 9786Izdebski Mariusz1970OSV TEAM OLKUSZOlkusz01:55:39
#98 98309Migacz Dawid19851x1Kraków01:56:05
#99 9932Garczyński Darek1972Katowice01:56:10
#100 100243Wnuczek Marek1987Częstochowa01:56:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności