Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Tropem Wilczym

Wyniki - 3 marca 2019, Łódź

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1446Łukasz WojnickiM1990KUTNOPOLSKA00:16:4200:16:4100:03:201-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2535Michał WitkowskiM1989ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ00:16:5600:16:5600:03:232-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3350Robert SobczakM1982ŁÓDŹPOLSKASKRZYNKA DOMNI - BEZDOMNI00:17:1600:17:1600:03:273-
#4 4367Łukasz JaniszewskiM1995ŁÓDŹPOLSKAUMED ŁÓDŹ00:17:2900:17:2800:03:304-
#5 559Maciej CichoszM1994CHOCIANÓWPOLSKAUMED ŁÓDŹ00:18:5100:18:4900:03:465-
#6 637Arkadiusz WojnoM1985LODZPOLSKADROGA DO ULTRA00:18:5500:18:5000:03:466-
#7 728Norbert JaniakM1991ŁÓDŹPOLSKA00:19:1000:19:0700:03:497-
#8 8492Jacek KryściakM1983ŁÓDŹPOLSKA00:19:1100:19:0700:03:498-
#9 9148Łukasz JagodaM1981ŁÓDŹPOLSKANBP00:19:1900:19:1900:03:529-
#10 1022Paweł KurzawaM1977ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:19:2300:19:2100:03:5210-
#11 11370Jakub HendzlikM1987ŁÓDŹPOLSKADROGA DO ULTRA00:19:2300:19:1900:03:5211-
#12 12437Dariusz StawikowskiM1973ŁÓDŹPOLSKA00:19:3600:19:3600:03:5512-
#13 1342Piotr KmieciakM1984ŁÓDŹPOLSKADROGA DO ULTRA00:19:4200:19:2600:03:5313-
#14 1477Tomasz SośnierzM1987ŁÓDŹPOLSKA00:19:4500:19:4200:03:5614-
#15 15419Michał MielczarekM1990BABICEPOLSKA00:19:5000:19:4300:03:5715-
#16 16533Marcin PietrzakM1989ŁÓDŹPOLSKAPOWSTANIEC DOBRA00:19:5000:19:4000:03:5616-
#17 1786Dawid RatajekM1986ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:19:5500:19:4600:03:5717-
#18 1827Wojciech ZalasaM1968ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:20:0700:20:0500:04:0118-
#19 19374Jarosław GóżańskiM1968ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:20:1100:20:0900:04:0219-
#20 20115Łukasz KlateM1978ŁÓDŹPOLSKADROGA DO ULTRA00:20:1900:20:1300:04:0320-
#21 21301Jarosław SmutekM1964ŁÓDŹPOLSKA00:20:2600:20:2300:04:0521-
#22 22294Daniel KowalczykowskiM2000ANTWERPBELGIARYSIOTEAM00:20:3100:20:2600:04:0522-
#23 23553Mateusz NowakM1992WIEWIÓRCZYNPOLSKA00:20:3200:19:5100:03:5823-
#24 2430Piotr KolasaM1987ŁÓDŹPOLSKA00:20:3500:20:3100:04:0624-
#25 25498Adam BandelM1985ŁÓDŹPOLSKAREEBOKRUNCREW LDZ00:20:3500:20:3100:04:0625-
#26 26178Piotr BudzyńskiM1979ZGIERZPOLSKAJEŻOZWIERZE00:20:4200:20:4200:04:0826-
#27 27346Marcin WięckowskiM1985ŁÓDŹPOLSKAMORENA CZOŁOWA00:20:5000:20:3300:04:0727-
#28 28170Kamil KoneckiM1990POŚWIĘTNEPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:20:5500:20:4700:04:0928-
#29 29290Piotr BederskiM1980ŁÓDŹPOLSKABEDI00:21:0000:20:5500:04:1129-
#30 30472Kacper KirwielM1988ŁÓDŹPOLSKA00:21:0200:20:5700:04:1130-
#31 31166Kamil KizeweterM1991ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:21:0500:20:4500:04:0931-
#32 3240Robert SoszyńskiM1985ŁÓDŹPOLSKASPORTERA OCR ŁÓDŹ00:21:1700:21:0200:04:1232-
#33 33543Tomasz KotarskiM1978ŁÓDŹPOLSKAKOTAR TEAM00:21:1800:21:1600:04:1533-
#34 3496Krzysztof StaszakM1988KONSTANTYNÓW ŁÓDZKPOLSKAKRISU DREAM TEAM00:21:2000:21:0300:04:1334-
#35 35201Kamil KrasnopolskiM1990ŁÓDŹPOLSKA00:21:2200:21:2000:04:1635-
#36 36329Bartłomiej AniszewskiM1991ŁOWICZPOLSKAROSSBIEGANI00:21:2900:21:2200:04:1636-
#37 37248Radosław FotekM1993ŁÓDŹPOLSKA00:21:3200:21:2700:04:1737-
#38 38353Piotr KuźmińskiM1982ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKAAGB TORFY00:21:3800:21:2900:04:1838-
#39 39162Rafał SobieszczykM1984SWĘDÓWPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:21:4200:21:3800:04:2039-
#40 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !40169Aneta Goździk-ZarębaK1980ŁÓDŹPOLSKAŁKS00:21:5100:21:4500:04:21-1
#41 41261Daniel KwapisiewiczM1994ŁÓDŹPOLSKA00:21:5500:21:4500:04:2140-
#42 4213Adam FilipiakM1986ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:21:5700:21:4800:04:2241-
#43 43554Krzysztof LisieckiM1997GAŁKÓW MAŁYPOLSKA00:21:5800:21:5300:04:2342-
#44 4464Sebastian SkonkaM1988ŁÓDŹPOLSKADROGA DO ULTRA00:22:0100:21:5500:04:2343-
#45 45385Piotr KucińskiM1974ŁÓDZPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:22:0200:21:5700:04:2344-
#46 46109Sebastian ŁuczakM1977ŁÓDŹPOLSKA00:22:0600:21:5100:04:2245-
#47 4766Michał KrólikowskiM1980ŁÓDŹPOLSKA00:22:1100:22:0700:04:2546-
#48 48451Damian ZakrzewskiM1989ŁÓDŹPOLSKA00:22:2300:22:1800:04:2847-
#49 49440Piotr IwanowskiM1978ŁASKPOLSKAŁASKI KLUB SZTUK WALKI OYAMA00:22:2600:21:4900:04:2248-
#50 50187Łukasz BanaśM1982LEŹNICA WIELKAPOLSKA00:22:2800:21:5900:04:2449-
#51 51480Trewq1 BuczekM1986ŁÓDŹPOLSKA00:22:2800:22:2000:04:2850-
#52 52443Dominik WiewiórskiM1988ZGIERZPOLSKA00:22:3000:21:5300:04:2351-
#53 53407Adrian StolińskiM1992ŁÓDŹPOLSKASPORTERA OCR ŁÓDŹ00:22:3100:22:1700:04:2752-
#54 54100Dominik StanekM1987ŁÓDŹPOLSKA#HAPPYRUNNERS00:22:3100:22:1800:04:2853-
#55 55235Sebastian GrodzickiM1977ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKAAGB TORFY00:22:3300:22:1800:04:2854-
#56 56380Łukasz SmolarekM1984ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKARAGINIS TEAM00:22:3700:22:0600:04:2555-
#57 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !57222Edyta TworożyńskaK1987ŁÓDŹPOLSKA00:22:3700:22:2800:04:30-2
#58 58289Zbyszek BiałeckiM1969ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:22:3800:22:3100:04:3056-
#59 59137Michał SztarbałaM1985ŁÓDŹPOLSKA#OPTYKASZTARBALA00:22:3800:22:2700:04:2957-
#60 60312Tomasz CzajkowskiM1976ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:22:3900:22:2800:04:3058-
#61 61382Łukasz SzymczakM1981ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:22:4100:22:2900:04:3059-
#62 62427Tomasz LorekM1982PABIANICEPOLSKAGILLETTE RUN00:22:4300:21:5200:04:2260-
#63 63120Adrian WójcikM1983ŁÓDŹPOLSKANIE MAM POMYSŁU00:22:4400:22:0600:04:2561-
#64 64391Paweł MikołajczykM1984ŁÓDŹPOLSKAROSSMANN00:22:4400:22:1500:04:2762-
#65 6516Mariusz WandachowiczM1983ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:22:4600:22:3200:04:3063-
#66 668Grzegorz MrowickiM1982ŁÓDŹPOLSKA00:22:5000:22:1600:04:2764-
#67 67234Patryk WarszawskiM1991ŁÓDŹPOLSKACRAZY RUNNERFUCKERS00:22:5200:22:1300:04:2765-
#68 68598Damian RybickiM2002ŁÓDŹPOLSKAKAZIK00:22:5900:22:5700:04:3566-
#69 69413Piotr MłynarczykM1964ŁÓDŹPOLSKA00:23:0200:22:5600:04:3567-
#70 70561Mariusz ŁubiszM1981PABIANICEPOLSKA00:23:0300:22:3300:04:3168-
#71 71486Marcin SzczepańskiM1973ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:23:0300:22:5500:04:3569-
#72 72489Marcin AdamiakM1974ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:23:0300:22:5400:04:3570-
#73 73445Mariusz ZiółkowskiM1988ŁÓDŹPOLSKA00:23:0500:22:4700:04:3371-
#74 74321Robert JabłońskiM1977ŁASKPOLSKAKONIUCHY OCR00:23:0600:23:0400:04:3772-
#75 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 75318Adrianna BrykowskaK1986PABIANICEPOLSKA00:23:0700:22:2900:04:30-3
#76 76515Aleksander BrzezińskiM1991ŁÓDŹPOLSKA00:23:1400:22:3600:04:3173-
#77 77311Artur ChęcińskiM1990ŁÓDŹPOLSKAVERA CPM00:23:1600:22:5200:04:3474-
#78 78368Szymon KitowskiM2001ŁÓDŹPOLSKA00:23:1700:22:5500:04:3575-
#79 79469Rafał CeretM1988ŁÓDŹPOLSKAŁKS ŁÓDŹ00:23:1800:23:0300:04:3776-
#80 80520Maciek UrbaniakM1977BURZENINPOLSKAMID WIDAWA00:23:2300:23:1400:04:3977-
#81 81514Marek SekietaM1968PABIANICEPOLSKAKU AZS PŁ00:23:2400:23:1000:04:3878-
#82 82124Jakub KubśM1989ŁÓDŹPOLSKAKPIP00:23:2600:23:2200:04:4079-
#83 83503Łukasz DopierałaM1982ŁÓDŹPOLSKAB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAM00:23:3100:23:1700:04:3980-
#84 84349Wioletta SzwebsK1976ŁÓDŹPOLSKA00:23:3200:23:1200:04:38-4
#85 85484Tomasz AndrzejewskiM1962PABIANICEPOLSKAGILLETTE RUN00:23:3200:22:4100:04:3281-
#86 8625Łukasz MichniewiczM1985ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ KOCHA SPORT00:23:3300:22:4000:04:3282-
#87 87542Adam ŚwiątczakM1969ŁÓDŹPOLSKA00:23:3400:23:1200:04:3883-
#88 88272Aleksandra KadzidłowskaK1976ŁÓDŹPOLSKAEVERRUN00:23:3500:23:2400:04:41-5
#89 89151Wojciech StępniakM1971ZGIERZPOLSKAZGIERZBIEGA00:23:3500:22:5700:04:3584-
#90 903Jarosław PękalaM-ŁÓDŹPOLSKA00:23:3600:23:0200:04:3685-
#91 916Łucja WiktorowiczK-ŁÓDŹPOLSKA00:23:3600:23:0500:04:37-6
#92 92399Stanisław SkrzekM1957ŁÓDZPOLSKA00:23:3900:23:3200:04:4286-
#93 93167Patryk WójcikM1983ŁÓDŹPOLSKAATLAS RUNNING TEAM00:23:4000:23:2900:04:4287-
#94 94215Filip DąbrowskiM1988GŁOWNOPOLSKA00:23:4400:23:1200:04:3888-
#95 95442Karol PopławskiM1960ŁÓDŹPOLSKA00:23:4500:23:1500:04:3989-
#96 96111Radosław ZielińskiM1996ŁÓDŹPOLSKA00:23:4600:23:0300:04:3790-
#97 9778Dominik BednarskiM1990ŁÓDŹPOLSKA00:23:4600:23:2600:04:4191-
#98 98110Grzegorz HerktM1973ŁÓDŹPOLSKAHERKTTEAM00:23:5800:23:5400:04:4792-
#99 99463Marek ŻywieńM1966WARSZAWAPOLSKA00:24:0000:23:5100:04:4693-
#100 1007Maciej NiechwiechM1976ŁÓDŹPOLSKAHUMAN00:24:0300:23:3800:04:4494-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności