Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Krakow 300

Wyniki - 16 lutego 2019, Krakow

Cityzen_ General
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Dominik PiwowarczykSM30-3479.43 %00:16:171-#AdamCzerwińskiTeam
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Jakub BalSM30-3476.98 %00:16:482-LOS TREPOS COMPANIEROS
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Marcin SzydlowskiVM35-3978.78 %00:17:123-
#4 4Maciej LubienieckiVM35-3977.28 %00:17:324-Lacho Team
#5 5Tomasz DudziakVM35-3975.38 %00:17:365-
#6 6Łukasz KuleszaSM30-3473.59 %00:17:446-
#7 7Piotr MalinaVM40-4476.19 %00:17:557-Szybkobieżny Żółw
#8 8Rafał PorębskiVM40-4476.80 %00:18:028-
#9 9Paweł GałązkaSM30-3471.31 %00:18:119-ITMBW Kraków
#10 10Grzegorz GóralVM35-3972.24 %00:18:1510-
#11 11Mateusz GrabowskiSM30-3471.04 %00:18:1811-Eskadra Kraków
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12Magdalena NabielecSW25-2980.80 %00:18:19-1ITMBW Kraków
#13 13Szymon PyrćVM45-4976.05 %00:18:3912-
#14 14Piotr BartulaVM40-4475.22 %00:18:4213-
#15 15Paweł KostrzewaVM45-4977.49 %00:18:4414-ITMBW Kraków
#16 16Bogusław OpryszekVM50-5478.60 %00:18:4615-ITMBW Kraków
#17 17Dominik StefanowskiSM30-3469.03 %00:18:5016-Eskadra Kraków
#18 18Jacek NabywaniecSM20-2467.89 %00:19:0017-ITMBW Kraków
#19 19Łukasz CyrklerSM25-2967.92 %00:19:0118-Night Runners
#20 20Paweł MatejskiSM30-3467.65 %00:19:1019-Wybierz 87
#21 21Bartosz GierlickiSM30-3467.42 %00:19:1720-
#22 22Filip FijałkowskiSM30-3467.01 %00:19:2121-
#23 23Artur SipikaSM25-2966.21 %00:19:2922-
#24 24Przemek MormulVM35-3968.86 %00:19:3223-
#25 25Jerzy PodgórskiVM45-4973.34 %00:19:3824-Lacho Team
#26 26Michał TargoszVM35-3968.45 %00:19:3925-ITMBW Kraków
#27 27Tomasz Władysław KaniaSM30-3465.71 %00:19:4126-ITMBW Kraków
#28 28Mateusz KilianSM30-3466.30 %00:19:4127-
#29 29Tomasz SzkodzińskiVM40-4469.29 %00:19:4228-
#30 30Juan Sanchez MartinezVM35-3966.86 %00:19:4329-
#31 31Jacek ProkopSM25-2965.26 %00:19:4630-
#32 32Mateusz JobVM35-3966.56 %00:19:5631-Nauka Biega
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33Maria BahranowskaSW25-2974.00 %00:20:00-2Night Runners
#34 34Grzegorz OlesiakVM40-4469.72 %00:20:0232-Los Pantalones Rojos
#35 35Arkadiusz KopećVM45-4971.24 %00:20:0333-Wolbrom TEAM
#36 36Mieszko MazurekSM20-2464.59 %00:20:0334-Night Runners
#37 37Łukasz DrewniakSM30-3464.71 %00:20:1035-
#38 38Kazimierz GrzybVM45-4971.29 %00:20:1236-Los Pantalones Rojos
#39 39Franciszek StronskiVM55-5977.73 %00:20:1737-Eskadra Kraków
#40 40Robert ŻołnierekSM30-3464.23 %00:20:1938-
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 41Bernadette Maher AllanVW35-3974.02 %00:20:20-3Wimbledon Windmilers
#42 42Daniel RosiekSM30-3464.46 %00:20:2139-Eskadra Kraków
#43 43Mateusz MorawaVM35-3966.48 %00:20:2340-Lacho Team
#44 44Roman SosnowskiVM45-4971.22 %00:20:2341-Lacho Team
#45 45Marek OpiłekVM35-3964.62 %00:20:2442-Euvic
#46 46Aleksander KoziełSM25-2963.18 %00:20:2543-
#47 47Michał CałaVM40-4468.41 %00:20:2544-
#48 48Mieczysław GałązkaVM55-5977.10 %00:20:2745-ITMBW Kraków
#49 49Michał ChoińskiVM35-3964.47 %00:20:2746-
#50 50Ivan NikobenkoSM25-2963.06 %00:20:2947-
#51 51Witold GawlikVM45-4971.32 %00:20:3148-Biegam Bo Lubię Kraków
#52 52Jacek ĆwikVM35-3965.78 %00:20:3649-
#53 53Krystian KochanowiczJM15-1766.45 %00:20:3750-AZS AWF KRAKÓW
#54 54Rafał PutajVM35-3963.74 %00:20:4151-
#55 55Marcin SrokaVM45-4968.52 %00:20:4252-
#56 56Neil EvansVM35-3965.35 %00:20:4453-
#57 57Tomasz Wojciech WójcickiSM25-2962.25 %00:20:4554-ITMBW Kraków
#58 58Joanna Jachym-DrewniakSW30-3471.43 %00:20:46-4
#59 59Karolina PiątekSW30-3471.18 %00:20:49-5
#60 60Marcin ZiębaVM40-4465.52 %00:20:5055-Poranny Patrol
#61 61Iwona FlagaVW40-4473.49 %00:20:56-6Los Pantalones Rojos
#62 62Michał ŻelaśkiewiczVM35-3964.20 %00:20:5756-AZS AWF KRAKÓW MASTERS
#63 63Przemysław GaworVM35-3964.58 %00:20:5957-PZU Sport Team
#64 64Marcin SzczubiałVM35-3964.52 %00:21:0058-
#65 65Krzysztof SłocińskiJM11-1467.54 %00:21:0059-
#66 66Romuald DzióbVM45-4968.46 %00:21:0260-
#67 67Piotr ZającVM35-3962.92 %00:21:0561-
#68 68Marcin PieturaVM40-4464.69 %00:21:0662-
#69 69Robert EllisSM25-2960.99 %00:21:0963-
#70 70Jan PankiewiczVM40-4464.44 %00:21:1164-
#71 71Łukasz MicałSM25-2960.90 %00:21:1165-ITMBW Kraków
#72 72Krzysztof JankowiczSM18-1962.19 %00:21:1266-
#73 73Piotr LelitoSM30-3461.51 %00:21:1367-
#74 74Marcin CzyżykSM30-3461.46 %00:21:1468-ITMBW Kraków
#75 75Ewa WitkowskaVW55-5987.53 %00:21:15-7
#76 76Mateusz SuderSM25-2960.52 %00:21:1969-
#77 77Włodek KęderVM50-5470.18 %00:21:2170-ITMBW Kraków
#78 78Piotr MajcherVM45-4966.74 %00:21:2471-Eskadra Kraków
#79 79Maciej JaszczyńskiSM25-2960.23 %00:21:2572-Lacho Team
#80 80Marek WłostowskiVM35-3961.51 %00:21:2673-Vege Runners
#81 81Paweł BirczyńskiVM55-5971.58 %00:21:2874-
#82 82Rafał KrystyńskiSM18-1962.02 %00:21:3075-
#83 83Magdalena RzepkaSW30-3469.20 %00:21:32-8Night Runners
#84 84Igor GazdaSM18-1961.87 %00:21:3376-#YOLOTEAMKRK
#85 85Witold MikułaVM55-5971.14 %00:21:3677-Los Pantalones Rojos
#86 86Łukasz BorowieckiSM25-2959.57 %00:21:4178-
#87 87Bartłomiej BańkowskiSM30-3459.77 %00:21:5079-Vege Runners
#88 88Piotr GawronVM35-3960.72 %00:21:5180-KB MCKiS Jaworzno
#89 89Kamila ŚlizowskaSW18-1967.91 %00:21:52-9
#90 90Grzegorz OsuchSM18-1960.29 %00:21:5281-
#91 91Magdalena RychlikSW20-2467.68 %00:21:52-10ITMBW Kraków
#92 92Rafał OświęcimkaSM25-2958.86 %00:21:5582-ITMBW Kraków
#93 93Piotr BorowieckiVM50-5469.45 %00:21:5683-
#94 94Wojciech OdrobinaSM30-3458.88 %00:21:5884-Poranny Patrol
#95 95Kazimierz KiełkowiczVM60-6472.88 %00:22:0085-
#96 96Andy AllanVM35-3960.54 %00:22:0386-Wimbledon Windmilers
#97 97Łukasz OrłowskiVM40-4462.62 %00:22:0787-
#98 98Witold TreleSM25-2958.28 %00:22:0888-
#99 99Beata KotasVW35-3967.49 %00:22:09-11
#100 100Ben KoschalkaVM40-4462.03 %00:22:1089-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności