Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tropem Wilczym Strzyżewo

Wyniki - 3 marca 2019, Strzyżewo

Msc
Nr
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1621-Śledź AdamBABIMOSTBKB BAKCYL/ I-SPORT00:18:0200:18:04
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2612-Kłysz MaurycyPRZYPROSTYNIATKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:19:0200:19:03
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31233-Król SebastianGRANOWODANFLOR TEAM00:19:0800:19:09
#4 4374-Mazur MarcinZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:19:3200:19:34
#5 5115-Piechota PiotrOPALENICA00:20:0300:20:04
#6 61106-Drobnik BłażejOPALENICAPROMIEŃ OPALENICA00:20:1400:20:14
#7 7757-Łaniecki DawidKOLSKO-00:20:2500:20:25
#8 8238-Wróbel MarcinZBASZYŃ00:20:3400:20:34
#9 9159-Kolecki DamianZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:21:0100:21:02
#10 117910-Tobys ŁukaszNĄDNIATKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:21:2000:21:20
#11 127011-Molenda ŁukaszZBĄSZYŃ00:21:2100:21:22
#12 146912-Molenda TomaszZBĄSZYŃ00:21:3000:21:31
#13 15813-Gracz PawełZBĄSZYNEK00:22:1700:22:17
#14 1612514-Piwecki PiotrKOPANICAWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA00:22:4400:22:45
#15 1712415-Marchlewski AdrianSTRZYŻEWOTKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:22:4600:22:48
#16 1812716-Sołtysik JarosławSTRZYŻEWOTKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:22:5300:22:55
#17 195417-Borkowski WojciechNĄDNIA00:00:0000:23:01
#18 206318-Marchewka MarcinŁOMNICA00:00:0000:23:07
#19 2112219-Szewczyk MateuszCHOBIENICE00:23:1000:23:11
#20 228020-Stachecki PawełSWARZĘDZ00:23:1200:23:13
#21 2413021-Ogaza WaldemarŚWIEBODZIN197200:23:2800:23:32
#22 2510022-Kubiak MaciejZBASZYN00:23:3400:23:35
#23 267223-Wichłacz ArkadiuszZBĄSZYNEK00:23:3200:23:42
#24 2712024-Wichłacz DamianZBĄSZYNEK00:24:2100:24:31
#25 286425-Nowak MichałCHROŚNICAOSP CHROSNICA00:24:3000:24:38
#26 302526-Szaferski MaciejZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:00:0000:24:53
#27 3110927-Lehmann PawełZBĄSZYŃ00:24:5300:24:56
#28 3211428-Szott AdrianZBĄSZYŃOSP ZBĄSZYŃ00:24:5600:25:01
#29 3313229-Wargoś HubertZBASZYŃ00:25:0900:25:10
#30 353130-Piosik ArturBABIMOSTKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:25:2100:25:24
#31 365731-Trinh Dat-TriBARNTRUPKAJAKTYNI00:25:3200:25:32
#32 3713332-Kornosz AdrianGRODZISK-00:25:2600:25:35
#33 383533-Rolla MarcinZBĄSZYNEK00:25:3100:25:38
#34 399234-Sikorski PawełZBĄSZYNEK00:25:4600:25:53
#35 40535-Ciółko KacperZBĄSZYNEK00:25:5200:26:02
#36 419036-Królik IreneuszZBĄSZYNEK00:26:1500:26:17
#37 428237-Maćkowski DominikZBĄSZYŃ-00:00:0000:26:25
#38 435238-Urban BartoszZBĄSZYŃPATRIOTYCZNY ZBĄSZYŃ00:26:2700:26:30
#39 444539-Masiewicz FilipNĄDNIA00:26:3000:26:32
#40 4510140-Golon MaksymilianZBĄSZYŃ-00:26:3300:26:34
#41 508741-Młodystach MaciejSTRZYŻEWOTKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:26:4400:26:47
#42 548342-Maćkowski MateuszPRZYPROSTYNIA00:26:5900:27:06
#43 5513743-Łodyga ErnestZBĄSZYŃ00:27:2100:27:23
#44 569144-Walczak SebastianMIĘDZYRZECZTEAM MIĘDZYRZECZ00:27:3700:27:43
#45 579945-Kaczmarek KrzysztofNW00:27:3900:27:44
#46 587446-Stachuła PatrykNW00:27:4000:27:44
#47 6011147-Krzyzaniak PrzemysławZBASZYN00:27:4700:27:54
#48 612648-Fimiński BartoszNĄDNIATKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:27:4800:27:59
#49 632449-Konieczny JakubNOWY TOMYŚL00:28:1200:28:12
#50 654850-Olender KarolNW00:28:4700:28:52
#51 6613951-Wrębel JakubZBASZYNOSP ZBĄSZYŃ00:29:1300:29:17
#52 6713652-Obst JarosławZBĄSZYŃOSP ZBĄSZYŃ00:29:1300:29:17
#53 6814053-Raczkowiak AdrianZBASZYN00:29:1800:29:27
#54 6913454-Dziamski MarekNW00:29:3600:29:44
#55 709855-Królikowski ŁukaszNOWY DWÓR 7800:00:0000:29:47
#56 734956-Muchajer StanislawCHOBIENICE00:29:5400:29:55
#57 741457-Śliwa MaciejZBĄSZYŃ00:29:5500:29:56
#58 779758-Miszta KarolDĄBRÓWKAKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:30:0100:30:04
#59 799459-Pawłowski MarcelZBĄSZYNSP. ZBĄSZYŃ00:30:1600:30:24
#60 803360-Mania AndrzejNĄDNIA-00:30:2100:30:26
#61 819561-Pawłowski KrzysztofZBĄSZYN00:30:2100:30:30
#62 884362-Korycki ŁukaszZBĄSZYŃ-00:30:4100:30:44
#63 904463-Michalski MateuszZAKRZEWODLA RODZINY00:00:0000:30:47
#64 931964-Fabian PiotrTRZCIEL00:31:1400:31:19
#65 969365-Fabijańczyk DamianKRĘCKO00:32:0700:32:13
#66 9810566-Siedlarz GrzegorzZBĄSZYŃ00:32:4900:33:00
#67 101767-Mikołajczyk ŁukaszOPALENICA00:33:2300:33:30
#68 102968-Konieczny BartłomiejOPALENICA00:33:2300:33:30
#69 1031069-Hofman MarcinOPALENICA00:33:2400:33:31
#70 1082270-Miszta MarcinNOWA WIEŚ ZBĄSKAKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:34:1900:34:26
#71 10911571-Mańkowski MarcinZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:34:2100:34:30
#72 11013872-Jęcz ŁukaszZBASZYN00:34:1900:34:30
#73 1117773-Szaferski KarolZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:34:2100:34:30
#74 1125974-Szaferski WiktorZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:00:0000:34:31
#75 1133075-Klorek MarcinZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:34:1900:34:31
#76 11512976-Brumma PiotrZBĄSZYŃ-00:39:2300:39:35
#77 11710677-Dankowski ZbigniewGLINNOEOD00:43:2000:43:23
#78 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13102-2Franczyk WioletaBIADOLINYJUREK ŻELIGOWSKIEGO00:21:2500:21:26
#79 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2388-3Brychcy-Nowak PaulinaSTRZYŻEWOTKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:23:1900:23:19
#80 2984-4Mazur AgnieszkaZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:24:5000:24:53
#81 3496-5Piosik KatarzynaBABIMOSTKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:25:2000:25:23
#82 4647-6Krygier KatarzynaPRZYPROSTYNIA00:26:4000:26:41
#83 47119-7Skierecka MaciuszonekNOWY TOMYŚLKAJAKTYWNI00:26:4200:26:42
#84 48112-8Greczycho MilenaZBĄSZYNEK00:26:4000:26:46
#85 4981-9Młodystach JoannaSTRZYŻEWOTKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:26:4400:26:47
#86 5121-10Michalska SylwiaSIEDLEC-00:26:4900:26:49
#87 5217-11Kny TeresaZBĄSZYNEK00:26:5100:26:53
#88 536-12Kondracka AgataBABIMOSTKOLECTEAM00:26:5500:26:59
#89 5966-13Żok KingaSIEDLEC00:27:4700:27:47
#90 6227-14Skrzypczak EmiliaNOWY TOMYŚLKAJAKTYWNI00:28:1100:28:12
#91 6436-15Grześko PatrycjaZBĄSZYŃ00:28:4400:28:46
#92 7171-16Szaferska JuliaZBĄSZYŃ00:29:4100:29:50
#93 7251-17Muchajer JuliaCHOBIENICE00:29:5200:29:53
#94 7589-18Gassem MonikaZBĄSZYŃ00:29:5500:30:00
#95 7678-19Miszta MilenaDĄBRÓWKAKOLECTEAM00:30:0000:30:03
#96 7841-20Szaferska MonikaZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:29:5700:30:06
#97 82104-21Mokrzycka EmiliaNOWY TOMYŚL00:30:3100:30:32
#98 83103-22Kasperczak AnnaNOWY TOMYŚL00:30:3200:30:33
#99 8460-23Wituła MonikaZBĄSZYŃ00:30:3100:30:35
#100 854-24Wargoś AleksandraZBĄSZYŃ00:30:3700:30:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności