Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Inverness 386

Wyniki - 9 marca 2019, Inverness

Cityzen_ General
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Finlay Uisdean MaclennanSM20-2473.93 %00:17:271-Inverness Harriers AAC
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Jack TrevelyanVM40-4475.89 %00:18:152-Highland Hill Runners
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Calum FaulknerVM35-3969.65 %00:19:103-Ross County AC
#4 4Fraser MackintoshVM50-5477.90 %00:19:144-Highland Hill Runners
#5 5Alex EllenJM15-1770.20 %00:19:315-Ross County AC
#6 6Michael StallardVM35-3966.98 %00:19:416-Fusion Triathlon Club
#7 7Stuart ForrestVM35-3967.12 %00:19:467-Highland Hill Runners
#8 8David BullSM30-3465.10 %00:19:528-
#9 9Rod SampsonVM45-4971.30 %00:20:029-
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10Caroline MarwickSW30-3473.88 %00:20:10-1Inverness Harriers AAC
#11 11Sam BurnettJM11-1470.73 %00:20:3010-Inverness Harriers AAC
#12 12Mark K DelahuntyVM45-4968.68 %00:20:3911-Ealing, Southall Middlesex AC
#13 13Tom McwilliamVM45-4969.29 %00:20:4712-Inverness Harriers AAC
#14 14Ross Paul McbrideVM40-4466.77 %00:20:5513-Defence Sports Recreation
#15 15John-James DaySM20-2461.38 %00:21:0114-
#16 16Andy TraillVM45-4965.82 %00:21:3315-Newburgh Dunes Running Club
#17 17Brian RossVM45-4966.18 %00:21:3516-
#18 18Siggy Craig-GouldVM40-4463.51 %00:21:3917-
#19 19Cameron CharltonJM15-1764.23 %00:21:4018-
#20 20Martin GordonVM45-4965.87 %00:21:4119-Triathlon Inverness
#21 21Niall RossSM20-2459.31 %00:21:4520-Highland Hill Runners
#22 22Damian BakerVM40-4463.87 %00:21:5221-Daventry AAC
#23 23Colin SalisburyVM50-5468.92 %00:21:5622-Inverness Orienteering Club
#24 24David GrantVM40-4463.05 %00:21:5823-
#25 25Aidan MccourtSM30-3458.85 %00:22:0224-
#26 26Ian ThomsonVM50-5468.30 %00:22:0825-
#27 27Fraser MacbeathSM30-3458.58 %00:22:0826-
#28 28Shaun MacleanSM30-3458.17 %00:22:1427-
#29 29Billy SkinnerVM50-5466.99 %00:22:2228-Inverness Harriers AAC
#30 30Gordon WatsonVM50-5466.42 %00:22:2329-
#31 31James LairdVM50-5465.65 %00:22:2830-Inverness Orienteering Club
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !32Eilidh RossVW35-3967.66 %00:22:28-2
#33 33David Waudby-WestVM50-5466.44 %00:22:3331-Inverness Harriers AAC
#34 34Seamus HerronSM20-2455.72 %00:23:0932-
#35 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 35Kirsten Samara McstaySW25-2963.34 %00:23:22-3
#36 36James TrotmanSM25-2955.24 %00:23:2333-
#37 37Bradley MiddletonSM20-2455.70 %00:23:2434-
#38 38Anna MacarthurVW35-3963.71 %00:23:28-4Triathlon Inverness
#39 39Joshua MacdonaldJM11-1461.48 %00:23:3535-
#40 40Hector Waudby-WestSM25-2954.58 %00:23:3836-Edinburgh Triathletes
#41 41Michael ByrneVM35-3956.17 %00:23:4637-
#42 42Mara DuffyJW11-1468.42 %00:23:48-5
#43 43Calum MacleodJM11-1462.38 %00:23:5038-
#44 44Bill BarronVM55-5966.02 %00:23:5339-
#45 45Tom BurnettJM11-1459.22 %00:23:5740-
#46 46John JohnstonVM55-5964.67 %00:23:5841-Inverness Harriers AAC
#47 47Andrew HaySM20-2453.64 %00:24:0342-Perth Strathtay Harriers
#48 48Sarah CookSW25-2961.50 %00:24:04-6
#49 49Michael KaneVM55-5963.76 %00:24:0643-Metro Aberdeen RRC
#50 50Steve StewartVM50-5462.12 %00:24:2044-
#51 51Derek GlasgowVM50-5462.56 %00:24:2145-Inverness Harriers AAC
#52 52Maureen MackieVW50-5470.23 %00:24:28-7Nairn Road runners
#53 53Robert RatcliffeVM60-6466.05 %00:24:3046-
#54 54Dougal MacewanSM20-2452.62 %00:24:3147-Defence Sports Recreation
#55 55Kyle MclarenJM11-1457.62 %00:24:3748-
#56 56Michael MacdonaldJM15-1754.66 %00:24:4249-
#57 57Angus TrevelyanJM11-1460.03 %00:24:4650-
#58 58Sarah AttwoodVW35-3960.73 %00:24:47-8York Knavesmire Harriers
#59 59Shona MacphersonVW40-4462.50 %00:24:48-9
#60 60Ruaridh EllenJM11-1457.19 %00:24:4851-Ross County AC
#61 61Duncan Alexander MansonVM50-5460.91 %00:24:4952-
#62 62Malcolm MacleodVM45-4957.95 %00:24:5153-
#63 63Miles HolwaySM30-3452.28 %00:24:5254-
#64 64Tim StoweVM60-6466.33 %00:25:0355-
#65 65Debbie SaintVW45-4963.88 %00:25:06-10Burgess Hill Runners
#66 66Matthew GerryVM40-4455.42 %00:25:1256-
#67 67Scott WeirVM45-4956.25 %00:25:1357-
#68 68Ann SmartVW55-5970.62 %00:25:18-11Inverness Harriers AAC
#69 69Paul MorleyVM40-4455.17 %00:25:1958-
#70 70John DayVM65-6967.43 %00:25:2059-
#71 71Gillian GrantVW40-4461.14 %00:25:21-12
#72 72Colin NaismithVM35-3951.89 %00:25:3460-
#73 73Derek FraserVM50-5459.05 %00:25:3661-
#74 74Andy WatsonJM15-1752.60 %00:25:4062-
#75 75Elizabeth-Anne CroallSW30-3457.81 %00:25:43-13
#76 76Bruce WaresVM55-5959.64 %00:25:4663-
#77 77Matthew DaviesSM20-2449.77 %00:25:5564-Edinburgh AC
#78 78Fraser MacdonaldVM45-4956.35 %00:25:5865-Inverness Leisure jogscotland
#79 79Catriona LiddellVW45-4962.35 %00:25:59-14Perth Road Runners
#80 80Alison MathesonVW45-4962.95 %00:26:00-15Inverness Orienteering Club
#81 81Jodie BrumheadSW25-2956.85 %00:26:02-16
#82 82G BrowneVM40-4452.55 %00:26:1066-Lytham St. Annes RRC
#83 83Christopher SmithVM50-5458.07 %00:26:1467-Giffnock North AAC
#84 84Brian JamesVM60-6463.14 %00:26:1968-
#85 85Ray AikenVM65-6964.87 %00:26:2069-Keith District AAC
#86 86James MclarenVM45-4955.53 %00:26:2170-
#87 87Nick WalkerSM25-2949.02 %00:26:2171-
#88 88Elisabeth SmartVW60-6473.58 %00:26:22-17Forres Harriers
#89 89Maggie TrevelyanVW40-4457.99 %00:26:23-18
#90 90Garry HainingVM35-3951.20 %00:26:2872-
#91 91Carolyn CloadVW40-4457.66 %00:26:32-19Inverness Orienteering Club
#92 92Gavin GilchristSM30-3448.59 %00:26:3773-
#93 93Hugh StevenageVM50-5456.79 %00:26:3774-Burgess Hill Runners
#94 94Matthew ByeSM20-2448.22 %00:26:4575-Aberdeen UOTC
#95 95Molly DuncanSW20-2454.98 %00:26:55-20
#96 96Matt GoddenSM20-2447.90 %00:26:5676-
#97 97Jimmy JohnstonVM55-5957.23 %00:27:0577-
#98 98Mary WalshVW45-4959.05 %00:27:26-21Ealing, Southall Middlesex AC
#99 99Alice AtkinsonVW35-3955.03 %00:27:30-22Westpark AC
#100 100Malcolm HallVM55-5957.30 %00:27:3178-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności