Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

V Ultramaraton Zielonogórski Nowe Granice - Sztafeta

Wyniki - 23 lutego 2019, Zielona Góra

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1220MYJNIE WIKON NOWA SÓLDraczyński Adam Sobczak Sebastian Sternik Fabian Zagórny MarcinNOWA SÓL06:19:3106:19:3100:56:0901:23:4002:52:4903:09:4903:45:2804:24:0004:48:0305:20:3305:45:5006:00:32
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2218KGHM ZG RUNKomendacki Dominik Pieniążek Patryk Szczepański Mateusz Świercz SzymonGŁOGÓW06:38:1406:38:1300:56:2801:26:0502:58:0603:15:1103:52:4004:35:0105:02:3505:35:5906:00:3706:16:23
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3210ELITA SAN ESCOBARFicygowski Mariusz Motyl Paweł Stężycki Artur Wojakowski ŁukaszŻARY07:25:2407:25:2301:04:0701:36:5703:22:0803:40:2004:21:0505:10:5405:41:0706:19:4806:46:4007:02:10
#4 4215HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIEJankowiak Łukasz Kozakiewicz Artur Maciejewski Roman Tarczewski SławomirZIELONA GÓRA07:39:3107:39:3001:00:2601:35:1003:19:5503:39:5304:25:4505:14:4105:45:5706:27:4306:58:0807:14:37
#5 5213HARCOWNIK-KASTALewicki Łukasz Szarata Tomasz Werner Łukasz Makodski JarosławJELCZ-LASKOWICE07:44:5907:44:5801:05:4201:42:1703:33:3503:53:5104:38:5805:28:4905:59:0906:35:1707:03:5807:20:30
#6 6232ULTRA DIABŁY TEAMLech Jacek Szarapanowski Damian Szarapanowski Marcin Świerk PrzemysławŚWIEBODZIN07:45:2107:45:1901:07:0101:44:3303:35:3403:57:2904:44:3505:30:1605:58:1906:36:5607:06:4307:22:30
#7 7233ULTRA FALUBAZAndrzejewski Marcin Balcerek Marcin Gołębiowski Tytus Potrzeba TomaszZIELONA GÓRA07:58:0107:57:5801:05:5501:43:0303:34:2403:53:4104:42:0705:35:1006:08:2406:44:5607:14:3007:33:10
#8 8208CZUBY Z GOLENIOWAChomont Rafał Guzikiewicz Marcin Nowak Daniel Stojecki BartoszGOLENIÓW08:11:2308:11:0901:17:5801:59:0503:53:0504:14:0305:01:4605:59:0906:31:4807:06:0207:33:0807:48:50
#9 92014 ŻYWIOŁYMichnowicz Ewelina Ostrowska Agnieszka Sulikowska Edyta Malinowska-Nguyen KatarzynaGUBIN08:36:3108:36:3001:11:4301:53:1603:54:2804:16:2905:06:5105:59:5106:33:0407:18:2507:51:1408:09:52
#10 10239DEFORDzierżawczyk Dawid Czarnecka Marta Malak Krzysztof Ratajczak ArturŚREM08:50:1208:49:5501:21:4302:06:1304:06:1304:27:5305:17:5106:14:2406:51:3907:32:4808:05:2508:23:54
#11 112024GIRLS_ŻARYKrzemińska-Bielak Kamila Reguła Diana Szepczyńska Anna Wujda MartaŻARY08:57:0608:56:4701:21:4202:05:5004:08:2904:32:0105:21:0606:17:2706:53:1407:35:4408:10:3608:29:16
#12 12221ÓSEMKIGrosse Pawel Staszczak Łukasz Staszczak Małgorzata Szymczak MarcinWUNSTORF09:00:4309:00:2101:17:5702:03:0204:36:1004:56:2505:40:3506:29:4407:01:3007:41:5808:13:5308:32:58
#13 13217KB WIKON 1 NOWA SÓLJuchniewicz-Pogorzelska Justyna Ratajczak Mariusz Łukasz Tarasek SławomirKOŻUCHÓW09:01:5009:01:3701:20:5502:04:2304:16:4404:43:2405:33:4506:30:5307:07:2607:46:4208:17:2108:35:13
#14 14229TORPEDACzapliński Paweł Jędrasiak Adrian Kmiecik Krzysztof Terlecki MichałZIELONA GÓRA09:03:4909:03:4601:08:5601:51:4804:00:0004:22:0605:12:4506:18:4206:56:2107:36:5008:12:4208:32:41
#15 15231TRIO FORTISGrzesiewicz Patrycja Krzyżyk Agnieszka Nawrocka Aleksandra Ratajczak DorotaZIELONA GÓRA09:11:5309:11:3901:16:2402:00:2904:09:1404:32:5305:25:5806:26:0907:03:4607:48:0008:24:3308:43:44
#16 16226SIKORKI RUNRedziak Janusz Sikorska Izabela Sikorski Grzegorz Sikorski KrzysztofBLEDZEW09:21:0009:20:5501:06:5501:43:0903:59:3904:22:2705:17:3106:26:2907:13:5807:53:2308:26:5208:48:57
#17 17228TETRYCY PLUSKostrzembski Zbigniew Krzyżyk Adam Skrzypczyński Marcin Włodarek GrzegorzZIELONA GÓRA09:24:1309:23:5501:33:5202:22:2204:19:0904:36:4905:32:2306:48:3707:27:1708:07:1608:47:2109:02:14
#18 18227ŚWIEBODZICKA GRUPA TRAILOWAFrąk Marcin Gębarowski Igor Schabowska Aleksandra Schabowski GrzegorzŚWIEBODZICE09:28:1809:28:0501:25:1702:12:1104:26:2404:53:4105:45:2906:48:2907:29:0108:10:4008:42:0809:01:29
#19 19240LUDZIE CHUDEGOPilz Paulina Pilz-Jędrzejczyk Dominika Piwowska Magda Emilianów AgnieszkaZIELONA GÓRA09:28:4509:28:1901:18:1802:00:3303:57:0004:25:0905:34:0006:47:0807:23:0808:08:3308:44:4409:02:13
#20 20222PIĘKNE I BESTIECyran Tadeusz Turowski Tomasz Wachowska Aleksandra Strychalska AlicjaZIELONA GÓRA09:29:4609:29:3801:16:3001:57:2004:23:1104:48:3205:45:0606:48:4507:23:1808:05:3408:40:0009:01:21
#21 21203AGA I PRZYJACIELEBiłan Paweł Sikorski Cezary Karykowska Agnieszka Solecki WojciechGUBIN09:39:0409:38:3801:28:4102:18:0504:42:5305:01:2605:43:1806:33:0507:05:0107:51:5508:29:1708:52:09
#22 22204BE ACTIVE TEAMBajan Michał Piątek Maciej Krawiec Bartłomiej Maciejewski DominikZIELONA GÓRA09:48:2209:47:5701:18:3502:01:5104:12:1904:40:2905:45:0807:05:2007:40:0108:21:3808:55:4809:15:50
#23 23219KOMPLETNA AMATORKABryszewski Adam Kierach Paweł Malik Sławomir Siwiński PiotrZIELONA GÓRA10:04:2210:04:1601:16:0201:58:2604:22:0204:46:0705:40:4606:51:0107:32:2108:21:3209:02:3609:25:37
#24 24236WIELKA CZWÓRKABłaszczak Gerard Buczyński Sylwester Kubiak Kacper Kubiak PiotrZIELONA GÓRA10:05:3710:05:1001:37:4502:30:2604:40:3705:05:5406:09:0407:32:2408:15:3808:53:2709:22:4109:39:56
#25 25238ŻELAZNE DAMY JOYSTICK TEAMHorodyska Jolanta Kniotek Anna Michalak Monika Zakrzewska Monika65-00110:21:5810:21:3501:29:4102:21:2804:55:1505:19:1006:11:3007:22:3408:06:0808:53:1509:30:1909:50:53
#26 26211FAMILY ZGZBŁysiak Piotr Matusiak Adriana Matusiak Mariusz Matusiak MateuszZIELONA GÓRA10:29:2610:28:5601:31:1802:18:2604:52:1705:15:3706:08:3807:11:4107:52:3508:46:1609:31:3109:54:23
#27 27235ULVET.PLKamiński Jakub Jędrzejczak Paweł Sucharzewski Adrian Zamiatała MichałNOWA SÓL10:34:3210:34:0901:28:3102:19:5004:45:2105:10:1506:13:0307:20:1708:07:4708:56:4609:34:2909:58:01
#28 28216HT/PIEKARNIA WIEJSKA W ZĘBOWIEKuligowska Hanna Lasak Maria Lasak Krzysztof Nowak Damian DimasPOZNAŃ10:38:0410:37:5801:20:0602:06:1504:29:1104:56:3605:58:1007:15:2708:03:4908:51:2609:33:4109:59:26
#29 29214HERNIK TEAMAdamska Ewa Hernik Krzysztof Olzacka Agata Sip MartaKOMORNIKI10:40:0310:39:5901:24:3202:10:5404:39:5405:07:1106:16:4607:32:1308:18:3409:07:2309:45:1610:07:30
#30 30225RUN FOR FUN ZGZBDudka Grzegorz Kulczyk Hanna Sas Robert Więcław JuliaZIELONA GÓRA10:50:3810:50:1501:28:2902:22:3604:44:2105:08:3906:08:0107:24:0008:08:0409:06:4109:46:3410:10:05
#31 31212FOREVER YOUNGKoralewski Grzegorz Lewandowska Katarzyna Miszkowicz Marcin Skrouba PiotrZIELONA GÓRA10:52:4210:52:2901:27:4102:19:4504:45:0605:13:1006:20:5607:43:1208:36:1009:33:1310:05:2110:24:35
#32 32205BOHAR PALETY RUNNERSBoharewicz Paweł Mąkowski Dariusz Michalska Daria Zdyb GrzegorzZIELONA GÓRA10:55:0510:54:4901:24:3002:15:1704:47:3605:15:1606:19:0207:31:2908:18:1909:08:1709:49:5510:15:54
#33 33209DRUŻYNA SIERŚCIUCHAJabłońska Monika Marczewska Marta Stachowiak Krąpiec DarekZIELONA GÓRA11:26:4511:26:2001:39:5202:35:2205:09:5905:37:4406:38:3407:55:0008:43:0009:39:3710:23:0910:48:31
#34 34237ZABIEGANIKorniluk Izabela Puda Artur Wytrykowski Grzegorz Grzegorz Skobelski RobertZIELONA GÓRA11:35:3111:35:1801:29:5802:34:0805:27:4606:05:0707:17:1208:31:0009:08:2309:59:1610:40:1911:03:42
#35 35230TRAMPKA SWĄDRotkis-Dziadul Anna Sielski Adrian Nóżka Andrzej Szukała DamianZARY11:56:2811:56:1401:27:4302:19:5404:56:3305:24:3606:30:4807:47:2308:37:0109:49:5310:58:0011:24:25
#36 36207CZERWONAK BIEGA 2Kościelniak Maciej Przybyła Wioleta Siankiewicz Marzena Szczepańska AnnaCZERWONAK12:05:2612:05:1001:32:3302:21:0204:42:1305:17:5506:45:1408:41:2409:44:2310:30:3411:08:0911:31:11
#37 37206CZERWONAK BIEGA 1Kałuski Jan Kapler-Tęgowska Karina Kościelniak Dagmara Kryszczyński FilipKOZIEGŁOWY12:19:1812:18:5801:39:2802:40:1805:36:1306:08:3207:23:0508:39:4509:24:0110:24:3311:10:3211:37:53
#38 37224REMIK I BIEGAJĄCE ŚWIRUSKIKoluch Małgorzata Nowak Joanna Rajkowski Tomasz Sikorska JoannaGUBIN12:21:1512:20:4901:28:4402:21:0105:20:3205:49:2806:56:3808:25:5509:11:1610:05:3610:56:3911:28:07
#39 38234ULTRABIEGUSIEDrzystek Marcin Seńków Gosia Sędziak KrzysztofZIELONA GÓRA13:06:4413:06:2101:40:1502:41:3706:10:2706:42:0107:45:4309:00:4609:47:2311:43:0512:15:38

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności