Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 5114766Tomasz ModrzejewskiPOLRakowniaMurowana Goślina1979M40130488-00:40:3000:41:0800:04:0300:20:13
#2 767838Maciej EchaustPOLCFPLusówko1972M40218728-00:42:3100:42:5900:04:1500:20:51
#3 10232592Marcin UrbaniakPOLPapu Fit/ Runner's Power ŚremŚrem1991M20199961-00:44:0100:44:5400:04:2400:21:22
#4 12792489Jacek BożkiewiczPOLLOBO-TECHNIKMurowana Goślina1975M403991195-00:45:2900:47:1300:04:3300:22:35
#5 15352305Mariusz KieslichPOLPoznań1962M50731417-00:47:0600:48:4400:04:4300:23:05
#6 17911708Tomasz HajPOL1974Buk1974M405571635-00:48:2400:50:0900:04:5000:23:29
#7 20473839Wojciech GawrylczykPOLVWP RUNPoznań1965M501051841-00:49:3400:57:5500:04:5700:24:24
#8 2303800Bartosz PodsadnyPOLPoznań1984M307762035-00:50:5300:57:1200:05:0500:24:27
#9 38393961Paweł GolusińskiPOLSzpital św. WojciechaPoznań1980M3011022994-01:00:3301:07:2800:06:0300:30:31
#10 40952170Adam LutostańskiPOLKs kasztelankaBobowicko1988M3011403118-01:04:2001:10:4000:06:2600:30:52
#11 43515117Sławomir WieczorekPOLPoznań1973M4011163218-01:11:5101:19:3400:07:1100:33:25
#12 2564275Marek MieziankoPOLKlub Aktywnych Parkrun SkórzecŻelków Kolonia1986M30111246-00:38:1100:38:4400:03:4900:18:54
#13 5123194Robert NiewczasPOLWkurw_TeamWarszawa1974M40131489-00:40:3200:40:4800:04:0300:19:34
#14 7681771Krzysztof WłodarczykPOL3TEAM MPEC KONINRudzica1975M40219729-00:42:3300:43:1900:04:1500:20:52
#15 10243684Arkadiusz MachuraPOLWola Jedlińska1976M40319962-00:44:0300:45:0200:04:2400:22:43
#16 12801979Rafał KozłowskiPOLMafia Team KoninKonin1977M404001196-00:45:3000:49:3200:04:3300:22:44
#17 15364346Marcin KaczmarekPOLRoyal TeamŻerków1989M305541418-00:47:0700:56:3000:04:4300:23:08
#18 17921389Bartosz ChełekPOLPoznań1992M203001636-00:48:2400:57:3000:04:5000:23:01
#19 20483419Roger KujawaPOL#slimakibarcinBarcin1972M406371842-00:49:3400:51:3300:04:5700:23:49
#20 23044094Zbyszek MarkulakPOLŻary1973M407032036-00:50:5300:55:0100:05:0500:24:41
#21 25604340Marek SztorPOLPoznań1987M308392219-00:52:1301:00:5900:05:1300:25:58
#22 28164789Tomasz SiewrukPOLKiekrz1991M203902399-00:53:3401:02:4900:05:2100:27:34
#23 30721401Robert StudzińskiPOLPirania teamPoznań1980M309742579-00:54:4901:03:3400:05:2900:27:23
#24 40964701Rafał SierchułaPOLNowa Wieś1976M4010843119-01:04:2001:12:2700:06:2600:29:55
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15Wycliffe Kipkorir BiwotKENBenedek Team1988M3011-00:28:5900:28:5900:02:5400:14:28
#26 2572699Dariusz CichorekPOLa-term.plKalisz1971M4050247-00:38:1300:38:1800:03:4900:18:36
#27 5134930Tomek JałochaPOLGutowo Małe1975M40132490-00:40:3200:40:4600:04:0300:19:46
#28 7691405Marcin KleinPOLKurzętnik biegaNowe Miasto Lubawskie1983M30303730-00:42:3300:43:2000:04:1500:20:43
#29 1025348Hubert KarczewskiPOLGruszczyn1973M40320963-00:44:0300:44:3600:04:2400:21:55
#30 12813375Maciej PietraszakPOLmistrzowie WP-1Słupca1973M404011197-00:45:3000:46:2000:04:3300:22:18
#31 15374948Krzysztof NieznalskiPOLOIRP PoznańPoznań1989M305551419-00:47:0700:47:4400:04:4300:22:46
#32 28171928Arkadiusz ButorPOLOstrów BiegaMalkinia Górna1976M408452400-00:53:3400:54:1500:05:2100:25:29
#33 30734469Szymon PruszkowskiPOLZalasewoZalasewo1973M408982580-00:54:4901:02:1700:05:2900:27:05
#34 3841343Remigiusz SzymańskiPOLWalka KostrzynKostrzyn Wlkp.1957M60982995-01:00:3501:08:0900:06:0300:29:43
#35 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !235Kamil KarbowiakPOLKotwica BrzegBrzeg1995M2012-00:29:2200:29:2200:02:5600:14:35
#36 2585149Adrian SłomaPOLSPEED FEET ’ 16 TGV KościanKościan1990M2079248-00:38:1300:38:1700:03:4900:19:03
#37 5144148Błażej ZimmermannPOLKS Krotosz KrotoszynZduny1977M40133491-00:40:3200:40:5800:04:0300:20:18
#38 7703966Michał SchlegelPOLTreningSportowy.pl / Maratończyk PoznańPoznań1991M20161731-00:42:3300:43:1700:04:1500:20:45
#39 10265026Mateusz BorowskiPOLRogalinek1993M20200964-00:44:0400:48:2200:04:2400:22:49
#40 12822070Zbigniew ŁuczkaPOLMKS PuszkinKłodawa1959M60211198-00:45:3100:48:0900:04:3300:22:23
#41 1538780Jarosław SowińskiPOLTERAZ TULCE MY BIEGAMYTulce1963M50741420-00:47:0700:49:0400:04:4300:23:48
#42 17942128Rafał KlausPOLGorzów Wlkp.1962M50891637-00:48:2500:49:5600:04:5100:23:37
#43 23061305Filip JeziorkowskiPOLPoznań1993M203512037-00:50:5401:00:1500:05:0500:25:45
#44 25623710Przemysław ChomikPOLFraStaśPoznań1976M407752220-00:52:1300:59:0700:05:1300:25:56
#45 33303449Przemysław KocikPOLBukowski Klub BiegaczaBuk1988M3010272733-00:56:3601:00:5200:05:4000:27:54
#46 35861057Damian KurasPOLDomData Run TeamPoznań1991M204522865-00:58:1701:03:5300:05:5000:30:30
#47 4354944Bartosz BasisPOLŚwidnica1990M204853219-01:11:5701:21:1900:07:1200:35:35
#48 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !36Benard Muinde MathekaKENBenedek Team1988M3023-00:29:2600:29:2600:02:5700:14:40
#49 259779Michał SzymaśPOLDębno1995M2080249-00:38:1400:38:4000:03:4900:19:40
#50 515393Maciej PieszałaPOLPoznań1987M30198492-00:40:3300:41:0400:04:0300:19:30
#51 7713495Krzysztof FiałkowskiPOL100 batalion łącznościWałcz1974M40220732-00:42:3400:42:5100:04:1500:20:27
#52 10273957Przemek CwynarPOLWrocław1990M20201965-00:44:0400:44:5400:04:2400:21:19
#53 12833183Marek SzydłowskiPOLCytadela by Night/parkrun PoznańPoznań1981M304661199-00:45:3100:46:4000:04:3300:23:12
#54 15395121Jacek RybarczykPOLWronki1995M202701421-00:47:0800:48:5900:04:4300:22:58
#55 17954521Marek NowickiPOLGalopujące ŚlimakiPoznań1978M405581638-00:48:2600:52:2800:04:5100:24:30
#56 23071298Szymon Borawski-ReksPOLPoznań1979M407042038-00:50:5400:56:4900:05:0500:25:22
#57 28191669Aleksander BryłaPOLSiekierki Wielkie1978M408462401-00:53:3501:01:4500:05:2100:26:19
#58 3075187Bartosz SzreterPOLGooniesPoznań1981M309752581-00:54:4901:03:1800:05:2900:26:32
#59 33314993Szymon ŁyżwińskiPOLTriathlon SerwisSłubice1995M204312734-00:56:3701:04:0500:05:4000:28:04
#60 35871299Krzysztof OttoPOLQUAY POZNNAŃPoznań1993M204532866-00:58:1701:07:3900:05:5000:27:11
#61 38432956Grzegorz KozłowskiPOLNight Runners WrześniaWrześnia1983M3011032996-01:00:3501:08:4300:06:0400:29:19
#62 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !47Evans Kipngetich TanuiKENBenedek Team1997M2024-00:30:2000:30:2000:03:0200:14:42
#63 2602989Piotr JeżółkowskiPOLOIRP WarszawaJózefosław1972M4051250-00:38:1500:38:2100:03:4900:18:58
#64 516178Michał GrochalPOLPrzeźmierowo1988M30199493-00:40:3300:41:1100:04:0300:20:34
#65 7721562Karol WachowiakPOL1977Poznań1977M40221733-00:42:3500:43:3100:04:1600:21:16
#66 12844360Robert KościańskiPOLKościanKościan1985M304671200-00:45:3200:47:3100:04:3300:22:46
#67 17961140Arkadiusz KwiatkowskiPOLDomData Run TeamRokietnica K. Poznania1974M405591639-00:48:2600:52:3700:04:5100:24:01
#68 20524210Dominik ZbrowskiPOLPoznań1974M406381843-00:49:3500:51:4800:04:5800:24:14
#69 23082921Ksawery UrbańczykPOLFor Run TeamZimin1959M60542039-00:50:5500:53:1900:05:0500:25:30
#70 256488Witold LudwaPOLBrylant KórnikPoznań1961M501432221-00:52:1401:01:3600:05:1300:25:39
#71 28201035Grzegorz ŁochyńskiPOLPoznań1972M408472402-00:53:3501:00:1500:05:2200:26:31
#72 30764647Bartłomiej RusnarczykPOLLorenz Team PoznańSkawina1995M204122582-00:54:5001:02:2300:05:2900:28:02
#73 3588433Bartosz NyckowskiPOLPoznań1976M4010002867-00:58:1701:06:3600:05:5000:29:07
#74 3844552Stanisław PiechockiPOLPiechocki TeamPniewy1974M4010422997-01:00:3601:07:4600:06:0400:30:12
#75 41005039Telesfor CieślińskiPOLSwarzędz1955M601133120-01:04:2601:12:4400:06:2700:30:56
#76 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 533Kamil MakosPOLKarkonosz Running TeamBolesławiec1981M3035-00:30:4900:30:5000:03:0500:15:24
#77 2613942Robert GorwaPOLKush GANGSTASzczytniki1978M4052251-00:38:1500:38:2800:03:4900:19:10
#78 5174212Jan PrzymusiakPOLPoznań1997M20133494-00:40:3300:40:5500:04:0300:20:26
#79 7733057Damian JakubowskiPOLSkalmierzyce1980M30304734-00:42:3500:43:2900:04:1600:21:07
#80 1029668Tomasz KrupaPOLKlub Błyskawicznego KaloszaWiry1981M30376966-00:44:0400:44:4600:04:2400:21:46
#81 12851221Mateusz MatuszewskiPOLPoznań1980M304681201-00:45:3200:52:0600:04:3300:22:27
#82 15413080Przemo ManuszakPOLMocni KleczewKleczew1983M305561422-00:47:0800:48:4400:04:4300:22:42
#83 17974484Maciej ŻakPOLDuni PolandPoznań1978M405601640-00:48:2600:51:0300:04:5100:24:13
#84 20535255Marcin SuszyńskiPOLPoznań1981M307081844-00:49:3500:51:4100:04:5800:24:47
#85 23092029Marek PanekPOLPoznan1986M307772040-00:50:5500:54:5600:05:0600:25:17
#86 2565410Jakub KucharskiPOLjku1979Gruszczyn1979M407762222-00:52:1500:54:0000:05:1300:26:15
#87 28212689Jakub GórniakPOLPoznań1989M308992403-00:53:3600:56:2200:05:2200:26:42
#88 33332876Roman GaszczyńskiPOLPoznań1946M70+92735-00:56:3701:03:2000:05:4000:27:45
#89 35892470Damian ZiętkiewiczPOLRozpędzeni Wiatrem GolinaGolina1981M3010642868-00:58:1801:03:5300:05:5000:29:01
#90 38453168Dariusz IwaniakPOLUjścieMirosław1975M4010432998-01:00:3601:10:0500:06:0400:29:18
#91 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 623Jakub SzymankiewiczPOLWronki1990M2036-00:30:5100:30:5200:03:0500:15:23
#92 2623929Maciej ZandeckiPOLNie Ma Lipy Swarzędz TeamSwarzędz1971M4053252-00:38:1500:38:2500:03:5000:18:48
#93 5182596Piotr BrychcyPOLTRIGAR.PLPoznań1986M30200495-00:40:3300:40:5700:04:0300:20:02
#94 7742180Michał PaszkePOLGrodzisk Wlkp.1974M40222735-00:42:3500:43:3500:04:1600:21:04
#95 10301829Rafał PolackiPOLPoznańPoznań1967M5038967-00:44:0400:44:5500:04:2400:21:38
#96 12863235Marek TowstokoryPOLZłotówZłotów1976M404021202-00:45:3200:53:0900:04:3300:22:43
#97 15423074Artur ŚwierzkoPOLBBL Gorzów Wlkp.Gorzów Wielkopolski1975M404781423-00:47:0800:49:2500:04:4300:23:18
#98 17982762Bartosz ŻyłaPOLPoznan1985M306371641-00:48:2700:54:5000:04:5100:23:14
#99 20542656Piotr KurzawaPOLOstrów Wlkp.1993M203241845-00:49:3600:53:4800:04:5800:24:39
#100 23102290Maciej MatyjasikPOLVELOCITY POZNAŃPoznań1974M407052041-00:50:5500:59:0600:05:0600:25:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności