Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tropem Wilczym Strzyżewo

Wyniki - 3 marca 2019, Strzyżewo

Msc
Nr
M
K
-
-
#1 206318-Marchewka MarcinŁOMNICA00:00:0000:23:07
#2 15813-Gracz PawełZBĄSZYNEK00:22:1700:22:17
#3 267223-Wichłacz ArkadiuszZBĄSZYNEK00:23:3200:23:42
#4 2712024-Wichłacz DamianZBĄSZYNEK00:24:2100:24:31
#5 2984-4Mazur AgnieszkaZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:24:5000:24:53
#6 383533-Rolla MarcinZBĄSZYNEK00:25:3100:25:38
#7 399234-Sikorski PawełZBĄSZYNEK00:25:4600:25:53
#8 40535-Ciółko KacperZBĄSZYNEK00:25:5200:26:02
#9 419036-Królik IreneuszZBĄSZYNEK00:26:1500:26:17
#10 48112-8Greczycho MilenaZBĄSZYNEK00:26:4000:26:46
#11 5217-11Kny TeresaZBĄSZYNEK00:26:5100:26:53
#12 9267-29Nowicka PaulinaZBĄSZYNEK00:30:5400:31:00
#13 943-30Kwiatek SylwiaZBĄSZYNEK00:32:0700:32:13
#14 10029-34Chłopek AgnieszkaZBĄSZYNEK00:33:1500:33:17
#15 4374-Mazur MarcinZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:19:3200:19:34
#16 9159-Kolecki DamianZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:21:0100:21:02
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1012-1Kolecka SylwiaZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:21:0100:21:02
#18 146912-Molenda TomaszZBĄSZYŃ00:21:3000:21:31
#19 2510022-Kubiak MaciejZBASZYN00:23:3400:23:35
#20 302526-Szaferski MaciejZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:00:0000:24:53
#21 3110927-Lehmann PawełZBĄSZYŃ00:24:5300:24:56
#22 3211428-Szott AdrianZBĄSZYŃOSP ZBĄSZYŃ00:24:5600:25:01
#23 3313229-Wargoś HubertZBASZYŃ00:25:0900:25:10
#24 428237-Maćkowski DominikZBĄSZYŃ-00:00:0000:26:25
#25 435238-Urban BartoszZBĄSZYŃPATRIOTYCZNY ZBĄSZYŃ00:26:2700:26:30
#26 4510140-Golon MaksymilianZBĄSZYŃ-00:26:3300:26:34
#27 5513743-Łodyga ErnestZBĄSZYŃ00:27:2100:27:23
#28 6011147-Krzyzaniak PrzemysławZBASZYN00:27:4700:27:54
#29 6436-15Grześko PatrycjaZBĄSZYŃ00:28:4400:28:46
#30 6613951-Wrębel JakubZBASZYNOSP ZBĄSZYŃ00:29:1300:29:17
#31 6713652-Obst JarosławZBĄSZYŃOSP ZBĄSZYŃ00:29:1300:29:17
#32 6814053-Raczkowiak AdrianZBASZYN00:29:1800:29:27
#33 7171-16Szaferska JuliaZBĄSZYŃ00:29:4100:29:50
#34 741457-Śliwa MaciejZBĄSZYŃ00:29:5500:29:56
#35 7589-18Gassem MonikaZBĄSZYŃ00:29:5500:30:00
#36 7841-20Szaferska MonikaZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:29:5700:30:06
#37 799459-Pawłowski MarcelZBĄSZYNSP. ZBĄSZYŃ00:30:1600:30:24
#38 819561-Pawłowski KrzysztofZBĄSZYN00:30:2100:30:30
#39 8460-23Wituła MonikaZBĄSZYŃ00:30:3100:30:35
#40 854-24Wargoś AleksandraZBĄSZYŃ00:30:3700:30:41
#41 8653-25Obst AgnieszkaZBĄSZYŃ00:30:3900:30:43
#42 87135-26Księżyk MarlenaZBĄSZYŃ00:30:4000:30:44
#43 884362-Korycki ŁukaszZBĄSZYŃ-00:30:4100:30:44
#44 8942-27Witkowska PatrycjaZBĄSZYŃ-00:30:4000:30:44
#45 912-28Pucek IzaZBASZYŃ00:30:3700:30:49
#46 9810566-Siedlarz GrzegorzZBĄSZYŃ00:32:4900:33:00
#47 10576-36Szaferska MartaZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:34:1400:34:24
#48 106116-37Mańkowska DariaZBĄSZYŃ-00:34:1300:34:24
#49 10739-38Miszta AgataZBĄSZYŃ00:34:2000:34:26
#50 10911571-Mańkowski MarcinZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:34:2100:34:30
#51 11013872-Jęcz ŁukaszZBASZYN00:34:1900:34:30
#52 1117773-Szaferski KarolZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:34:2100:34:30
#53 1125974-Szaferski WiktorZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:00:0000:34:31
#54 1133075-Klorek MarcinZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:34:1900:34:31
#55 114128-39Brumma-Szutta PaulinaZBĄSZYŃ-00:39:2300:39:35
#56 11512976-Brumma PiotrZBĄSZYŃ-00:39:2300:39:35
#57 8238-Wróbel MarcinZBASZYŃ00:20:3400:20:34
#58 127011-Molenda ŁukaszZBĄSZYŃ00:21:2100:21:22
#59 904463-Michalski MateuszZAKRZEWODLA RODZINY00:00:0000:30:47
#60 931964-Fabian PiotrTRZCIEL00:31:1400:31:19
#61 9955-33Zapotoczna KatarzynaTRZCIEL00:33:0600:33:08
#62 2413021-Ogaza WaldemarŚWIEBODZIN197200:23:2800:23:32
#63 228020-Stachecki PawełSWARZĘDZ00:23:1200:23:13
#64 1712415-Marchlewski AdrianSTRZYŻEWOTKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:22:4600:22:48
#65 1812716-Sołtysik JarosławSTRZYŻEWOTKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:22:5300:22:55
#66 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2388-3Brychcy-Nowak PaulinaSTRZYŻEWOTKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:23:1900:23:19
#67 4981-9Młodystach JoannaSTRZYŻEWOTKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:26:4400:26:47
#68 508741-Młodystach MaciejSTRZYŻEWOTKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:26:4400:26:47
#69 5121-10Michalska SylwiaSIEDLEC-00:26:4900:26:49
#70 5966-13Żok KingaSIEDLEC00:27:4700:27:47
#71 4647-6Krygier KatarzynaPRZYPROSTYNIA00:26:4000:26:41
#72 548342-Maćkowski MateuszPRZYPROSTYNIA00:26:5900:27:06
#73 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2612-Kłysz MaurycyPRZYPROSTYNIATKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:19:0200:19:03
#74 101767-Mikołajczyk ŁukaszOPALENICA00:33:2300:33:30
#75 102968-Konieczny BartłomiejOPALENICA00:33:2300:33:30
#76 1031069-Hofman MarcinOPALENICA00:33:2400:33:31
#77 5115-Piechota PiotrOPALENICA00:20:0300:20:04
#78 61106-Drobnik BłażejOPALENICAPROMIEŃ OPALENICA00:20:1400:20:14
#79 579945-Kaczmarek KrzysztofNW00:27:3900:27:44
#80 587446-Stachuła PatrykNW00:27:4000:27:44
#81 654850-Olender KarolNW00:28:4700:28:52
#82 6913454-Dziamski MarekNW00:29:3600:29:44
#83 9746-32Flak KatarzynaNW00:32:3400:32:40
#84 47119-7Skierecka MaciuszonekNOWY TOMYŚLKAJAKTYWNI00:26:4200:26:42
#85 6227-14Skrzypczak EmiliaNOWY TOMYŚLKAJAKTYWNI00:28:1100:28:12
#86 632449-Konieczny JakubNOWY TOMYŚL00:28:1200:28:12
#87 82104-21Mokrzycka EmiliaNOWY TOMYŚL00:30:3100:30:32
#88 83103-22Kasperczak AnnaNOWY TOMYŚL00:30:3200:30:33
#89 709855-Królikowski ŁukaszNOWY DWÓR 7800:00:0000:29:47
#90 1082270-Miszta MarcinNOWA WIEŚ ZBĄSKAKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:34:1900:34:26
#91 195417-Borkowski WojciechNĄDNIA00:00:0000:23:01
#92 444539-Masiewicz FilipNĄDNIA00:26:3000:26:32
#93 612648-Fimiński BartoszNĄDNIATKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:27:4800:27:59
#94 803360-Mania AndrzejNĄDNIA-00:30:2100:30:26
#95 117910-Tobys ŁukaszNĄDNIATKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:21:2000:21:20
#96 569144-Walczak SebastianMIĘDZYRZECZTEAM MIĘDZYRZECZ00:27:3700:27:43
#97 95126-31Fabijańczyk LidiaKRĘCKOBBL ZBĄSZYNEK00:32:0700:32:13
#98 969365-Fabijańczyk DamianKRĘCKO00:32:0700:32:13
#99 1612514-Piwecki PiotrKOPANICAWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA00:22:4400:22:45
#100 7757-Łaniecki DawidKOLSKO-00:20:2500:20:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności