Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

15. Recordowa Dziesiątka

Wyniki - 10 marca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
-
#1 43082371Zuzanna AugustyniakPOLSkórzewo2002K1614-111301:09:3901:18:3000:06:5800:36:43
#2 38222773Zofia KasperkowiakPOLPIMA-SPORT-TEAMBorek Wielkopolski2002K1612-84101:00:2501:07:1100:06:0200:29:33
#3 36214125Natalia ŚwitałaPOLBiegacze Juniora - Runners TeamGóra2001K1611-74000:58:3501:07:4200:05:5100:29:40
#4 31255465Gabriela HołubowiczPOLKlub Sportowy Kasztelanka MMS TriathlonTeam Międzyrzecz2002K166-51300:55:0600:55:4000:05:3100:28:05
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18483272Anna MydłowskaPOLTeam DraczyńskiPrzemków2000K163-16700:48:4100:50:2700:04:5200:24:57
#6 31374092Marianna KłusekPOLOtorowo2000K167-51900:55:1501:02:4800:05:3100:26:39
#7 21681393Ewelina WitkowskaPOLPoznań2000K164-23500:50:0900:56:4400:05:0100:24:22
#8 34662418Katarzyna UrbaniakPOLZagórów2000K169-65700:57:2801:06:1200:05:4500:28:51
#9 42423163Anna SkubelPOLKomorniki2002K1613-106801:07:2901:15:1200:06:4500:31:45
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9162668Alicja PietruczukPOLLKS Korab OleckoOlecko2000K161-5200:43:2400:44:1500:04:2000:21:16
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16883333Agnieszka PateckaPOLZSKENPoznań2000K162-13700:47:5200:50:0000:04:4700:23:35
#12 34853674Aleksandra GiełdaPOLŚrem2003K1610-66700:57:3701:01:5300:05:4600:28:33
#13 32454237Katarzyna WojtkowiakPOLKB MIŚ BOREK WLKP.Borek Wielkopolski2000K168-56600:55:5701:04:2500:05:3600:25:52
#14 30162538Marianna BursiakPOLPoznań2002K165-47800:54:3301:01:3800:05:2700:26:50
#15 25104104Klaudia PodsadnaPOLBuk1997K2071-32500:51:5300:58:5400:05:1100:24:45
#16 37912621Agata DominiakPOLPoznań1992K20161-82501:00:0301:07:3100:06:0000:29:25
#17 40474580Joanna CiuraPOLSportowy Team ŻabkiPoznań1990K20184-94901:03:3001:09:5300:06:2100:30:52
#18 43062587Alicja BalcerekPOLCzerwonak1993K20210-111101:09:3701:17:3900:06:5800:32:33
#19 25172405Joanna HańczykPOLPolonia ŚrodaŚroda Wielkopolska1995K2072-32800:51:5600:58:2200:05:1200:25:43
#20 43091446Agata KledeckaPOLBiegające DzikiKalisz1996K20211-111401:09:4701:18:0600:06:5900:32:51
#21 35422593Małgosia UrbaniakPOLPapu Fit/ Runner's Power ŚremŚrem1996K20140-69400:57:5401:00:4100:05:4700:28:55
#22 43114497Agnieszka KubiakPOLFalochron LusówkoLusówko1991K20212-111501:09:5101:17:2600:06:5900:34:01
#23 22653286Karolina BoguszPOLKB DębiecPoznań1998K2061-25700:50:4100:54:5800:05:0400:24:46
#24 40571147Milena KurpiszPOLŚrem1992K20185-95601:03:3701:09:5100:06:2200:30:54
#25 7301615Kasia SzkodaPOLGrodzisk Wlkp.1991K2018-3600:42:1400:43:1000:04:1300:20:47
#26 20132173Ewelina JakóbczykPOLBBL Gorzów Wlkp.Gorzów Wlkp.1992K2050-19700:49:2600:50:2100:04:5700:24:09
#27 35493890Agata DudkaPOLZłocieniec1990K20141-69800:57:5801:06:2800:05:4800:28:23
#28 25265332Milena OrzerzowskaPOLLalaLeoncin1994K2073-33300:52:0000:59:2800:05:1200:26:14
#29 3038151Alina WierzelewskaPOLDrużyna SzpikuGniezno1992K2092-48400:54:3800:56:2100:05:2800:26:16
#30 3806903Anna BudkiewiczPOLPaprotnia1990K20162-83301:00:1401:08:3400:06:0100:29:29
#31 22733649Anna Rychczyńska - DolataPOLWroniecki Klub BiegaczaWronki1991K2062-26000:50:4300:59:0600:05:0400:25:30
#32 32973037Mariola StrzelecPOLGrupa OLX TeamPoznań1992K20111-58600:56:2101:04:4700:05:3800:28:42
#33 40663132Klaudia KordylasPOLLuboń1990K20186-96001:03:4801:11:5400:06:2300:31:24
#34 43235044Patrycja BiałkoPOLWrocław1996K20213-111901:10:1901:18:0100:07:0200:33:41
#35 22762143Dorota PrzybylakPOLAdRunaLine TeamSwarzędz1993K2063-26100:50:4300:51:1500:05:0400:26:05
#36 2022580Dominika PalczewskaPOLPoznań1992K2051-19900:49:2800:57:3900:04:5700:24:31
#37 25344622Julia PodsadnaPOLLorenz Team PoznańPoznań1993K2074-33600:52:0300:58:2600:05:1200:25:42
#38 43272011Marta JankowskaPOLPynkne bez biegania!Brzóstownia1995K20214-112101:10:2001:12:2800:07:0200:33:19
#39 3817855Michalina NowickaPOLPoznań1993K20163-83801:00:2101:07:1300:06:0200:30:11
#40 4074759Magdalena SpleśniałyPOLArt Team Pegaz Teatr WielkiPoznań1992K20187-96701:04:0001:11:0500:06:2400:31:46
#41 38194529Marzena MikusekPOLNowy Dwór Mazowiecki1994K20164-84001:00:2301:07:3200:06:0200:28:36
#42 20285301Paulina WolgetanPOLPoznań1996K2052-20200:49:3000:55:4400:04:5700:24:48
#43 17731059Katarzyna MichalskaPOLLwówek1992K2041-15300:48:1600:55:5200:04:5000:23:43
#44 4962384Anita HołubowiczPOLWosiek TeamLwówek Śląski1993K2010-2200:40:2200:40:5700:04:0200:19:46
#45 38273300Anna BanaszakPOLSprinterzy SigmeoTulce1990K20165-84301:00:2601:06:0800:06:0300:29:26
#46 40832288Natalia SytekPOLPoznań1992K20188-97201:04:1001:11:1500:06:2500:30:43
#47 17824464Aleksandra OsędowskaPOLazs ujk kielcePłock1996K2042-15600:48:2000:52:2600:04:5000:24:00
#48 33202264Małgorzata PendziałekPOLJastrzębie - Zdrój1992K20112-59200:56:2901:05:0300:05:3900:28:33
#49 2041568Zuzanna ZienkiewiczPOLOpalenica1998K2053-20500:49:3300:56:2000:04:5700:23:59
#50 30654249Izabela StryszykPOLLudwikowo1990K2093-49200:54:4701:01:5600:05:2900:26:51
#51 22982013Zuzanna SkładanekPOLOstrów BiegaMorzyczyn Włościański1999K2064-26800:50:5200:51:3300:05:0500:25:50
#52 35791376Wiktoria KuropaczewskaPOLMK-JKPoznań1997K20142-71800:58:1301:07:4000:05:4900:28:32
#53 5083964Aleksandra WantowskaPOLTeam KopećIława1996K2011-2300:40:2900:40:3600:04:0300:19:36
#54 35834885Inga Maciejewska-RackaPOL1991Fałkowo1991K20143-71900:58:1501:05:5800:05:5000:29:06
#55 33284332Daria WalkowiakPOLPoznań1992K20113-59600:56:3500:58:4000:05:4000:28:45
#56 33294823Natalia NowakowskaPOLSłubice1992K20114-59700:56:3601:04:0400:05:4000:28:05
#57 33322256Marta KaletaPOLGruszczyn1990K20115-59800:56:3701:05:1900:05:4000:28:37
#58 43563446Aleksandra MichalakPOLKostrzyn Nad OdrąKostrzyn Nad Odrą1990K20215-113701:12:0401:19:5300:07:1200:34:53
#59 41012764Zuza KaczmarekPOLBeagle Triathlon TeamSwarzędz1998K20189-98101:04:2801:07:0600:06:2700:31:19
#60 43573007Natalia NowaczykPOLStęszew1994K20216-113801:12:1101:20:5700:07:1300:34:55
#61 2567943Karolina GóreckaPOLSwarzędz1992K2075-34400:52:1500:56:2300:05:1300:25:54
#62 43591047Paulina PadniewskaPOLDomData Run TeamPoznań1995K20217-114001:12:1701:18:3900:07:1400:33:36
#63 30855127Paulina PlewaPOLINEAPoznań1993K2094-49700:54:5401:03:4800:05:2900:27:18
#64 35974490Angelina HajdugaPOLPoznań1996K20144-72600:58:2001:05:3300:05:5000:27:08
#65 5264261Justyna OlejniczakPOLKS KROTOSZ KrotoszynKrotoszyn1992K2012-2400:40:3800:41:0300:04:0400:20:10
#66 43661041Hanna StrauchmannPOLDomData Run TeamPoznań1990K20218-114501:13:0101:22:2000:07:1800:35:48
#67 10403887Michalina MakowieckaPOLKaczory1998K2025-6400:44:0800:44:4800:04:2500:21:07
#68 43682026Alicja RachutaPOLgRUNwald Team PoznańPoznań1990K20219-114701:13:1101:22:5900:07:1900:35:48
#69 43711682Anna WojtkowiakPOLZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWLusowo1992K20220-115001:13:1401:21:1600:07:1900:34:31
#70 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !208Genet Gashie BeyeneETHBenedek Team1995K201-100:32:1000:32:1100:03:1300:15:54
#71 38604646Beata StyrylskaPOLLorenz Team PoznańSkawina1992K20166-85501:00:5501:09:1100:06:0600:29:38
#72 13021541Marta KasprowiczPOLBiegacze CelebryciPoznań1991K2029-8500:45:3900:47:1800:04:3400:22:36
#73 38623586Magdalena WierzchowskaPOLMurowana Goślina1995K20167-85601:00:5701:05:1400:06:0600:31:02
#74 18151022Justyna KurasPOLPoznań1992K2043-16100:48:3200:51:1700:04:5100:24:14
#75 3351957Dżesika ToczkowskaPOLPoznań1995K20116-60200:56:4101:03:5700:05:4000:27:28
#76 38634122Aleksandra PieszakPOLKomorniki1995K20168-85701:00:5701:09:1600:06:0600:31:16
#77 38641211Małgorzata HuhnPOLPoznań1991K20169-85801:00:5701:08:1200:06:0600:30:01
#78 10493011Natalia FiebigPOLwww.fiebig.plLeszno1992K2026-6500:44:1100:45:5800:04:2500:21:55
#79 33543324Anna AndrzejakPOLPoznań1991K20117-60300:56:4201:04:5600:05:4000:28:36
#80 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2832Anna GoskPOLKS "Podlasie" BiałystokBiałystok1990K202-200:32:5600:32:5800:03:1800:16:17
#81 33564590Marta SteinitzPOLSportowy Team ŻabkiKórnik1992K20118-60400:56:4301:05:3000:05:4000:28:02
#82 38684040Maria DanielczykPOLPiaski1991K20170-86101:01:0001:09:2800:06:0600:29:44
#83 20774477Weronika PrzybyłPOLSaint-GobainPoznań1990K2054-21400:49:4100:52:0000:04:5800:24:20
#84 33581285Karolina PohlPOLPonań1997K20119-60500:56:4401:04:3600:05:4000:27:44
#85 43825058Kamila TarnowskaPOLPoznań1993K20221-115601:14:0001:21:4200:07:2400:35:40
#86 41283443Karolina JemczuraPOLKostrzyn Nad OdrąKostrzyn Nad Odrą1994K20190-99901:05:0101:12:5100:06:3000:33:33
#87 31053052Milena JarożekPOLWilkowice1990K2095-50500:55:0001:03:5200:05:3000:26:52
#88 43862695Klaudia KwiatkowskaPOLPoznań1995K20222-115801:14:5001:22:3000:07:2900:36:57
#89 36191865Aleksandra BigorajskaPOLBiegaj z DymkiemNowe Proboszczewice1996K20145-73900:58:3401:01:1400:05:5100:26:18
#90 38764463Dominika NiemirPOLALBANNERSGostyń1992K20171-86701:01:0601:03:5400:06:0700:30:20
#91 8053624Paatrycja KasztelanPOLBiegaj z KrobiąŻytowiecko1997K2019-4200:42:4800:43:2600:04:1700:21:12
#92 43901741Ilona WaleckaPOLChełmno1991K20223-116101:15:5101:24:3800:07:3500:37:10
#93 31114700Joanna SpychałaPOLPoznań1990K2096-50700:55:0201:01:5500:05:3000:26:42
#94 31123910Alina LutyńskaPOLPoznań1995K2097-50800:55:0201:02:2100:05:3000:28:13
#95 41363631Milena MatuszewskaPOLPoznań1996K20191-100301:05:0601:13:3800:06:3100:32:09
#96 31154284Agnieszka BłaszczykPOLPoznań1991K2098-51000:55:0301:02:2200:05:3000:27:10
#97 33724821Irma KryzanPOLPoznań1990K20120-61000:56:5201:05:3300:05:4100:28:34
#98 8134696Magdalena SobczyńskaPOL#teambiegiwlkpPoznań1991K2020-4300:42:5000:43:2100:04:1700:21:13
#99 28624678Bogumiła SolakPOLOneDayMorePoznań1991K2084-43100:53:4801:00:3800:05:2300:26:47
#100 20954576Zuzanna KownackaPOLDobre Sklepy MotocyklowePoznań1990K2055-21800:49:4500:54:0500:04:5800:25:04

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności