Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Tropem Wilczym Strzyżewo

Wyniki - 3 marca 2019, Strzyżewo

Msc
Nr
M
K
-
-
#1 146912-Molenda TomaszZBĄSZYŃ00:21:3000:21:31
#2 15813-Gracz PawełZBĄSZYNEK00:22:1700:22:17
#3 195417-Borkowski WojciechNĄDNIA00:00:0000:23:01
#4 206318-Marchewka MarcinŁOMNICA00:00:0000:23:07
#5 2112219-Szewczyk MateuszCHOBIENICE00:23:1000:23:11
#6 228020-Stachecki PawełSWARZĘDZ00:23:1200:23:13
#7 2510022-Kubiak MaciejZBASZYN00:23:3400:23:35
#8 267223-Wichłacz ArkadiuszZBĄSZYNEK00:23:3200:23:42
#9 2712024-Wichłacz DamianZBĄSZYNEK00:24:2100:24:31
#10 3110927-Lehmann PawełZBĄSZYŃ00:24:5300:24:56
#11 3313229-Wargoś HubertZBASZYŃ00:25:0900:25:10
#12 383533-Rolla MarcinZBĄSZYNEK00:25:3100:25:38
#13 399234-Sikorski PawełZBĄSZYNEK00:25:4600:25:53
#14 40535-Ciółko KacperZBĄSZYNEK00:25:5200:26:02
#15 419036-Królik IreneuszZBĄSZYNEK00:26:1500:26:17
#16 444539-Masiewicz FilipNĄDNIA00:26:3000:26:32
#17 4647-6Krygier KatarzynaPRZYPROSTYNIA00:26:4000:26:41
#18 48112-8Greczycho MilenaZBĄSZYNEK00:26:4000:26:46
#19 5217-11Kny TeresaZBĄSZYNEK00:26:5100:26:53
#20 548342-Maćkowski MateuszPRZYPROSTYNIA00:26:5900:27:06
#21 5513743-Łodyga ErnestZBĄSZYŃ00:27:2100:27:23
#22 579945-Kaczmarek KrzysztofNW00:27:3900:27:44
#23 587446-Stachuła PatrykNW00:27:4000:27:44
#24 5966-13Żok KingaSIEDLEC00:27:4700:27:47
#25 6011147-Krzyzaniak PrzemysławZBASZYN00:27:4700:27:54
#26 632449-Konieczny JakubNOWY TOMYŚL00:28:1200:28:12
#27 6436-15Grześko PatrycjaZBĄSZYŃ00:28:4400:28:46
#28 654850-Olender KarolNW00:28:4700:28:52
#29 6814053-Raczkowiak AdrianZBASZYN00:29:1800:29:27
#30 6913454-Dziamski MarekNW00:29:3600:29:44
#31 709855-Królikowski ŁukaszNOWY DWÓR 7800:00:0000:29:47
#32 7171-16Szaferska JuliaZBĄSZYŃ00:29:4100:29:50
#33 7251-17Muchajer JuliaCHOBIENICE00:29:5200:29:53
#34 734956-Muchajer StanislawCHOBIENICE00:29:5400:29:55
#35 741457-Śliwa MaciejZBĄSZYŃ00:29:5500:29:56
#36 7589-18Gassem MonikaZBĄSZYŃ00:29:5500:30:00
#37 819561-Pawłowski KrzysztofZBĄSZYN00:30:2100:30:30
#38 82104-21Mokrzycka EmiliaNOWY TOMYŚL00:30:3100:30:32
#39 83103-22Kasperczak AnnaNOWY TOMYŚL00:30:3200:30:33
#40 8460-23Wituła MonikaZBĄSZYŃ00:30:3100:30:35
#41 854-24Wargoś AleksandraZBĄSZYŃ00:30:3700:30:41
#42 8653-25Obst AgnieszkaZBĄSZYŃ00:30:3900:30:43
#43 87135-26Księżyk MarlenaZBĄSZYŃ00:30:4000:30:44
#44 912-28Pucek IzaZBASZYŃ00:30:3700:30:49
#45 9267-29Nowicka PaulinaZBĄSZYNEK00:30:5400:31:00
#46 931964-Fabian PiotrTRZCIEL00:31:1400:31:19
#47 943-30Kwiatek SylwiaZBĄSZYNEK00:32:0700:32:13
#48 969365-Fabijańczyk DamianKRĘCKO00:32:0700:32:13
#49 9746-32Flak KatarzynaNW00:32:3400:32:40
#50 9810566-Siedlarz GrzegorzZBĄSZYŃ00:32:4900:33:00
#51 9955-33Zapotoczna KatarzynaTRZCIEL00:33:0600:33:08
#52 10029-34Chłopek AgnieszkaZBĄSZYNEK00:33:1500:33:17
#53 101767-Mikołajczyk ŁukaszOPALENICA00:33:2300:33:30
#54 102968-Konieczny BartłomiejOPALENICA00:33:2300:33:30
#55 1031069-Hofman MarcinOPALENICA00:33:2400:33:31
#56 104108-35Dankowska EmiliaGLINNO00:34:2100:34:23
#57 10739-38Miszta AgataZBĄSZYŃ00:34:2000:34:26
#58 11013872-Jęcz ŁukaszZBASZYN00:34:1900:34:30
#59 116107-40Dankowska AlicjaGLINNO00:43:1900:43:22
#60 5115-Piechota PiotrOPALENICA00:20:0300:20:04
#61 8238-Wróbel MarcinZBASZYŃ00:20:3400:20:34
#62 127011-Molenda ŁukaszZBĄSZYŃ00:21:2100:21:22
#63 3713332-Kornosz AdrianGRODZISK-00:25:2600:25:35
#64 428237-Maćkowski DominikZBĄSZYŃ-00:00:0000:26:25
#65 4510140-Golon MaksymilianZBĄSZYŃ-00:26:3300:26:34
#66 5121-10Michalska SylwiaSIEDLEC-00:26:4900:26:49
#67 803360-Mania AndrzejNĄDNIA-00:30:2100:30:26
#68 884362-Korycki ŁukaszZBĄSZYŃ-00:30:4100:30:44
#69 8942-27Witkowska PatrycjaZBĄSZYŃ-00:30:4000:30:44
#70 106116-37Mańkowska DariaZBĄSZYŃ-00:34:1300:34:24
#71 114128-39Brumma-Szutta PaulinaZBĄSZYŃ-00:39:2300:39:35
#72 11512976-Brumma PiotrZBĄSZYŃ-00:39:2300:39:35
#73 7757-Łaniecki DawidKOLSKO-00:20:2500:20:25
#74 2413021-Ogaza WaldemarŚWIEBODZIN197200:23:2800:23:32
#75 95126-31Fabijańczyk LidiaKRĘCKOBBL ZBĄSZYNEK00:32:0700:32:13
#76 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1621-Śledź AdamBABIMOSTBKB BAKCYL/ I-SPORT00:18:0200:18:04
#77 302526-Szaferski MaciejZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:00:0000:24:53
#78 7841-20Szaferska MonikaZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:29:5700:30:06
#79 10576-36Szaferska MartaZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:34:1400:34:24
#80 10911571-Mańkowski MarcinZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:34:2100:34:30
#81 1117773-Szaferski KarolZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:34:2100:34:30
#82 1125974-Szaferski WiktorZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:00:0000:34:31
#83 1133075-Klorek MarcinZBĄSZYŃCHŁODNA TEAM00:34:1900:34:31
#84 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31233-Król SebastianGRANOWODANFLOR TEAM00:19:0800:19:09
#85 904463-Michalski MateuszZAKRZEWODLA RODZINY00:00:0000:30:47
#86 11710677-Dankowski ZbigniewGLINNOEOD00:43:2000:43:23
#87 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13102-2Franczyk WioletaBIADOLINYJUREK ŻELIGOWSKIEGO00:21:2500:21:26
#88 365731-Trinh Dat-TriBARNTRUPKAJAKTYNI00:25:3200:25:32
#89 47119-7Skierecka MaciuszonekNOWY TOMYŚLKAJAKTYWNI00:26:4200:26:42
#90 6227-14Skrzypczak EmiliaNOWY TOMYŚLKAJAKTYWNI00:28:1100:28:12
#91 536-12Kondracka AgataBABIMOSTKOLECTEAM00:26:5500:26:59
#92 7678-19Miszta MilenaDĄBRÓWKAKOLECTEAM00:30:0000:30:03
#93 2984-4Mazur AgnieszkaZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:24:5000:24:53
#94 3496-5Piosik KatarzynaBABIMOSTKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:25:2000:25:23
#95 353130-Piosik ArturBABIMOSTKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:25:2100:25:24
#96 779758-Miszta KarolDĄBRÓWKAKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:30:0100:30:04
#97 1082270-Miszta MarcinNOWA WIEŚ ZBĄSKAKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:34:1900:34:26
#98 4374-Mazur MarcinZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:19:3200:19:34
#99 9159-Kolecki DamianZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:21:0100:21:02
#100 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1012-1Kolecka SylwiaZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK00:21:0100:21:02

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności