Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tropem Wilczym

Wyniki - 3 marca 2019, Opole

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Antoniak Mieszko (2681-Opole00:03:2000:33:29
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Marciniak Przemysław (1502-PrudnikAthletics Nysa00:03:3400:35:44
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Ossowski Arkadiusz (1743-Głogówek00:03:4100:36:51
#4 4Jagiela Rafał (824-OpoleOdra Opole00:03:4200:37:09
#5 5Słaboń Michał (2165-NakłoOdra Opole00:03:4900:38:18
#6 6Samelski Błażej (2116-Strzelce Opolskie00:03:5100:38:38
#7 7Dacków Marcin (397-Lewin BrzeskiLewin Biega00:03:5400:39:05
#8 8Mazurek Roman (1578-Murów00:03:5800:39:44
#9 9Kosmaty Mariusz (1139-OpoleEvent Hostel Opole00:04:0100:40:12
#10 10Falkenberg Ludwik (5010-KrapkowiceKrapkowice w biegu00:04:0400:40:46
#11 11Bojczuk Mateusz (2011-Tarnów Opolski10 Brygada Logistyczna00:04:0400:40:48
#12 12Hrycaj Marcin (8012-OpoleOdra Opole00:04:0600:41:06
#13 13Lewandowski Dawid (13613-OpoleMałapanew Ozimek00:04:0800:41:26
#14 14Malczewski Daniel (14514-Opole10 Opolska Brygada Logistyczna00:04:1100:41:56
#15 15Piech Michał (18615-OpoleLa lorraine polska00:04:1400:42:27
#16 16Chachuła Ryszard (2916-ZdzieszowiceDyczuś Team00:04:1500:42:32
#17 17Lesik Piotr (13417-Kępa00:04:1600:42:42
#18 18Jurkiewicz Karol (9318-OpoleOdra Opole00:04:1600:42:44
#19 19Podgórny Mariusz (19119-OzimekTeam Ozimek00:04:1700:42:57
#20 20Drobek Rafał (4320-ŁąkaAthletics Nysa00:04:1700:42:59
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21Ryguła Anna (271-1OpoleBetard00:04:1700:42:59
#22 22Skubikowski Tomasz (21521-GlucholazyAthletics Nysa00:04:2500:44:16
#23 23Lewandowski Adrian (13722-OpoleOdra Opole00:04:2700:44:34
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24Kluba Klaudia (102-2OpoleFalstart Rudniki00:04:2700:44:35
#25 25Szywalski Oskar (23723-Dąbrówka GórnaCYKLOFAN OPOLE00:04:2800:44:40
#26 26Drozd Mariusz (4624-OpoleOdra Opole00:04:2800:44:47
#27 27Cebula Tomasz (2725-Chrząstowice00:04:2900:44:50
#28 28Kowynia Grzegorz (11726-TwardawaANTONTEAM00:04:3000:45:05
#29 29Król Adam (12227-OpoleSpartanie Dzieciom00:04:3000:45:07
#30 30Żabiński Jarosław (26628-Opole10 Brygada Logistyczna00:04:3000:45:08
#31 31Krokoszyński Przemyław (12129-Opole00:04:3100:45:15
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32Biernacka Beata (15-3OpoleWBO:)00:04:3100:45:19
#33 33Rurynkiewicz Michał (20330-Strzelce Opolskie00:04:3200:45:20
#34 34Jankowski Tobiasz (8631-OpoleEVENT HOSTEL00:04:3200:45:28
#35 35Smoliński Bartek (47532-Opole00:04:3300:45:37
#36 36Grabowski Dominik (6833-Opole00:04:3400:45:45
#37 37Pason Tomasz (18334-Raszowa00:04:3500:45:51
#38 38Broj Natalia (22-4Źlinice00:04:3500:45:53
#39 39Wydra Krzysztof (44635-Opole00:04:3500:45:53
#40 40Pustułka Adam (19636-Głogówek00:04:3600:46:03
#41 41Białowąs Wojciech (1337-Opole00:04:3700:46:10
#42 42Martyniuk Ryszard (15538-Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie00:04:3700:46:13
#43 43Jaśkowiec Michał (9039-Prudnik#jaskowiec00:04:3700:46:15
#44 44Drozd Przemysław (4440-OpoleRajsport Active00:04:3900:46:33
#45 45Sowada Łukasz (22141-OpoleSSPN Opole00:04:3900:46:35
#46 46Urbanowski Piotr (24042-Ozimek00:04:3900:46:35
#47 47Ożóg Grzegorz (17743-Opole00:04:3900:46:36
#48 48Janik Wojciech (8544-Krapkowice00:04:4000:46:41
#49 49Pancylejko Beata (180-5OpoleRajsport Active00:04:4100:46:50
#50 50Rogala Adam (20145-Opole00:04:4100:46:51
#51 51Bielawski Grzegorz (1446-Kędzierzyn-Koźle10 Brygada Logistyczna00:04:4200:47:05
#52 52Rymarz Mirosław (20747-Chrząstowice00:04:4200:47:05
#53 53Przybyła Michał (19448-Pustków00:04:4300:47:10
#54 54Liśiński Tomasz (26949-OpoleUrząd Miasta Opola00:04:4300:47:17
#55 55Kozioł Tomasz (11950-Przemyśl10 Brygada Logistyczna00:04:4400:47:20
#56 56Szutowicz Łukasz (23651-Opole00:04:4400:47:20
#57 57Małek Kamil (14952-Opole00:04:4400:47:21
#58 58Goleński Wojciech (6453-OpoleForca Brava Opole00:04:4400:47:29
#59 59Gryczka Tomasz (7154-Opole00:04:4500:47:31
#60 60Malecha Piotr (14655-Opole00:04:4500:47:32
#61 61Hess Jakub (7656-Opole10 Opolska Brygada Logistyczna00:04:4600:47:45
#62 62Niekrawiec Dariusz (16457-Opole00:04:4800:48:00
#63 63Małaczyński Lucjan (14858-Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie00:04:4800:48:02
#64 64Dąbrowska Natalia (41-6OpoleVege Runners00:04:4800:48:04
#65 65Frąk Adam (5359-SchodniaTeam Ozimek00:04:4800:48:04
#66 66Labusga Paweł (13160-OpoleSSPN Opole00:04:4800:48:04
#67 67Węgrzynowicz Damian (25061-Opole00:04:4800:48:06
#68 68Dadura Paweł (4062-Opole00:04:4900:48:11
#69 69Cygan Tomasz (3263-Folwark00:04:4900:48:12
#70 70Gręda Elżbieta (70-7OzimekTim jest Tim00:04:4900:48:12
#71 71Baran Roman (664-Prudnik00:04:4900:48:16
#72 72Gaczkowski Adam (5565-Opoleparkrun Opole00:04:4900:48:17
#73 73Drożak Tomasz (4766-Opole00:04:5000:48:23
#74 74Niespodzińska Aneta (166-8ŚcigówOpolski Team00:04:5000:48:23
#75 75Grabczak Jarek (6567-Opoleitacy biegacze00:04:5000:48:28
#76 76Jurek Tomasz (9268-GłuchołazyBBL Głuchołazy/Athletics Nysa00:04:5000:48:28
#77 77Łuszczyna Agata (141-9Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie00:04:5200:48:46
#78 78Jagiela Joanna (83-10OpoleKUBUŚ TEAM00:04:5300:48:51
#79 79Kluska Mateusz (10369-Opole00:04:5300:48:54
#80 80Pancylejko Bogdan (18170-OpoleEurovent Athletics Opole00:04:5300:48:57
#81 81Sznura Piotr (23371-JemielnicaLKS Jemielnica00:04:5400:49:09
#82 82Kołodziej Marek (11072-Opole00:04:5500:49:11
#83 83Milińska Lilianna (160-11Niemodlinniemodlin biega00:04:5500:49:14
#84 84Osmolinski Paweł (17273-Opoleitacy biegacze00:04:5500:49:19
#85 85Czech Andrzej (3474-Osowiec-Trzęsina00:04:5600:49:23
#86 86Cedro Damian (2875-OpoleBosse Nogi Opole00:04:5600:49:25
#87 87Każmierczyk Roman (9876-Krapkowice00:04:5600:49:25
#88 88Kujawa Krystian (12677-Opole00:04:5600:49:26
#89 89Raburski Adrian (19878-Opole00:04:5600:49:28
#90 90Langert Sławomir (13379-PrudnikDzikusy z Pogranicza00:04:5700:49:32
#91 91Wawrzyniak Krystian (24880-OpoleOdra Opole00:04:5700:49:34
#92 92Benk Mateusz (981-Wąsice00:04:5700:49:35
#93 93Dziadkiewicz Karolina (48-12PrószkówMORSY OPOLE00:04:5700:49:37
#94 94Harynek Robert (7582-Krapkowice00:04:5700:49:37
#95 95Gnot Katarzyna (61-13Opole00:04:5800:49:40
#96 96Struk Marcin (22883-OpoleFalcon Team00:04:5800:49:43
#97 97Jagiełło Jarek (8484-Opole00:04:5800:49:44
#98 98Łysek Tomasz (14285-OpoleUlks Orzeł Źlinice00:04:5800:49:47
#99 99Kluba Magdalena (101-14WrocławFalstart Rudniki00:04:5800:49:48
#100 100Więch Mariusz (25486-Opole00:04:5800:49:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności