Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

Wyniki - 9 marca 2019, Karpacz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Michał RajcaGVT BMC Triathlon TeamWrocław19901-02:06:15
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22Dominik GrządzielATTIQ TEAMDziekanowice19832-02:10:49
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 35Paweł CzerniakKarkonosz Running TeamSosnówka19853-02:12:53
#4 43Piotr UznańskiEuroclear Running TeamKraków19864-02:14:28
#5 5434Dominik WłodarkiewiczDynafit PolskaPoznań19745-02:16:01
#6 6428Vaidas Žlabys19866-02:16:01
#7 74Maciej Dombrowskirunning.chef / way2champPrzemyśl19897-02:19:21
#8 8207Petr MartinovskýSK Babice / JELITA.RUNOpočno19868-02:22:37
#9 911Piotr PaszyńskiUKS Orientuś ŁódźŁódź19819-02:22:48
#10 109Maurycy Oleksiewicztrucht.com / Szakale Bałut ŁódźŁódź198210-02:22:50
#11 1112Roman FicekMuay Running TeamSkawica198911-02:23:41
#12 12430Thomas Muschinski199112-02:23:51
#13 13411Wojciech Dybiżbański198813-02:24:56
#14 14383Tomasz WolbachWolne ŚlimakiPoznań198214-02:25:13
#15 156Rafał BielawaINOV-8 POLSKAWrocław197315-02:25:15
#16 16175Mariusz KupczakKB SobótkaRogów Sobócki197616-02:25:15
#17 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1715Katarzyna SolińskaCisowianka TeamKraków1990-102:25:41
#18 18113Mateusz GryczkaNBR TEAMLeszno198317-02:25:51
#19 19149Roger KarwaczyńskiPiechowice198818-02:25:55
#20 20287Jacek RubikowskiŻyrardów199019-02:26:32
#21 21262Mateusz PiątekSM KaMos/ Hercog Running TeamBukowno199120-02:26:32
#22 2267Tomek CuryłoŻory197621-02:28:50
#23 23270Tomasz PolanskiManekinBydgoszcz197522-02:28:55
#24 24332Marek SwobodaGłuszyca198423-02:29:00
#25 2513Maciej KucharczykMarcin Swierc TEAMChoszczno197624-02:29:04
#26 2660Dominik ChmielewskiTT SzczecinSzczecin198125-02:29:53
#27 27306Jakub SkudlarskiPRO-RUN WROCŁAWWrocław199126-02:31:18
#28 28406Kuba Borucki198727-02:31:50
#29 29368Slawomir WaszekKarkonosz Running TeamWROCŁAW198028-02:32:13
#30 3028Michał AsperskiKlub Biegacza SupermaratończykKalisz197729-02:33:10
#31 3135Vaidotas BaužysRunglorious BastardsVilnius198330-02:33:11
#32 32105Jarek GonczarenkoŻywiec198031-02:33:19
#33 33240Dariusz OlszakM SPORT TEAMLubin198832-02:34:15
#34 34323Sebastian StokłosaLesz No Limits RunnersLeszno199433-02:35:29
#35 35250Artur PadewskiTrail Runners JaworznoJaworzno197234-02:35:36
#36 3634Mariusz BartosińskiZałoga GórskaWarszawa197335-02:35:41
#37 37404Maciej Adamczyk198136-02:35:44
#38 38283Oswald Rodrigo PereiraHercog running teamWarszawa198437-02:36:00
#39 39226Maciek Nerskingrunner.comWarszawa197938-02:36:01
#40 40204Sergei MalinKucha Mala SportSt. Petersburg198039-02:36:14
#41 41344Wojciech SzkołaNatural Born RunnersPoznań198540-02:36:22
#42 42391Łukasz WróbelPozytywnie Zakręceni/ Mountain Fuel Maraton Leszno/Polska/ Leszno197841-02:37:06
#43 43219Paweł MilczarekWOZ-TRANS / Road to UTMBDobrzyca198942-02:37:07
#44 44220Zbigniew MiśZabajka team trailPoznań198843-02:37:16
#45 45395Artur ZarzyńskiMPK Wybieganie05-077197644-02:37:18
#46 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !46378Katarzyna WilkPleśna1985-202:37:31
#47 47118Marcin GwiżdżJaworzno197345-02:38:06
#48 48254Sigitas PasakinskasLTU TRAIL RUNNING PEOPLEVilnius198246-02:38:11
#49 49199Błażej ŁyjakChata Biegacza K34Wrocław197947-02:38:17
#50 50236Jan Nyka#runultratrailWarszawa197048-02:38:25
#51 51252Rafał PaprzyckiNBR TEAMPoznań197649-02:38:59
#52 5297Jakub GeppertAdRunaLine Running TeamPoznań198450-02:39:55
#53 53321Włodzimierz StepakKB Aktywni KoninRudzica196951-02:40:11
#54 5489Paweł Filipekbiegusiem.plWarszawa198152-02:40:15
#55 55265Grzegorz Pindurpoznan197453-02:40:55
#56 56284Tomek RopelewskiZgrupka TeamPoznań199154-02:41:38
#57 57138Tomasz JeziorskiŁódź198155-02:41:40
#58 58257Bartek PawlakOstrów Wielkopolski198656-02:42:00
#59 598Rafał KotGóral z Mazur / KB Jurund SzczytnoSzczytno197957-02:42:03
#60 60229Tomasz NiezgódkaFaktoringEkspert.plWrocław197058-02:42:31
#61 6154Kamil BujakCisowianka Team PlNałęczów198759-02:42:33
#62 62164Daniel KoszykVisegrad Maraton RytroNowy Sącz198060-02:42:56
#63 63180Przemysław KwiatkowskiVictoria DobrzyńPisarzowice198961-02:43:01
#64 64318Paweł StańcoZwardoń199162-02:43:33
#65 65370Paweł WaśkoCentrum MasażuBielsko Biała197363-02:43:44
#66 66247Kamil OstapskiTC Wroclaw VRWroclaw198264-02:43:58
#67 67146Łukasz KalinowskiWarszawa198065-02:44:06
#68 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6817Lucyna WalaszczykNatural Born Runners TeamPoznań1987-302:44:13
#69 69112Kamil GryczTrizarza TeamCiechanów198966-02:44:16
#70 70242Martin OpaczykPresto TravelPoznań198967-02:44:18
#71 71156Jacek KlonowskiBiałowieża197768-02:44:21
#72 72276Egidijus PupelisRunning PunksVilnius199069-02:44:33
#73 73186Dawid LehmannHercog running teamKępno198970-02:44:39
#74 7451Ryszard BorówkaGdynia197571-02:44:43
#75 75183Jakub LasekChicks&Sport TeamOpole199072-02:44:45
#76 76182Robert LachowskiREEBOKRUNCREW LDZ / ROSSMANNŁódź198573-02:44:58
#77 77349Maciej ŚlandaKS JanuszeLeżajsk198474-02:45:03
#78 78241Andrzej OlszanowskiChludowo197975-02:45:15
#79 79405Michał Bartkowiak198776-02:45:34
#80 80206Paweł MarekEndorfiny Wadowice/Z bieganiem mi do twarzy Wadowice198977-02:45:36
#81 81418Jędrek Maćkowski198178-02:45:52
#82 8225Kamil AndresKS JanuszeLezajsk198779-02:46:53
#83 8375Kamil DąbkowskiBlack Hat UltraWarszawa197380-02:46:54
#84 84244Kuba OrlowYNWATychy198481-02:46:57
#85 85415Bartek Kiedrowski198782-02:47:01
#86 86223Grzegorz MójtaKoło biegaKoło198083-02:47:01
#87 8737Piotr BąkKB LUPUS OleśnicaBrzezia Łąka197884-02:47:22
#88 8818Marta LipnickaFundacja Przejście KotlinyJelenia Góra1986-402:47:38
#89 89374Krzysztof WesołowskiPoranny PatrolKraków198385-02:47:49
#90 90264Maciej PietruchaKarkonosz Running TeamOborniki197986-02:47:59
#91 91313Piotr SochaStaniszów198687-02:48:10
#92 92327Monika StraszkoWrocław1979-502:48:24
#93 93300Marcin SikorskiTT SzczecinSzczecin197788-02:48:37
#94 94387Michał WoźniakStay InsaneLublin197989-02:48:39
#95 95170Norbert KubaczBNWarszawa197290-02:49:08
#96 96266Sebastian PlochWrocław197391-02:49:25
#97 97198Maciej ŁukomskiGang ChódegoŁódź197492-02:49:31
#98 98215Bartłomiej MatysiakJacekBiega Running TeamCzachówek198093-02:49:34
#99 9996Grzegorz GalaSchenker Technology Center RunnersSochaczew197894-02:49:43
#100 100319Jakub Stawiarskipro366Poznań198795-02:49:53

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności