Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 4312586Krzysztof TomaszewskiPOLKB Maraton TurekTurek1967M5011413-00:39:5100:40:1500:03:5900:19:40
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1861434Jerzy UrbańczykPOLKB Maraton TurekTurek1964M502176-00:37:1700:37:2000:03:4400:18:35
#3 37843344Mateusz SmolarzPOLTuliszków1991M204632961-01:00:0001:07:3300:06:0000:26:42
#4 33124915Łukasz KrystkiewiczPOLMinionki DachseraTulce1981M3010212723-00:56:2700:58:2600:05:3900:26:55
#5 38273300Anna BanaszakPOLSprinterzy SigmeoTulce1990K20165-84301:00:2601:06:0800:06:0300:29:26
#6 30702676Darek SudnikPOLTulce1979M408972578-00:54:4801:01:4000:05:2900:26:44
#7 30712096Malwina GałatPOLTulce1989K30207-49300:54:4801:01:3900:05:2900:26:45
#8 1538780Jarosław SowińskiPOLTERAZ TULCE MY BIEGAMYTulce1963M50741420-00:47:0700:49:0400:04:4300:23:48
#9 38795207Agnieszka SochaPOLAbantTulce1976K40276-86801:01:1101:08:2700:06:0700:30:02
#10 23691134Tomasz BuśkiewiczPOLPowera PartnerTulce1976M407262085-00:51:1300:59:5600:05:0700:25:15
#11 18972871Łukasz GalusPOLTulce1978M406011724-00:48:5600:55:2500:04:5400:25:10
#12 16772490Jarosław PlaszczakPOLTulce1974M405271544-00:47:4900:49:3400:04:4700:23:54
#13 24564829Mikołaj TomaszewskiPOLTulce1997M203642146-00:51:3900:55:4300:05:1000:26:24
#14 22262900Przemysław SznuraPOLCybina TeamTulce1973M406791981-00:50:2800:51:4300:05:0300:24:35
#15 19774748Karolina StaszyńskaPOLWataha - łączy nas bieganieTulce1977K4056-18800:49:1500:57:0100:04:5600:24:10
#16 20254807Emilia SmoczyńskaPOLTuchola1984K3084-20100:49:2900:55:4200:04:5700:24:19
#17 15784679Marek SmoczynskiPOLMBC TEAMTuchola1981M305691456-00:47:1900:53:3200:04:4400:23:20
#18 26374605Patryk CzekalskiPOLTrzemeszno Lubuskie1997M203792275-00:52:4101:02:0300:05:1600:26:46
#19 23522637Agnieszka ZajączkowskaPOLTrzebnica1996K2066-28200:51:0700:53:5200:05:0700:25:19
#20 1622229Jakub DmuchPOLPOWER BOMBTrzebnica1992M2057153-00:36:5100:37:1600:03:4100:18:36
#21 7132228Anna ZajączkowskaPOLPOWER BOMBTrzebnica1993K2017-3400:42:0600:42:3100:04:1300:20:10
#22 2661334Łukasz KunyszPOLKolecTeam ZbąszynekTrzciel1996M2082256-00:38:1700:38:2900:03:5000:18:48
#23 16233536Szymon ToporowskiPOLTrzciel1996M202811497-00:47:3400:48:3400:04:4500:23:36
#24 11534291Patryk SkrzypczakPOLSpartakusTrzciel1988M304231081-00:44:4200:45:2200:04:2800:22:07
#25 6793842Michał NowakPOLLemiesz TeamTrzciel1980M30269648-00:41:5300:46:1300:04:1100:21:08
#26 9493843Marcin CichowskiPOLTrzciel1978M40289894-00:43:3500:47:5300:04:2200:21:11
#27 30813232Paweł PiotrowskiPOLTrzcianka1973M408992586-00:54:5101:02:2200:05:2900:26:47
#28 30935093Anna GłowackaPOLTrzcianka1982K30212-49900:54:5701:02:0500:05:3000:26:20
#29 25832979Jacek DemczarPOLActive TeamTrzcianka1972M407822237-00:52:2300:58:3600:05:1400:25:35
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !931249Konrad ImianowskiPOLKLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMSTRIATHLON Sieraków TEAM2000M16187-00:35:1800:35:2200:03:3200:17:38
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2123149Piotr KasprzykPOLANIRO RUN TEAMToruń1969M503202-00:37:3500:37:4200:03:4500:18:24
#32 4831013Przemysław KornetPOLToruń1985M30189463-00:40:1500:40:2200:04:0200:19:46
#33 2364207Zbigniew KozłowskiPOLBiegoholicyToruń1984M30104226-00:37:5800:38:1000:03:4800:18:55
#34 4991537Jerzy NowakowskiPOLANIRO RUN TEAMToruń1977M40124477-00:40:2400:40:4300:04:0200:20:10
#35 20453240Michał DudkowiakPOLRandom Drinkers TeamToruń1984M307061839-00:49:3300:51:4300:04:5700:24:20
#36 20622724Piotr ZnajdekPOLTri-ConceptToruń1985M307111851-00:49:3800:56:4200:04:5800:24:35
#37 20652723Dawid ListeckiPOLTri-ConceptToruń1990M203261854-00:49:3800:56:4200:04:5800:24:35
#38 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5915Andżelika Dzięgiel-PośladaPOLGKS FabiankiToruń1989K303-600:34:2000:34:2100:03:2600:16:42
#39 41552052Olga KostulskaPOLToruń1988K30430-102001:05:3801:12:4700:06:3400:31:26
#40 705091Kamil LeśniakPOLSalco Garmin TeamToruń1993M203664-00:34:3800:34:3900:03:2800:17:02
#41 36573558Andrzej ZielińskiPOLanziel@onet.euToruń1977M4010112899-00:58:5701:06:3700:05:5400:29:31
#42 8474940Paulina CzajaPOLToruń1994K2021-4600:43:0100:43:4300:04:1800:21:16
#43 3481382Jan ZawiejaPOLKlub Biegacza T2/4Torun1991M20103334-00:39:0900:40:0300:03:5500:19:59
#44 39363456Andrzej JabłońskiPOLniezrzeszonyToruń1962M502483042-01:01:5601:09:1500:06:1200:30:28
#45 36864815Waldek KulwickiPOLkocham DarieToruń1984M3010762909-00:59:1601:07:3500:05:5600:29:55
#46 1163147Artur ŻeliszczakPOLNadaktywni ToruńToruń1986M3050110-00:35:4200:35:4800:03:3400:17:59
#47 37035051Marzena WankePOLToruń1972K40249-78800:59:2601:06:5700:05:5700:29:01
#48 3905016Mieczysław KunzPOLToruń1972M4092374-00:39:3500:39:5600:03:5700:19:25
#49 1673402Jacek GumowskiPOLGumisieToruń1958M60271540-00:47:4800:50:1100:04:4700:24:11
#50 671984Marcin JanczarskiPOLANIRO RUN TEAMToruń1980M30265640-00:41:4900:42:0800:04:1100:20:49
#51 9333153Rafał CzeszewskiPOLAniro Run TeamToruń1979M40285879-00:43:3000:44:1500:04:2100:21:05
#52 6781072Michał SołeckiPOLANIRO RUN TEAMToruń1980M30268647-00:41:5300:42:1100:04:1100:20:38
#53 27285057Przemysław WankePOLToruń1971M408232339-00:53:0701:00:3800:05:1900:26:15
#54 27351118Michał ChybPOLDomData Run TeamToruń1990M203892345-00:53:0900:58:4700:05:1900:26:56
#55 24953500Roman GodziukPOLToruń1960M501322174-00:51:4900:59:0800:05:1100:25:17
#56 21724826Fabian WróblewskiPOLNiezszeszonyToporów2002M16261937-00:50:1100:57:1000:05:0100:25:02
#57 4892688Leszek JakubowskiPOLBech Packaging Team / NKB Chyży NowyTomyśl Paproć1978M40122468-00:40:1900:40:5600:04:0200:20:12
#58 24914189Jan JaruzelPOLKS KROTOSZ KROTOSZYNTomnice1971M407602170-00:51:4800:54:1900:05:1100:24:41
#59 28093971Bartłomiej WójcikPOLTomaszów Mazowiecki1989M308972393-00:53:3101:00:0600:05:2100:26:14
#60 23543473Katarzyna PieniążekPOLCHMIELARZ TEAM / #BIEGACZETomaszów Mazowiecki1976K4085-28300:51:0800:59:1100:05:0700:25:16
#61 42555334Anna PająkPOLAmatorTomaszów Mazowiecki1970K40336-107701:07:5001:16:0400:06:4700:33:11
#62 11204023Mirosław WójcikPOLTime4RunningTomaszów Maz.1966M50441050-00:44:3500:51:0600:04:2700:22:08
#63 692396Michał LeśniakPOLPędzące Banany /Team Mountain FuelTiverton1988M302363-00:34:3700:34:3900:03:2800:17:01
#64 14493414Honorata JanowiczPOLOpalenicki Klub Biegacza / Matner RunningTeamOpalenica1995K2034-10600:46:3800:49:0400:04:4000:23:20
#65 12293250Michał LeniecPOLALLIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUNTEAM Poznań1979M403841152-00:45:0800:46:5600:04:3100:22:19
#66 4423357Piotr StachowiakPOLALLIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUNTEAM Poznań1974M40106424-00:39:5600:40:2800:04:0000:19:56
#67 31255465Gabriela HołubowiczPOLKlub Sportowy Kasztelanka MMS TriathlonTeam Międzyrzecz2002K166-51300:55:0600:55:4000:05:3100:28:05
#68 9851718Agnieszka PiecuchPOLTarnowskie Góry1987K3024-6100:43:4600:44:5100:04:2300:21:59
#69 2293336Paweł BudzyńskiPOLTarnowo Podgórne1984M307722027-00:50:5000:54:5400:05:0500:25:40
#70 806782Robert SzymańskiPOLTarnowo Podgórne1974M40235764-00:42:4900:43:0600:04:1700:20:41
#71 36231755Grzegorz KozłowskiPOLGregIsRunningTarnowo Podgórne1961M502262882-00:58:3701:05:0100:05:5200:28:11
#72 23454844Robert DobrowolskiPOLTarnowo Podgórne1974M407182067-00:51:0600:52:4500:05:0700:25:05
#73 34404945Joanna PiszczyńskaPOLTarnowo Podgórne1987K30266-63900:57:1501:06:1200:05:4400:27:24
#74 11375336Krzysztof KwiatkowskiPOLKB SPOKOTarnowo Podgórne1978M403571065-00:44:3900:47:0600:04:2800:22:05
#75 3698805Agnieszka RoszykPOLTarnowo Podgórne1978K40248-78500:59:2501:01:3600:05:5600:28:43
#76 24242275Tomasz KaźmierczakPOLTarnowoTarnowo Podgórne1975M407402125-00:51:3100:59:0100:05:0900:25:19
#77 11452327Dariusz MatysiakPOL5 Minut DystansuTarnowo Podgórne1961M50461073-00:44:4000:45:2300:04:2800:21:44
#78 27123248Maja PigłaPOLTarnowo Podgórne1982K30161-38500:53:0201:00:3200:05:1800:26:16
#79 38363732Janusz JędrzejewskiPOLTarnowo1960M502412991-01:00:3201:08:4800:06:0300:30:08
#80 13093734Grzegorz JędrzejewskiPOLTarnowo1993M202441224-00:45:4200:46:5900:04:3400:23:07
#81 37934278Zbigniew SzkudlarekPOLTUPOT USTKASłupsk1953M60962968-01:00:0501:07:2000:06:0100:30:03
#82 40353251Jan WasakPOLSłupsk1953M601103091-01:03:1601:11:5100:06:2000:31:16
#83 22682998Andrzej KasprzykPOLPttk WitkowoSłupca1953M60512010-00:50:4100:58:3400:05:0400:25:26
#84 15193307Grzegorz WysockiPOLPasjonaci SłupcaSłupca1978M404751403-00:47:0200:47:5200:04:4200:21:56
#85 12813375Maciej PietraszakPOLmistrzowie WP-1Słupca1973M404011197-00:45:3000:46:2000:04:3300:22:18
#86 15983576Mateusz GalorPOLSłupca1991M202781475-00:47:2600:49:2000:04:4500:23:30
#87 4045894Barbara DobrzańskaPOLbez klubuSłubice1965K5050-94801:03:2501:10:2300:06:2100:31:13
#88 12574004Marek HubkoPOLTriathlon SerwisSłubice1974M403921176-00:45:2000:46:1800:04:3200:21:38
#89 33294823Natalia NowakowskaPOLSłubice1992K20114-59700:56:3601:04:0400:05:4000:28:05
#90 20503753Małgorzata KonopkaPOLCzas ApokalipsySłubice1984K3088-20800:49:3400:50:4800:04:5700:24:36
#91 33314993Szymon ŁyżwińskiPOLTriathlon SerwisSłubice1995M204312734-00:56:3701:04:0500:05:4000:28:04
#92 4107893Iwona SokulskaPOLbez klubuSłubice1972K40308-98501:04:3701:11:3500:06:2800:31:13
#93 28541370Basia Antczak-RutkowskaPOLCzas ApokalipsySłubice1979K40143-42900:53:4500:54:5800:05:2200:26:09
#94 13222426Monika Matla-FinkPOLMorsy Ośno LubuskieSłubice1984K3038-8700:45:4700:47:2900:04:3500:22:34
#95 303257Grzegorz UlanowskiPOLSłubice1974M4065291-00:38:4100:38:5000:03:5200:18:43
#96 10861372Rafał RutkowskiPOLSłubice1977M403411019-00:44:2100:44:4700:04:2600:21:47
#97 16142172Marcin IwaszkiewiczPOLKP PSP SłubiceSłubice1980M305821489-00:47:3100:48:4500:04:4500:23:58
#98 31914005Barbara HubkoPOLHM-SOFT TeamSłubice1979K40181-54200:55:3600:57:2600:05:3400:27:36
#99 37103438Beata MałachowskaPOLCzas ApokalipsySłubice1979K40253-79300:59:2801:01:1900:05:5700:28:20
#100 708123Damian PysiakPOLSłubice1980M30279675-00:42:0400:42:3000:04:1200:21:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności