Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 20254807Emilia SmoczyńskaPOLTuchola1984K3084-20100:49:2900:55:4200:04:5700:24:19
#2 20285301Paulina WolgetanPOLPoznań1996K2052-20200:49:3000:55:4400:04:5700:24:48
#3 20333992Gabriela ŚwitałaPOLBiegacze Juniora - Runners TeamGóra1970K4061-20300:49:3100:51:0700:04:5700:24:42
#4 20343913Katarzyna Misun-NowakPOLAMS triathlonOsówiec1980K3085-20400:49:3100:52:2100:04:5700:24:07
#5 2041568Zuzanna ZienkiewiczPOLOpalenica1998K2053-20500:49:3300:56:2000:04:5700:23:59
#6 20424613Agnieszka GandeckaPOLPoznań1985K3086-20600:49:3300:55:5500:04:5700:24:24
#7 20494243Ewa KiedrowiczPOLCzas Apokalipsy/ Slubicka Akademia BiegowaKunowice1985K3087-20700:49:3400:50:4800:04:5700:24:36
#8 20503753Małgorzata KonopkaPOLCzas ApokalipsySłubice1984K3088-20800:49:3400:50:4800:04:5700:24:36
#9 2051463Joanna TuszyńskaPOLBogdanowo1988K3089-20900:49:3400:53:3600:04:5700:24:33
#10 20554388Anna Tkaczyk-CałkaPOLVege RunnerPoznan1986K3090-21000:49:3600:51:4700:04:5800:24:40
#11 20594064Angelika BrodaPOLPGB Sportowa PaczkaPoznan1984K3091-21100:49:3700:58:5000:04:5800:24:19
#12 20691967Sylwia ŚrodaPOL1984Poznań1984K3092-21200:49:3900:51:5100:04:5800:24:08
#13 20743764Ania KęsyPOLKĘSY TEAMOborniki1972K4062-21300:49:4000:55:1100:04:5800:25:39
#14 20774477Weronika PrzybyłPOLSaint-GobainPoznań1990K2054-21400:49:4100:52:0000:04:5800:24:20
#15 20832214Agata MadejPOLZgrupka TeamPoznań1987K3093-21500:49:4200:50:3900:04:5800:24:07
#16 2089549Anetta OgińskaPOL1974Poznań1974K4063-21600:49:4300:51:3800:04:5800:24:21
#17 20903988Katarzyna KopećPOLZielona Góra1979K4064-21700:49:4300:58:0300:04:5800:25:14
#18 20954576Zuzanna KownackaPOLDobre Sklepy MotocyklowePoznań1990K2055-21800:49:4500:54:0500:04:5800:25:04
#19 21041794Ewa RekPOLBiegaj z DymkiemPłock1989K3094-21900:49:4800:52:2800:04:5900:24:50
#20 21061971Marzena JanikPOLRumia1973K4065-22000:49:5000:54:0100:04:5900:24:19
#21 21092416Katarzyna Wyrwał - SoliwodaPOLSaint-Gobain SquadPoznań1978K4066-22100:49:5200:53:5900:04:5900:24:49
#22 2112618Dorota WszędybyłPOLKoninko1986K3095-22200:49:5200:51:0800:04:5900:25:14
#23 21202282Dorota BoruckaPOLWroniecki Klub BiegaczaWronki1980K3096-22300:49:5500:58:1900:05:0000:24:57
#24 21244382Anna Skrzypczak-GniotPOLIniemamocniPoznań1975K4067-22400:49:5700:51:4000:05:0000:24:13
#25 21313188Agnieszka SzymańskaPOLSP3 team/SKS ObornikiOborniki1981K3097-22500:49:5900:56:5300:05:0000:24:40
#26 21353243Emilia JędrowskaPOLPRZEDSZKOLE SPECJALNE DLA DZIECIZ AUTYZMEM Rzepin1987K3098-22600:50:0000:51:1300:05:0000:24:36
#27 21374457Karolina PrzybylskaPOLKórnik1985K3099-22700:50:0100:57:0800:05:0000:24:29
#28 21383459Danuta StempinPOLRakoniwice1981K30100-22800:50:0100:57:1400:05:0000:24:22
#29 21423177Urszula RudziewiczPOLFizjobiegacze SzczecinSzczecin1983K30101-22900:50:0200:52:0200:05:0000:24:55
#30 21432801Hanna NowaczykPOLPoznań1991K2056-23000:50:0200:54:0300:05:0000:24:43
#31 21523444Maria KopećPOLPoznań1989K30102-23100:50:0600:53:2500:05:0100:25:31
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21533818Irena MajłowskaPOLGorzów Wlkp1953K601-23200:50:0600:52:3100:05:0100:24:32
#33 21581617Klaudia KańdułaPOLNest TeamPoznań1980K30103-23300:50:0700:55:3900:05:0100:24:50
#34 21664731Iza DąbrowskaPOLPoznań1977K4068-23400:50:0900:51:5000:05:0100:25:01
#35 21681393Ewelina WitkowskaPOLPoznań2000K164-23500:50:0900:56:4400:05:0100:24:22
#36 21742395Aneta SulewskaPOLPoznań1993K2057-23600:50:1100:52:2700:05:0100:24:07
#37 21892060Katarzyna LewandowskaPOLBiegowoPoznań1981K30104-23700:50:1600:57:2900:05:0200:25:13
#38 21944712Daria GrodzkaPOLWomen biegaj z KrobiąPępowo1994K2058-23800:50:1700:58:2400:05:0200:24:56
#39 2195447Monika WłodarskaPOLPRAWIE RYSYWrocław1990K2059-23900:50:1800:57:3200:05:0200:24:47
#40 21963326Katarzyna SzostekPOLPietrzyk Running TeamKoluszki1969K504-24000:50:1800:52:1900:05:0200:24:35
#41 22033865Anna BalczyńskaPOLPoznań1984K30105-24100:50:2000:55:5600:05:0200:24:41
#42 22074327Gabriela Romecz-KazikPOLZłotów1979K4069-24200:50:2100:56:0800:05:0200:24:36
#43 22135270Monika SzymczykPOLBiegający WągrowiecWągrowiec1986K30106-24300:50:2400:59:2100:05:0200:24:39
#44 2219383Julia Drwęska-MichalskaPOLFast&FunKoziegłowy1988K30107-24400:50:2600:52:5000:05:0300:24:50
#45 2224319Katarzyna StrzelczykPOLkobietyMurowana Goślina1983K30108-24500:50:2800:57:3800:05:0300:25:17
#46 2229316Agnieszka MichalskaPOLPoznań1980K30109-24600:50:2900:57:3400:05:0300:24:40
#47 22303782Agnieszka DziewiatowskaPOLZłotów1972K4070-24700:50:2900:57:2300:05:0300:25:02
#48 22323648Ewa BilińskaPOLST RUNNERSDąbrówka1976K4071-24800:50:3000:53:1200:05:0300:24:47
#49 22341628Katarzyna WarczakPOLTEAMOCHALBydgoszcz1980K30110-24900:50:3000:52:4600:05:0300:25:05
#50 22393538Izabela BirkPOLPoznań1996K2060-25000:50:3500:58:1900:05:0300:25:05
#51 22434899Katarzyna GramczewskaPOLPRO366Poznań1985K30111-25100:50:3600:56:0700:05:0400:25:39
#52 2244339Jolanta MachowiczPOLGostyń1975K4072-25200:50:3600:59:5700:05:0400:25:00
#53 22493065Joanna KaźmierczakPOLOborniki1971K4073-25300:50:3700:58:2700:05:0400:25:02
#54 22563155Agnieszka SzopinskaPOLBydgoszcz1980K30112-25400:50:3900:52:4700:05:0400:24:43
#55 22631944Agnieszka EsznerPOL1978Poznań1978K4074-25500:50:4100:57:0100:05:0400:24:46
#56 22642818Agnieszka PrzywarczakPOLRożnowo1970K4075-25600:50:4100:58:2900:05:0400:24:48
#57 22653286Karolina BoguszPOLKB DębiecPoznań1998K2061-25700:50:4100:54:5800:05:0400:24:46
#58 2267107Agnieszka Dębska-ZeńczakPOLPoznań1984K30113-25800:50:4100:56:1900:05:0400:24:28
#59 22704368Ewa BaranowskaPOLZielona Góra1978K4076-25900:50:4200:59:0200:05:0400:25:16
#60 22733649Anna Rychczyńska - DolataPOLWroniecki Klub BiegaczaWronki1991K2062-26000:50:4300:59:0600:05:0400:25:30
#61 22762143Dorota PrzybylakPOLAdRunaLine TeamSwarzędz1993K2063-26100:50:4300:51:1500:05:0400:26:05
#62 22804279Beata KucharczykPOL3:33 TEAMPoznań1989K30114-26200:50:4500:58:4500:05:0500:25:33
#63 22824183Wioletta DorociakPOLIKS ElblągElbląg1970K4077-26300:50:4600:53:2600:05:0500:24:42
#64 2283622Agnieszka Kowalkowska-BondalskaPOLSzkoła Języka Niemieckiego Deutsch-MeisterWęgierki1979K4078-26400:50:4600:56:2900:05:0500:25:35
#65 22874579Katarzyna DaniukPOLSportowy Team ŻabkiPoznań1973K4079-26500:50:4800:57:5700:05:0500:25:13
#66 22885208Karina FręśkoPOL1974Poznań1974K4080-26600:50:5000:54:5300:05:0500:25:50
#67 22974569Beata ZielińskaPOLBiegnij z ProServicePiastów1980K30115-26700:50:5100:52:4900:05:0500:25:04
#68 22982013Zuzanna SkładanekPOLOstrów BiegaMorzyczyn Włościański1999K2064-26800:50:5200:51:3300:05:0500:25:50
#69 23054902Dorota TeretykaPOLPoznań1974K4081-26900:50:5300:58:2700:05:0500:25:06
#70 23133702Paulina GumulaPOLBranżowa Szkoła I stopnia nr 42 PoznańPoznań1983K30116-27000:50:5700:53:0700:05:0600:24:11
#71 23144658Aleksandra PowiertowskaPOLLorenz Team PoznańCzerwonak1977K4082-27100:50:5700:55:1300:05:0600:25:35
#72 23174735Anna Duda-SobczakPOLSuchy Las1979K4083-27200:50:5700:54:5900:05:0600:25:00
#73 23185328Ania MroskowiakPOLdrużyna szpikuGarby1981K30117-27300:50:5700:56:4000:05:0600:25:29
#74 23252612Paulina GawęckaPOLPZU SPORT TEAMLuboń1975K4084-27400:50:5900:52:5100:05:0600:24:28
#75 2329688Maria LasakPOLHERNIK TEAMPoznań1983K30118-27500:51:0100:58:3000:05:0600:25:31
#76 23341124Marzena RucińskaPOLJunior 15Płock1986K30119-27600:51:0300:53:3100:05:0600:24:58
#77 23393078Iwona WojcieszakPOLTup tup razemKalisz1968K505-27700:51:0500:57:3900:05:0600:24:54
#78 23432642Agata OlzackaPOLHERNIK TEAMPoznań1982K30120-27800:51:0500:58:3800:05:0700:25:15
#79 23463868Katarzyna Meler-LewandowskaPOLKS Zryw RadziejówKruszwica1981K30121-27900:51:0600:53:3900:05:0700:24:55
#80 23493918Joanna MarciniakPOLPoznań1989K30122-28000:51:0700:57:2100:05:0700:24:48
#81 23512980Katarzyna WaszakPOLPoznań1993K2065-28100:51:0700:52:2600:05:0700:25:08
#82 23522637Agnieszka ZajączkowskaPOLTrzebnica1996K2066-28200:51:0700:53:5200:05:0700:25:19
#83 23543473Katarzyna PieniążekPOLCHMIELARZ TEAM / #BIEGACZETomaszów Mazowiecki1976K4085-28300:51:0800:59:1100:05:0700:25:16
#84 23583999Alicja LubańskaPOLSSW TEAM KROŚNICEBukowice1968K506-28400:51:1000:53:5400:05:0700:24:58
#85 23714393Agnieszka KlemczakPOLPoznań1981K30123-28500:51:1301:00:0100:05:0700:25:52
#86 23721758Ada SzuberskaPOLHANSA-FLEXPoznań1992K2067-28600:51:1300:59:0600:05:0700:24:58
#87 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23731080Krystyna KoziaraPOLPoznań1957K602-28700:51:1400:52:5700:05:0700:24:59
#88 2374328Ewelina KlorekPOLPoznań1973K4086-28800:51:1400:54:0300:05:0700:25:03
#89 23783481Michalina ŁyszykPOLPoznańPoznań1979K4087-28900:51:1601:00:0200:05:0800:25:56
#90 23813662Magdalena KasztelanPOLŻytowiecko1973K4088-29000:51:1700:53:3200:05:0800:25:22
#91 23883640Agnieszka MazurPOLKolecTEAM ZbąszynekZbąszynek1986K30124-29100:51:2001:00:2500:05:0800:25:53
#92 23891444Hanna Kęsy-KowalskaPOLSzczawnoRunSzczawno-Zdrój1967K507-29200:51:2000:58:0900:05:0800:25:11
#93 23911702Dorota ChrostekPOLPoznań1974K4089-29300:51:2100:53:1500:05:0800:25:42
#94 23954858Justyna SobieralskaPOLHangarDąbrówka1984K30125-29400:51:2300:53:5400:05:0800:25:06
#95 2396428Agnieszka KrukowskaPOLPoznań1975K4090-29500:51:2300:57:5000:05:0800:24:38
#96 23984502Malgorzata KowalskaPOLZaDyszkaKonin1969K508-29600:51:2300:52:0800:05:0800:25:09
#97 24034319Aleksandra KośkaPOLHusaria Race TeamPoznań1990K2068-29700:51:2400:54:0400:05:0800:26:05
#98 24064526Basia LangnerPOLMamy-BiegamyPlewiska1984K30126-29800:51:2500:57:4600:05:0800:25:26
#99 24231373Małgorzata KuropaczewskaPOLMK-JKPoznań1968K509-29900:51:3000:53:3700:05:0900:25:19
#100 24271396Marzena ZemlerPOLMirosławki1979K4091-30000:51:3100:58:0000:05:0900:24:43

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności