Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 1863401Dariusz SkorupinskiPOLRakoniewice1988M306521696-00:48:4600:50:2700:04:5300:23:59
#2 16472195Bartek PiechotaPOL#TwoFriendsTeamRakoniewice1993M202851518-00:47:4200:51:4300:04:4600:24:22
#3 3682210Mirosław SudzikPOLRakoniewice1980M30146352-00:39:1800:39:4200:03:5600:19:50
#4 3751927Zbigniew WieczorekPOLRakoniewice1975M4090359-00:39:2500:39:4800:03:5600:19:49
#5 14262329Rafał KukotkoPOLLubuszanin DrezdenkoRafał Kukotko1974M404481323-00:46:2700:48:1200:04:3900:23:07
#6 2461078Piotr RudowiczPOLkb czarne wilkiRadłów1975M4045236-00:38:0200:39:3400:03:4800:18:59
#7 14143048Mariusz JaworskiPOLKS Zryw RadziejówRadziejów1980M305081312-00:46:2100:49:0000:04:3800:23:08
#8 2500113Andrzej HossaPOLK.S.ZRYW RADZIEJÓWRadziejów1964M501332177-00:51:5100:54:2600:05:1100:25:28
#9 3023463Damian ChodorowskiPOLBez BalastuRadwanice1987M30126290-00:38:4100:38:5600:03:5200:19:26
#10 14373464Anna ChodorowskaPOLBez BalastuRadwanice1989K3045-10500:46:3300:47:3900:04:3900:23:16
#11 25704493Tance SkrceskiMKDDinga MacedoniaRadozda1999M203742226-00:52:1600:59:2100:05:1400:24:54
#12 25083610Agnieszka KilanowskaPOLRozbiegajmy RadomskoRadomsko1981K30132-32400:51:5200:58:2800:05:1100:26:18
#13 3093521Bartlomiej KędziaPOLLKS SANA KOSCIAN/TEAM KRAWCZYKRadomicko1977M4070297-00:38:4600:39:0100:03:5300:19:22
#14 26543313Renata PyłczewskaPOLgRUNwald team PoznańRacot1964K5011-36500:52:4600:58:3600:05:1700:25:53
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !8504729Wiesław RzepczyńskiPOLNIEZRZESZONYRacibórz1948M70+1804-00:43:0400:43:5200:04:1800:21:08
#16 25553603Piotr RewersPOLRACIĄŻEK MISTRZEMRaciążek1993M203712215-00:52:1000:54:5900:05:1300:25:55
#17 2125418Sebastian MaserakPOL1979Rabowice1979M406501901-00:49:5700:58:3900:05:0000:24:37
#18 8853565Piotr SzwierzPOLKLAS Szpot SwarzędzRabowice1967M5035837-00:43:1400:43:4800:04:1900:21:34
#19 1752734Robert GackiPOLSTR PoznańRabowice1984M3075166-00:37:0300:37:0600:03:4200:18:07
#20 707250Piotr KuchtaPOLRabowice1982M30278674-00:42:0400:42:1100:04:1200:20:02
#21 27592073Mieszko PiśmiennyPOLWOJTEK TEAMRabowice1987M308832363-00:53:1700:59:0400:05:2000:25:25
#22 15673701Radek AndryszakPOLRąbczynRąbczyn1974M404861446-00:47:1500:47:5700:04:4400:23:02
#23 41874048Mieszko KozikowskiPOLRąbczyn1992M204793147-01:06:2101:12:5200:06:3800:31:24
#24 17824464Aleksandra OsędowskaPOLazs ujk kielcePłock1996K2042-15600:48:2000:52:2600:04:5000:24:00
#25 7865187Piotr ZawadzkiPOLRykowiskoPłock1985M30305746-00:42:3900:43:2000:04:1600:21:00
#26 23341124Marzena RucińskaPOLJunior 15Płock1986K30119-27600:51:0300:53:3100:05:0600:24:58
#27 2901919Agnieszka BudekPOLBiegaj z DymkiemPłock1987K304-1200:38:3100:38:4000:03:5100:19:09
#28 549818Maciej ŻytowieckiPOLPłock1980M30215523-00:40:5200:41:2500:04:0500:20:16
#29 15832703Marek AdamczykPOLBiegaj z DymkiemPłock1984M305731461-00:47:1900:49:5700:04:4400:23:32
#30 10722733Jarosław MataczPOLBiegaj z DymkiemPłock1979M403361006-00:44:1600:45:0400:04:2600:21:27
#31 21041794Ewa RekPOLBiegaj z DymkiemPłock1989K3094-21900:49:4800:52:2800:04:5900:24:50
#32 41684989Jacek OlejnikPOLniezrzeszonyPłock1962M502633139-01:05:5401:12:1300:06:3500:30:48
#33 21293563Krzysztof RogalaPOLKibole w bieguPłock1994M203301905-00:49:5900:51:4800:05:0000:24:18
#34 991788Sebastian DymekPOLBiegaj z DymkiemPłock1982M303793-00:35:2600:35:3000:03:3300:17:41
#35 1101123Michał RucińskiPOLJunior 15Płock1985M3046104-00:35:3600:35:3900:03:3400:17:42
#36 8791796Bartłomiej DomańskiPOLBiegaj z DymkiemPłock1989M30336833-00:43:1200:44:0000:04:1900:21:28
#37 1144082Marcin DubielPOLBiegaj z DymkiemPłock1987M3049108-00:35:4100:35:4400:03:3400:17:43
#38 130543Krzysztof KujawaPOLWIĘCKOWSKI TEAMPłock1974M4017123-00:36:0200:36:0800:03:3600:18:08
#39 6574394Dawid CytackiPOLSaint Gobain Squad/RykowiskoPłock1976M40180627-00:41:4300:42:2200:04:1000:20:36
#40 4122354Robert ŁawnickiPOLBiegaj z DymkiemPłock1983M30163396-00:39:4300:40:0800:03:5800:19:54
#41 17224342Marta MotylewskaPOLPłock1991K2039-14500:48:0100:49:3800:04:4800:23:06
#42 3694416Robert RoszakPOLOSP ŚREMPysząca1978M4087353-00:39:1800:39:2200:03:5600:18:40
#43 13524912Dominik OrzołPOLDrużyna SzpikuPułtusk1999M202521261-00:46:0000:54:5100:04:3600:23:21
#44 9155310Grzegorz PiotrowskiPOLnie mamPuławy1981M30343864-00:43:2400:49:3500:04:2000:21:23
#45 7381430Andrzej MüllerPOLPuszczykowo1958M607701-00:42:1800:43:0700:04:1400:20:55
#46 43464761Tomasz FurmanowskiPOLPuszczykowo2001M16383215-01:11:3601:19:5100:07:1000:34:27
#47 17884691Jędrzej WierzchowieckiPOLPuszczykowo1997M202991632-00:48:2300:52:3800:04:5000:23:19
#48 17893122Paweł ZogaPOLGrupa OLX TeamPuszczykowo1983M306351633-00:48:2300:50:5800:04:5000:23:57
#49 33405326Grzegorz StarukPOLPuszczykowo1977M409522742-00:56:3801:05:1100:05:4000:28:15
#50 31555102Waldemar KopczynskiPOLlemotrecyklingPuszczykowo1958M60772629-00:55:2300:57:1000:05:3200:26:30
#51 18813455Franciszek DydowiczPOLPuszczykowo1996M203071711-00:48:4900:57:2200:04:5300:24:47
#52 3651958Filip MorawskiPOLMarcinSwiercTeamPuszczykowo1974M4084349-00:39:1700:39:4100:03:5600:19:34
#53 36954752Kasia JankowiakPOLorange polskaPuszczykowo1979K40247-78200:59:2201:06:0700:05:5600:28:56
#54 4236127Krystyna PałubickaPOLKobiety BiegająPuszczykowo1955K6013-106301:07:2401:14:4300:06:4400:32:37
#55 35255227Szymon NorekPOLflexlinkPuszczykowo1992M204502839-00:57:4901:00:2500:05:4700:28:54
#56 5243875Mateusz GościańskiPOLgoggle pae team/ JW 4430Pudliszki1991M20135501-00:40:3800:41:2900:04:0400:20:10
#57 13333492Mariusz PawlakPOL1965Pudliszki1965M50561244-00:45:5100:47:0000:04:3500:22:08
#58 4802500Mariusz GojtkaPOLMMA DEVIL MIĘDZYCHÓDPszczew1990M20128460-00:40:1500:40:3700:04:0100:19:40
#59 25844029Artur WierskiPOLPsarskie1976M407832238-00:52:2400:59:5400:05:1400:26:14
#60 31211917Szymon JaniszewskiPOLPsarskie1971M409082610-00:55:0500:58:2400:05:3000:27:17
#61 31312306Dariusz PtakPOLPsarskiePsarskie1979M409102615-00:55:1101:02:4400:05:3100:27:59
#62 41933401Anna WośkoPOLPrzyprostynia1981K30442-104401:06:2701:13:3000:06:3900:31:36
#63 9042782Łukasz KrólPOLKS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiPrzygodzice1985M30339854-00:43:2100:43:5000:04:2000:21:18
#64 27931807Szymon MisturPOLPrzybyszewo1983M308922382-00:53:2801:02:1000:05:2100:27:45
#65 3532203Małgorzata GilowskaPOLPrzeźmierowo1981K30285-69000:57:5301:05:4300:05:4700:28:21
#66 4060687Magdalena Wittula-PrejsPOLHernik TeamPrzeźmierowo1977K40304-95701:03:4201:11:1300:06:2200:31:01
#67 43211228Rafal SzwedekPOLGlobtroter WielkopolskaPrzeżmierowo1969M502733203-01:10:1801:16:5200:07:0200:34:09
#68 15074822Maciej GrolewskiPOLBE TRIPrzeźmierowo1981M305431391-00:46:5900:49:2300:04:4200:23:32
#69 516178Michał GrochalPOLPrzeźmierowo1988M30199493-00:40:3300:41:1100:04:0300:20:34
#70 41035123Andrzej SzwedaPOLINEAPrzeźmierowo1984M3011413121-01:04:2901:13:2500:06:2700:32:28
#71 3132686Kamil PrejsPOLPrzeźmierowo1975M409112616-00:55:1101:01:4700:05:3100:26:58
#72 21221949Ryszard Marek RaśPOLEko-Wod-KanPrzeżmierowo1950M60481899-00:49:5600:52:4600:05:0000:24:43
#73 3417685Katarzyna MisterskaPOLHernik TeamPrzeźmierowo1974K40203-62600:57:0901:04:4000:05:4300:28:31
#74 24002482Jakub WojciechowskiPOLSt runnersPrzeźmierowo1985M308022104-00:51:2300:54:0700:05:0800:24:46
#75 4063265Marek SkąpskiPOLASMASPrzeźmierowo1974M4098390-00:39:4100:40:0000:03:5800:19:40
#76 17135295Tomasz LudekPOLDash Digital CashPrzeźmierowo1984M306101570-00:47:5700:49:3100:04:4800:23:00
#77 42854190Grzegorz MojsPOLPrzeźmierowo1966M502703188-01:08:4401:17:5800:06:5200:32:40
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18483272Anna MydłowskaPOLTeam DraczyńskiPrzemków2000K163-16700:48:4100:50:2700:04:5200:24:57
#79 19823271Janusz MydłowskiPOLPrzemków1969M501021791-00:49:1600:51:0100:04:5600:24:59
#80 5104695Damian LisiewiczPOLSzymanowski teamPrzemęt1982M30197487-00:40:3000:42:1400:04:0300:19:45
#81 33635073Edyta DominiakPOLBuczPrzemęt1975K40198-60600:56:4701:04:0200:05:4100:29:08
#82 1718611Łukasz NowakowskiPOLPrzedecz1992M202891574-00:48:0000:52:1900:04:4800:24:10
#83 4432966Marek ZielińskiPOLMarmel ToruńPrzeczno1987M30176425-00:39:5600:40:1400:04:0000:19:47
#84 395132Paweł Spiczak-BrzezińskiPOL#TriPaka PrzechlewoPrzechlewo1990M20110379-00:39:3700:39:5700:03:5800:19:40
#85 30831848Maciej SchulzPOLPruszcz BiegaPruszcz Gdański1971M409002587-00:54:5201:01:5100:05:2900:26:20
#86 2956106Aneta WalentynowiczPOLPruszcz Gdański1977K40147-45200:54:1401:01:1300:05:2500:26:46
#87 3316471Tomasz RowińskiPOLPromnice1976M409492727-00:56:2901:04:2800:05:3900:28:46
#88 37674642Justyna TyrałaPOLLorenz Team PoznańPółwieś1992K20159-81800:59:5401:07:1600:05:5900:29:08
#89 17364292Jacek MitutaPOLKB Gmina CzarnkówPołajewo1978M405431589-00:48:0400:49:2600:04:4800:23:05
#90 36414384Piotr KlimPOLCSWL POZNAÑPoznań Wielkopolskie1974M4010102893-00:58:4601:08:1500:05:5300:29:34
#91 21933897Damian KujawaPOLPoznań (Poznań-Wilda)1986M307521956-00:50:1700:52:5900:05:0200:24:48
#92 204881Aleksander GuzikPOLGuzikiPoznań1992M2066194-00:37:2600:38:0600:03:4500:19:02
#93 972874Kamil JankowskiPOLPoznań1994M20188914-00:43:4400:52:0600:04:2200:21:38
#94 19962713Anna BednarskaPOLPoznań1986K3082-19400:49:2100:51:1800:04:5600:24:29
#95 30204222Wojtek KosiedowskiPOLniezrzeszonyPoznan1979M408842540-00:54:3401:02:5300:05:2700:27:22
#96 32763316Marcin NiżnikPOLPoznań1989M3010112700-00:56:0901:04:2600:05:3700:28:27
#97 37884241Joanna WitkiewiczPOLMocni w GębiePoznań1983K30337-82401:00:0101:08:4300:06:0000:29:19
#98 17411733Łukasz SzcześniakPOLNight Runners PoznańPoznań1981M306181593-00:48:0500:50:0600:04:4900:23:24
#99 30212825Julita FranczakPOLPoznań1983K30203-48100:54:3401:01:5300:05:2700:26:36
#100 32771892Monika MichalakPOLKb DębiecPoznań1974K40187-57700:56:1001:03:0300:05:3700:26:59

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności