Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tropem Wilczym Strzyżewo

Wyniki - 3 marca 2019, Strzyżewo

Msc
Nr
M
K
-
-
#1 195417-Borkowski WojciechNĄDNIA00:00:0000:23:01
#2 11512976-Brumma PiotrZBĄSZYŃ-00:39:2300:39:35
#3 114128-39Brumma-Szutta PaulinaZBĄSZYŃ-00:39:2300:39:35
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2388-3Brychcy-Nowak PaulinaSTRZYŻEWOTKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:23:1900:23:19
#5 10029-34Chłopek AgnieszkaZBĄSZYNEK00:33:1500:33:17
#6 40535-Ciółko KacperZBĄSZYNEK00:25:5200:26:02
#7 116107-40Dankowska AlicjaGLINNO00:43:1900:43:22
#8 104108-35Dankowska EmiliaGLINNO00:34:2100:34:23
#9 11710677-Dankowski ZbigniewGLINNOEOD00:43:2000:43:23
#10 61106-Drobnik BłażejOPALENICAPROMIEŃ OPALENICA00:20:1400:20:14
#11 6913454-Dziamski MarekNW00:29:3600:29:44
#12 931964-Fabian PiotrTRZCIEL00:31:1400:31:19
#13 969365-Fabijańczyk DamianKRĘCKO00:32:0700:32:13
#14 95126-31Fabijańczyk LidiaKRĘCKOBBL ZBĄSZYNEK00:32:0700:32:13
#15 612648-Fimiński BartoszNĄDNIATKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:27:4800:27:59
#16 9746-32Flak KatarzynaNW00:32:3400:32:40
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13102-2Franczyk WioletaBIADOLINYJUREK ŻELIGOWSKIEGO00:21:2500:21:26
#18 7589-18Gassem MonikaZBĄSZYŃ00:29:5500:30:00
#19 4510140-Golon MaksymilianZBĄSZYŃ-00:26:3300:26:34
#20 15813-Gracz PawełZBĄSZYNEK00:22:1700:22:17
#21 48112-8Greczycho MilenaZBĄSZYNEK00:26:4000:26:46
#22 6436-15Grześko PatrycjaZBĄSZYŃ00:28:4400:28:46
#23 1031069-Hofman MarcinOPALENICA00:33:2400:33:31
#24 11013872-Jęcz ŁukaszZBASZYN00:34:1900:34:30
#25 579945-Kaczmarek KrzysztofNW00:27:3900:27:44
#26 83103-22Kasperczak AnnaNOWY TOMYŚL00:30:3200:30:33
#27 1133075-Klorek MarcinZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:34:1900:34:31
#28 5217-11Kny TeresaZBĄSZYNEK00:26:5100:26:53
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1012-1Kolecka SylwiaZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:21:0100:21:02
#30 9159-Kolecki DamianZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:21:0100:21:02
#31 536-12Kondracka AgataBABIMOSTKOLECTEAM00:26:5500:26:59
#32 102968-Konieczny BartłomiejOPALENICA00:33:2300:33:30
#33 632449-Konieczny JakubNOWY TOMYŚL00:28:1200:28:12
#34 3713332-Kornosz AdrianGRODZISK-00:25:2600:25:35
#35 884362-Korycki ŁukaszZBĄSZYŃ-00:30:4100:30:44
#36 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31233-Król SebastianGRANOWODANFLOR TEAM00:19:0800:19:09
#37 419036-Królik IreneuszZBĄSZYNEK00:26:1500:26:17
#38 709855-Królikowski ŁukaszNOWY DWÓR 7800:00:0000:29:47
#39 4647-6Krygier KatarzynaPRZYPROSTYNIA00:26:4000:26:41
#40 6011147-Krzyzaniak PrzemysławZBASZYN00:27:4700:27:54
#41 87135-26Księżyk MarlenaZBĄSZYŃ00:30:4000:30:44
#42 2510022-Kubiak MaciejZBASZYN00:23:3400:23:35
#43 943-30Kwiatek SylwiaZBĄSZYNEK00:32:0700:32:13
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2612-Kłysz MaurycyPRZYPROSTYNIATKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:19:0200:19:03
#45 3110927-Lehmann PawełZBĄSZYŃ00:24:5300:24:56
#46 428237-Maćkowski DominikZBĄSZYŃ-00:00:0000:26:25
#47 548342-Maćkowski MateuszPRZYPROSTYNIA00:26:5900:27:06
#48 803360-Mania AndrzejNĄDNIA-00:30:2100:30:26
#49 106116-37Mańkowska DariaZBĄSZYŃ-00:34:1300:34:24
#50 10911571-Mańkowski MarcinZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:34:2100:34:30
#51 206318-Marchewka MarcinŁOMNICA00:00:0000:23:07
#52 1712415-Marchlewski AdrianSTRZYŻEWOTKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:22:4600:22:48
#53 444539-Masiewicz FilipNĄDNIA00:26:3000:26:32
#54 2984-4Mazur AgnieszkaZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:24:5000:24:53
#55 4374-Mazur MarcinZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:19:3200:19:34
#56 5121-10Michalska SylwiaSIEDLEC-00:26:4900:26:49
#57 904463-Michalski MateuszZAKRZEWODLA RODZINY00:00:0000:30:47
#58 101767-Mikołajczyk ŁukaszOPALENICA00:33:2300:33:30
#59 10739-38Miszta AgataZBĄSZYŃ00:34:2000:34:26
#60 779758-Miszta KarolDĄBRÓWKAKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:30:0100:30:04
#61 1082270-Miszta MarcinNOWA WIEŚ ZBĄSKAKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:34:1900:34:26
#62 7678-19Miszta MilenaDĄBRÓWKAKOLECTEAM00:30:0000:30:03
#63 82104-21Mokrzycka EmiliaNOWY TOMYŚL00:30:3100:30:32
#64 146912-Molenda TomaszZBĄSZYŃ00:21:3000:21:31
#65 127011-Molenda ŁukaszZBĄSZYŃ00:21:2100:21:22
#66 7251-17Muchajer JuliaCHOBIENICE00:29:5200:29:53
#67 734956-Muchajer StanislawCHOBIENICE00:29:5400:29:55
#68 4981-9Młodystach JoannaSTRZYŻEWOTKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:26:4400:26:47
#69 508741-Młodystach MaciejSTRZYŻEWOTKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:26:4400:26:47
#70 286425-Nowak MichałCHROŚNICAOSP CHROSNICA00:24:3000:24:38
#71 9267-29Nowicka PaulinaZBĄSZYNEK00:30:5400:31:00
#72 8653-25Obst AgnieszkaZBĄSZYŃ00:30:3900:30:43
#73 6713652-Obst JarosławZBĄSZYŃOSP ZBĄSZYŃ00:29:1300:29:17
#74 2413021-Ogaza WaldemarŚWIEBODZIN197200:23:2800:23:32
#75 654850-Olender KarolNW00:28:4700:28:52
#76 819561-Pawłowski KrzysztofZBĄSZYN00:30:2100:30:30
#77 799459-Pawłowski MarcelZBĄSZYNSP. ZBĄSZYŃ00:30:1600:30:24
#78 5115-Piechota PiotrOPALENICA00:20:0300:20:04
#79 353130-Piosik ArturBABIMOSTKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:25:2100:25:24
#80 3496-5Piosik KatarzynaBABIMOSTKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:25:2000:25:23
#81 1612514-Piwecki PiotrKOPANICAWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA00:22:4400:22:45
#82 912-28Pucek IzaZBASZYŃ00:30:3700:30:49
#83 6814053-Raczkowiak AdrianZBASZYN00:29:1800:29:27
#84 383533-Rolla MarcinZBĄSZYNEK00:25:3100:25:38
#85 9810566-Siedlarz GrzegorzZBĄSZYŃ00:32:4900:33:00
#86 399234-Sikorski PawełZBĄSZYNEK00:25:4600:25:53
#87 47119-7Skierecka MaciuszonekNOWY TOMYŚLKAJAKTYWNI00:26:4200:26:42
#88 6227-14Skrzypczak EmiliaNOWY TOMYŚLKAJAKTYWNI00:28:1100:28:12
#89 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1621-Śledź AdamBABIMOSTBKB BAKCYL/ I-SPORT00:18:0200:18:04
#90 741457-Śliwa MaciejZBĄSZYŃ00:29:5500:29:56
#91 1812716-Sołtysik JarosławSTRZYŻEWOTKKF “ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃ00:22:5300:22:55
#92 228020-Stachecki PawełSWARZĘDZ00:23:1200:23:13
#93 587446-Stachuła PatrykNW00:27:4000:27:44
#94 7171-16Szaferska JuliaZBĄSZYŃ00:29:4100:29:50
#95 10576-36Szaferska MartaZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:34:1400:34:24
#96 7841-20Szaferska MonikaZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:29:5700:30:06
#97 1117773-Szaferski KarolZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:34:2100:34:30
#98 302526-Szaferski MaciejZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:00:0000:24:53
#99 1125974-Szaferski WiktorZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:00:0000:34:31
#100 2112219-Szewczyk MateuszCHOBIENICE00:23:1000:23:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności