Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 1399692Edyta AdamczykPOLStrzałkowo1978K4023-10100:46:1800:48:4500:04:3800:23:03
#2 14023798Żaneta ObaraPOLNekla1976K4024-10200:46:1900:47:2200:04:3800:22:49
#3 1424648Iwona BatógPOLDębnowskie CzłapakiDębno1981K3044-10300:46:2500:46:3300:04:3900:22:33
#4 14302246Sonia BorowczykPOL1993Zalasewo1993K2033-10400:46:3000:48:0600:04:3900:22:56
#5 14373464Anna ChodorowskaPOLBez BalastuRadwanice1989K3045-10500:46:3300:47:3900:04:3900:23:16
#6 14493414Honorata JanowiczPOLOpalenicki Klub Biegacza / Matner RunningTeamOpalenica1995K2034-10600:46:3800:49:0400:04:4000:23:20
#7 14611899Wioletta GalinaPOLZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWDobiegniew1974K4025-10700:46:4300:49:2300:04:4000:23:16
#8 14664608Anna WiśniewskaPOLKrosno1987K3046-10800:46:4600:48:3500:04:4100:23:20
#9 14851010Anna LeporowskaPOLŚroda Wielkopolska1976K4026-10900:46:5200:48:2800:04:4100:22:58
#10 14871729Kalina Karamara-SmejlikPOLZielona Góra1986K3047-11000:46:5300:49:3100:04:4100:23:44
#11 14882375Malgorzata JaroniecPOLBubu TeamZakrzewo1985K3048-11100:46:5300:49:2300:04:4100:23:48
#12 1491265Aneta KosarzyckaPOLKB SUKCES ŻMIGRÓDŻmigród1987K3049-11200:46:5400:48:0100:04:4100:23:13
#13 14934925Aneta KiełbowiczPOLSŁYNNI KENIJCZYCYGniezno1984K3050-11300:46:5400:48:4200:04:4100:23:24
#14 14963667Alina BarczakPOLZłotów1978K4027-11400:46:5500:47:4500:04:4200:23:13
#15 15012622Jolanta NowakPOLGdzie ta metaKostrzyn1978K4028-11500:46:5800:49:0500:04:4200:23:27
#16 15061585Monika MichalakPOLJoystick Team/ZielonaGóroZacznijBiegaćZielona Góra1971K4029-11600:46:5800:48:4200:04:4200:23:30
#17 1521862Agnieszka TomiakPOL8Zielona Góra1982K3051-11700:47:0200:48:4600:04:4200:23:50
#18 15234227Sandra DołżańskaPOLUKL ÓSEMKA PoliceSzczecin1984K3052-11800:47:0200:48:4100:04:4200:22:47
#19 15403477Arianna BrykowskaPOLPabianice1986K3053-11900:47:0800:49:5400:04:4300:23:06
#20 15443731Katarzyna GałęskaPOLDzikie MałżeMurowana Goślina1982K3054-12000:47:0900:48:4900:04:4300:23:12
#21 15502167Izabela BudnaPOLLucky LUZersGłuchowo1973K4030-12100:47:1000:47:5600:04:4300:22:57
#22 15725166Sylwia MichalakPOLPoznań1975K4031-12200:47:1700:48:4100:04:4400:24:03
#23 15901869Katarzyna RybackaPOLRawicz1975K4032-12300:47:2200:49:0500:04:4400:23:26
#24 15992521Monika PawlakPOLKOŚCIAN TEAMKościan1983K3055-12400:47:2600:53:0500:04:4500:23:35
#25 16052645Anna RogalaPOLGostyń1990K2035-12500:47:3000:51:4800:04:4500:24:25
#26 16151148Izabela KnastPOLWybite JedynkiPoznań1972K4033-12600:47:3100:48:1000:04:4500:23:05
#27 16243641Beata MuchaPOLPoznań1973K4034-12700:47:3500:53:5900:04:4500:23:40
#28 16271587Natalia WalczakPOLWATAHAPoznań1977K4035-12800:47:3500:49:1800:04:4600:23:36
#29 1642655Jagoda Gilewicz-RachowskaPOLDGR Kancelaria Radców PrawnychPoznań1985K3056-12900:47:4100:51:5000:04:4600:23:46
#30 1648206Anna GruszkaPOLŚwiat Biegacza Fehlau Run TeamPlewiska1974K4036-13000:47:4200:49:2000:04:4600:23:19
#31 16511226Dagmara JaciukPOLZalasewo1980K3057-13100:47:4200:49:2800:04:4600:23:58
#32 16523741Aneta Lupa-MarcinowskaPOLRUN4FUNPlewiska1976K4037-13200:47:4300:49:0000:04:4600:23:23
#33 16654415Roma KowalskaPOLRokietnica BiegaBytkowo1983K3058-13300:47:4500:49:2800:04:4600:23:16
#34 16782387Anna BobrowskaPOLNight Runners / Team KGBPoznań1982K3059-13400:47:4900:52:0400:04:4700:23:24
#35 1680732Anita KraskaPOLWymiataczeMiłosław1976K4038-13500:47:5000:53:4000:04:4700:24:14
#36 16843987Joanna KocięckaPOLPoznań1995K2036-13600:47:5100:50:4400:04:4700:23:36
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16883333Agnieszka PateckaPOLZSKENPoznań2000K162-13700:47:5200:50:0000:04:4700:23:35
#38 16893949Paulina KarwaszPOLCHMIELARZ TEAMLubiewo1992K2037-13800:47:5200:50:0200:04:4700:24:17
#39 16992999Renata RapackaPOLPietrzyk Running TeamGałków Mały1977K4039-13900:47:5300:49:5800:04:4700:23:28
#40 17032681Kamila BielawaPOLNKB Chyzy Nowy TomyślNowy Tomysl1981K3060-14000:47:5500:50:4700:04:4700:24:14
#41 17041493Joanna BestrzyńskaPOLSzpital św. WojciechaRobakowo1971K4040-14100:47:5500:49:1700:04:4800:23:37
#42 1706694Dorota Stefanowska-GolecPOLDorota Was ZabiegaPoznań1980K3061-14200:47:5600:50:1800:04:4800:23:57
#43 17113397Dominika HaraPOLWarszawa1995K2038-14300:47:5700:50:0900:04:4800:24:30
#44 17163786Agnieszka PuczkoPOL8Zielona Góra1974K4041-14400:47:5800:49:4200:04:4800:23:26
#45 17224342Marta MotylewskaPOLPłock1991K2039-14500:48:0100:49:3800:04:4800:23:06
#46 17251993Paulina HildebrańskaPOLKB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMurowana Goślina1979K4042-14600:48:0200:55:1200:04:4800:24:10
#47 17303368Agata SzucaPOLKB Pento Strzelce KrajeńskieStrzelce Krajeńskie1993K2040-14700:48:0300:55:2800:04:4800:24:48
#48 17402674Aldona SkibińskaPOLCzarnkówCzarnków1972K4043-14800:48:0500:50:2700:04:4900:23:56
#49 17454709Iwona Roksela-MielnikPOLPanicze / Roxellas TeamPoznań1989K3062-14900:48:0500:50:3600:04:4900:24:11
#50 17503026Monika Wencel-BąkPOLŚwiebodzin1987K3063-15000:48:0600:50:5000:04:4900:24:21
#51 17611858Sylwia NawrockaPOLKB sukces żmigródŻmigród1974K4044-15100:48:1200:54:2400:04:4900:23:45
#52 17684603Joanna GratkowskaPOLgRUNwald Team PoznańPoznań1977K4045-15200:48:1500:50:2600:04:4900:23:39
#53 17731059Katarzyna MichalskaPOLLwówek1992K2041-15300:48:1600:55:5200:04:5000:23:43
#54 17742212Emilia KuśnierczakPOLŚmigiel1987K3064-15400:48:1600:54:5400:04:5000:24:09
#55 17773607Aneta GrzybowskaPOLZgrupka TeamPoznań1975K4046-15500:48:1800:50:2500:04:5000:23:45
#56 17824464Aleksandra OsędowskaPOLazs ujk kielcePłock1996K2042-15600:48:2000:52:2600:04:5000:24:00
#57 17934655Aleksandra DutkowiakPOLLorenz Team PoznańPoznań1981K3065-15700:48:2500:50:1300:04:5000:23:50
#58 18041175Arleta BłochPOLWroniecki Klub BiegaczaWronki1972K4047-15800:48:2900:51:0900:04:5100:24:15
#59 18081395Anna LudwiczakPOLMiroslawki1988K3066-15900:48:3000:54:5500:04:5100:24:09
#60 18133470Angelika KuciakPOLCHMIELARZ TEAMChełmża1985K3067-16000:48:3200:50:4100:04:5100:24:17
#61 18151022Justyna KurasPOLPoznań1992K2043-16100:48:3200:51:1700:04:5100:24:14
#62 1819377Małgorzata LeonarskaPOLWarszawa1987K3068-16200:48:3400:50:4200:04:5100:23:45
#63 18213016Anna SzymańskaPOLKostrzyn1977K4048-16300:48:3400:51:1800:04:5100:24:11
#64 18294462Katarzyna BorowczykPOLNowak RunSkoki1983K3069-16400:48:3600:56:5900:04:5200:24:24
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18304217Małgorzata KarnickaPOLJoystick TeamZielona Góra1969K503-16500:48:3700:50:2100:04:5200:23:49
#66 18414307Ewa SzubertPOLPoznań1988K3070-16600:48:4000:54:2500:04:5200:24:17
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18483272Anna MydłowskaPOLTeam DraczyńskiPrzemków2000K163-16700:48:4100:50:2700:04:5200:24:57
#68 18735002Magdalena KasprowiczPOLPoznań1979K4049-16800:48:4700:50:3700:04:5300:23:50
#69 18774250Elzbieta WojtkowiakPOLPoznan1974K4050-16900:48:4900:51:0700:04:5300:24:09
#70 1878317Agata SteinkePOL1979Poznań1979K4051-17000:48:4900:55:5400:04:5300:23:51
#71 18853087Karolina LemańskaPOLBuk1997K2044-17100:48:5100:55:5200:04:5300:24:45
#72 18885209Dorota Królak-DublagaPOL#teambiegiwlkpPoznań1990K2045-17200:48:5300:50:4500:04:5300:23:50
#73 18912430Zuzanna LewandowskaPOLKórnik1992K2046-17300:48:5600:51:2500:04:5400:24:19
#74 19011433Aleksandra WolańskaPOLŚwiebodzin1986K3071-17400:48:5700:55:1400:04:5400:23:41
#75 1905534Joanna PrzybylskaPOLPoznań1987K3072-17500:48:5800:53:1700:04:5400:24:43
#76 1916709Natalia KędzioraPOLLuboń1977K4052-17600:49:0200:50:5400:04:5400:23:43
#77 19203352Edyta MikulskaPOLPro366Poznan1980K3073-17700:49:0400:54:3600:04:5400:24:33
#78 19291304Anna LisewskaPOLAnia & Jacek Running TeamLusówko1977K4053-17800:49:0600:51:0900:04:5500:23:42
#79 19342113Marta BednarekPOLCzarne StopyWtelno1978K4054-17900:49:0700:51:3500:04:5500:24:23
#80 19381837Magdalena SawińskaPOLBogucin1986K3074-18000:49:0800:52:2200:04:5500:25:06
#81 19494798Anna TyczyńskaPOLMorsy Ośno LubuskieOśno Lubuskie1983K3075-18100:49:0900:50:5100:04:5500:24:20
#82 19522817Aleksandra OźminkowskaPOLDirty SparrowsPoznań1990K2047-18200:49:1000:51:4400:04:5500:24:19
#83 19633683Anna PastusiakPOL1994Zalasewo1994K2048-18300:49:1200:56:4400:04:5500:25:22
#84 19663252Kaja Eggert-AdamskaPOLI-SportSulechów1995K2049-18400:49:1200:51:1000:04:5500:25:02
#85 19692790Ewa StrugałaPOL1983Koziegłowy1983K3076-18500:49:1300:57:3300:04:5500:24:52
#86 19702525Hanna FrąckowiakPOLUKL "ÓSEMKA" POLICEPolice1982K3077-18600:49:1300:50:5200:04:5500:24:03
#87 19752753Agnieszka PigułaPOLPoznań1978K4055-18700:49:1500:51:3000:04:5500:24:13
#88 19774748Karolina StaszyńskaPOLWataha - łączy nas bieganieTulce1977K4056-18800:49:1500:57:0100:04:5600:24:10
#89 19783334Katarzyna HejdyszPOLDobrzyca1981K3078-18900:49:1500:53:3400:04:5600:24:38
#90 19792335Magdalena KońkaPOLTEAM BEROTUCicha Góra1985K3079-19000:49:1500:52:0800:04:5600:24:20
#91 19812485Bogumiła StefanowiczPOLStefanowicz TeamBrodowo1977K4057-19100:49:1600:51:3200:04:5600:24:24
#92 19902028Paulina AdamczykPOLPoznan1989K3080-19200:49:1800:53:1900:04:5600:24:22
#93 19941420Milena GóreckaPOLWroniecki Klub BiegaczaWronki1987K3081-19300:49:2000:54:4900:04:5600:24:42
#94 19962713Anna BednarskaPOLPoznań1986K3082-19400:49:2100:51:1800:04:5600:24:29
#95 19992793Ania MichalakPOLUjście1973K4058-19500:49:2200:53:4100:04:5600:24:49
#96 20072735Agnieszka Konopka-LulekPOLAlbeco TeamPoznań1980K3083-19600:49:2500:50:5800:04:5600:24:00
#97 20132173Ewelina JakóbczykPOLBBL Gorzów Wlkp.Gorzów Wlkp.1992K2050-19700:49:2600:50:2100:04:5700:24:09
#98 20191779Agnieszka ChojnackaPOLNight Runners/Pobiedziska Running TeamBiskupice1976K4059-19800:49:2700:51:3500:04:5700:24:48
#99 2022580Dominika PalczewskaPOLPoznań1992K2051-19900:49:2800:57:3900:04:5700:24:31
#100 20233308Antonina KaniaPOLPlewiska1978K4060-20000:49:2800:57:2500:04:5700:25:02

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności