Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Bieg Powstańca

Wyniki - 24 lutego 2019, Dobra

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1111Michał AdamkiewiczM1985ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ00:36:2700:36:271-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2397Artur KamińskiM1979PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT00:36:4000:36:402-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 317Krzysztof KrygierM1991ŁÓDŹSPIESZSIEPOWOLI.PLACCENTURE00:37:3800:37:383-
#4 4319Krzysztof DomeradzkiM1992BODZANÓWSOKÓŁ BODZANÓW00:38:0400:38:034-
#5 5289Bartłomiej BłaszczykM1985ŁÓDŹSUPER TEAM00:39:0700:39:065-
#6 6246Adam MielczarekM1982ZDUŃSKA WOLAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:39:2000:39:186-
#7 7241Konrad WolskiM1990ZDUNY00:39:3700:39:377-
#8 8122Damian KlocekM1994WYDRZYN00:40:3700:40:358-
#9 9155Rafał PrzybylskiM1981KUTNOPRZYBYL-KUTNO00:40:4500:40:449-
#10 10279Arkadiusz FajferM1984PODDĘBICE00:40:5900:40:5710-
#11 11154Konrad AdamczewskiM1981ŁÓDŹORANGE00:42:1000:42:0811-
#12 12144Tomasz LewickiM1992ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ00:42:5100:42:4912-
#13 13109Wojciech ZalasaM1968ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORT00:42:5700:42:5413-
#14 14398Igor LewandowskiM1989ŁÓDŹIGISPORT FIZJOTERAPIA00:43:0500:43:0414-
#15 15353Dariusz PodrażkaM1981PARMALKS DAR PLACENCJA00:43:0600:43:0315-
#16 16103Sebastian LotkaM1991ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORT00:43:1700:42:4716-
#17 1743Damian DukM1987ŁÓDŹ00:43:2300:43:1817-
#18 1837Konrad SiennickiM1977BUKOWIEC00:43:3000:43:2618-
#19 19354Adam BandelM1985ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ00:43:3200:43:2719-
#20 20219Michał KowalskiM1983ŁÓDŹCORNING RUN00:44:0100:43:5720-
#21 21235Robert BłaszczykM1978ALEKSANDRÓW ŁODZKIROSSMANN00:44:1200:44:1021-
#22 2285Kamil DanielskiM1985WARSZAWA00:44:3300:44:2722-
#23 2386Michał MielczarekM1990BABICE00:44:4200:44:3823-
#24 24203Michał TańskiM1979BRATOSZEWICEMIKLAN TEAM00:44:4600:44:4424-
#25 25326Rafał AugustyniakM1994ŁÓDŹINSTYTUT MATEMATYKI PŁ00:44:4800:44:4625-
#26 26208Jakub WojdaM1982ŁOWICZ00:44:5000:44:3626-
#27 27192Jarosław GóżańskiM1968ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORT00:44:5300:44:5027-
#28 28290Adam JagodzińskiM1985ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORT00:44:5500:44:5028-
#29 2915Tomasz SośnierzM1987ŁÓDŹ00:44:5800:44:5329-
#30 30158Łukasz WalędziakM1986ŁOWICZ00:45:0100:44:5630-
#31 31300Dariusz OwczarekM1982ŁÓDŹ00:45:1200:45:0731-
#32 32336Krzysztof SobczakM1977PODDĘBICE00:45:1400:45:0132-
#33 3376Marcin PtakM1981LODZ00:45:1500:45:0633-
#34 34342Damian WlaźlakM1992KSAWERÓWDROGA DO ULTRA00:45:1500:45:0834-
#35 35331Piotr WederM1976ŁÓDŹFOREVER YOUNG ŁÓDŹ00:45:2300:45:1535-
#36 36250Maciej RadczycM1979ŁÓDŹPIETRZYK RUNNING TEAM00:45:2600:45:1336-
#37 37307Mauro ComesM1992LODZ00:45:3100:45:1637-
#38 38348Adam StangreciakM1989ŁÓDŹTIGRES DEL PAPA00:45:3400:45:2838-
#39 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !39121Anna MatusiakK1994ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ00:45:3600:45:32-1
#40 4074Rafał PakułaM1985STRYKÓWCYKLOMANIACY00:45:4800:45:3139-
#41 4158Paweł MajczakM1972SIERADZ00:45:5200:45:3740-
#42 4248Przemysław WiraM1983TUSZYNDRUŻYNA BSS00:46:0000:45:5641-
#43 43306Tomasz KotarskiM1978ŁÓDŹKOTAR TEAM00:46:0500:45:5842-
#44 4433Łukasz KlateM1978ŁÓDŹDROGA DO ULTRA00:46:1900:46:0943-
#45 45302Albert FaltynowskiM1998ŁOWICZ00:46:2200:46:2044-
#46 4645Piotr BrynkiewiczM1982ZGIERZ00:46:3500:46:3145-
#47 47137Jakub Strzelecki CirrusM1964ŁÓDŹROSSMANN00:46:3900:46:2146-
#48 4812Piotr KolasaM1987ŁÓDŹ00:46:4900:46:4447-
#49 49322Marcin ZimońM1986ŁÓDŹŁÓDZ KOCHA SPORT00:47:0100:46:3548-
#50 50317Damian KusyM1990ŁOWICZ00:47:0300:46:5749-
#51 51189Pawel SzymczakM1984ŁÓDŹNIE MA00:47:0400:46:4650-
#52 52262Andrzej ZiabkaM1973ALEKSANDROW LODZKI-00:47:0700:47:0451-
#53 53351Piotr SiemińskiM1989ŁÓDŹ00:47:0900:47:0552-
#54 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !54352Klaudia KlikK1989ŁÓDŹ00:47:0900:47:04-2
#55 55311Krzysztof KotyniaM1967BRZEZINYKLUB BIEGACZA BRZEZIŃSKIE DZIKIPIETRZYK RUNNING TEAM00:47:1300:47:0753-
#56 56254Zbigniew KamińskiM1963ŁÓDŹAMATOR00:47:1600:47:1154-
#57 57335Andrzej KordyzonM1975PROBOSZCZEWICEORLEN RUNNING TEAM00:47:1900:47:1855-
#58 58150Radek GarnysM1976ŁÓDŹVERA RUNNING TEAM00:47:2200:47:1256-
#59 59305Paweł KwiatkowskiM1974ŁASKJASTRZĄB32BLT00:47:2700:47:1857-
#60 60312Adam BogackiM1977ŁASKRAJSPORT ACTIVE00:47:2700:47:1858-
#61 61212Tomasz ŚliwkiewiczM1977BRATOSZEWICE00:47:3300:47:3059-
#62 62248Marcin NowakM1973ŁÓDŹKB HERON00:47:3300:47:2560-
#63 63259Bogdan RybakM1971ŁÓDŹGE POWER00:47:3800:47:3561-
#64 64282Marcin PilichowskiM1982KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIRUN KONSTANTYNÓW00:47:4100:47:2762-
#65 6575Piotr CzyżewskiM1965ŁÓDŹSTRAŻ MIEJSKA ŁÓDŹ00:47:4600:47:2963-
#66 66297Marcin KwintkiewiczM1976ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ00:47:4800:47:2664-
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 67164Aneta Goździk-ZarębaK1980ŁÓDŹŁKS00:48:0700:48:02-3
#68 68159Jonatan KrólakM1993ŁÓDŹBSH ŁÓDŹ RUNNING TEAM00:48:0900:47:5965-
#69 69118Filip NowakM1988ŁÓDŹ00:48:1100:48:0466-
#70 70284Ryszard BrejnakM1966ŻAKOWICEBIEGAM BO LUBIĘ00:48:2100:47:5467-
#71 71190Dawid BorkowskiM2000DOBRAPOWSTANIEC DOBRA00:48:2700:48:2168-
#72 72138Jarosław LesiewiczM1969ŁÓDŹ00:48:3700:48:3069-
#73 73217Tomasz KołodziejczykM1990ZDUŃSKA WOLARAJSPORT ACTIVE00:48:4100:48:2770-
#74 7427Rafał SobieszczykM1984SWĘDÓWŁÓDŹ KOCHA SPORT00:48:4400:48:2971-
#75 75321Andrzej ZajdelM1980ŁÓDŹ00:48:5100:48:3272-
#76 76146Tomasz WojtasikM1990ŁÓDŹ00:49:0400:48:5973-
#77 7749Paweł MikołajczykM1984ŁÓDŹROSSMANN00:49:0600:48:4274-
#78 78245Slawomir DałekM1975GŁOWNOKS GŁOWNO W BIEGU00:49:1100:49:0175-
#79 7982Andrzej RożniataM1972GŁOWNOGŁOWNO W BIEGU00:49:1200:49:0276-
#80 8089Piotr KołudzkiM1982ŁÓDŹRYSIE00:49:1500:49:0477-
#81 81210Arkadiusz MakowskiM1973ŁÓDŹ00:49:2300:49:1278-
#82 8252Andrzej MichalskiM1977KUTNOKUTNO BIEGA00:49:2500:49:1679-
#83 8395Piotr DudzińskiM1987ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTRUN & F00:49:2600:49:1380-
#84 84181Edyta MichniewskaK1985UJAZDPIETRZYK RUNNING TEAM00:49:2600:49:14-4
#85 8587Marcin RojkowskiM1976ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ00:49:2700:49:0581-
#86 86314Dariusz GabryelczykM1977SUCHA GÓRNA00:49:3000:49:1982-
#87 87124Wojciech SzczepańskiM1988ŁÓDŹ00:49:3000:49:2683-
#88 88113Damian DomańskiM1986KUTNO00:49:3600:49:2484-
#89 89182Rafał SutM1978STRÓŻA00:49:4500:49:3285-
#90 90243Daniel KwapisiewiczM1994ŁÓDŹ00:49:5300:49:4086-
#91 91140Katarzyna DąbrowskaK1984ŁÓDŹ00:49:5600:49:47-5
#92 9216Jan OlszewskiM2002ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORT00:49:5700:49:5187-
#93 93193Adam AłaszewskiM1973ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ00:49:5900:49:5088-
#94 94143Robert DziałakM1982DMOSIN00:50:0100:49:5089-
#95 9570Michał KrólikowskiM1980ŁÓDŹ00:50:0500:49:5990-
#96 96266Michał WachowskiM1975ŁÓDŹ00:50:1500:50:0291-
#97 97227Marcin LedzionM1980ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAM00:50:1900:50:0692-
#98 98226Marta Sobańska-LedzionK1980ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAM00:50:1900:50:06-6
#99 99293Arkadiusz IskraM1977ŁÓDŹPORT LOTNICZY ŁÓDZ00:50:2100:50:1393-
#100 100308Mateusz DziewanowskiM1995ŁÓDŹPHILIPS RUNNING TEAM LODZ00:50:3000:50:1594-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności