Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Trójmiejski Ultra Track - Gruba Piętnastka

Wyniki - 17 lutego 2019, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Nr
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12262Bednarek AdrianBydgoszczadrianbednarek.pl01:13:48
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22332Kozioł DamianZłoty StokMarcinSwiercTEAM01:15:23
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32141Wysłouch MichałGdańskF3Team01:21:44
#4 42344Zalewski KarolRumiaJAtrenuje01:24:20
#5 52190Kożyczkowski EdwardBolszewobrak01:25:49
#6 62221Gapski MateuszGDAŃSKGrupa Biegowa 6501:28:30
#7 72128Czajkowski TomaszGdyniaORTOsfera.pl/PolMet01:28:53
#8 82008Hojnowski PawełGdańskF3Team01:29:07
#9 92003Skuza MateuszWejherowo42.195 Wejherowo01:29:48
#10 102021Jakubczak KarolWejherowoRuneda01:30:15
#11 112340Szczęsny TomaszGdanskMH Automatyka01:30:45
#12 122145Danielak MichałRożno-ParcelePOLKRYS TEAM01:31:02
#13 132064Olszewski AdamGdyniabrak01:31:21
#14 142137Bieniek PatrykPoznańAflofarm Activ Team01:32:24
#15 152057Szweda MirosławaToruńDRUŻYNA SZPIKU01:32:45
#16 162302Kocemba AskaniuszLubawkabrak01:32:59
#17 172355Trapkowski PrzemysławGdańskbrak01:33:51
#18 182016Klas BartłomiejLuzinoMaja Team01:34:15
#19 192317Zakrzewski WojciechWrocławOIRP Wrocław01:35:08
#20 202115Suchanecka AleksandraBrwinówBiokod Karrots01:35:08
#21 212198Magdziarz JakubBydgoszczbrak01:35:33
#22 222089Grzystek AdamKowalebrak01:35:47
#23 232231Rupniak ŁukaszWarszawabrak01:35:48
#24 242293Maj-Roksz MariaWejherowoMaja Team01:36:01
#25 252001Kołc PawełGdańskGdańsk Południe na START01:36:49
#26 262111Szlinger JakubSzubinJanusze Podróżowania01:36:55
#27 272305Kudra DariuszDłutówbrak01:36:59
#28 282241Bednarczyk TomaszGdyniabrak01:37:13
#29 292256Raszkowski PiotrGdańskrun-passion.pl01:38:10
#30 302113Łuczak RadosławToruńParkrun Toruń01:38:26
#31 312084Lamparski SławekSopotbrak01:38:38
#32 322112Kuzyk KatarzynaNiskoJanusze Podróżowania01:39:08
#33 332026Parandyk KrystianStara WieśNadarzyn Biega01:39:24
#34 342092Signerski RemigiuszGdańskChabos Team01:39:29
#35 352223Polański MarcinGdańskGenerat ze Sztutowa01:39:39
#36 362309Trzaskalski KamilGdańskLPP Team01:39:42
#37 372163Dordzik KatarzynaGdyniabrak01:39:52
#38 382023Wróblewski LechGrudziądzbrak01:40:07
#39 392341Wyganowski DariuszRumiabrak01:40:20
#40 402199Suchomska EwelinaGdańskLaboSport Team01:41:26
#41 412027Jakusz PrzemysławWejherowobrak01:41:35
#42 422343Fornalska JoannaGdańskbrak01:41:51
#43 432294Marszałek SebastianGdyniaBigYellowFoot Adventure Team01:42:45
#44 442069Kuropatwa ŁukaszRumiaBażant Team01:42:45
#45 452209Kryczko MichałGdańskbrak01:42:52
#46 462074Kaczorowski MichałKorzeniewoKwidzyn Biega01:42:58
#47 472284Kurnyta RobertGdyniabrak01:42:59
#48 482303Liszewski PawełGdańskbrak01:43:00
#49 492307Radomiak DariuszWadlewOSP WADLEW01:43:06
#50 502106Kwaśnik JanGdańskFighting Dreamers01:43:16
#51 512056Wiwatowska DagmaraStraszynMaja Team01:43:24
#52 522297Kuźniar WojciechRumiabrak01:43:24
#53 532289Pawelski JakubGdańskAlior Running Team01:43:29
#54 542313Burzyński AleksanderSłupskSTOPA Słupsk01:43:39
#55 552254Szymański ArturGdańskbrak01:43:53
#56 562192Wojsa MarcinGdańskbrak01:43:56
#57 572061Przyborski MichałGdyniabrak01:44:10
#58 582316Pawełczak KarolinaGdyniaJAtrenuje01:44:43
#59 592144Wilusz KrzysztofSłupskSTOPA Słupsk01:45:05
#60 602342Szymborski AdamNiestępowobrak01:45:45
#61 612255Bładyko DamianGdyniaOll4fun01:45:53
#62 622252Formela KamilGdańskbrak01:46:05
#63 632197Bilski BartoszGdanskbrak01:46:30
#64 642264Rocławski PiotrGdanskbrak01:46:35
#65 652155Nędzusiak DariuszAleksandrów KujawskiPOLKRYS TEAM01:46:47
#66 662067Nagow MichałBydgoszczbrak01:47:10
#67 672286Krawczyk KonradWARSZAWACS Group Runners Team01:47:40
#68 682328Wałdowski DominikGdańskxRunners01:47:54
#69 692037Tomaszewski JordanBydgoszczAflofarm Activ Team01:47:56
#70 702357Jaroń AndrzejOlsztynbrak01:48:02
#71 712230Sieklucki RobertLęborkKreativsport01:48:03
#72 722233Baranowski KrzysztofSiwiałkabrak01:48:09
#73 732331Świerc BarbaraKrakówMarcinSwiercTEAM01:48:14
#74 742247Góreczny RafałChwaszczynobrak01:48:28
#75 752220Świątkowski DawidSopotF3Team01:48:44
#76 762035Bobrowski MaciejBaninoSzef Akitek01:49:27
#77 772338Podawca ŁukaszSianówSzkoła Podoficerska Wojsk Lądowych w Poznaniu01:49:36
#78 782165Moderhak MarcelinaGdańskbrak01:49:36
#79 792334Wosztyl AlicjaKOSZALINbrak01:49:52
#80 802287Jankowski Marekgdańskbrak01:50:04
#81 812148Ligenza ZbigniewPruszcz GdańskiDream Tri Team01:50:20
#82 822232Karulski KamilGdańskbrak01:50:22
#83 832107Sawiński JarekStraszynbrak01:50:47
#84 842152Wróblewski Tomaszrożno parcelePOLKRYS TEAM01:50:48
#85 852306Frąckowiak BartłomiejGdańskbrak01:50:56
#86 862279Krefta DagmaraNowebrak01:50:59
#87 872034Pastwa KrzysztofCisewiebrak01:51:15
#88 882146Rumiński PiotrRożno-ParcelePOLKRYS TEAM01:51:15
#89 892333Sciepuro KarolinaGdańskbrak01:51:22
#90 902240Jeremicz MarcinGdańskSztafeta Nadziei01:51:23
#91 912315Okoń MariuszSierakowiceFORMA Sierakowice01:51:31
#92 922300Litwin BarbaraSłupskSTOPA Słupsk01:51:40
#93 932043Jakobschy ŁukaszGdańskF3Team01:52:24
#94 942246Dyjas KlaudiuszSłupskNight Runners Słupsk01:52:53
#95 952191Marchewka EmilGdańskbrak01:52:55
#96 962138Kmieć AdamGDAŃSKbrak01:52:57
#97 972045Winczewski KrzysztofGdańskF3Team01:53:17
#98 982352Drejer KarolGdańskSterWiz Team01:53:33
#99 992030Kąkol JanStraszynbrak01:53:41
#100 1002336Przywieczerski KrzysztofWłocławekbrak01:54:15

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności